5868
Jedi Knight 3
  • XEMO
    #5188
    am én CL vok egy magyar klánban de a szerverről előszeretettel dobáljuk a lámákat vagy egyszerűen rászólunk h nyughasson már mert így nem lehet rendesen játszani a szerver
    először szimplán szavakkal
    következő fokozat /amslap (kliens szám) - ezt max 3szor
    ezután jön a /amsleep (kliens szám) - ezt 5 percig tarjuk benn és utána /amwake (kliens szám)
    de ha már ez se jön be vagy /amlockteam f/r/b + /amforceteam (kliens szám) s vagy /amban (kliens szám)
  • XEMO
    #5187
    az /amsay csak adminok közt chat
    a /ampsay -1 meg a képernyő közepére írja ki az ADMIN üzenetét
  • XEMO
    #5186
    vagy ha tudsz IP-címeket akk töltsd le a HLSW-t amibe csak be kell írnod az IP-t és onnantól figyeli neked századmásodperces frissítéssel

    de adok egy linket ahol regisztrált szerverek találhatóak
    még be is kerestem a magyar JK-s szervereket.
    Szerver Lista
  • Muki100
    #5185
    Úgy hogy pár napja leállt a ravensoft masterserver, vagyis marad az xfire vagy ASE, kinek mi tetszik.
  • tomonor
    #5184
    Nézd meg a tűzfalad szerintem.
  • gyonax
    #5183
    És az miért van hogy a beépített szerverkereső nem keres:D ? Csak kiírja ezt a getting info-t aztán semmi:( Ez nem is lenne baj ha lenne AS, de ugye az megszűnt... Xfire-be meg nem tudom hol kell beállítani hogy csak japlusos szervereket keressen(az is elég lenne ha ezt elmondjátok XD) Próbáltam a .mod-nál meg a sima mod-nál, és nem volt olyan lehetőség hogy japlus...
  • tomonor
    #5182
    De azért elmondom neked, hogy van egy pár magyar klán/szerver a szerver listába,úgy keresd, hogy ahol piros-fehér-zölddel van leírva a szerver neve, vagy ugy van vmi leírva benne hogy "klán", akkor az 70% hogy magyar.
  • tomonor
    #5181
    *amsay... ampsay az olyan adminoknak való mint én, néha összetévesztem. xD
  • tomonor
    #5180
    ja, én is angol klánba vagyok. :S A magyarok nagyon lámák, egyszer azért kaptam bant, mer bejelentettem az egyiket ampsay-en hogy lelámult. >.<
  • Muki100
    #5179
    Addig örülj
  • gyonax
    #5178
    Ti milyen szerveren játszotok? Nem találok magyarokat:(
  • tomonor
    #5177
    thx
  • XEMO
    #5176
    MSN-cím: [email protected]
  • XEMO
    #5175
    egy tipp: azt olvastam h sp3
    azt nem tom h erre a pack-kal megy-e de nézzd meg sp1-en és sp2-ön

    a másik tipp: OpenGL és OpenAL van? ha nics akk szerezzd be mert szükséges és ezért elég gyakran dobja vissza

    a crack-kel kapcsolatosan: fölösleges
    azt h a releaseben benne van az is felesleges, csak egy általános baromság h mindent crackelnek
    ez egy oan játék ami a kivételek közé tartozik

    ha felveszel msnen akkor adok egy oan veziót hamachi megosztóján keresztül amihez egyáltalán nem kell crack
    eredeti cd-ről lett másolva (h ne kopjon a cd) és működik
    am mind1 ennek a game-nek h honnan futtatod a cd-t

    Dragonnak üzi: ameik szerveren van force, akk force-grip; 1.00-án egy debug(művelet), 1.01-en JA Plus-on /am(művelet) parancs.

    Tomonornak üzi: itt egy link, ahol megtalálod az összes oan választ a kérdésedre amit a szervereden való problémáidra add választ
    A letöltések menüpontban megtalálod.
  • tomonor
    #5174
    valaki? :'<
  • ba32107
    #5173
    próbáltam. most leszedtem a patchet is, kilőttem a tűzfalat és a nodot is, így sem jó. mindegy, feladom :D
  • tomonor
    #5172
    többi mountolható meghajtóba próbáltad már? ha nem akkor fingom sincs xD
  • ba32107
    #5171
    persze
  • tomonor
    #5170
    az első CD ugyebár.
  • ba32107
    #5169
    ugyanabban a meghajtóban van
  • tomonor
    #5168
    nekem azt akkor írja ki, ha nem a megfelelő drive-ba mountolom be. Ezt úgy értem, hogy csak azon a meghajtón fogja érzékelni a játék a deamonba, amelyikbe telepítetted.
  • KILLER2
    #5167
    Fú, hát ez érdekes. Ha valami eszembe jut, írok.
  • ba32107
    #5166
    windows xp-t használok (sp3). megvolt nekem már régóta ez a játék, csak a cd-t már nem olvassa be a meghajtó, ezért letöltöttem újra. bemountolom, feltelepítem, ha crack nélkül indítom, akkor a szokásos "wrong disc inserted" hibaüzenet fogad. crackelés után indul a konzol, megpillantom egy pillanatra a főcímet is, aztán szó nélkül kivág az asztalra. ugyanez a multiplayerrel is, és a játék csökkentett módjával is. szerintem valami a hardverrel nem tetszik neki (laptop, nem játékra tervezve), de azért egy Q3 motornak futnia kéne rajta (tudtommal Q3 motor van benne). a játék autorunjában lévő system analizátor egy failt sem ad. elvileg simán futnia kéne, mert a JK2 is megy ezen a gépen, sokkal nem tud többet a JA. próbáltam úgy is, hogy átállítom a színmélységet 16 bites-re, de nem használ.

    hát első körben nekem ennyi jutott eszembe, és mivel nem lett jó, ezért írtam be ide :)
  • KILLER2
    #5165
    Ezek a relasek tudtommal csak annyiban különböznek, hogy másik csapat crackje van mellékelve. Egy játék készült, nyilvánvalóan így tök egyforma az összes, mivel a játékba nem nyúlnak bele.
    Megkérhetlek, hogy írd le, hogy milyen oprendszerre akarod feltenni a játékot és pontosan milyen hibát ír ki vagy mit csinál, hogy nem indul? Hátha tudok segíteni.
  • ba32107
    #5164
    én meg elárulom hogy nem egyfelé release van a neten és gyanítom, hogy én egy olyat szedtem le, amihez kell crack. és se anélkül, se azzal nem indul.
  • tomonor
    #5163
    jaja. Helló Killer :D
  • KILLER2
    #5162
    Most nem olvasom végig, hogy miről van szó, de amint látom crackről. Elárulom, hogy a JK-hoz valóban nem kell crack. CD képpel működik.
  • tomonor
    #5161
    Én csak azt tudom hogy nekem nem kellett crackelni O_O csak a patch-et felrakni
  • ba32107
    #5160
    crack nélkül alapban nem jó. a releaseben pedig alapban benne van a crack (razor 1911), így nyilván használni kell
  • kas123
    #5159
    azért nem jó mert crackelted...
    kérdés: 1 játékot amihez nem kell crack, minek crackelnek az emberek?! o.O
  • tomonor
    #5158
    Apropó, nem tudna valaki segíteni nekem, aki lehetőleg szerverbirtokos ezen a fórumon: az lenne a problémám, hogy nem tudok beépített vehicle-öket spawnolni a szerveremen. Már a szerver cfg-be mindent beállítottam, és nem, a council admin logint se felejtettem el beírni, és nem, nem véletlenül elírom a dolgokat. Például, van a naboohills21 map, abban vannak egyedi járművek. Azokat szépen be is executoltam a kis consolomba, és lehet őket spawnolni is. Ám valamiért, olyanokat mint a tauntaun, vagy a tie-fighter nem lehet. pl /npc spawn vehicle tauntaun <--semmi nem történik utána. Ám: /npc spawn vehicle n2 <--ez a naboofighter, amit külön kellet execelnem, ezt gond nélkül adja. Ötlet?
  • tomonor
    #5157
    Hát a force grip-et, azaz fojtogatást a controls-force powers2 menübe kell beállítgatni előbb. A legegyszerűbb módszer az ilyet csinálni, hogy beállítod őket az F.. billentyűkre (például F6) és megkéred az egyik szerver adminját hogy adjon EMP-t, amivel kifogyhatatlan lesz az erőd. Ott kipróbálhatod őket.

    A másik, a melee, vagyis pofozós harcművészet egy fegyverként jelenik meg neked a kard mellet, olyan szervereken, ahol a server CFG-be nincs letiltva.
  • dragon11
    #5156
    Aha lehetséges, de azt melyik bill.el tudom csinálni?
  • tomonor
    #5155
    force grip? melee dfa?
  • ba32107
    #5154
    ja persze, de így sem jó
  • kas123
    #5153
    fojtogatás :)
  • dragon11
    #5152
    Hi.Multiplayerezek, törten, nevem Dragon(hun) igen xfireval csatlakozok.Ingame elég gyengus vok... nem rég kezdtem.A Black gyerek megfogta a saját kezét a padawanom nyakához vitte és ide oda vitt miközben a HP-m csökkent!!!!! ezt mivel csinálja?


    Aki segítene megtanulni gamelni, ilyen alap "skilleket" alkalmazni annak HTX-t mondok.

    KÖSZI.
  • kas123
    #5151
    crack-elted?
  • ba32107
    #5150
    gyors segítségkérés: felraktam a játékot (hát nem eredeti), és mikor elindítom, a főcímet még látom egy pillanatra, de visszadob a windows-ba azonnal. ötlet?
  • gyonax
    #5149
    Érdekes valahogy nem jönnek azok a nagyon rendszeres map updatek amiket Master Tim(ilyen egoista, lol:D) ígért... Nem sikerült még összelopni a cuccot... Na viccet félretéve most én is leírom a véleményem a KotF-ról(most akadtam rá újra a játékra azért most :D ) Összességébe gusztustalannak tartom amit ez a Tim csinált... Egyrész mert legombolt az emeberekről egy csomó pénzt + összelpota azokat a dolgokat, amikkel más modderek esetleg hónapokat szenvedtek... Semmi bajom nem lenne ezzel ha valami "összegző pack" néven jönne ki a dolog, minden modder beleegyezésével, és nevével...Ez lenne a minimum. A kifogásokról: apa/anya/magymama/nagypapa rosszul lett inkább ne is beszéljünk... Na egy kis pozitív: Ha mindentől amit az előbb írtam elvonatkoztatok, és mondjuk olyan mod packént tekintek rá, akkor azt kell hogy mondjam, hogy nem rossz munka... Rengeteg fénykard, skin, sőt még ugye az erő/fénykard balansz i egész ügyesen be lett lőve... Na csak én is ki akartam fejteni véleményemet a nagy 4 éve tartó KotF őrülettem kapcsolatban :D