5868
Jedi Knight 3
  • Dns5000
    #755
    na vegre lett belole aranylemez, most mar csak egy iso kellene belolle :P
  • Hmuda
    #754
    Nem szabad leállni vele, nem lehet legyőzni (mivel a SW történelem szerves része). Csak gyorsan rakd le a bombákat és uzsgyi.
  • hiba
    #753
    Dark force: lightning ugy le szedi mint raid a legyet - amugy nem kell vele torodni, lehet lokdosni ha utba van (push, pull) :)
  • TomBond
    #752
    Én egyszerűen nem boldogulok ezzel a röpködő komával (Bobba Fett?), hiába harcolom le állandóan elrepül aztán teljes energiával jön vissza.
  • Slow
    #751
    utána ezek =))
  • Slow
    #750
    ha az elején akadtál el, miután a főnök visszavonul, akkor: a másik épület, ahova be tudsz menni és már kiirtottál mindenkit, ott van jobbra egy kisterem 2 mukival, egyiknél van egy kulcs, ami az egyik ajtót nyitja (asszem a bal elsőt) a folyósón
    a falon van a deaktiváló hely...
  • Hmuda
    #749
    Kiugras a cellábol. Be a főépületbe. Fel az emeletre, ott zárakat ki. Le, be a lőterembe. Pajzs kikapcs, falakat kilőni. Lépegetőt likvidálni, ládákat felrobbantani, hangárba bemenni, zárakat kinyitni, fent ajtón be, innen meg már kuszának lenni agyamnak, úgyhogy te csinálni magad. :)
  • djcom
    #748
    Hárt ott.Ahol nincs fénykardom,az elején egy cellában vagyok.
    Mindenki exitált,én vagyok csak egyedül,de sehol egy kapu,ajtó kijárat,továbbjutás stb...
  • Slow
    #747
    gondolom a www.jedi3.hu-ról ;)))
  • kisficege
    #746
    Jedi 3-at honnét lehet letölteni majd?
  • Slow
    #745
    ma lett arany a gém, szeptember 17-től kapható (gondolom ez nem olyan fontos....)

    szal sztem pár nap és warezen meglesz a full
    remélem mentéseket tudja majd fogadni...
  • Bandew
    #742
    Az a játékodból derül ki. Tőled függ.
  • hiba
    #739
    = abba se hagytam
  • Slow
    #738
    abbahsógytam=abbahagytam....
    hogy lehet ezt így elírni?....=)
  • Slow
    #737
    nekem a dual bejött, lehet dobálni, az fontos néha, plusz a grip, az bika (egyetértek=))

    csak most abbahsógytam, mert 60hz-en küldi monitort és folyik a szemem, várás van a fullra
    nem tudjátok mikor lesz?
  • Hmuda
    #736
    Ne foglakozz Kyle és Luke beszólásaival, hogy milyen erőt használasz. Csak szinesítés.
  • Hmuda
    #735
    De pl a repülő rohamosztagosok. :)
  • nienor
    #734
    Arról, amelyiken vadásznak rád :). Egyébként be kell menni az épületbe és ott az erőteren át balra van egfy ajtó amit biztonsági kulccsal lehet nyitni, amit szemben, az ajtón túl találsz. persze télleg pontosíthatnál hogy hol akadtál el.

    egyébként nekem legjobban a Dual saber twirl jött be, beszrítod a sarokba oszt kened neki, ha ráérzel a ritmusra, akkor meg se sebeznek :)

    az unokatesóm meg a GRip+SaberThrowra esküszik, mondjuk az nagyon brutális, csak egy idő után unalmas :) mindig meghalnak :))
  • Slow
    #733
    főnök, egy kicsit több leírást, hátha rájövünk melyik pályáról beszélsz=)
  • hiba
    #732
    Nagyon hatasos meg a lightning (amit az uralkodo nyomatott) midnenki elhasal tole, bar dark force, es vmit gyulal meg rola kyle katarn, hogy jobban tennem ha melloznem a darkot :)
  • Skynet
    #731
    Tudom hogy a kard is lézer de az feelinges..:)
    Bár az igazi az lenne hogy fénykard + shotgun:)))))))))
  • djcom
    #730
    Help please!
  • Eye-scream
    #729
    Én is olvastam, de nem lehet olyan jetpackből több is elfér 1 univerzumban?:P
  • dervis_
    #728
    Tegnap a legnehezebb fokozaton kezdtem el nyomni a gamet. Nagyon durva, de ha a Force Protectiont az ember felnyomja maxra, akkor megint tök könnyű lesz. Ami persze nem baj. :) Viszont a Rankoros pályán meglepve vettem észre, hogy a háromszemű, kecskefejü ellenfelek ha pusztakézzel támadnak rád, akkor életveszélyesek. Max. force protectionnal is 40 pontot sebeznek! 8-o
    Ja és tegnap marhaságot irtam, a lyuk alapból ott van a hothi pályán a lépegetőben, csak éppen olyan kicsi, hogy simán át lehet futni rajta, nem
    könnyű beleesni.
  • Hmuda
    #727
    Nehezen., mivel akkor még nem nagyon volt se köztársaság, se jedi akadémia. Végülis nem mindegy, hogy hány éves? A lényeg, hogy ott van, él és nem lehet legyőzni. :)
  • gonosz
    #726
    de aki olvas konyveket az tudja hogy bobba mar oregedett akkor, 50-en tul volt. a jatek mennyivel jatszodik a 6. epizod utan?
  • Bandew
    #725
    lolololololololololololololololol
  • djcom
    #724
    Hmuda:
    695-ős hozzászólásod alatti kép:
    Azon a pályán mi a bánatot kell csinálni.
    Ott nincs fénykardod.
    Minden ajton bementem mindenkit kinyírtam azt semerre...Ez volt a legnagyobb bugja a JK JO-nak is a kijáratkereső puzle:(
  • djcom
    #723
    Ugyanazok mint a Jedi Outcastnak...
  • Hmuda
    #722
    De aki olvas SW könyveket az tudja, hogy a jetpack-ével kirobbantotta magát Sharlack-ból. :)
  • Kaszi46
    #721
    a kard is lézer:)
  • Bandew
    #720
    A játék meg bőven a film után jáccódik.
  • Bandew
    #719
    MILYEN BOBBA FETTRŐL BESZÉLTEK TI??????????
    Azt kinyírta Han Solo a Jedi visszatérben.
  • Hmuda
    #718
    Egészségedre, minekünk tetszik. Ha nem tudzs kardozni, ne irj ide. :P
  • Skynet
    #716
    Lehet úgyis csak én utálom az ilyen lézerbuzerátor fegyvereket az egész játékban talán egyszer használtam lézerfegyvert végig karddal vonultam..:)
  • Hmuda
    #715
    Én azt a durva sugárfegyvert használtam ellene. Becsapódáskor szép kék energiagömb,három után ki is feküdt és legalább nem téríti vissza mint a jedik.
  • Skynet
    #714
    Bobba fettel nemérdemes szarozni,végig nyomd a SPEED-et rakd le a bombákat utánna meg ha visszaértél az űrhajódhoz menjmindig bobától távol le fog szállni ekkor speed és futkoss körülötte simán bedarálható...:)
  • Eye-scream
    #712
    Bobba fett a bombás pályán röpködő csávó? Draint nyomod, akkor lejjebb ereszkedik, és felugrás+kardcsapással leszeded. Sztem elég könnyű :P
  • Hmuda
    #711
    Nem fogod tudni. Gyorsan rakd le a bombákat és kész. Amikor Boba Fett ott van, lődd amíg el nem menekül.
  • Bandew
    #709
    A játék grafikája szerintem teljesen ok. Csak azoknak nem felel meg akik az életüket a gép előtt töltik és fotorealisztikus virtuális világra vágynak. Ha igazán szépet akarsz látni, menj kirándulni vagy utazz sokat, de ne egy játéktól várd el az életre szóló élményeket.