550
  • balogh2254
    #550
    Sziasztok! Nagyon nagy szügségem lenne a segytségetekre!
    Elinditom a játékot (gc2) és minden nagyon gyorsan megy, párszor ujra is telepítettem de semmi ha valaki tud segiteni irja már le hogy hogy lehet megcsinálni! Vagy msn címem:[email protected]
  • Pianista
    #549
    jah és eredeti.
  • Pianista
    #548
    Hy!

    nekem olyan problémám lenne hogy elindítom-fekete képernyő-kilép.
    ez mitől lehet? XP SP2 -esem van, ZoneAlarm Pro + avast! a védelem.
    régebben még ment de most nem tudom miért nem... ha tud valaki segíteni azt megköszönném.
  • Masakari
    #547
    üdv
    engem is érdekelne a terranos patch mivel multizni akarunk és kéne.(perszre remélem hogy jó:D)anno valaki mondta hogy már van de nem találtam meg..szal vki megmondhatná honnan lehet lekaparni meg mien patch kell hozzá...

    thx
  • tttttom
    #546
    Sziasztok!

    Nekem kénne egy kis segitség a GC2-höz.Azt szeretmném tudni,hogy van ilyen terran pacs?Mert sdzeretnékl a terranokkal is játszani.Ha van iolyen akkor létszi küldjétek el.
  • ollie
    #545
    Kipróbáltam, nekem megy a letöltés.
  • ollie
    #544
    Természetesen kell lennie GameSpy (vagy FilePlanet) accountodnak (ez ingyenes), és be kell lenned jelentkezve. Végül egy ingyenes szervert kell választanod letöltéshez, és emailben megkapod a regisztrációs kódot.
  • ollie
    #543
    Innen próbáltad?
  • light00
    #542
    Rányomok, hogy downloadedthis file now, és kidob egy uj oldalt amugy no reakcio. valami ötlet?
  • ollie
    #541
    Asszem s fileplanetről lehet lehúzni.
  • light00
    #540
    Azt én is kifogásolom a kettöben hogy jobban rágyurhattak volna a háttérben zajlo eseményekre, összekötö történésekre.
    Ingyenes? Ezt meg kell néznem!!4 :DD (én nem sajnáltam értük két-kétezer forintot)
  • ollie
    #539
    Az első rész jobb (és nehezebb) szerintem, de azért a második is nagyon jó. Egyébként az első rész már ingyenes (csak az alapjáték).
  • light00
    #538
    sajnos tényleg nem kap elég figyelmet ez a kis gém még ebben a topikban sem. :((
    pedig teljesen egyedi szerkezete és játékstilusa nagyon királlyá teszi nem is szolva grafikájárol, mely korában abszolut egyedülállo volt. leginkább az tetszik benne, hogy ha béna vagyok a tankjaim a saját egységeimet lövik hátba. és aki nem szereti az pukkadjon meg :P
    :DD
  • Toroco
    #537
    multiban? én 17órára érek haza kb. szivesen kipróbálnám
  • ColdFire
    #536
    csak kiváncsi vagyok jáccik e még vki...
    holnapra letöltöm, utánna gém? :D
  • ollie
    #535
    tes?
  • ColdFire
    #534
    van itt vki? :D
  • Petya 92
    #533
    Kár. Pedig jó lenne ha lenne folytatás. Szépen félbehagyták a történetet.
  • Amiga
    #532
    Jól beszélsz.
  • Toroco
    #531
    még nem hallottam róla.
  • Petya 92
    #530
    Hello. Nem tud valaki a 3. rész készüléséről valami?
  • vacuum
    #529
    Helló! Ha még kell ,hogy ,hogy kell elindítani akkor lehet ,hogy tudok segíteni. Szólj ha kell.
  • ollie
    #528
    Nemtom, de az 1 ingyenessé vált, leszedheted a fileplanet-ről. Mondjuk a kiegészítője sajna nem.
  • Voltan
    #527
    Üdv! Leszedtem a Ground Control Anthology-t, ami elvileg az 1 és a 2 egyben. Viszont nem jöttem rá, hogy lehet az 1-et elindítani, mert az exe a 2-t indítja, és nincs opció átváltani. Valaki tudja a megoldást?
  • Toroco
    #526
    Ya mondjuk az utolsó nem volt olyan nehéz. azt félig én is kód nélkül csináltam. De aztén már nagyon akartam látni a végét.
  • ollie
    #525
    Én mindenféle csalás nélkül játszottam végig, sőt az uccsó pálya nem is volt olyan nehéz...
  • Toroco
    #524
    Hi! Végig tudta ezt valaki játszani? Az utolsó két viron küldetést szerintem nagyon eltúlozták. Warhorstnek annyi egysége jön hogy képtelenség megállitani őket. aztán az utolsó és alég szivatós. mikor már csak egy leszállóhelyuk volt, minden honnan elkezdtek rajzani a terranok. azttán elkezdtek szépen leverni. fura volt hogy honnan jönnek mert a leszálló helyüket bekeritettem, de egyszer csak hátba támadtak. Szal ezt a két pályát csak kóddal tudtam végig csinálni.

    Kicsit lehetett volna hosszabb videó a végén, nem csak annyi hogy elmennek az Astriddal és Alice mond pár mondatot. Ilyen kaliberü játéknál illett volna egy 4-5 perces videó. Meg megmutatni az uj világot.
  • ollie
    #523
    Előszőr játszd végig az emberi kampányt...
  • ultrarec888
    #522
    Sziasztok!
    Most kezdtem játszani vele ,de már az elején elakadtam.10 hordót kell összeszedni miközben mindenhonnan özönlenek.Begyűtés után elvinném a Viron hajóhoz ,DE nem tudom megközelíteni.Persze addig elfoglalnak mindent,a küldetés meg sikertelen.Mit kell itt csinálni?HELP!
    ÜDV!
  • grebber
    #521
    Nem lesz Ground Control 3 - egyelőre

    PC - 2005-07-04 16:02:00

    Közleményben tagadta a Massive Entertainment a Ground Control 3 készültével kapcsolatos pletykák igazságtartalmát ma délelőtt. A fejlesztőstúdió a valós-idejű stratégiák frontján kíván ugyan maradni, a Ground Control világától azonban alapjaiban különbözni fog az új vállalkozás. A projektről egyelőre annyit tudni, hogy fontos szerepet szánnak benne a taktikának és az akciónak, valamint elsősorban multiplayerre lesz kiélezve.

    info: 576.hu
  • bld
    #520
    moddokról, iylesmiről tud esetleg vki? érdekelnének ilyen extrák
  • jocika
    #519
    Üdv!
    Az érdekelne, hogy a magyar verzióhoz az utolsó javítás az 1007 ?
    Mert hogy az angolhoz az 1008. Nem kell javítani a magyart? Vagy ha kell, akkor hogyan csináljam, mert közli, hogy nem megfelelő nyelvi verzió.
    Köszönöm
  • Fenrir
    #518
    maradj az, ámen :)
  • ollie
    #517
    Én viszont becsületes maradok. :)
  • Fenrir
    #516
    jó akkor ne használd, én addig végigjátszom 20x a játékot míg neked végre összegyűlik rá a pénzed :)
  • ollie
    #515
    DE megengedheti, ugyanis ha valamire nincs pénzem, akkor nem használom. Ilyen egyszerű...
  • Fenrir
    #514
    nem buzdítok rá senkit sem, de szerintem a netezők 99%-a nem engedheti magának meg azt, hogy minden szoftvere jogtiszta legyen...nem milliomos mindenki
  • ollie
    #513
    Én egyetértek veled...
  • Blasta
    #512
    Én ezt tudom!
    Sőt nagyon sokan tudják!
    De attól még ez nem helyes! Lényegében lopunk!

    Miért nem lopsz el egy mercit majd közlöd a zsaruknak, hogy "bassza meg, irreálisan drága volt, volna rá pénzem de ennyit autóért én nem adok"????!!!

    Tehát a lényege a mondandómnak az (még mielőtt valami orbitális "a warez jó vagy nem jó" vitába kezdünk), hogy csináld nyugodtan, a Te sarad, de mást ne buzdíts rá!

    Kész passz
  • Fenrir
    #511
    figyi ez nekem nem hobbim, de nem fogok példáúl kiadni egy jogtiszta xp-ért 30e Ft-ot meg hozzá Office-ért még 50-et...dolgozok már és a fizetésem sem rossz, de erre sajnálnám a pénzt

    ha az árak reálisak lennének akkor megvennem őket

    amúgy meg nem 1 játékom van eredetiben (pl The Sims2, Soldiers: Heroes of WW2: ez a 2 játék 25e Ft volt)

    nevetségesek ezek az árak, azért egyszerűbb letölteni és feltörni