322
Patrician 2 clone
  • xj700t
    #282
    Nem tudjátok valahova feltenni a német verziót? Mert nem tudom belőni a Torrentét.. PLZ!
  • xj700t
    #281
    Nem tudnád feltenni valahova?
  • bigfoot
    #280
    thx
  • bigapó
    #279
    Hi!

    Ha még érdekel, akkor csak közel kell menni ahhoz a részhez ahol a kincset jelzi és automatikusan felveszi a kincset. Valami üzenetet is kiír, hogy mennyit találtál. Jó játékot.
  • bigfoot
    #278
    és a hurrikán?
    ja és ha megtalálod a kincset hogy lehet felvenni?
  • Wanax
    #277
    jaja, csak dísz...
  • bigfoot
    #276
    akkor csak dísz az uszó muki meg a roncsok??
  • CS@
    #275
    Kijelölöd a hajót majd jobb klikk a városra és már a parton is vagy.
    Ha ezt a partraszállást úgy gondoltad mint valaha a piratesben ,ahol lehetett szárazföldi egységeket mozgatni akkor azt itt nem lehet.
    Az első részben nem lehet a mukit meg a cuccost összeszedni (a másodikban már igen).
  • bigfoot
    #274
    hogy lehet partra szállni ?hogy lehet fellszedni a mukit a vízben?a cuccost a vihar után?köszi a választ
  • SacroSanctus
    #273
    Akik pénz cheat-et keresnek azoknak üzenem, hogy csak folgaljanak el pár hajót, lehetőleg egyre nagyobbakat, míg végül meg nem szerzik a Ship of the Line-t (vagy Liner-t), ami a legnagyobb hajó a játékban. Azzal már bármit szétlőhetnek/elfoglalhatnak. Aztán csak folgalgassatok el hajókat, lehetőleg Galleonokat, mert az a 2. legnagyobb és azokat mindig adjátok el - így annyi pénzetek lesz amennyit csak akartok.

    Ha viszont még ezután is cheat kéne akkor szedjetek le valami jó memória hacker programot mint péld az Artmoney-t és csináljátok meg a saját cheatjeiteket.
  • Serpa
    #272
    "Port Royale 2 érdekességek !

    Tri Synergy és Ascaron Entertainment fúzió van születőben - már ami a kiadás jogait illeti a közelgő Port Royale folytatására nézve. A második epizód kiadói feladatai ugyanis ennek a szövetségnek köszönhetően kooperációban zajlanak majd. A népszerű alkotás XVI.-XVII. századi kereskedelmi, és vízi területeket érintő folytatása négy nemzetet, nyolc scenariót, és tizenhat-féle hajótípust vonultat fel, melynek megjelenése szeptemberben esedékes."

    by 576.hu
  • Wanax
    #271
    hmm, ez érdekes. miért kell nektek egy olyan játékhoz pénz cheat, amiben pont az a lényeg, hogy megszerezd a pénzt? amugymeg mi a baj? miért nem tuttok pénzt csinálni a gámában?
  • Wing Rockling
    #270
    ehhh...ehez a szarhoz én se találok cheatet..
  • Daneey
    #269
    Sziasztok!

    Nem tudtok véletlenül cheatet mondani ehhez a jó kis game-hez. Én már mindenhol kerestem, de sehol sincs fent. Légyszi csak pár kódot, mondjuk a pénzét...
  • CS@
    #268
    Ha esetleg Daemon 3.46 -tal még nem próbáltad akkor próbáld mert ezzel nálam műxik.
    Sajna utálja a WinME+Sblive párost(mind2m van) ezért néha(nagyon sűrűn) 1xüen nem indul el.
    Bár az előző résznél szebb lett és van közelharc is azért egetverő újításokat ne várj.
  • grebber
    #267
    Eh majd ha lesz crack akkor mert kéri az eredeti cd-t :(
  • grebber
    #266
    Na nekem lejött a Port Royale 2 német verzió ha lesz kis idöm kiprobálom azt irok róla.
  • CS@
    #265
    Nagyon köszönöm !
    Próbálkozok leszedni bár ez egyenlőre elég kilátástalannak tűnik.
    Átlag 0val töltök és így szerinte olyan 800-1500óra múlva leér.
    Ha esetleg valami magyar oldalon találkozol vele plíz írd meg itt vagy mailban.
    THX !
  • grebber
    #264
    Suprnova-ról lehet szedni.
  • CS@
    #263
    Üdv!
    Szívesen kipróbálnám még a németet is ,ha valaki tud valami oldalt ahol fent van és megosztaná velem azt nagyon megköszönném.
  • Wanax
    #262
    Én megvárom amig emberi nyelven is megjelenit (angol) :)
  • grebber
    #261
    Port Royale 2 fullt is lehet már tölteni (német nyelvű) 798 Mb.
  • grebber
    #260
    [DEMO] Port Royale 2

    [2004-04-29 @ 19:45 - Mantis]

    Az Ascaron háza-táján fejlesztgetett kicsinyecske német demója érkezett meg a minap. Az RTS kipróbálható verziójában sok térképen császkálhattok, melyek igen hívogatóak lehetnek a műfaj rajongói számára. Várható megjelenés nemsokára, hiszen 2004. második negyedévét tüntették fel ilyen szempontból.

    Info:Gamestar.
    Demó (218.7MB)
  • TTomi
    #259
    Kössz, megpróbálom, bár márc. 10-e óta nem volt hozzászólása...
  • bigapó
    #258
    Magicrat-nél érdeklődj. Én is tőle kaptam (remélem nem haragszik meg, hogy ajánlottam. bocs ha igen.) sajna én nem tudom elküldeni, mert nincs otthon netem.
  • Wanax
    #257
    hát akkor tuti van, ha azt irták lejjebb... nekem sajna nincs szal én nemtok segiteni
  • TTomi
    #256
    Én is úgy tudtam, de lentebb irták, hogy nyomtatható magyar manualt küldtek emilen?!
    Gondoltam hátha nekem is elküldi valaki!
  • Wanax
    #255
    nem ugy van hogy van magyar nem nyomtatható meg angol nyomtatható? :)
    persze ez most nemtuti :)
  • TTomi
    #254
    Topic up!
    Ha tudja, küldje el nekem is valaki a nyomtatható magyar manualt!!!
    Ezer köszi előre is!
    emil: [email protected]
    asszem.....
  • magicrat
    #253
    nem jutok hozzá, hogy játszak

    automata kereskedést még nem próbáltam, de kikéne már, mert nagyon untam amikor 2 konvoj mászkált össze-vissza
  • bigapó
    #252
    Hali!

    Azért mi még életben tartjuk a topic-ot.
    Én úgy csináltam, hogy Margarita felett jobbra van egy angol sziget-nem tom a város nevét-, szal' volt kalózengedélyem ellenük, ott lebzseltem és vadásztam az angol kereskedőkre. Az embereket gyűjtögettem a környező spanyol városokból, sokan jöttek, mert szerettek
    Aztán mikor tíz hajóm volt már, akkor eladtam 3-at 4-et, vállaltam küldetést (1-2-őt a kormányzótól), mert volt anyagi háttér a hosszabb utazgatásokra. Ja, meg felállítottam egy kereskedő-konvojt Margarita-Port'o Prince(?)-Port of Spain(?), szóval az alsó három város között. De nagyon pöcsölős, mert mindig figyelni kell, hogy hogy alakulnak az árak, meg az árúk mennyisége. Most van 3 kereskedőm, meg 1 kalózkodós konvoj, de a kereskedők nagyon gytrák, 3-5000 között mozog a bevétel, de nagyon változik. Néha nem adják el a cuccot, meg ilyenek(pedig jó az ár). Na mindegy majd rájövök, legfeljebb marad a szimpla kalózkodás ezzel a minimális kereskedéssel. Ja, meg szeretek kalózokat felvenni, egy ideig jól dolgoznak, aztán gondolom elkapják őket. Volt egy-két kalóz-lekapcsolásom is. Az szépen tejelt. Meg volt amikor valahol éheztek, vittem oda a kormányzó kérésére kaját, de nem eleget (vagy fél nap hiányzott, hogy odaérjek-pá centi, de így is kaptam 140 ezret. Na az teccett! Sokat írtam?
  • magicrat
    #251
    Szvsz kalózkodni csak akkor érdemes már, ha van más bevételi forrásod is, mert nem annyira stabil a dolog. Legalábbis az elején. Igaz, én sem nyomom még túl régóta...
    butának buta, kell legalább 1 nagy hajó sok emberrel, amivel lerohanod, de előtte én szétkapom 1 kicsit kartáccsal legalább 3-4 kicsi-gyors hajóval...
    üdv
  • bigapó
    #250
    Mivel én még kezdő vagyok ebben, nincs tippem se. Margarita -n kezdtem az első "pályával". Amúgy nekem valahogy nem megy ez a kereskedős dolog. Nagyon minimális a bevételem. Mondjuk még nincsen saját gyáram, gondolom érdemes építeni egy-két dolgot. Pl. amiből kevés van?! Mármint termékből, vagy nem? A kalózkodással is csak annyi a gondom, hogy hihetetlen buta tud lenni a gép csata közben(mármint a saját hajó irányítása). Az még hadján, hogy egymásnak mennek meg ilyenek, ez csak hab a tortán. Szóval buta!!!
  • magicrat
    #249
    bigapo
    ok, semmiség

    kérdés mindenkinek
    Szerintetek honnan érdemes kezdeni a játékot, melyik kikötő a legjobb indulásnak, érvek?

    szvsz St. Kitts
    közel vannak más városok nagy számban, és a termeszthető áruk is jól vannak összepakolva

    Üdv
    Petya
  • bigapó
    #248
    Itt is szeretném megköszönni, hogy elküldted mail-ben a dolgokat. Kicsit könnyebb így. Kösz-kösz.
  • magicrat
    #247
    Bigapó!

    Ment a nyomtatható magyar manual és német (nertől) térkép
    Üdv
    Magicrat
  • bigapó
    #246
    Hali!

    Nagyon örülnék, ha még meglenne a térképet és a nyomtatható verzió-s kézikönyv. Leginkább a térkép kellene. Ha megtennéd, hogy elküldöd mail-ben ide: [email protected]

    Szia.
  • Toerpe
    #245
    Hali

    ha yol emléxem akkor a morált úgy tudod javítani hogy a templomban elmondasz egy imát vagy vmi ilyesmi
  • magicrat
    #244
    1, az fej van a városban, de a hajónál nem emlékszem, holnapra megnézem:)
    2, ha leadom a legénységet, lehet hogy eltűnnek a semmibe... :(( az meg akkor pech

    köszönöm
    3,
    4,
    ??
  • zoszt
    #243
    1. Ha jól emlékszem ezt a zöld színű mosolygó fejek mutatják,aminek csökkenőheta száma illetve átvált durcás fejbe.Ilyenkor ki se lehet hajózni.
    2.Szerintem a legénységet bármelyik kikötőben elengedheted, úgycsinálsz mintha ágyút vennél,csak éppen kipakolod a legénységet,meg vissza ha van kínálat.Gondolom vmennyi mindig akad.Remélem segít ez ,ha nem akkor bocs,a többire még ennyire sem emlékszem.