5868
Jedi Knight 3
  • lwb
    #1416
    Valaki nyugtasson meg, hogy előbb-utóbb a single játék alatt is lesz lehetőség a szimpla lézerkardról a duplára v. kettőre váltani!
    Mert ugye generáláskor ezt nem lehetett.
  • DayWalker
    #1415
    mail ment.
  • Zsoly
    #1414
    Sziasztok,

    én hiába próbálom bárhonnan és bárhányszor a force pull-t a vjun pályán a 3 lézer megsemmisítésére, abszólút nem reagál. Tudna nekem valaki küldeni egy mentett állást közvetlenül ez után vagy van vmi kód amivel a következő pályára lehet lépni? A pre gold verzió van meg.kösz a segítséget
  • SecMan
    #1413
    Kösz, megvan! rájöttem hogy a hordókat kell lőni...
  • SecMan
    #1412
    Én sem az oldalra mondtam!
  • pivo
    #1411
    Sziasztok! Nekem nincs meg a jedi academy de meg szeretném szerezni csak az a gond ,hogy nem tudom honann tudom megszerezni légyszives írjatok. Kösz!
  • SecMan
    #1410
    De, de oda nem lehet bejutni! Az ajtó zárva van, az üveget meg tök8 mivel lövöm mert nem törik be! Próbáltam már!
  • warthog
    #1408
    Nincs ott egy vezérlöterem ?
  • SecMan
    #1407
    Hát ILYET én nem reklámoznék!
  • SecMan
    #1405
    Keresgéltem, de két kinyithatatlan ajtón kívül más nincs. (Van a bejárat mellett egy kapcsoló, ami már át van kapcsolva, de nem emléxem hogy én nyomtam-e át, és nem tudom mit csinál)
  • Bandew
    #1404
    Ja tényleg!
  • warthog
    #1403
    Ahonnan kihoztad az AT-ST -t abban az épületben keresgélj.
  • Takigabi
    #1402
    ezer thx
  • SecMan
    #1401
    Tudom, ez után jön az AT-ST, amit már elintéztem.
  • I.C.ram
    #1400
    Szarrágó!
  • Bandew
    #1399
    Be kell menni a lőpályára, kikapcsolni a hátsó pajzsot és szétlőni a falat.
  • SecMan
    #1398
    Hát ilyen nincs! Megint elakadtam ebben a "sz*r"-ban!! Ott vagyok amikor a börtönből meg kell szökni. Az AT-ST-t elintéztem egy másik AT-ST-vel, de most hova tovább?? (lenne pár szavam ahhoz aki a pályákat tervezte)
  • Bandew
    #1394
    Ja szerintem is nagyon könnyű vaolt. A szakadékokba zuhanás és az ágyús robotok (:D) kivételével egyszer se haltam meg. Mondjuk én normál szinten játszottam vele.
  • Dynamic
    #1393
    Na, én is végigjátszottam.Szerintem egyértelműen jobb volt, mint az Outcast.Főleg azért, mert nem kellett az elején pöcsölni a kard megszerzésével, meg alapban megvolt már egy csomó képesség.Nem is beszélve a dupla kardról és a fénybotról.Viszont úgy vettem észre mintha picit könnyebbre sikerült volna a játék.A sötét jediket iszonyúan lehet aláznia grip force-hirtelen szakadékba hajítás kombóval.(Ahol volt rá lehetőség, ott 80%-ban így nyírtam ki őket, mintegy 2 másodperc alatt).A főellenfél is röhejesen könnyű volt vagy lehet, hogy csak szerencsém volt, de elsőre megöltem, bár ez már eltartott vagy 5 percig:)Sok buggal is találkoztam, ezek néha viccesek voltak.Ebből párat már leírtam az #1345-ben.
    Mindezeket leszámítva egész jó lett a játék,a megjelentek közül az év egyik legjobbja.
  • DayWalker
    #1392
    thx
  • Kandurex
    #1391
    DC-ről...annyi Tlanos -nak meg van mint a szemét...
  • DayWalker
    #1390
    senki?
  • SecMan
    #1389
    Köszi! A Tie Fighterekről beugrott melyik épület! :)
  • Bandew
    #1387
    Elküldtem e-mailben.
  • Takigabi
    #1386
    #1360
    valaki please
  • Takigabi
    #1385
    nm
  • DayWalker
    #1384
    valaki???
  • SecMan
    #1383
    Pls HELP! A Wedge-es pályán vagyok(t2_wedge asszem), és nem találom a kijáratot. Hatástalanítottam a bombákat és azt mondja hogy menjek vissza a hajómhoz, de foggalmam sincs hogy hol van, pedig már 3x körberohantam a komplexumot! Pls. help hogy nagyjából hol van!
  • Light
    #1382
    Köszi, most töltöm...
    Köszi még 1x! - Neked is, Takigabi...

    Csács!
  • warthog
    #1381
    http://warthog.uw.hu/g-ja-b.part50.rar
  • Light
    #1380
    Re!
    Köszi a segítséget, az oldalt én is ismertem, és ott a link a sectorwarez-ra mutat, de már nincs fenn a game:((.
    Please, a rar-t küldd, ha nem nagy kérés... Vagy vmi tutter linket...:)).
    Köszi nagyon!
    Csács!
  • DayWalker
    #1378
    honann tudnám leszedni a JK3-at?
  • Skynet
    #1377
    Mire jó a crack???:)
    Az iso nem crackes....és kipróbáztam a multi problémát sem orvosolja ez a crack...akkor?
  • Takigabi
    #1376
    mail ment
  • Monkis
    #1374
    Hali! Remélem amultis részhez van vagy lesz valami megoldás az a szar, hogy még ki sem lehet próbálni:((. Valaki tud érdemlegeset?
  • Light
    #1373
    Sziasztok!
    Én az Apollo-ról húztam le, de ott hiányzik a cd2-ből az utcsó, 50-es rar...:((
    Vki mondana még oldalt, ahonnan le lehet húzni, vagy lenne vki olyan szíves, hogy mailben elküldi ide: "[email protected]" ?
    Please, csak ez a fájl hiányzik:(((
    Előre is köszi!
    Csács!
  • DayWalker
    #1371
    hi all!

    honnan tudnám leszedni JK3-at?
  • marsu
    #1370
    Köszönöm a segítségedet.
  • marsu
    #1368
    A gépem még meg van.
    De azért nyugodtan segíthetsz.
    Egyébként azt azért adom el, mert vettem egy másikat.
  • Lazarus
    #1366
    egyik se műxik, nekem