5868
Jedi Knight 3
  • elitehun
    #5228
    Ezen a törölgetés már nem segít
    pedig az első CD is karcos de azzal semmi baja
  • elitehun
    #5227
    aha! nem csoa ha sok embernek karcos hiszen régi
  • KILLER2
    #5226
    Pedig az a gond. Szedd le torrentről, én is azt csináltam. Crack se kell neki, deamonban ott figyel a lemezkép és megy, mintha eredeti lenne. Az eredeti lemezemről nekem em megy már fel.
  • tomonor
    #5225
    töröld meg. ha nem jó akkor torrent oszt ánnyi :D
  • elitehun
    #5224
    úgy érted karcos? mert egy kicsit télleg az de eddig is gond nélkül fel lehetett rakni (pedig akkor is karcos volt) csak most szemétkedik
  • tomonor
    #5223
    o_O érdekes. Nem lehet hogy sérült a CD?
  • elitehun
    #5222
    Segítenétek mert valamiért nem tudom felrakni a játékot. 99%-nál kiírja hogy
    Error Adathiba
    És eredeti a gém már többször volt fent a gépemen. lécci segítsetek előre is köszi
  • tomonor
    #5221
    Tudom ajánlani a filefrontról a Taspir Power Coplex V3-t, átalakítása az mp/ffa5 mapnek, ám nagyon odabasz. Van benne 4 control room, egy telehub ahonnan mindenhova eljuthatsz, fun csúszka, űr, meg reeeengeteg minden. MI átalakítottuk a klánunknak az egész térképet, így mindenkinek megvan a saját szobája, meg ilyesmi, nagy klafa. :D Még a Sithcouncil V2-t is legyőzi.
  • Muki100
    #5220
    1.google
    vagy ha nem tudod azt hogy kell
  • Balika1997
    #5219
    Hello!
    Először is kössz! sikerül vele így játszanom, csak még olyan kérdésem van, hogy honnan lehet pályákat letölteni, mert egy csomót nem tölt be internetes játék esetén (pl: Jedi templom!
    ha vki tudja írjon kössz!
  • tomonor
    #5218
    innen le is szedheted a patchet
  • tomonor
    #5217
    v1.1 patch kő neked.
  • Balika1997
    #5216
    Sziasztok!
    Én most kezdtem játszani a Star Wars Jedi Knight Jedi Academy-vel
    és a multinál mindig kiírja ezt a hibaüzenetet, amikor elkezdek játszani:
    Hiba: CL_ParsePacketEntities: end of massage!
    Segítsetek kérlek:kössz
  • Muki100
    #5215
    googleben keress rá így: port forwarding
  • Tube
    #5214
    és hogy tudok portot nyitni???????
  • tomonor
    #5213
    nem, azt irja hogy couldnt spawn <npc> ami azt jelenti, hogy nincsen executolva alapba valamiért.
  • KILLER2
    #5212
    Nem lehet, hogy valamit rosszul írsz?
  • tomonor
    #5211
    lol, tudom, köszi, xD nem az a baj, hanem, hogy az alapba benne lévőket NEM ENGEDI spawnolni, csak az utánna batatt customokat, amiket a filefrontról töltöttem le. xD
  • XEMO
    #5210
    /npc spawn vehicle ...
    A teljes npc lista
  • kas123
    #5209
    ha nyitsz 1 portot a szerverednek akkor nem kell kikapcsolni a rútert
  • Tube
    #5208
    más forumon azt mondják a router miatt nem megy ami 2 osztja a netet azt mondta ott valaki hogy neki is ez volt és ki kell kapcsolni as routert mert igy csak én meg a másik gép látja a szerót.....de anyámék nem hjiszem hogy jó ötletnek tartanák ezt hogy kikapcsojam a gépükröl a nett XD máshogy meglehet oldani vagy nincs igaza és nem az a baj?
  • tomonor
    #5207
    nekem is az van, és gond nélkül futtatom a szeróm. Vagyis 1 gond van, az hogy nem tudok vehicle-t spawnolni, ami a játékba eredetileg van, csak customot, amit később felraktam a szeróra.
  • XEMO
    #5206
    Nekem spec modemem és arra egy router kapcsolva h 2 gép tudjon egyszerre a nettel dolgozni.
    Kiváncsi vok h Tube-nak mi van?
  • tomonor
    #5205
    De, azokat ki kell írnia. Azt mond már meg végre, hogy routered van, amihez wlan-nal csatlakozol, vagy nem?
  • XEMO
    #5204
    Azt kell kiírnia mert az adja le a szerver fps-ét.
    De remélem alaposan elolvastad a szerverkészítésről való hozzászólásom.
    Mert ott leírtam h mi lehet a bibi.
    #5198
    #5199
  • KILLER2
    #5203
    Szerverekhez nem értek, de nem lehet, hogy ott szerverlistáknak küld infót?
  • Tube
    #5202
    És amikor start_japlus_autoRestart_dedicatedServer.bat al elinditom az elján ezt irja: Hitch warning: 1436 msec frame time (de a szám mindig más)
    utánna meg állandoan Sending heartbeat to és oldalakcimek vannak ott ez mit jelent hogy Hitch warning mert sztem annak nem kéne ott elnnie lehe ezért nem tudo belépni más csak én? vagy azt kell irnia?
  • tomonor
    #5201
    Hát, mindenesetre nem életveszélyes. xD
    Ám UU-n keresztül is lehet Rcon-t, meg Cvar-t rendezni, nemde?
  • Tube
    #5200
    Meg van az a Rcon SE program az meg olyat ir ki hogy Name:Error Map:Error Players Error Game Type FFA Version Error Type:Error ez gondolom nagy baj :S
  • XEMO
    #5199
    Az ASE má halott, megszűnt.
    Használj HLSW-t és használd a szerver figyelő site regisztrált IP-címeit, a Game Tracker-t!
    Itt megkönnyebítem a dolgod és belinkelem a magyar szerver listát.
  • XEMO
    #5198
    Szerver készíteni elég egyszerű házilag.
    2 féle módja is van.
    Mivel te épp JA+os szerót szeretnél ezért ezt írom meg.
    1.: start_japlus_autoRestart_dedicatedServer.bat a japlus mappában + egy server.cfg
    2.: játékból indítva dedicated: Internet, dedicated 0

    És mind a két verzió működik.

    De a bibi az, h routerek mögül nem könnyű szervert csinálni, de nem lehetetlen.
    Az ezt befolyásoló dolog nem a routerek és a modemektől függ teljes egészében, hanem a szolgáltatótól és az adott körül övező szervertől.
    Pl.: kollégium, hotel, stb.

    Szóval ha esetleg nem tudnál hostolt szerót csinálni akk ne keseredj el.
    Rendelhetsz szervert az fgc-systemtől, a clans.hu-tól, az obinettől.
  • tomonor
    #5197
    És ha csatlakozni akarnak, akkor kiirja szeró? És ha igen, akkor mit ír ki ha kilépnek: "client disconnected" vagy "client timed out"?
  • tomonor
    #5196
    Routered van? (wifi) Mer van néhány router amely nem engedi be az IP-ket a maodem-be (vagyis valami ilyesmit halottam)
    Fontos, hogy ezek igy legyenek beállítva:
    seta sv_maxclients 32 (tök mindegy hány, csak egynél több legyen)
    seta sv_maxPing "999"
    seta sv_reconnectlimit "99"

    Ám mivel küldtek neked cfg-t, igy csak azt tudom mondani hogy a neteddel van gond, vagy a tűzfallal. :S
  • Tube
    #5195
    Igen persze hogy megszerkesztettem a cfg-t de csak én tok belépni másnak valamit kiir mintha nem lenne szeró probáltam már ezer fajta cfgt meg küldtek is de egyik sem jó valami más ötlet hogy mitöl nem jó?
  • tomonor
    #5194
    A server.cfg-be a tulajdonos kikapcsolhatja azt hogy összemenjen. Próbálkoz több szerveren, ott már össsze fognak menni ha engedélyezve van.
  • tomonor
    #5193
    Megszerkesztetted a server.cfg-t? Ha csak simán a játékból indítottál szerót az nem fog mukogyni.
  • Fresh Duke
    #5192
    Hy
    Lenne egy kérdésem:
    Kb 3 éve JKztam rendszeresen. Volt egy Yoda skinem, ami összement, ha azzal volta. (Szóval nem akkora volt, mint Kyle, hanem kisebb. Akiknek nem volt meg a skin, azok Kylenak láttak, de kicsi Kylenak. :D)
    Most úgy gondoltam, újra elkezdek multizni. Beraktam a Yoda skinem, de nem ment össze. Akkora volt, mint Kyle, ami elég zavaró, lévén, hogy Yodáról van szó. XD
    Nem tudjátok, hogy "töpöíthetném" össze? :D Vagy, hogy annó miért ment össze, és hogy most miért nem?
    Válaszotokat előre is köszönöm.
  • gyonax
    #5191
    ASE-ból nem tud valaki egy működő verziót?
  • Tube
    #5190
    Hello
    Pls valaki segitsen nekem csináltam 1 ja+os szerót én betudok lépni de mások nem hiába mondom meg az Ip ök nem Tudnak belépni tudja valaki mi lehet a baj? ha igen pls valaki válaszoljon
  • XEMO
    #5189
    *szerveren