5868
Jedi Knight 3
  • JoPSkippy
    #5388
    Akiknek nem elég, hogy a magyar jk emberileg 0-n tart és szeretnének mindent gajra vágni, más éves munkáját, azok szerintem nem emberek. Mióta jk létezik, én azóta itt vagyok bár nevem kevesen ismerik. Akik kicsit is embernek tartják magukat és tennének valamit a magyar jk életért, azt emgkérem olvassa végig ezt a pár sort.

    Azt hiszem nincs napjainkban olyan war clan, aki ne halotta volna Vortex nevét. Nem kell róla mesélni, mégis oldalakat lehetne munkásságról írni. Neki köszönhetjük, hogy a magyar jk hol tart, hogy az összes külföldi utálja a magyart a jk-ban.

    Volt egyszer egy clan. Úgy hivták, hogy jop. Fejlődőképes, igényes összetartó clan volt. A sok izgalmas, nyertes és néhány vesztes war melett, mindig tudtunk együtt jól szorakozni. RP és war megfért egymás melett, 2 crew. Egy napon azonban kedves vortex volt olyan jó pofa hogy tagokat vett fel a leader, endless nevén. Warokat szervezett és vesztett el sorra. ESL- ben a magyarok közt 3.-ak voltunk valahol az FGC mögött. Ez egy olyan hely amit egyes clanok soha nem fognak elérni, soha nem fognak emg tanulni játszani ami részben egyenlő azzal hogy tisztelni az ellenfelet. Vannak olyan clanok is akik még a barátot sem tisztelik. Szándékomban áll leírni minden nicket ami eszembe jut, akik kibabráltak sok clannal, olyan dolgokat papirra vetni amiről csak kevesen tudnak. Ien clan például a dynasti/DNS.

    Miután vortex tönkre tette a jop pt-t, megfogadtam ha az tönkre ment, ujra felvirágoztatom az ST-t, egy rp clant csinálok ami sosem árt senkinek, hiszen független és war mentes. De valahogy legbelül tudom, könyebb olyan clanokat tönkre tenni amiknek célja van, amikből lehet valami. A pt össze roppanása után következettbe hogy Vortex szemlyes barátai Mapdesign ( véleményem szerint www.mapdesign.uw.hu) és Wizard ( mind 2 en a DNS clanból) fellátogattak a serverre. Én barátokként néztem rájuk, szívesen láttam őket. Hiba volt. Hibáztam de nemcsak itt. Elkezdödött egy folyamat, egy olyan amien a pt vel is elkezdödött 2008 nyár elején. Az hogy konkrétan mi történik senki sem tudja, megy az egymásra mutogatás, ki hekkel, ki fagyaszt, ki admint tör vagy egyéb. Szeretném felsorolni azokat a nickeket itt akik bent vannak a magyar jk azon részében akik csak közösséget bomlasztanak.

    DNS Mapdesign - Wizard és Vortex kedves barátja minden egyes feltörésnél ott volt a serveren, nem az sem ha semmi köze hozzá, bele keveredett, aki csak ártani tud, én többet nem ismerem.
    DNS Wizard - Vortex ismerőse, ő is közre játszott a pt bomlásában, ahogy most az ST jében is.
    JoP syzygy - Kenwood és alábbi néven játszott, hiba volt a jopba be venni, sokan rá mutogatnak hogy ö hekkel, ő adja ki az rcont és az admint.
    Clown - Ismeretlen ember, sosem járt a serveren, de rá mapdesign mutogat két kézzel.
    Vortex -Nem kell róla irnom.

    Ezuttal üzenek minden egyes alábbi nicknek háborut, mindent megteszek, hogy kiutáljanak titeket a magyar jk-ból, a jop sosem ártott senkinek. Megkérek minden base prt és minden vadonatuj noobot, hogy álljon az ügyem mellé, én bármit megteszek, ha kell bárhová lealacsonyodok, hogy az ien emberek ne szennyezzék közösségek játék életét. Akiezt kicsit is fontosnak tartja ezt vagy serverén uralkodo hanguatot, az ne álljon le ien emberekkel. Vissza kell állitanunk a Vortex és csicskái elötti felhötlen időket.

    És ezúton szeretnék bocsánatot kérni, Futurex Faninntól akit egy kalap alá vettem ezekkel a szánalmas tizenévesekkel, kik a játékban élik ki rombolhatnékjuket. Bocsánat. Valamint szeretném megköszönni a 7U5K3N gang eddigi lojalitását és barátságát, remélem a történtek után is megmarad a szoros kapcsolatunk.

    Aki pedig szitkozodni akar, esetleg ügyem mellé állni, vagy ha csak az msn emet szeretné feltörni emrt über hekker, annak nagy betükkel irom be hogy: [email protected]
  • Legend Killer
    #5387
    ja értem, akko elloptad :D.

    csak hülyéskedek.
  • Blint02
    #5386
    nem, kölcsönkaptam...:P
  • tomonor
    #5385
    akkor vegyél egyet
  • Qwertez25
    #5384
    Az a gondom, hogy akárhogyan indítom a jk szervert mindig a lan ip-re írja .........
  • Legend Killer
    #5383
    vagy valaki oda adta, akinek már nem kell.
  • Timbo
    #5382
    "feltelepítem a játékot eredetíről (mivel nem az enyém)crackelem és eltünnek az emberek amikor beinditom a játékot mit tegyek? "

    loptad? xd
  • Legend Killer
    #5381
    :DD
  • tomonor
    #5380
    robituszin :D
  • Legend Killer
    #5379
    HÖRR....hörr :D
  • tomonor
    #5378
    köhömwarezköhöm
  • Blint02
    #5377
    köszi, de honnan szerezek cd képet?
  • tomonor
    #5376
    ne ugy inditsd a szervert hogy játék közbe vagy. ez fontos.
  • Qwertez25
    #5375
    Am. rájöttem már mi a probléma: LAN szervert akar indítani pedig Internetes szerveren van és Dedicated No pure. Betöltöm a server.cfg-t és még mindig szar..... A lan szerver nem akarja Internetre rakni. Valami fogja szerintem v nem tudom. Nagyon makacs.:S
  • tomonor
    #5374
    o_O hát ööö... írd át a gép IP-jét a router-éra? vagy nemtudom...
  • Qwertez25
    #5373
    Valaki tudna helpelni. Az a problémám, hogy amikor a JA szerveremet elindítom ami DEDICATED és Internetes a router is forwardolva van JAPLUS-on fut, akkor rossz IP-t ír be magának mivel nem a router ip-t írja be hanem a Számítógép ip-jét. Nem tudja valaki mi a probléma?
    PLSSSS SEGÍTSETEK!
  • KILLER2
    #5372
    Ne crackeld. Cd kép is megoldja, ez viszont crack hiba.
  • Blint02
    #5371
    feltelepítem a játékot eredetíről (mivel nem az enyém)crackelem és eltünnek az emberek amikor beinditom a játékot mit tegyek?
  • tomonor
    #5370
    jah
  • Legend Killer
    #5369
    sötét oldal rulz... fojtogatás, villámlás, meg ilyenek :D.
  • tomonor
    #5368
    én a villámot meg a szorítást vagy tolást szeretném megtanulni, a többi nem érdekel ^^
  • Legend Killer
    #5367
    Jedi-képző kurzust indít egy brit egyetem

    :DD
  • TomDantes
    #5366
    Az is friss...még egy hónapja sincs hogy újra raktam

    Egyszerűen nem megy többé..
  • tomonor
    #5365
    rakd ujra a windowst
  • TomDantes
    #5364
    Hát jó értem. De--áhh...kibaszott nagy szívás...itt az eredeti játékom és nem megy.

    A gépem egy régi szar, az újak nem mennek mert szagatnak...a régiek..hát a régiek se mennek úgy néz ki.

    Azért egy cseppet ez bosszantó. Úgy útálom az ilyet...szarakodni mindig hogy menjen valami...meg így vegyem meg eredetibe,....hogy aztán nem működik...áh...hülyeség az egész.
  • KILLER2
    #5363
    Akkor én sem tudom.
  • TomDantes
    #5362
    Nem, XP-m van. A régebbi VGA-mmal Ati 9600 nem volt gond...de a Jedi az újat Ati 2600 XT...mi az ezzel nem megy vagy mi? Nem értem a dolgot.
  • KILLER2
    #5361
    Vista?
  • TomDantes
    #5360
    Olvastam már, de akkor sem értem, ezt írja ki: GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem

    és nem indul, patch fenn van.

    na most VGA driver...meg directX...mindenből fenn van a legfrissebb
  • tomonor
    #5359
    /g_dynamicglow 0
  • garaib
    #5358
    Szia!

    Kapcsold ki a glow effektet, és tedd fel a patchet.

    Üdv,


  • tomonor
    #5357
    hmmm. Új drivert próbáltad már?
  • amirovka
    #5356
    bocs 9600 gt-m van
  • amirovka
    #5355
    sziasztok!!
    lenne egy kis gond... nekem se a jedy academy, se semmilyen openGL-es játék nem megy... vagyis ami erre a motorra épül... nvidia geforce 9800 512mb-s vidim van.... összefossa a képernyőt, a játék megy, de nem jeleníti meg normálisan a karaktereket, a betöltő képernyőt, az opciókat...megőrülöööökkk mi a baja????????.
  • Legend Killer
    #5354
    :D
  • Timbo
    #5353
    én is pont ma toltam végig újra a játék :D jó kis nosztalgia.. :D főleg legnehezebb fokozaton.. :D quick save\load gombok kicsi elkoptak.. :D
  • Legend Killer
    #5352
    :D.

    végig vittem singlet megint, jó volt, sötét oldal powaa, kösz a cheatet, nem kellett legalább szenvednem.
  • tomonor
    #5351
    multiban nem is tudsz, kivéve ha egy cheats enabled serverre mész, ám olyat úgyse fogsz találni. (vagy ha igen tedd ezt: /npc spawn ragnos ) xD
  • Legend Killer
    #5350
    okés... most a ööö... na majd du-tán megmondom melyik szerón vagyok, mert mennem kéne má rég :D.
  • kas123
    #5349
    1. nem mondtam h csíter vagy, én is szórakoztam a kódokkal singlébe (leraktam 100 wampát, meg ilyenek)
    2. nagyon ritkán ja-zok már csak :), de majd egyszer összefutunk