5868
Jedi Knight 3
  • JackSparrow
    #4468
    Akkor most megfog avagy sem? MErt Én már jáccok a demóval!
  • kas123
    #4467
    nem jelent meg de meg fog jelenni
  • Muki100
    #4466
    nem jelent meg és soha nem is fog legyen ennyi elég...
  • JackSparrow
    #4465
    HElló! Van ez a Knights Of The Force! Ez mikor jelenik meg vagy mér megjelent??? És ha igen lehet tölteni valahonnan? Irjatok!
  • KILLER2
    #4464
    Hát igen, sajnos néha elég hülyén jön ki.
  • Muki100
    #4463
    Ja neked van igazad. Mondjuk én nekem az volt az első hogy 0-ra vettem mert nem szeretem csubakkát félbevágni, a super battle droidok meg hülyén néznek ki ha szétesnek szvsz.
  • KILLER2
    #4462
    Nem tudom, ez nekem nem igazán jött be, inkább cg_dismember 999. Ez tuti.
    #4454: Mondtam a JE-t, ott találkozol elég magyarral.
  • tommygiant
    #4461
    Így van, de elég, ha csak szerveren van telepítve a JA+ MOD.
  • tommygiant
    #4460
    Azért, mert azon a szerveren nincsenek szabályok.
    De van még 1 egy csomó magyar szerver ezen kívül.
  • mcgrape
    #4459
    Letöltöttem valami JA+modot, vannak benne uj mozgások pöpec :) Ma voltam azon a szerveren, érdekes volt, Ki be kapcsolgatták az erőket, volt egy gyerek aki berakta magának azt mindenkit folytogatotm kicsit snassz volt, azt hittem vannak bizonyos szabályok stb. Mindegy azé jó volt összefutni magyarokkal ez tény, bár semmi komolyság nem volt, plussz az is érdekes hogy ilyen pókember féleségek lettek a jedik na mindegy :D
  • Muki100
    #4458
    Azért említsük meg hogy csak a JA+ moddal.
  • tommygiant
    #4457
    Lehet egy karddal is rúgni. Gyere fel a szerveremre és megmutatom neked.
    A szerveremhez itt az IP és port: 87.229.14.17:29087
  • Muki100
    #4456
    Van hozzá blood mod, a levágás pedig cl_dismemberment 'szám'.
  • Tikal #4455
    van vmi véres mod opcio? hogyan lehet elohozni? régen le tudtam vágni a fejeket stb... :)
  • mcgrape
    #4454
    Üdv :) Ő nem tudjátok hogy kell rugni akkór ha egykezes vagy mindkét kézben egy fénypengéng van? Néha látom rugni az ijeneket de én csak a dupla pengével tudok rugni, mert ott lehet ugye :). mostanában kezdtem el a multizást, mert hát ugye nem tudtam hogy lehet ilyet nem erdetivel, marha jó naon élveztesek a fénykard csaták, márcsak sokszór kellene magyarokkal összefutni :)
  • Koon JM
    #4453
    sry, nem ő is mondta nekem, hanem én is modntma neki xD!
  • Koon JM
    #4452
    Igen, ő is mondta nekem, és én is kérdeztem tőle minek, de végülis miért ne! Mellékesen nem rosszak azok a játékok, egy párot modnott, en krédezzed, mert nem tudom már, párat tudok mondani, Pókember 3, Doom 3, Quake 4, Karibtegner - Kalózai 1-2-3(mellékesen nekem is megvannak) stb.

    Jah, és azt a GM-t GB-re értettem, csak számtekórán írtam, és már kicsengettek, mikor írtam, és így..... evidens, hogy félreírtam!
  • tommygiant
    #4451
    #4438: Szerintem előbb legyen meg a házigazda jogosultságod (lásd a Moderálási alapelvek-en belül A házigazdai jogok kiosztásának elvei című bekezdést), és csak azután kezdd el a FAQ-ot és a bannert.
    #4439: Szerintem a banner kb. 700x200 felbontású legyen, vagy ennél kisebb.
  • KILLER2
    #4450
    Szerintem úgy értette, hogy van a gépen 300 játék, ami 500 GBt foglal. SZóval szerintem a GM az GB akart lenni. Amúgy ezt már nekem is mondta és én sem értettem meg, hogy mi értelme van. Mert mindek egy embernek 300 játék, amikor legfeljebb 10el játszik. Kétlem, hogy csak a felét is végigvitte volna.
  • Muki100
    #4449
    300 játék 500 GM-t?
    GM=?
    és 300 játékkal játszik minden nap vagy abból 290 dosos kövület?
  • Adam69852
    #4448
    én megörülnék töle nem találnék meg semmit XD
  • Adam69852
    #4447
    baromi teljesítmény :D Az igen!
  • Koon JM
    #4446
    xD! Csak ha, mondjuk, mint osztálytársamnál 300 játék a gépén van, elteljesen 500 GM-t elfoglal neki!
  • Adam69852
    #4445
    sorry a 2 üziért
  • Adam69852
    #4444
    én nem pazarlok dvd/cd játékokra jól elvan az a gépen is XD
  • Adam69852
    #4443
    én nem pazarlok dvd/cd játékokra jól elvan az a gépen is XD
  • Muki100
    #4442
    mondom próbáld ki crack nélkül...
  • Muki100
    #4441
    Nekem a crackkel ami GCW-n van az volt a tapasztalatom hogy nem lehetett multizni, singlet viszont nem próbáltam, gondolom csak azt a célt szolgálja? Egyébként én is DTools-ba mountolva játszom a kezdetektől fogva, 603 mega nem olyan nagy érvágás szerintem akármekkora vinyója is van.
  • Adam69852
    #4440
    az a crack sztetek jó?: jkja_101_mp
  • KILLER2
    #4439
    Ja és milyen legyen a banner felbontása?
  • KILLER2
    #4438
    De alapban nem megy CD nélkül. Mondjuk nekem is megy a másolt lemezzel (én megvettem csak tönkrement a lemez).
    Erről a crack témáról valaki összefoglalhatná a tudnivalókat, mert akkor azt úgy le tudnám írni a FAQba. Meg úgy egyáltalán írhatmnátok ide vagy nekem privibe, hogy mi legyen a FAQban, mert ha megvan, akkor nekiállok.
  • Muki100
    #4437
    Nem kell crackelni, a nocd crack ami van hozzá az pedig szétkúrja a játékot.
  • KILLER2
    #4436
    1.01es crackel menni fog. Nem tudom hol tqalálsz multihoz cracket. Crackelni meg gondolom tudod hogy kell.
  • Adam69852
    #4435
    amugy próbáltam visszaolvasni csak belezavarodtam...
    és ha valahol levan írva akkor elég egy hsz szám is
  • Adam69852
    #4434
    valaki leírná nekem privátban vagy leírná a hsz számot ahol levan irva hogy hogyan kéne mqködésre bírni? mámint hogy feltelepítem-patchelem és kell crackelni? ha igen milysen crackel? meg mit kell még felrakni hozzá?

    kb ilyen kérdésekre választ ok? thx
  • Koon JM
    #4433
    egy fej! a JK3-omban ezt a skit használom, és annka ez a feje, ha csukja van rajta, csak kicsit elmosódott, mivel lekicsinyítettem, de ha felmész a jkegyetem fórumára, ott rendesen látszik! Már mint a képem!
  • kas123
    #4432
    az mi bal oldalt a kard végénnél?:D
  • Koon JM
    #4431
    Koon ír, jegezzétek meg, nincsen nevem, de ez az új emblémám!
  • Koon JM
    #4430
    Jah! LE van írva! De szerinted ki olvassa el!? Mellékesen ha az oldalon vannak infók, akkor az az egészet feldobja, mivel egyrészt jól is néz ki, másrészt, ha érdekel, csak kultúráltabban el lehet olvasni, mint a JK3-om jegyzettömbjében! Mellékesen enyém a JKEGYETEM oldala! Mivel én vagyok a vezére! Bár... inkább a tanárok a veezérek, de az van, hogy inkább engem néznek annak! Ha akarsz a serverr jönni szedd le a mapot, amin fut, és az az oldaon található meg! A server IP-je: 87.229.7.53:29090
  • KILLER2
    #4429
    Nem enyém az oldal.