1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • Daza500
    #1490
    Pff...Youtube-ra már fel van pakolva szinte az összes Tömör professzor.
  • yositosi
    #1489
    :D

    sok debil reklám van az tény, de sztem azok a jók amikről valahogy valamilyen módon beszélnek az emberek ilyen pl az emesés.
  • halaszocsi
    #1488
    Pech A mogyorós csokis travesztid nyerte:) Naponta 50x nézheted végig:) Ha végképp kiborulsz vegyél projektort a vetítővászonhoz bármit hozzá vághatsz, ha puha cucc van mögötte még a dobócsillag is megáll benne:D Kész élvezet, otthoni feszültség levezetés:) a tv-d meg add nekem:)
  • rcstuning
    #1487
    Medve sajt reklám:
    -én 2 helyett dolgoztam.
    -nekem meg 2 helyett kell ennem
    -az én macim meg nagyon éhes...

    mekkora fas*ság
  • vizes
    #1486
    Eljutottam arra a szintre, hogy minden reklám idegesít és dühít.
    Tele van a tököm a 15 perces reklámblokkokkal és ha még a reklám miatt nem kapcsoltam ki a tévét akkor ott vannak a 10 perces műsorajánlók.
    Az M1 átvezetőképsorai - vagy hogy a tökömbe nevezik - a női hang NÁÁÁÁNÁNNÁNÁÁÁÁÁ, ott komoly veszélyben van a készülék.
    Tudom, tévézni nem kötelező. De a francba is, nem szórakoztatnia kellene?

  • rcstuning
    #1485
    Lehet, hogy transzvesztita...
  • Trisztin
    #1484
    Danet-Ízolimpia...
    Honnan szedték,hogy a Mogyorós CSokis danet nőnemű legyen??
  • Prof William
    #1483
    Most ez a csúcs.

    SOK AZ ADÓSSÁGOD?

    HÁT VEGYÉL FÖL ADÓSSÁGRENDEZŐ HITELT!

    Szánalom...

  • rcstuning
    #1482
    Az Erste banknál meg annyira hülyék dolgoznak, hogy nem nézik bolondnak és foglalkoznak is vele. Pedig már meghalt...
  • EnZsolt
    #1481
    És még nem is tudja, hogy mennyire le fogja húzni őt a taxis :D
  • Gerbill
    #1480
    A legújabb gyöngyszem amikor Mátyás király, a Bécset elfoglaló magyar király az ERSTE bankban kuncsorog hitelért.
  • Sanyix
    #1479
    és az a vicc, hogy a max 2 méteres parti vízből jön fel. Az már földalatti, nem tengeralattjáró :D
  • Szoki333
    #1478
    Összes raiffaisen reklám... (kávégép+11111+stipistopi)
  • FL Zoli
    #1477
    Legújabb gyöngyszem, telefonos reklám

    feljön a tengeralattjáró a Dunából, rajta a bige:Nem fogod elhinni mi történt velem...!!
    folyt: végigment rajtam az egész legénység...ja és kaptam tőlük egy nokiát

    van egy olyan tippem hogy 1 cég(vagy ember) találja ki az összes ilyen szemét raklámot, amiket ebben a topicban felsoroltunk
  • mopsar
    #1476
    ne is mond. rádióban még a szar feka hiphoppos bohóckodások is rosszabbak. minden rosszabb rádióban:-)

    sajnálom, h az emesés reklám ennyire provokatív lett a végére.
  • Daza500
    #1475
    A rádiós változata mégrosszabb.
  • Gando
    #1474
    engem meg az a rohadt STIPISTOPI AZ ÖRÜLETBE KERGET!!!!!
  • XxTyl3rxX
    #1473
    nem tudom melyik bank reklámjába van az a család..talán a rájfájzen??(nem vágom na mind1) szóval azt magyarázza el valaki h azok mire kapnak kölcsönt?? :D a csávó mér nem megy el dolgozni, meg a nő is???? :D
    okéé elbasszák az első kölcsönt, de nem kell vissza fizetniük, sőt újabbat kérhetnek :D xD
    jó bank lehet egyszer én is kipróbálom, majd figyelem a pénzkeltetőt én is távcsővel :D
  • algor91
    #1472
    Majka a Hal a Tortánban felvette az Axe reklámokból ismerhető csokoládéember jelmezt
  • Daza500
    #1471
    Az iskolakezdéses Provident átverést miért kell még mindig ennyire adni, ha már rég elkezdődött az iskola...
  • mopsar
    #1470
    mélységes egyetértés! eleinte legalább vicces volt, de most még az sem...
  • marimama71
    #1469
    ...De ha még szabad, nekem az a véleményem, hogy ehhez a színésznőhöz méltatlan egy reklámfilm(-sorozat). Kitűnik a játékával!
  • marimama71
    #1468
    ja bocsánat...
    Aki ugye előbb ír, mint olvas...
  • marimama71
    #1467
    Na, nekem azok pont nagyon bejönnek :)
    Emese, a külföldi üzletember?...
  • dzsukelcsavo
    #1466
    A teletexről tüntessék el azt a köcsög provident reklámot!!!
    Ha holnapra éhen halnék akkor sem kéne kölcsön ezektől a majom uzsorásoktól.
  • Gando
    #1465
  • vizes
    #1464
    azt, hogy nem nézhetsz több doktor hauzt!
  • Gando
    #1463
    -ha valaki tüsszent akkor azt mondjuk hogy egészségedre?!
    -igen
    -és ha valakinek rektális vérzése van?!
  • algor91
    #1462
    oké,


    : -Megtaláltam az élet értelmét!
    : -Gratulálok.
    : -Szeretnéd bővebben kifejteni...
    Vodafone reklám
  • 1akos
    #1461
    kedves algor91,

    azért nem működik a link, mert van a végén egy "<br>"

    a link helyesen:


    RTL Klub reklám
  • EnZsolt
    #1460
    Természetesen megkérem, hogy lenne szives orálisan frusztrálni a hátsó fertályomat? :D
  • Sanyix
    #1459
    És ezt hogy gondolod? "harapj a seggembe béjbíí" feliratú ruhával, vagy egyszerűen leszólítással, hogy "neharagudj beleharapnál a seggembe"? :DD
  • EnZsolt
    #1458
    Azt sem :( És még a seggembe sem harapot egy nő sem. :( bár lehet, hogy csak kérni kéne :D
  • Sanyix
    #1457
    És nem mondják azt sem hogy bumcsiküváváá? :D
  • EnZsolt
    #1456
    koryne: én eddig az Axe Pulse-t használtam, szerintem elég jó, persze ízlések és pofonok, de az biztos, hogy egy nő sem rontott még rám, sem a liftben, sem az utcán és azt sem kiabálták, hogy óóó Abdul :)

    A világ legidegesítőbb reklámja szerintem, a kis csaj, aki azt mondja a reklám végén, hogy Majd én főőzök nektek vacojááááááááát!
    Na ekkor venném elő a Bundeswehr bakancsomat és masíroznék át rajta, pedig nem vagyok egy könnyen felidegesíthető ember egyed, de ez nagyon kihúzta nálam a gyufát.
  • koryne
    #1455
    Nem csoda, hogy ennyire szegények a sok felvett provident kölcsön miatt
  • rcstuning
    #1454
    -És te Tamás akarod e feleségül az itt megjelent Arankát?
    -Nem dönthetek, amig nem voltam az elektroworld-ben.

    pfff. idióta.

    De az új provident reklámon behaltam.
    - Nézd, találtam egy helyet ahol olcsó tanszerek vannak (mutatnak egy katalógust, ahol 57ft-ba kerül valami kis fas*ság)
    -Akkor hívom is a providentet.

    Annyira szegények...
  • Trisztin
    #1453
    az új medvesajt reklám is kihúta nálam a gyufát...

    "Amit igazán szeretünk,azt jó megosztani" ???? Szerintük...
    "amit igazán szeretünk,azt jó ha a másik nem szereti" ;) szerintem :)
  • koryne
    #1452
    Én eddig egyetlen AXE dezodorral sem "találkoztam", amitől fél percen belül ne jött volna rám a hányinger... Lány vagyok egyébként, így különösen idióták számomra az áksz reklámok :) Az Impulse ugyan ez, csak női változatban...
  • Trisztin
    #1451
    hát igen... és ráadásul nem is jó az illata annak a AXE-nak... közel sem jár a csokihoz...