550
  • ollie
    #430
    1. mert sosem olyan jó mint az angol
    2. soha az életbe nem adnak ki több patch-et
    3. nem működnek hozzá a kiegek, modok, stb

    Szóval egy nagy szívás az egész.
  • EOX
    #429
    és az mért baj?
  • ollie
    #428
    basszus, ma akartam megvenni a gémet, de csak magyar nyelvű van!!!!!!!! kapja be aki kitalálta!!!!!!!!!
  • Glpetyus
    #427
    Blasta-nak megvan! :)
  • SZEG007
    #426
    Ha valakinek megvan eredetibe, és volna kedve cooperativba végignyomni a kaampányt az kontaktoljon már velem MSN-en [email protected]
  • Glpetyus
    #425
    :)))
  • cifuatwork
    #424
    Akkor még annyit tanácsnak, hogy figyelj oda, mert bizonyos egységeid nem tudnak lőni a gyalogosokra. Egyszer emiatt kellett előről kezdenem a küldetést, mert pár átkozott porbafingó kicsinálta az én gyönyőrűen eltervezett támadásomat, miután pár perc alatt lenullázta a támadóékemet... :)
  • Glpetyus
    #423
    Bazzz....akkor pont az egyik lényeget nem figyeltem..:///
    Köszi!
  • cifuatwork
    #422
    A meld lényege a következő:

    Fogsz két azonos tipusú egységet, meldeled őket, erre kapsz egy újfajta egységet. Pl. két javító egységből lesz a tüzérség, két gunakármilyen járműből a missile jármű és így tovább. A meld-elt egységeket utána szét lehet választani (unmeld), de ilyenkor a tapasztalati pontjaik nullázódnak.
  • Glpetyus
    #421
    2-ből 1 lesz? mi értelme??....vagy dupla akkora életereje van vagy mi?
  • ollie
    #420
    Hát azt jelenti egyesítés, szal...
  • Glpetyus
    #419
    Hmmm...valaki mondja már meg plz,hogy a Viron kampányban az egységeknél mi az a MELD(?) funkció...
    B.nőm pont akkor jött meg mikor ezt magyarázta a briefing,...nem tudtam odafigyelni..://
    Kipróbáltam=egyik fazon odamen a másikhoz(akire klikkeltem),aztán vmi fény,és az egyik eltünt
    Szal ez nekem nem világos :P
  • TTomi
    #418
    izé! szóval!
  • TTomi
    #417
    worship]
  • robotnyk
    #416
    itt van
  • TTomi
    #415
    Hi! El tudná valaki küldeni ezt a savefixxert, mert nekem nem engedi letölteni a honlapról! Előre is köszi!
    emil: [email protected]

  • TTomi
    #414
    Hát akkor patchra fel! Köszi a segítséget, remélem megoldódik a problem!
  • ollie
    #413
    eh, azok a régi szép idők ;)
  • Blasta
    #412
    Bizony bizony.
    Az első rész keményebb volt, mivel a pálya elején kellett összerakni a csapatodat és aztán csókolom.
    Annyi volt, hogy nem kellett az összes egységed egyszerre leküldeni, várhattál az erősítés ledobásával amíg te akartad.
    Személy szerint hiányolom azt a részt a játékból, amikor szépen felpakoltam a dropshipet, kiválasztottam, hogy az egyes egységeknek milyen másodlagos fegyvere legyen (ami ráadásul nem is tartott örökké, hanem szépen kifogyott idővel) SŐŐŐŐT, MÉG nevet is adhattam az osztagoknak, amiket aztán szépen továbbvittem pályáról pályára!!!!!!!!!

    EZek nagyon hiányoznak a második részből, de ettől még frankó játék lett nagyon...
  • Glpetyus
    #411
    Na azé':)
    Nekem nem kell a multi úgyse:)
  • ollie
    #410
    Abban benne van a gc2 multi demo is. A demo nélküli csak 400 mega.
  • robotnyk
    #409
    670 mega :)
  • Glpetyus
    #408
  • robotnyk
    #407
    a fileplanetről ingyen letölthető az első rész
  • ollie
    #406
    Akkor jó hír, hogy az első részt ingyenessé tették! Bár ahhoz nem adják a kieget, de király! Letöltheted mondjuk a fileplanetről (kb 400 mega).
  • robotnyk
    #405
    itt megtalálod a savefixert. leírást olvasd el hozzá. elég szar ez a gc2 oldal, lehet hogy sokáig tölti a lapot.
  • Glpetyus
    #404
    Nem játszottam sajnos:(
    De ezek után megpróbálom megszerezni vhonnan :)
    Nem vok egy nagy RTS rajongó de ez kegyetlen jó :)
  • Glpetyus
    #403
    Ja... :(
    Nem baj az a lényeg,hogy mi tudjuk :P
  • ollie
    #402
    Az első részével játszottál? Szerintem ott kell igazán taktikázni (még erősítés sincs, a pálya elején kapsz x darab egységet, oszt csókolom).
  • robotnyk
    #401
    kár hogy nem olyan hypeolt név, így csak kevesen tudják milyen jó.
  • Glpetyus
    #400
    Nos...tegnap befejeztem az NSA kampányt és...hát a véleményem nem változott ,sőt!
    Nekem ez a legjobb RTS amivel valaha is játszottam
    SZVSZ a generals is jó volt de meg se közelíti ezt...
    És én például az építést nem hogy nem hiányolom de még örülük is ,hogy nincs benne...
    Nagyon nagy gém...mediumon tolom és nem szopatós,de HARD-on meg lehet feküdni tőle ha valaki "sz.pni" akar:)
    Szal=
  • EOX
    #399
    nem vesznek el, van egy progi, ami visszaállítja, ha elvesznének.
  • TTomi
    #398
    bazz! patch! de nem akarom felrakni még mert oda lesznek a játékállásaim...
  • robotnyk
    #397
    más program nem fagy? patch fent van?
  • TTomi
    #396
    Játékközben, egyszercsak, akármikor!
  • Gear
    #395
    Hűha ...télleg!!! azta..........
  • robotnyk
    #394
    hol, mikor, reinstall?
  • TTomi
    #393
    SZEMÉT!!!!
    Televág hibaüzenettel! Aszongya, hogy BOOOOM!!!! Acces violation error, meg hasonlók pedig tolnám ezerrel. A Generals ota nem kötött le igy RTS. Pedig az egy más kategória. Mi lehet a baj? Tudja valaki?
  • ollie
    #392
    Ha megveszed crack nélkül is fut :)))
  • robotnyk
    #391
    próbáld ki az angollal. nincs értelme warezban magyarral foglalkozni, ahhoz nincs crack, vagy csak nagyon ritka.