5868
Jedi Knight 3
  • Legend Killer
    #5348
    Érdekes. a birodalmi hajón csináltam pár npc-t... elfogytak, kettő meg hátul maradt, behívom Luke-t és ellenem fordul! Kilépek, visszatöltök, Luke megint ellenem D:, Rosh kiszabadításos mapján, Taspiron nemtom hányon meg már megint velem van :DD.
  • Legend Killer
    #5347
    ja és kas, ha multizol, játszhatnánk egymás ellen, garantálom, hogy te győzöl ellenem :D. mert szar vagyok, akárhogy igyekszem, semmi eredmény, csak azokat a nyavalyás kombókat tudom, de azért meg mindenki nyavalyog szerón :'(. ezért is kérem itt, meg mindenütt nagyon a népet, hogy legyen olyan jó hozzám és tanítgasson, de nem nagyon :S... mondjuk ma sikerült szerón rájönnöm1segítő kész emberkének köszönhetően arra, ha a két fénykard így összeakad és serceg, akkor hogyan lehet ellökni... bal egér gomb lenyomva :DD... már ezt is tudom, szal multiban eléggé lámi vok :( és szívese ntanulnék mindenkitől.


    respect mindenkinek, meg peace.
  • Legend Killer
    #5346
    aha.

    amúgy nem figyeltem és az volt a hiba, hogy egy ilyen kis kapcsolót nem nyomtam le asszem, de utána végre a Rancor megdöglött.

    De mondom neked sokadjára: nem vagyok cheater, de most vérszemet kaptam ettől és picit elszórakozok vele single-ben :D. Multiban én becsületes vagyok :). És már régen is végig vittem a géjmet, hát akkor miért szenvedjek vele? :D Szal nagyon kösz a cheatet.
  • kas123
    #5345
    npc spawn luke,kyle/jedi,jedi2,jedif,jeditrainer/reborn,tavion,desan...
  • Legend Killer
    #5344
    többi botot nem lehet berakni amúgy? :DD
  • Legend Killer
    #5343
    na mosmá megvan, tök poén :D.

    nagyon kösz emberek a türelmetek :)

    Csak a rancorhoz kell

    kösz mégegyszer



    de majd elszórakozok :D.
  • Legend Killer
    #5342
    tudom ám, így írtam és nem enged csalni :DD.

    #5341: nem, mert régen is végig vittem már és semmi kedvem szenvedni, de nyugi, multiban nem csalok :P.
  • Mirk
    #5341
    nem bírjátok ki cheat nélkül?
  • kas123
    #5340
    single playerben nem kell / jel a console parancsok elé
    tehát:
    shift+0 (lenyomni, console előjött)
    devmapall (vagy) helpusobi 1 (beríni)
    ezekután tudod használni a kódokat
  • Legend Killer
    #5339
    sehogyse jó a cheat :S... és nemtom, hogy hol a szalag és milyen ládával csaljam oda a Rancort és van1energia mező is szal :S :S.
  • Legend Killer
    #5338
    okés, ezer köööööööösssz!
  • tomonor
    #5337
    o_O sp-be nem kéne azt írnia... Amugy próbáld a /helpusobi 1 -et is vagy /sv_cheats 1 ám az nem tuti hogy mukodni fog. VAGY /devmap t2_rancor
  • Legend Killer
    #5336
    na msot siekrült helyesen írnom, de azt mondja ezen a szerveren nem lehet csalni, hát lol...

    DE NEM AKAROM VÉGIG SZENVEDNI MEGINT EZT A RANCORT ÁÁÁÁÁÁ! :D
  • Legend Killer
    #5335
    nade beírtam a kyle cuccot és nem... áhh mind1.
  • tomonor
    #5334
    /devmapall
  • Legend Killer
    #5333
    amúgy én beírtam a kyle féle csalást és semmi... nyomtam entert, nullát, de semmi, mi kell, hogy aktiválja?
  • Legend Killer
    #5332
    De má megoldottam közben, felugrottam ott oldalt a falra.
  • Legend Killer
    #5331
    faszom, annál a felhővárosnál a laktanyára megint nem tudom lerakni a jelzőt Wedgnek, vagy kinek :S :D... nem tudok kiugrálni felülre :S.
  • tomonor
    #5330
    shift+0 ...
  • Legend Killer
    #5329
    én inkbáb oda dobtam kardom és összeesett.

    #5328: kösz :DD. de ne kérdezd, mer én nemtom, azé kérdeztem én :P :D.
  • Muki100
    #5328
    shift 0?
  • Mirk
    #5327
    leválik a pajzs, odamész és ráütsz kettőt aztán visszahátrálsz két lépést
    megint odamész megint ráütsz
    sérülés nélkül le lehet verni őket
  • Legend Killer
    #5326
    és amúgy hol van singleben konzol ahova a csalát belehet írni? :D nullára nem jött elő :D.
  • Legend Killer
    #5325
    Leöltem a droidokat és nem csaltam :P, de minden létező fegyverem kiürítettem :D. Ám rájöttem a dolog nyitjára. Eléjük állok1méterre, vagy kettő és mikor a pajzsuk leváll1pillanatra, fény kard eldob és K.O. :DD.
  • Legend Killer
    #5324
    azt hiszem nincs elektromosom, hődetonátorom van, kösz infot, akkor szenvedek vele.

    #5323: :DD, thanks, végső soron ez lesz.
  • tomonor
    #5323
    vagy csalással

    /devmapall
    /god
    /npc spawn kyle
    /give all
    /noclip
    /npc spawn mutant_rancor
    /npc spawn vehicle atst_vehicle

    xD
  • Muki100
    #5322
    Javaslom az elektromos puskát ha azt választottad, ha nem akkor marad a többi fegyver, illetve a robbanós cucc amit magaddal vittél is kivételesen hasznos ennél a résznél.
  • Legend Killer
    #5321
    amúgy nekem vmiért a felvágásra és az ünneplésre multiban ugyanazt mondja :S, csak a kardjával csinál mást, de régen nem volt ilyen :S.. lehet nem izé szerver, JA, vagy mi? :S bár ne mhiszem, na midn1, csak így picit szar és uncsi :D.
  • Legend Killer
    #5320
    én le vagyok maradva mindenkitől :) és nem hiszem, hogy pro leszek :S :D.
  • Legend Killer
    #5319
    Hogy kell ezeket a geci robotokat kinyírni? Véletlen megöltem egyet :D, de már nemtom, hogy, asszem fénykard dobálással, de az se biztos, mert a többi nem döglik meg, akárhogy dobálgatom :D... ugrálok, mint a bakkecske néha, meg futok összevissza és villámozgatok is :DD... pls heeeeeeeeeeeelp meeeeeeeeeeeee!!!!!!! :D

  • tomonor
    #5318
    Apropó, most jön ki majd az új UU KT (Ultra Utility Killtracker) amely elvileg már olyanokat fog tudni, mint számolni egy szerver hogy hány kill-t szereztél, és olyan hangok lesznek beleépítve, amelyeket jól ismerünk asszem a quake-ből (monsterkill, headshot, stb) Továbbá moddereknek nyújt majd több lehetőséget a kibővített !trace parancs, amely elmondja a textúrák dir-jét, origin, stb...
  • tomonor
    #5317
    Azért most se olyan rossz, leszámítva hogy már mindenki mindent jobban tud a másiknál, mindenki verseng. Én személyszerint már csak a lugormodot és a modolást látom értelmesnek ebben a játékban.
  • kas123
    #5316
    A jk3 multija sokkal rosszabb mint volt 2 éve.
    Akkor még normális emberek jártak fel, nem volt álnevezés meg hasonló sz@rságok. Mindenki funból tolta :).
  • Legend Killer
    #5315
    ezer kösz.
  • tomcsa4
    #5314
    Bocsánat, Dark Forces. Egy 's' betű lemaradt.
  • tomcsa4
    #5313
    Jedi Knight: Dark Force (2 részes, FPS 1997 és 1999), Jedi Knight 2: Jedi Outcast (FPS) és Jedi Knight 3: Jedi Academy (TPS).
  • Legend Killer
    #5312
    oké és a jk1 nevét még megtudhatnám? :D amúgy én1szóval se mondtam, hogy haldoklik :D.
  • tomonor
    #5311
    Ám a jk2-nek nem lett olyan láma az sp-je sem az mp-je sem. Annyi az mp-vel hogy akkor még ennyit tudtak nyújtani. Az sem igaz hogy azt hiresztelik hogy haldoklik a jk3. Nem haldokolhat, ugyanis még a jk2-ben is van minimum 30 nagyon aktív szerver, jk3-ban pedig több mint 500 szeró van, ami él. Szal lehet hogy kevesebb a cs:s 10 000-res átlagánál, de azért ez se haldoklás...

    Apropó, a jk2 sp-je elég nehéz...
  • Legend Killer
    #5310
    és kösz :). az infot.
  • Legend Killer
    #5309
    Ja, akkor oké :DD, nem rég letöltöttem, nah, meglesem a 2-t is majd, ha a 3-t végig vittem megint.