5868
Jedi Knight 3
  • Hmuda
    #839
    Igazábol a spec mozgások alapvezően mindegyik kardtípusnál ugyanazok, csak a fire+alt.fire nem, az egyedi. Úgynúgy van bukfencdöfés, guggolásból felállós darálás, pögős ugrásás, mindegyik.
  • Eye-scream
    #838
    Kár, mert Luke pofáját se bírtam soha:D

    Én is elkezdtem most a kétpengéjű fénykardot, és tetszik, de az eldobás/grip kombó azért hiányozni fog:) Ami marha jó sztem az a lighting. Fullra feltéve jobban le lehet lökni vele az ellenfeleket a platformokról mint grippel... Ha meg draint is használsz mellette akkor szinte legyőzhetetlen.
  • dervis_
    #837
    Kardstilusok:
    - A két kardos stílus nekem nem jött be, bár egy kicsivel jobban védekezett a lövések ellen a Sith-ek és az erősebb reborn-ok simán levágtak. Az egyetlen előnye hogy ezzel is lehet fénykardot dobni, viszont ez szerintem nem nagy plusz.
    - A Maul féle fénybot viszont nagyon bejött. Pl. Ehhez van a legtöbb mozgás is. Guggolás+elöre+balgomb pörgetéssel simán kivégeztem az átlag rebornokat. A rúgásokkal elrugdostam az ellenfeleket, ha sokan voltak körülöttem és túl erősek ahhoz, hogy lenyomjam öket. Nem szembe futottam az ellennel ami a két kardos verziónál a biztos halállal volt egyenértékü, hanem elrohantam mellettük és pörgettem a botot. Sokkal viccesebb ha sokan vannak mert nehéz nem eltalálni valakit. A sima egykardosok nem álltak meg elöttem, kivéve a legvégén pár tápos jedi. A kétkardosok sem sokat tehetnek bot ellen, ha elfutsz mellettük. Kis gyakorlással körbe lehet futni öket, folyamatos pörgetéssel. >:) Egyetlen probléma, hogy néha Erővel a kardokat pörgetik maguk körül, ilyenkor jobb eltávolodni. Viszont ez király dolog is, mert amikor a kardok visszarepülnek a reborn kezeibe akkor abban az egy pillanatban védtelen és jó sokat rá lehet vágni pörgetéssel. Az egyetlen problémát egy másik fénybotos fazon okozhatja, de benyomsz egy force protection-t és már gyöztél is. Kyle az egyetlen akivel abszolút nem boldogultam. Így is volt a játékban pár Sith, akiket vagy többszöri visszatöltéssel sikerült lenyomnom.
  • Pelgrin
    #836
    Ez meg beta verzio, vagy mar van vegleges?
  • dervis_
    #835
    Kezdő fokozaton nekem sem volt gond. A legnehezebben viszont nagyon táposak az ellenfelek. Csak 50 Hp van 100 helyett (pajzs is csak 50 de 100-ig novelhető) és egy reborn vagy sith simán sebez akár 20 HP-t is hiába van a force protection bekapcsolva. Villámmal meg simán agyoncsapnak ha nincs force absorbation. Viszont igazán izgalmas lesz a játék. Igaz elég gáz amikor egy rohamosztagos parancsnok közelről egyszerüen lepuffantja az embert, de hát vigyázni kell. :)

    A kőomlást te magad csinálod, élve eltemeted a legyengült mesteredet, aztán lelépsz, mielött Luke is megjönne. :)
  • Hmuda
    #834
    Akkor jöjjön a felvilágosítás:

    dervis: és legyőztem, de csak könnyű fokozaton. Én állandóan bekapcsoltam a protection+absorbation-t és akkor nemcsak ő, de én is sebezhetetlen lettem.

    Eyescrem: Nem kell, csak harcolni kell vele.

    BNandew: nem, komoly, halálig menő küzdelem lenne, ha nem ütne be a sziklaomlás.

    hiba: mert megölted rosht, lemészároltad az akadémia padawanjainak több mint a felét, magadhoz vetted és megtartottad Marka Ragnos jogarját, stb.

    Vialis: pontosan.

    Bandew2: ha rossz oldalra állsz (megölöd Rosh-t) akkro bizony meg kell küzdeni Kyle-al, de nem ölöd, meg csak ráomlasztasz pár mázsa sziklát, de nem hal meg.
  • Bandew
    #833
    De ez így hülyeség lenne. Nem csak azért mert meghalna egy fontos SW szereplő, hanem azért is mert CSAK akkor hal meg ha sith vagy. Szóval nem is kell feltétlenül meghalnia. Ez így hüleség.
  • Vialis
    #832
    szerintem csak akkor kell ha sötét oldalon játszol
  • hiba
    #831
    En meg itt nem tartok de miert kell vele kuzdeni?
  • Bandew
    #830
    Lehet, hogy csak harcolni kell vele az akadémián nem?
  • Eye-scream
    #829
    ql ki kell nyírni majd Kylet? Sose bírtam a pofáját :P
  • dervis_
    #828
    Hali!

    Végignyomtam a legnehezebb fokozaton. Nem lett olyan nehéz, mint a Jedi Outcast, kevés idegeskedéssel simán végigjátszható.

    Az idegesítőek a játékban a sith ellenfelek akik simán kibírnak több kardcsapást, míg ők egy-két (inkább egy) csapással levágnak. Még force protectionnal is nehéz lenyomni öket. Szerencsére a Force Grip-pet ők sem bírják és bele lehet dobni őket egy közeli szakadékba.

    Viszont nagyon idegesített, hogy Alora-t nem lehetett szakadékba dobni Force Grip-pel, míg ő simán beletaszított a mélybe.

    Aki viszont igazán tápos és nem sikerült lenyomnom cheat nélkül az Kyle volt. Az még elment, hogy ha olyanja volt, áttaszított a fél termen, vagy force protectionnal és force absorb-val szinte sérthetetlenné tette magát, vagy unalmában villámokat szórt. Ami igazán szemétség, hogy képes erővel kiragadni a fénykardot a kezemből, mintha csak valami nyamvadt rohamosztagos lennék. :) Továbbá néha megragad és meggyomroz majd elhajít, vagy hátulról fojtogatni kezd. Ami legyözhetetlenné teszi, hogy ő is képes gyógyulni, azaz nem tudod ütöm-menekülök-gyógyulok taktikával lenyomni. A lávás folyosóra sem lehet kicsalni, vagy kilökni, de tökmindegy, mert úgysem hatásos ellene a force grip. Lehet, hogy force rage-val és force drain-nal lenyomható lenne, de sajna nem ezeket tanultam meg. Ha valakinek esetleg sikerült lenyomnia írja már meg plíz.
  • Shep
    #827
    Ok thx
  • Hmuda
    #826
    Nézd, hogy a fenti palók merre vezetnek. Lesz egy nagy, vastag épület, annak az egyik ajtaja nyitva lesz.
  • Shep
    #825
    Közben én is rájöttem, én a gyorsat válaszottam mert már felajánlotta, viszont melyik a command center azon a pályán mikor egy lebegő bázis van és nekem kell megjelölni hogy az x-wing hova dobja a bombát? olyan hülye egyformák ott az épületek.
  • Hmuda
    #824
    Shep: verd szét a tápegységeket, de hányszor mondjam, hogy használd a Sense erőt?!?!?!
    És majd lehet küzdésstílust váltani. Lesz olyan, ami rövidtávú,gyors, gyenge, de nagyon jól védekezik, aztán lesz ami hosszútávú, lassú, bivajerős, de semmit nem védekezik és van az alap, amit a HUD sárga színnel jelöl.
  • Shep
    #823
    Milyen stílusváltásról van szó?
  • Shep
    #822
    Milyen stílusváltásról van szó?
  • Shep
    #821
    A havas pályán mikor a bázisra kéne bejutni, ott tartok, hogy egy bitang nagy szabad terület van, tele roncsokkal, van egy kék erőtérrel védett földalatti rész, gondolom ide kéne lemenni. Na itt hogy tudok továbbjutni? Előre is kösz.
  • Knox
    #820
    Nekem az stylefelvevo résznél összeugrik a kép és nem tudom kiválasztani a kivant stilust!
    Több helyen hallottam errol a bugrol!
    HANGSULYOZOM: BETABUG! a késztermék sztem jo lesz!
  • Hmuda
    #819
    Itt is megteheted, csak később veheted fel a másik két stílis közül az egyiket.
  • Knox
    #818
    Azért mert pont nem volt időm bejelentkezni,(a név is azért "temp") azért nem kéne "pubizni"! Te vagy itt a körlet buzogánya? Ha nem veszel figyelembe nemigazán érdekel, de mig az előző részben game közben is tudtál stilust váltani, itt ezt nem teheted meg!
  • Slow
    #817
    ahhh, értem
    tx ,)
  • Hmuda
    #816
    A szín semmit nem befolyásol. Az csak szín. Majd kicsit később választhattok gyors, vagy lassú stilus között és akkor az megjelenik mind választható küzdésmód amit a bemapolt gombal lehet váltani.

    Shep: a játék közepe felé válthatsz.
  • Shep
    #815
    Urak dupla pengés fénykard lesz, vagy lehetlesz választani?
  • Slow
    #814
    asszem igaza van
    egyrészt ez még télleg beta...
    másrészt az elején, meg még párszor lehet kardot meg pengeszínt meg stílust választani, harc közben nem...:/
    azt nem tudom, hogy véglegesben hogy lesz, sztem ugyanígy

    a penge-szín csak szín, nem? nem befolyásolja a stílust... (nemtom, kérdezem...)
  • Hmuda
    #813
    Reggelj pubikám, akkor majd figyelembe veszünk. Sehol nincs kint, ne nézz mindek sík hülyének.
  • Shep
    #811
    Nem vagyok hüje, hülye esetleg de hüje semmiképp. amúgy megoldódott a dolog kitömörítettem újra, nem peccseltem fel a filet és így már megy.
  • Sephi
    #810
    Huje! Van egy olyan hogy jasp.exe ott GameData konytarvanaszem :)
  • Shep
    #809
    hát azzal indítom de akkor is csinálja, mással mondjuk nem is tudom elindítani, mert ha jediacademy.exevel indítom ott csak install opció van amivnél szintén a cd-t kéri
  • Slow
    #808
    a GameData könyvtárban van a jasp.exe, azzal indítsad el!
  • Shep
    #807
    Srácok kicsomagoltam a cuccot, felpeccseltem az exet, elindítom beconfigolom, de az új játék indításánál kéri az 1CD-t, na igen, de az nincs, mit kellene csinálni?
  • Hmuda
    #806
    Kicsit gáz lenne, ha kiválasztanád a piros kardstílust, de ezek után a sárgát nem használhatnád, mondjuk akkor mikor gyorsan kellene rohamosztagost darabolni.
  • Hmuda
    #805
    Baca01: hat szerintem elég egyértelmű a kiírt szöveg annál a résznél. Ha magcsapod, akkor meghal= sötét oldal. Ha elrakod a kardod, nem hal meg, jó oldal. :P

    Sephi: pont mint a JK2-ben. középső egérgomb, vagy amit beállítasz neki. :P
  • Sephi
    #804
    Edes lenne hogy mesz a bazisban es a fal tele legyen a rohadt gyikkokkal :)))

    Egyebkent hogyan lehet kard modot valtani? A Jk2 ben volt a Kek/Fast Sarga/Medium Piros/Heavy mod nem? Itt az elejen sarga majd amikor atmentem Hoth palyan ott lehetett valasztani es en Heavy-t kerdem de meg midnig Sarga a mutato :( Hogy kell valtani?
  • baca01
    #803
    a jó oldalon hogy lehet végig vinni,azt hol lehet kiválasztani? a játék 3/4-énél áttérek a sötét oldalra amikor megölöm rosht.
  • Hmuda
    #802
    Azzal ne foglalkozz, Kyle úgyis sérthetetlen, majd a pályaváltásnál megjavul.
  • baca01
    #801
    amikor a vizes pályán amelyiken a leszakadt vezetéket tartja kyle,azon a pályánvolt egy olyan rész ahol felakart ugrani és nem jött neki össze,ott hagytam őt és eljutottam egy vezérlőterembe, ott kinyitottam egy ajtót majd eljutottam oda, ahová fel akrt ugrani és még mindig ott ugrált, viszont időközben ott termett mellettem még egy kyle!!
  • Hmuda
    #800
    Csinálsz egyet és berakod logónak. A felhasználói infóknál találod meg.
  • baca01
    #799
    a fórumban hogy lehet megcsinálni hogy a nevem helyén egy kép legyen?