550
  • Blasta
    #350
    Jahogy az alapból késő egereken segít!
    ÉTTEEEEMMMMMMMMM! :-)
  • TneX
    #349
    Az benne a pálya,hogy van akinél késik egy kicsit(?) az egér iylen-olyan okból,ez eléggé idegesítő,de ha ez van akkor ott van az a csúszka és fejjebb lehet állitani,és akkor valószinüleg nem fog késni.
  • Blasta
    #348
    Melyik pause billentyűre gondolsz?
  • I.C.ram
    #347
    Álmos vagyok, és ilyenkor összefolynak az aláírások a legalsó sorokkal :)
  • I.C.ram
    #346
    ...és a pause billentyűt próbáltad-e már?

  • Blasta
    #345
    Idézek:

    "meg a PAUSE billentyűvel sem..."

  • I.C.ram
    #344
    Pause gomb?
  • Blasta
    #343
    Jut eszembe!
    Aki rájött hogy lehet SKIRMIS-ben pausolni, az ne fogja vissza magát.

    Már átkonfigoltam mindenre, de a peccs óta nem tudok pause-olni, meg a PAUSE billentyűvel sem...
  • Blasta
    #342
    Ebben mi a pálya, hog yállítani lehet, hogy mennyit késsen az egér???????????
    Kinek kell ez?????
  • TneX
    #341
    Őőőőmm...az PREVENT mouse lag,tehát az egérkésés megakadályozása,tehát ne legkisebbre hanem LEGNAGYOBBRA állitsd és nem lesz gond,próbáld ki.
  • Ivan Pjodr
    #340
    #302-re senkinek sincs hozzáfűznivalója? vagy már rég nyomjátok valahol a net rvalamelyik rejtett zugában? :))
  • gvarga12
    #339
    Hali
    most vittem végig a tutorial első pályályát nekem tetszik csak a direkt egér hiányzik nektek milyen, vagy majd idővel hhozzá lehet szokni a késéshez (a settings-ben levettem a legkisebb késésre de még az is sok nekem) nem látott valaki direkt egér patchot???
  • Hmuda
    #338
    Én is leszedtem már egy hete, kipróbáltam és fogom a fejem, hogy miért hagyták ki a készítők a legjobb feature-öket (egységek továbbvitele pl).
  • Blasta
    #337
    Ugye-ugye! :-)
  • insp
    #336
    Update: látom, volt már
  • insp
    #335
    Nem tudom, volt-e már, de a Fileplanet-ről letölthető ennek a nagyszerű játéknak az első része.
    Én letöltöttem, és néhány perc játék után csak csóváltam a fejem, hogyan hagyhattam ki anno ezt a gyöngyszemet!
  • robotnyk
    #334
  • Hmuda
    #333
    Mit ártott neked hogy így le kell szólni? Vagy te ettöl vagy nagyfiú?
  • Me0w
    #332
    Aki hulye ahoz is hogy egy crackot megtalaljon a gamecopyworldon, az minek jatszik a gcII-vel?
  • [NST]Cifu
    #331
    Hát a Generals egységeiről (különösen a gyalogosokról) inkább ne is beszéljünk, ahoz képest a GC2 egységei a csúcsot képviselik....
  • I.C.ram
    #330
    Év stratégiai játéka lenne, ha legalább bunkereket, lövegtornyokat lehetne építeni. :(
  • nocomment
    #329
    imádok építgetni, sőt csak azt..
  • SZEG007
    #328
    és ami a legjobb:nem kell épitkezni
  • SZEG007
    #327
    Hát a Generals szép, de ez azért szebb
  • maniac001
    #326
    Jó, végül is mindegy. nekem ami elit grafika az a Generals.
  • Blasta
    #325
    Nem hinném hogy akkora különbség lenne, én is Ti4200-zal tolom és teccik.
  • tomsolo
    #324
    hmmmm...
  • [NST]Cifu
    #323
    Engem sem sértettél meg, egy kicsit én is túlreagáltam a dolgot, de véleményem szerint az eddigi legszebb RTS a GCII.

    Szvsz valami olyasmiről lehet esetedben szó, hogy:

    -Grafikai bug áldozata lettél (driver? driverbeállítás?)
    -A grafikai motorban ekkora különbség van egy Gf4Ti és egy Radeon 9800 megjelenítésében.
  • maniac001
    #322
    Bocs. Itt...

    http://www.gamespot.com/pc/strategy/groundcontrol2oe/screens.html?page=280
  • maniac001
    #321
    Itt nézzétek meg

  • Blasta
    #320
    Szerintem senkit se sértettél meg!
  • maniac001
    #319
    Elnézést kérek, úgy kellett volna írnom hogy a demoban csúnyák a fák.
    Szerintem tényleg azok ott, de ezen a képen nem. A demoban más volt.
    Mindenkitől elnézést akit megsértettem.
  • [NST]Cifu
    #318

    A mihez tartás végett: emberünk ezt a grafikát szídja.


    Apropó, most már viszakozik, eddig azt mondta, hogy sz@r a grafika, és amiatt sz@r, mert ilyenek a fák.
  • maniac001
    #317
    Nem hasonlítom taktikai FPS-hez játékmenetben, csak azt mondtam hogy ezek papílap fák. És Geforce4 TI4200-assal nézem.
    A többi része ok, de ha közel mész a fákhoz akkor láthatod hogy cakkos szélű papírlap.
  • [NST]Cifu
    #316
    Mond, biztos a GC2-őt nézted? És ha igen, akkor milyen videókártyával/beállítással (fogadok valami Gf4MX szintű...:))? Mert szvsz a legszebb RTS jelenleg a piacon!!!
  • SZEG007
    #315
    Ha ez csunya, akkor neked mi a szép?Ráadásul mért egy taktikai FPS-hez hasonlitod?gratulálok
  • maniac001
    #314
    Tulajdonképpen semmilyen hatással nincs, csak csúnya. És ha egy fejlesztőcég a grafikára büszke akkor legyen tényleg szép. Ennyi.
  • Blasta
    #313
    LOL
    nyényleg=TÉNYLEG
  • Blasta
    #312
    Megmondom őszíntén, leszartam a fákat. Még egyet se néztem meg. Nem érdekel.

    Deha esetleg nyényleg csúnyák, ez milyen hatással van a játék egészére???????
  • maniac001
    #311
    Miért?
    Szerinted ezek szép fák? Ilyen ocsmány fa utoljára az OP:Flashpointban volt. Én a demóban láttam. A fullban jobbak a fák?