5868
Jedi Knight 3
  • Hmuda
    #889
    Nem is fogod tudni a játék elején. Majd a vége felé fogod tudni, mikor már egyszer elveszítetted az elsőt.
  • Vialis
    #888
    illetve fény botom
  • Vialis
    #887
    Help Me emberek!
    Nem tudom hogyan kell beállítani hogy két kardom vagy fényboom legyen.
    Please segítsetek!
  • Jahve
    #886
    Sikerült!Újrajátszottam a pályát, és minden oké.
  • Hmuda
    #885
    Azaz csak a pályát, ne az egész küldit.
  • Hmuda
    #884
    Én csak halottam erööl. Kezd elölröl a küldit.
  • Jahve
    #883
    Köszönöm az önzetlen segítségeteket, túljutottam:)

    Most ott vagyok, hogy Katarn, az a tepló, tart egy csövet, és ordít, hogy indítsam a szivattyúkat. Beindítom, minden szép és jó, de ennyi. Megáll, zene megy tovább..Ha túl akarok ugratni a cinema-n, semmi sem történik. Lehet, hogy beleszaladtam újra egy bug-ba? Nektek mi volt itt?
  • Bandew
    #882
    Az egyik az jó. Nem 2 gy-vel kell.
  • RSmart
    #881
    Na jó ezeket az "egyik" meg "ál" és "akor" szavak betühiányát betudom az éjszakai életnek talán nem hajnali 1 kor kellene forumoznom! :) meg ugye lassabban is kéne irogatnom! :) de az vesse rám az elsö követ aki még nemhibázott! :)
  • nienor
    #880
    Ja-ja :)
    eggyik=egyik, mellet=mellett

    ne vedd személyeskedésnek :)))))

    Roll!

    Nekem akkor csinált ilyet mikor úgy telepítettem, hogy az exe-nél megadtam egy másik utat, mint amiben az exe volt, és így a másik rar fájl nem csomagolta ki magát. Ezután kézzel bontottam ki. Na ezt nem szerette...szóval, ha abba a mappába telepítesz, amiben a két fájl van, és a rar is kicsomagolja magát, akkor elvileg jó lesz.

    Na csá

  • RSmart
    #879
    Jólvan visszaolvasva ismét rádöbbentem hogy igazán kitünöen tudom a magyar helyesirást! :) "tartáj=tartály"!
    Ezekután azért még megkérdezem hogy nemtudtok véletlenül magyar JA klán oldalakat?
  • RSmart
    #878
    Nem-nem! Eye rosszul emlékszel, az az utolsó elötti! az utolsó bombát a vezérlöbe kell lerakni, ami az eggyik legalacsonyabb épület középen, és oszlopok vannak az eggyik felén + két oldalról lehet bejutni egy-egy kapun, de innen lehet eljutni a tartájokig is! ha bementél az eggyik kapun a falban van egy lift ami mellet énis töbször elrohantam mire észrevettem! :) azzal fel és ott az uccsó bomba helye!
    Ha Te is erre gondoltál akkor bocsesz!
  • Hmuda
    #877
    Töltsd le a DC++ nevű progival. Szint 100%, hogy valamelyik hubon fent van valakinél (és még fizetned se kell érte ;) ).
  • dikki*yysw
    #876
    http://www.daemon-tools.cc/
  • Roll
    #873
    Köszi! Megpróbálom!
  • Eye-scream
    #872
    4.3.4.5
  • Eye-scream
    #871
    Mail ment vissza
  • Roll
    #870
    Légyszi nézd meg hányas a drivered.
  • Eye-scream
    #869
    Nem tudom, én se új drivert, se DirectXet nem tettem fel és ment faszán...
  • Roll
    #868
    Én vagyok viro csak bejelentkeztem. Neked is a feltört verzió van. 2cd. Az egyik egy rar a másik egy önkicsomagoló exe.
  • Eye-scream
    #866
    Hát tudom, hogy nem nagy segítség, de nekem azzal megy...
  • Jahve
    #864
    Küldtem Neked mailt.
  • Eye-scream
    #863
    az utolsó bombát ha jól emléxem a bázis alján lévő platformra kell rakni. A középső résznél van egy lift, ott lehet lemenni.
  • Jahve
    #862
    Elárulod, hogyan jutottál át??
  • Jahve
    #861
    De tényleg, segítsen már valaki, pls..:)Mit kell csinálni a levegőben lebegő bázison??!!
  • retial
    #860
    Hellosztok.nem lehet állitani,hogy ne 60Hzbe mennyen a játék?
  • Hmuda
    #859
    Én a két kardot, mert az darálósabb és elegánsabb (szvsz)
  • Jahve
    #858
    Sziasztok!

    Azon a pályán, ami a levegőben van (sárga háttér, bombákat aktiválok, jön az X szárnyú, és ledob valamit, majd robbanás), mit kell csinálni, hogy az utolsó bombát is letegyem??? Már végigjártam mindent, légy szíves, segítsetek.

    Előre is köszi!
  • Shep
    #857
    Urak mit ajánlottok, dupla pengést, vagy a két kardot?
  • Hmuda
    #856
    Ez egy béta bug. Nekem is ez volt, úgyhogy dupla kardal vittem végig másodjára is. Aztán ugye a kanyonos pálya előtt kiválasztottam a DathMaulos szörnyűséget és fél óra játék után halál idegesen kellett mégegyszer legyőznöm Rosh-t.
  • Takigabi
    #855
    nekem tetszik
  • Sephi
    #854
    Ma megvan lolza :) De lalmasag ez multiba... nekem nem teccik.
  • Takigabi
    #852
    emailed?
  • Takigabi
    #849
    multi patch??????????????,
  • Takigabi
    #847
    nekem a két kezes kard jobban bejött
  • Hmuda
    #846
    Detto. Mindig fedett helyen menj, soha ne tölts huzamosabb időt az esőben. Ha van Force Healod, akkor használd (bár gondolom ez alapvető), használd a Speedet, esetleg Force Protectiont, mindig gyüjtsd be a medkiteket az ereszek alatt, stb. Szerintem könnyű pálya.
  • Eye-scream
    #845
    Én a pályán speeddel mentem, meg kihasználtam a teraszokat, fedezékeket, és alig sebződtem.
  • Grave Digger
    #843
    pregold beta, amivel most nyomja mindenki, legalább is asszem
  • Pelgrin
    #842
    Pls, beta vagy mar a vegleges verzio van kint?
  • Bandew
    #840
    Ok, de a lényeg, hogy nem hal meg.