1810
Írd le ide azokat a reklámokat amik idedesítőek vagy dühítőek szerinted...
  • Benevolens
    #1650
    van kettő amiől... brrr
    A gyerek,a ki úgy mondja, hogy "omlosz" Pedig még megvannak a fogai
    Én meg úgy mondom hogy "Szarosz!"

    "Baba, szereti a férfiakat..." Remélem kinövi
  • Met
    #1649
    A Penny Marketes reklámot nem értem, miért jó ha a csávó megzabál egybe egy zsömit?
  • Benevolens
    #1648
    Én az szeretem, amikor mindenféle grafikával operálnak. Kék háttér előtt fehér rácsszerkezettel kirajzolt emberforma valamilyen tagja pirosan világít. Akkor jön a termék ( Saridon, fogkrém és egyebek) és a becsapódik a piros villogásba, ami zöldre változik. A nézőnek meg erről azt kéne gondolnia, hogy a termék hat?? Ezekkel a hülye álanatómiaia rajzokkal akarnak átb@szni??
  • Butterbean47
    #1647
    attól a reklámtól nekem is hányhatnékom van.
  • boomsly
    #1646
    Az sem volt sámli, amikor a barom baktérium valaki barom ötletétől vezérelve úgy nyitotta fel a nagylábujj körmét, mint a motorháztetőt!
    Akinek már vált el körme ujjáról baleset miatt, az sztem borzongott a reklámtól!
  • Butterbean47
    #1645
    élénk a fantáziád
  • Benevolens
    #1644
    kihagytam, hogy kivesz két kalapos genyeddző képződményt
  • Benevolens
    #1643
    Nem, szerintem ez úgy van, hogy "Megtaláltam a gombát,hatástalanítom a gombát" aztán benyúl a csaj hüvelyébe, learatja a termést. " Na, ettől most elüldöztük a pasikat...
  • Daza500
    #1642
    Persze, aztán ha a Peti Bivalybasznádon lakik, akkor a gyereken verem le a benzinpénzt.
  • boomsly
    #1641
    Sokszor gondolkoztam néhány remekbe szabott reklámnál, hogy készítője főiskolát végzett marketinges.
    Ebből is egyenesen látszik, hogy szart se ér néhány diploma
    Petiéknél akarom tele szarni a wc-ét?
  • Tomek83
    #1640
    Megtaláltam a gombát,hatástalanítom a gombát:) és jön a gomba-kommandó,nagyon brutál. Kitaláltam neki egy parodiás változatot. Jön a csaj,szokásos szlogen:megtaláltam a gombát,hatástalanítom a gombát...és ott egy fickó/csaj behajolva és a seggéből lóg ki egy gomba,és mondja:itt a gomba,valagomba:)
  • highlander15
    #1639
    Gyerekszáj ellen nincs orvosság!:-)
  • highlander15
    #1638
  • TDantes
    #1637
    De eleve, az egy játék...nem él, nem eszik és nem ő...ha meg igazi maci lenne akkor se a sajtot enné hanem a gyereket.
  • Daza500
    #1636
    "Az én macimnak meg nagyra kell nőnie"

    Az egy dolog, hogy k*rvára semmi köze a papa-mama kettőhelyett-beszólásaihoz, de pár év múlva úgyis a tűzbe fogja dobni azt a szart, akkor meg minek kell megnőnie...
  • Butterbean47
    #1635
    Igaz régebbi reklám de én az Advil Ultra forte reklámját utálom..
    legszívesebben kettéfejelném ezt a Urbán Ildikót
  • TDantes
    #1634
    De a két kis kölyöknek, miért van egyforma hangja? Nem tudom melyik mondja hogy omlós, és melyik hogy omlósz....nem igaz hogy nem volt két kölyök raktáron aki leszinkronizálja...őrület...
  • Kandurex
    #1633
    "Én így mondom: cíííkéjt!"

    Én meg lépek a szádba.,..hrrrr
  • Benevolens
    #1632
    Én is
  • highlander15
    #1631
    Lehetne reklamálni az ORTT-nél!
  • Daza500
    #1630
    Más országokban lehet nevetni a reklámokon, de nálunk...csak sírni...
  • Sanyix
    #1629
    Hát valósághű lett :D meg még a pénzre is buknak, tisztelet a kivételnek.
  • highlander15
    #1628
    Én azon az állásponton vagyok a reklámokat és a kereskedelmi csatornákat be kellene tiltani vagy korlátozni a műsorsugárzási jogukat.
  • Daza500
    #1627
    Nem értem a Chio mogyoró reklámot...
    Most miért kell szegény sráccal így kib*szni ?
    Mintha azt reklámoznák, hogy minden nő csak az izomagyú buzeránsokra bukik...
  • Met
    #1626
    Engem annyira idegesítenek a kép sarkaiban a reklámok, faszé kell telepakolni a képet? Ha nem akarom úgy se nézem meg amit reklámoznak
  • Daza500
    #1625
    "sok pudingot kipróbáltam, de a danette a legfinomabb"

    Te hülye f*sz, nem mindegyik ugyanolyan, amelyik ízlik, azt megeszem. Ilyen k*rva egyszerű.
    Egerszegi néni meddig fogja még a danette-et zabálni ?

    Kovásovits László mosógépszerelő meg miért nem néz a kamerába ?
  • Gerbill
    #1624
    Ilyenkor sajnálom, hogy ritkán nézek tévét:D
    Azon röhögtem még, amikor a középkorú nő találkozik az anyjával, és akkor elkezdenek a bélműködésről beszélni. Legelső téma amit a hónapok óta nem látott anyámmal megbeszélek. Ja és akkor még a vénasszony mutogatja az ujjaival, hogy kislányom az egészséges belek így mozognak. Namondom bebaszna, ha úgy kapálóznának a beleim.
  • Rettenthető
    #1623
    A saját testszagod nem mindig érzed, de más sugárba hányhat tőle - és ekkor a hölgy a hónalját megszagolva elborzad.
    Na de nem pont azt mondja, hogy annak ellenére, hogy nem v. alig érzi... akkor most érzi vagy nem? Vagy már hónapok óta nem fürdött és most már érzi?

    A másik nő kilép az ajtón és...
    A hasmenés mindig a legrosszabbkor tör ránk. Ekkor a súlyosan skizoid személy kettészakad, és a gyógyszerfüggő, bebogyózott nő vidáman elsétál, míg a fosógörcsös visszamegy a házba ÉS... leül az ágyra... talán az ágyába fosik?
  • Daza500
    #1622
    Penny Market raklám:

    "Most x Gyümölcsléből x darab után 1 db grátiszba jár önnek".

    MIÉRT NEM LEHET MAGYARUL BESZÉLNI ?!

    Vagy talán a "Gratis" levédett szó, és nem szabad lefordítani ?!
  • Rettenthető
    #1621
    Petiék WC-jéről óhatatlanul eszembe jutott a South Park-féle Mega szar, amit Randy Marsh pakolt le :-)
  • Daza500
    #1620
    Pedig az egy jó kis Jamiroquai szám, de ez a reklám teljesen megutáltatta velem is.

    De ez történt a Safri Duo - Baya Baya-val is, azt meg a buzi T-Mobile-os erőltetés miatt untam meg végleg.
  • tommyknockers
    #1619
    Megkockáztatom, hogy Petiék WC-je olyan hatalmas sikert tudhat magáénak, mint a hüvelygomba reklám :D K&H reklámjától, ahogy meghallom a zene számot kapcsolok is el, mert a földhöz tudnám vágni azt a szart..
  • cs511
    #1618
    Az uj Dreher reklam is egy hulyeseg. Ide-oda rakosgatjak es senki sem issza meg, mintha szar lenne... Persze Petiek wc-je erre is raver.
  • Daza500
    #1617
    Ajaj, jártam én már úgy, átmentem ismerőshöz, azt össze-vissza volt fosva az egész, még a kerti pottyantós is szebben nézett ki (mivel inkább azt használtam).
  • Sanyix
    #1616
    egy peti nevű havernek majd szólok, hogy át akarok menni hozzájuk, összeszarni a wc-jüket, mer az jó :D
  • Kandurex
    #1615
    "kakilni kell...Petiék vécéjét akarom használni"

    [meghalt]
  • Daza500
    #1614
    Már csak az ilyen szarokat tudják eladni, normális reklámra már nem futja.
  • Benevolens
    #1613
    van egy olyan, hogy: "régóta arra vágyom, hogy hatékonyan csillapítsam fejfájásomat..." gratulálok hozzá. Meg van az sok hülye, aki mindig hord magánál két liter Pervollt. Meg volt valami hiporeklám, ahola fitt anyuka boldogan mosott a hegyi patakban a cuccal. A legszarab a teleshop. ja és a rovarkövető mortein.
    amúgy a "bifidusz eszenzis", kb. azt jelenti latinul, hogy "ami a gyomornak fontos" (ha jól gondolom, bár az eszenziszre csak az essentia szóbol következtetek)
  • Tomek83
    #1612
    "Kedvenc" mondatom: "a hasmenés mindig rosszkor jön".Tényleg?nem is gondoltam volna...
    Akkor van ennek az ellentéte amikor 2 nő találkozik:-de rég nem láttalak,hogy vagy?
    -húúú már egy hete nem tudok szarni,akkora szorulásom van
    Ez micsoda életszerű beszélgetés,rég nem látott ismerőssel rögtön az emésztésedről beszélsz.Amúgy azt nem értem hogy ilyen termékeket miért kell reklámozni,ha valakinek baja van úgyis elmegy a gyógyszertárba és vesz egy gyógyszert,és szerintem nem a reklám hatására fogja kiválasztani,hogy melyiket.
  • highlander15
    #1611
    De hogy lehet ilyen reklámot berakni???