550
  • Blasta
    #510
    Inkább lopj!!!
    Az a jó dolog mi?
    Tökingyé megvan egy csómó cucc amivel mások dolgoztak, mi???!!!
    SZUPEEEEEEEEER!

    (csokkercsávó, legalább mást ne próbálj a warezre sarkallni hamár te nem vagy képes nem-lopni)
  • ollie
    #509
    De 30 nap után nem legális.
  • Devids Pro
    #508
    total commanderért minek? az megy regisztráció nélkül is!
  • Fenrir
    #507
    lol, jólvan :)

    én nem mondhatnám, hogy szegény vagyok, de sajnálnám a pénzt ilyen dolgokra (xp, wincommander, stb)
  • ollie
    #506
    Meg fogsz lepődni, mert azért is fizettem, sőt még a total commander-ért is.
  • Fenrir
    #505
    gondolom azért a windózod nem eredeti :)
  • ollie
    #504
    Nem, de illegális dolgot sem akarok csinálni. :)
  • Fenrir
    #503
    na de ha nem akarsz rá költeni... :)
  • ollie
    #502
    Jah, csak úgy nem legális.
  • Fenrir
    #501
    mérnem töltöd le? ingyé van az :)
  • grebber
    #500
    COOL GAME!!!!
  • ollie
    #499
    Jah, nagyon állat! Nekem is tetszik, de még megvárom amig lejjebb megy az ára a megvétellel (most az esküvőmre spórolok :))))).
  • Glpetyus
    #498
    Helyes
  • Fenrir
    #497
    nah énis elkezdtem a játékot...a grafika gyönyörű, még a teljes ránagyításnál is kifogástalanok az egységek...irányítás egyszerű, hangok jók, játékmenet kifogástalan

    nagyon bejött eddig
  • jocika
    #496
    köszönöm :-)
  • Devids Pro
    #495
    fel lehet szedd le az angol cracket hozzá avval működni fog
  • jocika
    #494
    Uraim!
    Magyar crack-elt verzióra fel lehet rakni a magyar javítást?
    A javítotthoz van crack?
  • trucsi
    #493
    Az igaz, hogy sok volt a repcsi de a földi erővel szerintem arányos. A mostani pályán sokkal több repcsi volt.
  • lammaer
    #492
    Nem úúúúgyy.... az ellenségre gondoltam :) Szóval hogy az ellenség jött nagyrészt csak repcsikkel ebben a küldetésben.
  • trucsi
    #491
    Köszi de közben rájöttem és már tovább is vittem egy kicsivel. Nekem nem csak repcsikkel jött hanem azzal amit kértem. Nem vettem észre furcsaságot.
  • lammaer
    #490
    Hali,

    Pont tegnap csináltam meg ezt a pályát. Ha figyelmesen elolvasod a feladatok leirását, emliti hogy engineer-eket kell vinni a 4 victory pointhoz (magyarul az antenna négy széléhez). Ha mindegyiknél van egy engineer, akkor meg is nyerted a pályát. :)

    Egy kérdés: neked is szinte csak repcsikkel jött a gép ebben a küldetésben?

  • trucsi
    #489
    Helló srácok.
    Nagyon tetszik a játék csak most egy kicsit elakadtam. Ott vagyok mikoraz őrmester egy nagy(parabola antenna ) közepén van és valami mobil energia ellátót kellene vinnem a sarkokba de nem találom az aksikat. Már mindenkit kinyírtam. Hol lehetnek? Ja ez a vironos küldetés azt hiszem negyedik pályája.
  • Glpetyus
    #488

    Na végre be tudtam fejezni a játékot :)
    Az utolsó pályák (is) nagyon jók voltak....
    Hát bárki bármit mond,NEKEM ez lett a kedvenc RTS-em :)

    Várom a 3.részt
  • Glpetyus
    #487
    Laza :D
  • SZEG007
    #486
    lol
  • Knox
    #485
    Há' mit mondja csávo ez a gamma már csak igy nyomul, egy korongon! :D
  • Blasta
    #484
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • [NST]Cifu
    #483
    berlinboy6329 = end ?

    (vagy a mai magyar fiatalság enyire képes össz-vissz fogalmazás terén? :))
  • EOX
    #482
    berlinboy hány éves vagy?
  • ollie
    #481
    no comment
  • berlinboy6329
    #480
    PLS help.tom rég nem volt itt senki de hátha.

    1 help kéne:

    kéne 1 olyan help hogy: crfackes gémhez paccs kell hogy tudjak neten nyomulni.ok ez megvan és akkor az exe-ét patcholja és a szokásos rossz a cd tedd be hogy lehetne ezt elkerülni és őrülve nyomni a multit?amúgy a gém 1 qrva állat fasza cucc csak a mentés 1 kicsit lassú néha amúgy gyors a gém meg fasza csak azt sajnálom hogy 1 cd-s nem szeretem 1cd-s gémeket mer ha több akkor tom hogy jobban kivan dolgozva de hát erre nem számítottam.ÁÁÁLLLLAAAATT!
  • [NST]Cifu
    #479
    Szigorúan saját véleményem, de azért messze nem kötött le annyira, mint egyes korábbi RTS-ek (pl. Tiberium Sun, Dark Omen, Ground Control 1)...
  • Glpetyus
    #478
    Pedig a játékmenettel no práblém szvsz
  • Braveheart
    #477
    na felraktam a patchet most jól ment. de miután játszottam vele 1 órát rájöttem hogy a grafikája jobb mint a játékmenet... sztem legalábbis
  • Devids Pro
    #476
    feltetted patchet? avval is azt csinálja?
  • Braveheart
    #475
    Véletlenszerűen fagy ki, simán kilép a winfosba
  • [NST]Cifu
    #474
    És hogy fagy ki? Fekete képernyő? Megmerevedik a kép? Hibaüzenet? Restart?
  • Devids Pro
    #473
    aha én is patchet javaslom bár nemhiszem hogy az lenne a baj, ott valami más lesz, de mindenesetre próbáld meg
  • robotnyk
    #472
    próbáld meg akkor a patchet, bár nekem előtte sem fagyott
  • Braveheart
    #471
    hali megvan a magyar nyelvű game de 5percenként kifagy, mi lehet a baj? poatchet nem raktam még föl
    a gépem: ad athlon xp 2800+, 512mb ddrram, GefFX5600, win xp, új driverek