792
zene, hírek, egyebek
  • sz4bolcs
    #592
    ugyan...
    Mosta találtam egy Guns N' Roses - Unplugged albumot
    Slash Les Paulon játszik?! - Adj a kezébe egy klasszikus gitárt :D:D:D Húú knockin on heavens door unplugged.. beszarás, mennyire jó, és slash klasszikus gitáron milyen szólót zúz
  • smici
    #591
    :o
    htx
  • McGrady
    #590
    Slash egy Les Paul gibsonon játszik, a többit nemtom :DDD
  • smici
    #589
    (klipben)
  • smici
    #588
    a sweet child-ban milyen gitárok vannak?
  • Kit--Kat
    #587
    emule DC++ stb stb
  • pistu
    #586
    Hali,vona egy nagy problémám! Nem tudnátok nekem megmondani hogy honnan lehet letölteni a Spagetti incident c. albumot?
  • sz4bolcs
    #585
    Attól, hogy ő nem Axl Rose, még bármit mondhat :D
  • sapkafej
    #584
    Elkezdett magyarázni, hogy aki szerint ez a zenekar gáz, annak mondjuk azt, hogy bekaphatja, meg ilyen vagány dumák, kár, hogy nem ő Axl Rose ::P
  • pistu
    #583
    Köszi majd megpróbálom
  • McGrady
    #582
    tudom csak hülyülök :D
  • sz4bolcs
    #581
    Sztem nem gáz :-))) főleg, hogy ilyenre nem emlékszem.
  • McGrady
    #580
    pl. azt hogy "kezeket a magasba"
  • sz4bolcs
    #579
    Miket mond? :I
  • sapkafej
    #578
    Az énekes elég gáz arc :| Vagyis mond égő dolgokat.
  • smici
    #577
    te igen :D
  • sz4bolcs
    #576
    Pécsen lakom most...
  • Kit--Kat
    #575
    Sztem mindíg jól jön 1 kis hangulatba hozó energia duzzasztó, de ha neked a koncert kárára megy akkor ne.
  • smici
    #574
    igen, látom te emlékszel
    sz4bolcs sztem tényleg ne igyál :D
  • Adelaide
    #573
    hát szerintem ennyit azért ne igyál, hogy szinte semmire ne emlékezz utána...))))))) bár én ehhez nem értek

    mintha ezt a pécsi-nem pécsi dolgot már megbeszéltétek volna egyszer...bólyon laksz ugye?:)
  • smici
    #572
    hát legutóbb voltak, ajánlom, hogy a következőre is jöjjenek

    nem
  • sz4bolcs
    #571
    Az kicsit gáz, hogy konkrét dolgokra nem emlékszem a koncertből, csak hogy nagyon nagyot szólt. :() Pl. ilyenre, hogy a szologitáros... rá sem néztem. nem tudom mit néztem, ...metamorfózis. Megfogadtam, hogy legközelebb nem iszom semennyit h. rose előtt. Arra emlékszem, hogy nagyon nagyot tomboltam... és hogy kiba jók voltak. Jól van ez így szerintetek? Vagy inkább ne igyak?
  • sz4bolcs
    #570
    nem tudom, ott elszállt az időérzékem... :-)
    Malomvölgybe is jönnek? Te pécsi vagy egyébként, vagy mi?
  • smici
    #569
    ok
  • T1
    #568
    volt veszprémban valami eggyütes aki GN'R-t jáccik de nem mentem el mer AXL-t nem lehet utánozni neki egyedi hangja van másnak nincs olyan.
    Amugy Estrangned 4EVER!!
  • Kit--Kat
    #567
    Ismerős, de ezért írtam a "kis alákészítést":PP Nem ittam sokat rá, mer nem is kellett, csak, hogy hangulatba jöjjünk:)
  • smici
    #566
    hát én nem tudom, környéken van egy jópár kezdő zenekar, és már megszoktam hogy annyit igyak, hogy ne lássak, de még élvezzem a zenét :D
  • Kit--Kat
    #565
    azt hiszed én frankón beleéletem 1kis alákészítéssel, hogy a Guns jáccik, na Jó Slas meg AXl és 2(3) kísérő (a dobos annyira nem zavar be) zenésszel. Na úgy átvitt értelembe, szóval 1:1ben élvezhetően Guns koncerten találod magad ha felmennek a szípnpadra és hiddel sokat dob a hangulaton, hogy Axl hangán nem 1 kopaszodó szakállas ember, hanem Axl szólal meg:P
  • smici
    #564
    a kinézet sztem a legutolsó ami számít :D
  • Kit--Kat
    #563
    Még jó hogy, Hegayalján is őkvoltak a legrulsabb 1üttes, hihetelen, hogy az énekesnek nem csak a hangja hanem a kinézete is szinte 1:1 AXléval, és Slashre is egészen hasonlít a szólógitáros, meg a mozgása is a színpadon visszadja. Ruuuullls 1üttes.
  • Adelaide
    #562
    Estranged-et ritkán hallani...pedig sztem úgy volt, hogy eljátszák
    kár, hogy csak 14 vok:( anyám biztos nem engedne el mondjuk pesti koncira, közelebb meg nem lesz sose:(
    egyébként azt mondják, a Dust n' Bones jobb...mármint, én még sose hallottam egyik bandát se, de mások szerint jobb:))
  • smici
    #561
    árgh, és én meg nemvoltam.. mind1, ha előbb nem, akkor majd a malonvölgyben :-)
    milyen hosszú volt a koncert?
  • sz4bolcs
    #560
    huhh.. eszméletlen.
    Ennyire hitelesen még nem láttam bandát Gunst játszani. Minden a helyén volt, valami fenomenális hangulat volt. Én ott voltam elöl a hangfalaknál, úgyhogy volt egy napig tartó halláskárosodásom, és rekedtségem, mert muszáj volt túlordítani a hangfalakat. Rájöttem, ilyen koncerten mennyire hasznos a 190 centi. Le a kalappal előttük, ha tehetitek, menjetek el. Sidd írta fórumukra, hogy mennyire király a pécsi közönség. :-) Nem gyenge volt a hangulat. Na.. volt minden király szám, de Estranged-t nem hallottam. De volt dont cry, ycbm, sweet child, paracity, rocket queen, brownstone stb stb.. 2 számon keresztül ordítottuk, hogy rocket queent, rocket queent, és végre... na mind1 Ha tehetitek, menjetek el!
  • smici
    #559
    és milyen volt? :C
  • smici
    #558
    nemár, hol lesz? :D
  • sz4bolcs
    #557
    Ma Pécsett Holywood Rose.. már várom :)
  • McGrady
    #556
    hopp ez a milyen zenét hallgatsz topikbas ment volna :DD
  • McGrady
    #555
    Irigy hónaljmirigy - Olds Mobil - Rocktróger
  • McGrady
    #554
    én csak azokat ismerem amik azon vannak
  • Adelaide
    #553
    lehetne zsírabb is...mondjuk sztem nem a legeslegeslegjobb számok kerültek fel rá