5868
Jedi Knight 3
  • kuci06
    #4548
    valami új lesz a multiban is:
    én valami kaszt-rendszert olvastam. Meg egy Movie-Battles szerű mód is lesz, ha jól értettem. Tehát multiban újra lehet játszani bizonyos jeleneteket.
  • KILLER2
    #4547
    Én arra vagoyk kívámncsi, hogy ha ezt multiba beteszem akkor lesznek-e új tulajdonságai, mint a JA+nak és hogy mit kell feltenni a szerverre, ha ezzel akarom hogy menjen. És persze hogy miylen viszonyban elsz a JA+al.
  • jaws30
    #4546
    és hová linkeli be??majd a topicba is bee kéne linkelni nem!
  • jaws30
    #4545
    multi cuccok is benne lesznek 200 models és pályák stb!
  • jaws30
    #4544
    1 gb én 3.4gb láttam az oldalon!
  • kuci06
    #4543
    a teljes játék, de nem lesznek benne a single player küldetések (viszont a pályák, amiken játszódnak, benne lesznek)
    Csak 3 single küldi lesz benne :
    Maul vs Qui Gon
    Obi vs. Grievous
    Obi vs. Jango Fett

    Viszont mivel minden pálya benne lesz, ezért a videókban látott módon azért majd el lehet szórakozni azokon is ;)
  • jaws30
    #4542
    nah akkor most mi jelenik meg holnap?
  • Muki100
    #4541
    Vagy hirtelen tönkremegy valamije és nem sikerül.
  • kuci06
    #4540
    valszeg Júli végén/Augusztus elején, mivel azt írta, hogy akkor jelennek meg azok a magazinok, amelyeknek elküldte. Tehát kb akkor lesz rajta a cd/dvd mellékleten.
  • kuci06
    #4539
    kb 1 gb
  • szapor
    #4538
    hüüüühaaaa de várom már mekkora helyet foglal majd?és ezt majd a JK3-ba kell rakni gondolom mer kieg :D
  • roblee
    #4537
    Nagy vagy, kuci06!
    Köszi az infokat. Már csak az a kérdés, hogy mikor teszi fel a maradék SP-t.
  • 6600GT
    #4536
    ok,kössz!
  • KILLER2
    #4535
    ha mondjuk ezt az oldalt elolvasod, emgtutsz majdnem mindent. A mod neve Knights of the Force és még nem jeletn meg, de ha midnen igaz, napokon belül meg fog.
  • 6600GT
    #4534
    hellO! bocsi hogy kérdem,de olvastam hogy van vmi király mód a játékhoz,már megjelent???
  • KILLER2
    #4533
    Nagyszerű.
  • kuci06
    #4532
    tehát minden cucc benne lesz , de csak 3 küldi lesz benne elérhető.
    Viszont mivel minden pálya benne lesz, ezért könnyen össze lehet hozni bármilyen szituációt az új funkciókkal.
    A többi küldetés a magazinos (#4519) verziókban lesz először elérhető, majd utána kinnt lesz a neten is. (ezzel akarja felhívni a figyelmet a gamera, reklámozni :P )
  • kuci06
    #4531
    YOU CAN DOWNLOAD GAME FROM 25 JUNE 16:00 (GMT) APPROXIMATE 1 GB FILE
    All maps, models and menus are in this part. You can play game in all Jedi Academy and KOTF features, all characters and CREATE YOUR OWN FANTASY. extra And this part has got 3 singleplayer missions. This are Obiwan vs Grevus, Jango vs Obi, Maul vs Quigon missions.
  • KILLER2
    #4530
    Nem áll szándékomban.
  • roblee
    #4529
    Na, kiváncsi leszek ,hogy holnap megkapjuk-e a linkeket. én is jobban örülnék a filefront-nak, de a legjobb lenne, ahogy kuci06 mondja, ha torrentről lehetne leszedni.
    "You can download game from 25 June 16:00 (GMT)"
    Ez a CET, azaz Central European Time - Közép-Európai Időzóna szerint, annyit jelent, hogy nálunk ebben az időpontban már 17:00 lesz.
    Várom a holnapot.
  • Muki100
    #4528
    Elég kár lenne azért összemosni a JKA fogalmát a KOTF-al.
  • jaws30
    #4527
    (rapidshare)de erre van valami megoldás nem!
  • jaws30
    #4526
    jah baker rapidshare-ről majdnem 2 órát kell várnom hogy leszedhesem a következő 100 mb fájlt.
  • jaws30
    #4525
    jó lenne egy!
  • KILLER2
    #4524
    Figyeljetek. Leszek házigazda, csinálok bannert, meg majd ha kijött a mod, egy FAQ-t. Jó?
  • kuci06
    #4523
    ...amúgy tényleg, nem kell egy banner a topicba? :D Mert ha ez tényleg kijön, akkor sztem elég látogatott lesz
  • kuci06
    #4522
    a legjobb az lenne, ha torrentről lehetne szedni ...
  • KILLER2
    #4521
    Ez borzalmas....
    Remélem ha valaha felteszi nem a rapidshare-ről kell leszedni, mert utálom az összes ilyet, mint az. Bár biztos fent lesz a filefronton.
  • jaws30
    #4520
    thx
  • jaws30
    #4519
    Én azt veszem ki hogy július első hetében a teljest kotf-ot odaadja játék magazinoknak,akik augusztusban adják csak ki.
    Aztán hogy feltölti a kotfot,vagy már feltötltötte (nem tudom,szerintem néhol talán nyelvtanilag rossz a mondata)
    de még nem adja meg a linket.
    Azthiszem a setuppal szórakozik,majd 2 részre osztva 48 órán belül felteszi a játékot.
    1-ik 100 megás részletekben lesz elérhető a rapidshare-ről.
    2-ik egyben lessz,és akiknek gyors a netjük azok majd onnan tölthetik le (nem mondja meg honnan)
    csak azt hogy más letöltő oldalakről.
    És addig nagyon elfoglalt,nem tudja megnézi a fórumot,és hogy ne árasszuk el üzenetekkel.
    Ja és június 25-e 16 óra (nem tudom melyik időzóna)
  • kuci06
    #4518
    akkor nézd meg a #4514-ben írt linket, ott minden le van írva!
  • jaws30
    #4517
    én ezt nem értem?
  • kuci06
    #4516
    I share Full KOTF version with game magazines in first week of July and August KOTF is in game magazine CDs. (Game magazines are makes CDs in first week of month and send to press.)

    I upload Full KOTF version to internet and it is ready to publishing. But I don't publish this version. I will make 2 part this game and working about needed Setup changes and upload stuff in this 48 hours. I can't look forums in this time. Please don't overflowing..

    You can download game from 25 June 16:00 (GMT)

    First, I share folders 100MB dimension parts in Rapidshare. High speed internet connection used friends are download this folders and upload differend share sites in ONE PART. So sharing and downloading is very easly in this way.Please make organization for this methot.
  • jaws30
    #4515
    gyerekek valami esemény nincs?
  • kuci06
    #4514
    huhh, úgy látom vannak informált magyarok:
    pcguru jka fórum
    nem reklámnak szánom, csak ajánlom az utolsó oldal elolvasását, azoknak akik kiváncsiak a kotf infókra.
  • kuci06
    #4513
    ....
    én azért csendben reménykedek, hogy valamikor fennt lesz :P
  • KILLER2
    #4512
    Gondolom a végén sajnálatos módon tönkremegy a vinyója és letörlődik az egész.
  • jaws30
    #4511
    azéé élveszkedjunk ezen egy kicsit!XD XD XD http://www.youtube.com/watch?v=l3eqP6RE3-8&mode=related&search=
  • jaws30
    #4510
    jól van ennyit erröl a köcsög faszkalapról!én meg montam , hogy nem lesz semmi!
  • KILLER2
    #4509
    Ez már fáj. bazz, ezt be kéne tenni egy gumiszobába élete végéig.