5868
Jedi Knight 3
  • Hmuda
    #798
    Vidd végig a jó oldalon is, úgyis mindig a jó győz. :PPP
  • baca01
    #797
    A játéknak szerintem kicsit olyan érdekes vége van,olyan mintha ülnél a moziban és a film felénél azt mondanák hogy vége a filmnek. A Jedi Outcastnak jobban megcsinálták a végét. szerintem a folytatásban megintcsak Kyle Katarnal kell menni és az lesz a feladatunk, hogy fékezzük meg Jadent.
  • Vialis
    #796
    csak hogy a Noghrik átállnak az Új Köztársaság oldalára...ti nem olvastok? :)
  • Vialis
    #795
    ne máá...nem tudok noghrikkal játszani? :(
    de legalább nincs Ysalamiri :)
  • Hmuda
    #794
    Nem játszható faj (hülyén is venné ki magát, ha majd pont Vader elit gyilkosai játszahóak lennének), csak ellenfélként tünnek fel egy küldiben.

    Ysalamirik nincsnek, a készítők mondták, hogy sokaknak nem tetszett a multis megoldása, ezért még véletlenül se rakták bele a szinglibe, és a miltibol is totál kihagyták.
  • Vialis
    #793
    és Ysalamirik gondolom vannak benne...mert ha vannak az gáz
  • Vialis
    #792
    de Yoooo akkor azzal megyek ha meglesz a játék :)
    egy ideje azok a kedvenceim
  • Hmuda
    #791
    Igen vannak.
  • Sub Bass12
    #789
    Egy hülye kérdés: Noghrik vannak a játékban?
    vagy
  • Sub Bass12
    #789
    Egy hülye kérdés: Noghrik vannak a játékban?
  • Sephi
    #788
    Koszi ... :)
  • Hmuda
    #787
    Sense (megérzés) nevű erő. Kyle mondta: ha egy helyen elakadsz és nem egértelmű, hogy hogyan juthatsz ki, használd a megérzéseidet, magyarána sense arőt.
  • Sephi
    #786
    Ehh...
  • Hmuda
    #785
    Verg szét az erőtér tápegységeit, de te semmit nem tanultál Kyletól? Használd a megérzéseidet.
  • Sephi
    #784
    Ize jelenleg a vonaton vagyok ugyertem az otodik missio aszem es nekem fogalmam nincs ... szal az van hogy egy kek eroter van elottem es mogotte ket pupak es latom hogy ha at tudnek menni az eroterenakkor kimehetnek a teton mert ott van egy luk. Az eroteret nem tom dezaktivalni mert be van krepalva a kapcsoloja. Pls help hogy itt mit is kell csinalni!
  • Grave Digger
    #783
    Szerencsére sikerült a dolog. Egy gondom volt vele csupán, hogy mivel az összes save-et letöröltem előlről kellett kezdenem a játékot:DD De már túlvagyok rajta és megy minden gond nélkül, köszi:D
  • dervis_
    #782
    A Kyle-os hiba a vizes résznél nekem is előjött. Játszd újra a pályát.
  • Ron Ragm
    #781
    rohadt mocskok, már rég készen vannak vele erre csak szeptember 17ikén adják ki :)
  • Hmuda
    #780
    Valszeg egy bug. Próbáld meg az egész pályát újrakezdeni (ne a teljes missiont, csak a pályát) és akkor talán megjavul. Sok hibát orvosolt már nekem ez a módszer.
  • Hmuda
    #779
    Ezek elvileg képeket adnak ki ha megfelelő fontokkal ítják. Márcsak a régi DOS-os törésekböl kiindulva.

    De amúgyis, meg kellett volna már tanulnotok, hogy unreges emberekkel hülyeség foglalkozni. :DDD
  • hiba
    #778
    Talan ha nem megy a multi az ennek az oka :)
  • hiba
    #777
    LucasArts is pleased to announce that Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy has Gone Gold and will be in stores on September 17, 2003.
  • Ron Ragm
    #776
    Tényleg lehet hülye kérdés de ezeket->"ßÜÜ ßUUUß ßßUUUUUUÜ ßßßßßßßßUÜUßßßßßßßßßßßUUß Üß UÜÜUß Ü ßßßßÜ" minek rakják bele?
  • Grave Digger
    #775
    Valaki próbáljon már meg segíteni a problémámon lécce:(((( Mi a rák lehet a baj? Néhány hozzászólással lejjeb már leírtam.
  • djcom
    #774
    Persze,hogy nem.
    Unatkozó hülyegyerek szórakozik
  • bon
    #773
    Ez biztos nem valós. Az Nforce-on még nics fent iylen nfo fájl.
  • Kandurex
    #772
    izé nem láttam volna, hogy kijött (full), ez nem a *pre-nuke* nfo.-ja?
  • Eye-scream
    #770
    Na én eljutottam addig,hogy megszereztem egy lépegetőt, de hogy utána mit kell csinálni, hát passz...
  • Grave Digger
    #769
    Sziasztok nekem olyan gondom van a játékkal, hogy annál a résznél, ahol a Kyle tartja az erővel azt a nagy energiakábelt és le kell ereszteni a vizet, nekem ott kiakad a játék. Eccerűen nem megy végig a videó és ha skipping sinematicot nyomok, akkor is megáll, oszt úgy marad. Mi lehet a bibi, mert próbáltam már reinstallt új mentés betöltése, de semmi eredménye:(((
  • Slow
    #768
    késöbb lehet csak választani, kb a 4. főküldetés után
  • Slow
    #767
    ezen a pályán én két buggal találkoztam:
    első rögtön az alajén: amikor kiugrom a cellából, kimegyek, lelövök mindenkit, átmegyek a kómásik ápületbe (főnök-anim: bejelenti a lezárást) ott lelövök mindenkit, felszedem a kulcsot az egyik hullátol és utána semmi.
    újra kezdtem (ez nem sok meló) és e kulccsal az egyik ajtó nyitható...
    a másik, késöbb, amikor a lövész teremben, a gépágyuval a figurákra lehet lőni (akik mögött energiapajzs van, amit ki kell kapcsolni, hogy a mögötte lévő falat kilődd) a fal sértetlen marad... ez régebbi mentés újratöltésénél megoldódott...
    nam tok mást segíteni, sajnos mentésem nincs, mert törölgettem közben a fagyás miatt...:(
  • Mr_no_NaMe
    #766
    ...ja és mégvalami:
    Nem tom a netes servereket lekérni valaki segítsen plz!
  • Mr_no_NaMe
    #765
    Sziasztok!
    Megszereztem a gamét és az a véleményem hogy a lehető legkirályabb StarWars!
    Na de a lényeg:
    Megmondaná valaki hogy hogy kell duplapengéjű fény kardal lenni SP-be?Mert nem tom beállítani.
  • djcom
    #764
    akkor valaki segítsen!!!!!!!!!
  • Sir IvanHoe
    #763
    En is itt vagyok elakadva.
  • djcom
    #762
    HMUDA:
    Na .szoval a börtönbolygón vagyok.
    A cellából kijöttem,amásik épületben mindenkit kinyírtam:))
    DE NEM TUDOM hogyan kell tvábbjutni!
    Nincs egy ajtó,sehol egy kijárat.
    Egyedül vagyok az egész bolygón!
    Asszem fenn a monitorba ha belenézek ott vannak egy termben lépegetők,azt hiszem oda kéne menni de nem tudom hol,hogyan!!!
    Bug?
    Akkor inkább mond meg a következő szint nevét,mert ez elég gázos pálya lightsaber nélkül és nem akarom ujra végigcsinálni!
    thx
  • Hmuda
    #760
    Szerintem kevés benne a bug, de mostmár érdemesebb kibírni a fullt. Már túl közel van. :)

    fett: be kell csalogatni a dögöt a futószalagra, és mikro bent van, leereszteni a ládát, felmenni a vezérlőpultokhoz és mikor a láda előtt kolbászol, átkapcsolod a kapcsolót és a Rancor beszorul az erőtér és a láda közé.
  • jango fett
    #759
    Sziasztok egy kérdés a második rankornál vagyok átmentem már az utolsó hangárba szerintem ez már az bekapcsolok egy kapcsolot jön egy intro,hogy valami ládákat engedtek le valahol már négyszer körbementem de nem találom és tovább jutni sem tudok ezt a rankor megfogalmam sincs,hogy kell kinyirni ha valaki tovább jutott ossza már meg velem mit csináljak elöre is köszi Jango
  • Bandew
    #758
    nagyon bugos ez a beta? csak mert akkor nem töltöm le.
  • Slow
    #756