5868
Jedi Knight 3
  • kas123
    #5308
    Jedi Knight 2 Jedi Outcast
  • Legend Killer
    #5307
    JK2nek mi a full címe? Leszedném.
  • Legend Killer
    #5306
    hmmm... oda eddig nem tudtam beülni :S :D, majd kipróbálom minnyá, kösz.
  • KILLER2
    #5305
    Ja, JK3nak a mutlija lett fasza. Az egyjátékos szerintem elég gyenge. Rövid és az a feeling sincs már meg benne, mint a JK2ben, olyan semmilyen az egész. Nem mondom, hogy rossz volt, de nálam csak egy erős közepes. A multit viszont 3 évig játszottam, az nagyon jó lett.
  • tomonor
    #5304
    jk2-é hosszabb és jobb volt. jk3 multija viszont jobb.
  • Mirk
    #5303
    csak én gondolom úgy hogy a single player része nagyon rövid a játéknak?
  • Muki100
    #5302
    Van egy kis ágyú egy dombon amivel elég gyorsan kinyírod.
  • Legend Killer
    #5301
    Hoth bolygón, hogy kell a köcsög birodalmi lépegetőt legyőzni? :@ :S egy mini lépegetőről van szó.
  • Mirk
    #5300
    szerintem marhára mindegy mid van

    felraktam a játékot, csatlakoztam egy szerverre, beállítottam magamnak két kardot, gondoltam kipróbálom.

    kattintgatok, nyomkodom az oldalra meg előre gombokat és mindenkit levágok, nem nagy varázslat.
  • Legend Killer
    #5299
    amcsik rulz :D.
  • tomonor
    #5298
    nem amcsit mondtam. angolt. Britt. tudod. xD
  • Muki100
    #5297
    azért van annyi euro szerver hogy az amcsikhoz ne kelljen járni...
  • Legend Killer
    #5296
    :D, grat néked... voltam amcsi szerón :D... a salapálás továbbra se emgy, de ott normálisak, ja.
  • tomonor
    #5295
    lol. nos ezért mondom, a magyar szervereken ezt leszarják, még akkor is ha be van írva a motd-be hogy ne lámulj. Mindenesetre én hálistennek középfokú szinten tudok angolul, szal angol klánba is vagyok... és meg kell mondjam elszomorító a magyarok helyzete.
  • Legend Killer
    #5294
    de lehet nem is volt má a pofájám bőr :DD.
  • Legend Killer
    #5293
    ja értem... és ráadásul klános volt a geci :@ :D... biztos gizdul, hogy tud salapálni a karddal... a helyében nekem égett volna a pofámról a bőr, egy rúkit lecsapni.... naaagy diiicsőssségg... de ott volt a klán társa is és le se szarták... faszom.

    viszont angolul nem nagyon tudok, a külföldi szerók hátránya ez :D.
  • Legend Killer
    #5292
    ok
    kár
    :(
    me már régebben is játszottam, voltam is itt a topikban Dexantreal néven... és nem ragadt rám semmi, pedig nagyon próbálkoztam :S :S.
  • tomonor
    #5291
    ja, és miért ne? pont te irtad le:
    "hülye fasz baszki, míg álltam, oda ugrott és ketté vágott se szó se beszéd, utálom az ilyeneket." -ezek a lámák, aka lámulnak ha le van eresztve a kardod. Csak a magyar szervereken nem tilos, ki nem állhatom őket :S
  • tomonor
    #5290
    hát, én is magamtól tanultam meg, szal... Én inkább moddereket tanitok, harcolni én se tudok olyan jól. Ám a a sima kard vörös és sárga stílusban a leghatásosabb, csak tudni kell kezelni. (tulajdonképpen ja+ szervereken a két kard szart se ér, ám a kétvégüvel (staff-al) is el lehet bánni az ellenfelekkel.
  • Legend Killer
    #5289
    késő :D... és miért ne? te játszol még, tanítanál engem?
  • tomonor
    #5288
    jótanács: NE menj magyar szerókra.
  • Legend Killer
    #5287
    nem.
    más szervernél beenged :S.

    és vki tanítana multiban? levágnak, mint a szart... hülye fasz baszki, míg álltam, oda ugrott és ketté vágott se szó se beszéd, utálom az ilyeneket.

    xfire: louie20
  • tomonor
    #5286
    tűzfal?
  • Legend Killer
    #5285
    Updateltem, akkor miért nem enged be? Mindig csak számol és számol, de nem látok eredményt a bejutásra, pedig magyar szerók xfire-n.
  • baly94
    #5284
    Hogy rendesen? Esetleg ha a szerver.cfg megcsinálná nekem vki az jó lenne:)
  • tomonor
    #5283
    rendesen beállítottad a server.cfg-t? a hitch warningal ne törődj.
  • baly94
    #5282
    A 'hitch warning:'<----ide ír mindíg mást. És ha a szerver megvan akkor mondjuk az IP-re keressek rá? Mert azzal se találtam meg.
  • baly94
    #5281
    a szám helyére mindíg mást ír. És ha meg is van hogy keressem meg???
  • baly94
    #5280
    Hitch warning: 6393 msec frame time<------a végén ezt írja ki
  • kas123
    #5279
    ez
    itt a letöltések menü és rájösz, h mit kell megnézned
  • tomonor
    #5278
    konfiguráld a server.cfg-t. A bat fájlok normálisan elindítják a szervert, a server cfg-t pedig betöltik. De ha lehet ne az autostart-al inditsd, hanem a start_without_raven_dedicated-el.
  • baly94
    #5277
    Ezt nem igazán értem:
    "1.: start_japlus_autoRestart_dedicatedServer.bat a japlus mappában + egy server.cfg"
    mindkettő megvan de hogy adjam össze őket?
  • baly94
    #5276
    helyesbítek. HOGY lehet szervert csinálni?
    Mert nem sokat derítettem eddig ki
  • tomonor
    #5275
    otthon :P de mért akar mindenki szervert? >.<
  • baly94
    #5274
    Hol lehet jó szervert csináltatni???
  • Viktor01
    #5273
    Köszi szépen! Próbálkozni fogok, szeretném végigjátszani.
  • KILLER2
    #5272
    Igen, gugli a barátod. Amúgy a JAhoz nem kell crack. A legegyszerűbb egy CDkép. Beteszed daemonba, azt kész.
  • Viktor01
    #5271
    Köszönöm. Tudsz valami helyet ahonnan lehetne cracket szerezni? Vagy csak simán elég gugli a barátom?
  • kas123
    #5270
    crackhiba
  • Viktor01
    #5269
    Sziasztok!

    Nekem az a kérdésem volna, hogy tud e esetleg valaki valamit arról, hogy miért van az, hogy a Jedi Knight: Jedi Academy amikor megy a kiképzés akkor miért fagy le teljesen és nem lehet semmit csinálni és a gépet is újra kell indítani. Előre is köszi:)