5868
Jedi Knight 3
  • kuci06
    #4508
    lol, most meg lezárta a fórumot, "karbantartás" végett xD
  • jaws30
    #4507
    ahogy mondod!itt a http://jediknight2.filefront.com/ össze gyűjtött mindent és összerakta a cuccost!
  • KILLER2
    #4506
    Semmi különös, csak annyi, hogy piros fénykard, emg enm jedi. :)
    de egyenlőre hagjuk ezt a klánt keresek dolgot, mert érdekesen alakulnak a dolgok a mostani klánomnál. SZóval majd ha tényleg feloszlott. Addig ne is beszéljünk erről.
  • Muki100
    #4505
    Méghozzá 4 éve folyamatosan.
  • Muki100
    #4504
    uh...mi az hogy sith? :D
    (nem, nem az SW univerzumbeli jelentésével nem vagyok tisztában)
  • KILLER2
    #4503
    xD
  • kuci06
    #4502
    ...és bannolt a fórumjáról, mert azt írtam, hogy sok az 500.000 :D
  • KILLER2
    #4501
    Azért kegyetlen nagy pofátlanság, mint művel. Összelopkodja mások munkáját és kiuadja, mint sajnátját, amivel alapban nem is lenne semmi baj, bár minimum lenne valami kis jelzés, hogy ettől ez, de hogy még pénzt is gyűjt, meg hogy videót ennyi embernek meg kell nézni és hogy majd ekkor, meg akkor felteszem, ez már sok.
  • jaws30
    #4500
    átbaszot minket XD XD XD!szerintem ez is kamu volt de mindegy.azé nézegetem az oldalt ,hogy van-e valami esemény!de a forumba meg nem lehet regelni ez is LOL!
  • jaws30
    #4499
    hát ez az!!!
  • Bullitt
    #4498
    lol, már több órája elérte a vidi az 503 ezres nézőszámot a fejlesztőről viszont semmi hír XD
  • KILLER2
    #4497
    Most, hogy vége a JEnek, lehet, elszegődök egy másik klánhoz. Ti melyiket ajánlanátok? Sith vagyok, ha ez valahol kritérium vagy feltétel és elég rég nem játszoittam, szóval jelen pillanat nem vagayok tól jó.
  • KILLER2
    #4496
    Nem gond, mondom is, akit esetleg érint. Néha írogattam ide, hogy lehet jönni, emg iylesmik és hogy ha esetleg olvassa valaki, akkor az már ne negyon oróbálkozon.
  • Muki100
    #4495
    Sose hallottam róla o.O
  • KILLER2
    #4494
    Nem tudom, hogy kit érnit ez, de csak hogy tudjátok e JE (régebben JS) klán a mai napon úgy tűnik végleg felbomlott.
  • Sadist
    #4493
    Én amelyik magyar szerverre csak felmentem mindegyiken volt legalább 1-2 kis szardarab, akiknek csakis az volt a céljuk, hogy elbasszák mások játékát.
  • Vasvilla
    #4492
    Köszi Tommygiant! Ezer hálám!
    Sajnos azonban nálam nem indul a JA+ Mod
  • kas123
    #4491
    ha már jelszavak :D, vajon azt meg lehet csinálni hogy ne csak insturctor-knight-council admin legyen? hanem csinálok még1et? (értek a cfg-khez, csak ehez még lusta voltam...így ink megkérdezem h vki csinálta e már és h sikerült e)
  • Muki100
    #4490
    Hát az rcon tán nem pont az? :)
  • tommygiant
    #4489
    Szerintem ő nem az rconra gondolt, hanem olyan adminra, amit a játékon belül használhat.
  • tommygiant
    #4488
    Mikor leszel már házigazda? Ha kell egy Gy.I.K., akkor én azt megírhatom. Egyébként mikor szoktál lenni MSN-en?
  • Muki100
    #4487
    Nem kell ahhoz JA+...
    csak simán rconpassword xxxx ha dedikált szerver konzoljában vagy.
  • tommygiant
    #4486
    Vasvilla, a szerveren telepítve kell lennie a JA+ MOD (elég, ha a szerver oldali verzió rajta van). A szerver konfigurációs fájljában tudod beállítani többek között az admin jelszót is. Erről itt olvashatsz.
  • Muki100
    #4485
    Nem feltételezés, tényleg volt ilyen hogy paypalon keresztül gyűjtötte a pénzt a számlájára, 2000$ volt a cél, nem tudom mennyit ért el belőle...biztos nem keveset.
  • szapor
    #4484
    nagyon jó lenne ha már lehetne tölteni.és ez egy kieg lesz a Jk3-hoz?
  • roblee
    #4483
    Na ez az, itt a baj!
    Nem tudok belépni a forumba!
    Azért mégegyszer köszi a hírt!
  • kuci06
    #4482
    innen
  • roblee
    #4481
    Honnan kaptad az info-t? Regisztráltam a kotf forum-ba már nem is tudom mikor, de addig nem tudok bejelentkezni, amíg nem aktiválják.
    Már megnéztem a videot, de ennek semmi értelme, hogy ilyen feltételt szab. Azért továbbítom a többieknek, hogy minél többen nézzék meg. Köszi neked is!
  • kuci06
    #4480
    már fel van töltve, viszont most valami quest-ről beszélnek:
    ha teljesítjük, akkor kiteszi a linket
    A cél: ez a videót 500.000 embernek kell megnéznie :S
    "Kicsit" sokat kér... Már nekem is elegem van ebből a sok tologatásból/késésből :/
  • roblee
    #4479
    Mit értesz az alatt, hogy 2. vagy 3. rész? Ez egy mod a Jedi Academy-hoz. Ami felöleli mind a 6 filmet. Ez annyit jelent, hogy mindegyiket végigjátszhatod - persze csak a jelentősebb részeket - bármelyik karakterrel és bármelyik oldalon. Emellett te is létrehozhatsz egy adott map-on NPC-ket, akikkel vagy ellen harcolhatsz.
    Hogy mikor jelenik meg? Jó a kérdés. Mindig tolja a fejlesztő. Sajnos csak ígérget. Lehet Muki100-nak lesz igaza és soha nem fog kijönni. Olvastam olyat is, hogy az egász csak arra ment ki, hogy néhány ezer dollárt kicsikarjon a jóhiszemű rajongókból támogatás képpen. Persze ez is csak feltételezés. Ettől függetlenül én még reménykedem.
  • szapor
    #4478
    mér akkor most ez a Knights of the Force ez most meik a 2rész vagy a 3rész?és mikorra várható?
  • Vasvilla
    #4477
    Sziasztok, azt szeretném megkérdezni hogy hol lehet beállítani hogy mi legyen az adminkód a szerveren?
    Előre is köszi!
  • kuci06
    #4476
    lehet, hogy nagy a file ? :D
  • KILLER2
    #4475
    Biztos lassú a nete :)
  • Muki100
    #4474
    Érdekes 2004 májusában is már töltötte fel. Mondom hogy nevetséges az egész.
  • kuci06
    #4473
    Akik még hisznek a "Knights of the Force" modban, azoknak üzenem, hogy "elvileg" már tölti fel a full verziót a fejlesztő(vagy ahogy nevezni akarjátok :P, nekem 8 ). Tehát ma vagy holnap fent lesz sztem.
    Sőt, a fórumján nyílt egy magyar rész is :
    Magyar KotF fórum
  • tommygiant
    #4472
    Azért nem mindegyik szerveren van ez így, van még egy-két jó szerver. Az én szervemen amúgy csak azért van ilyen sok pondró, mert ingyen admint adtam nekik abból az okból, hogy megszűnik a szerverem, és nem fizetek többet erre a játékra. Úgylátszik ez rosszúl sült el, de .
  • Muki100
    #4471
    Már 4 és fél éve jelenik meg folyamatosan ha nem vetted volna észre. Csak mindig közbe jön valami szegénynek, hol az anyukáját ápolja a kórházban, hol a gépe megy tönkre, hol adatvesztés, hol a nete szar, hol még új featurek kerülnek be és közben semmit nem tudott még felmutatni, ellenben több száz dollárt kicsalt paypalon keresztül a nyomorult gyerekseregből akik még hisznek neki, azzal az ürüggyel hogy jobb gép kell neki hogy összetömörítse a munkáját.
    A demorol és a képekről annyit, hogy azok mind mások munkáinak az összemosása, az ő neve alatt feltűntetve. Olyat még én is tudok csinálni.
    Ha jól számolom a legutolsó volt a 7. vagy 8. beígért kiadási dátum, és ha jól látom most nincs?
    Érdekesség még, hogy 2004-ben a mod 99.9%-on állt.
    Mindenki döntse el maga hogy hisz-e neki vagy nem, én csak nevetek ha szóba kerül...
  • kas123
    #4470
    megfog :)
  • Sadist
    #4469
    Szinte mindegyik szerveren ezt csinálják, mert az egész JA scene kis szarosokból áll. Egy ideig én is játszottam neten, de hányingerem volt a kis pondróktól, akik folyamatosan jedi erőket, fegyvereket, plusz képességeket adogattak be maguknak, vagy egyszerűen állandóan megölték a duelre várókat.