242
ma történt velem a metrón
  • K.András
    #81
    Babfözelék husival,meg salátával?:)
  • Aramir
    #80
    Ugyanez az étterem.
    Befejeztük a kaját, erre megkérdi töllem egy haverom, hogy a salátát miért nem ettem meg. Mondom neki, televan bogárral, mutattam is, volt vagy 2-3 muslinca vagy mi benne.
    Ránéztem a tálcájára és elkezdtem röhögni, ő már megette a salátát :)))
  • Aramir
    #79
    Haverokkal suli után beültünk a Radar nevű félcsillagos "étterembe", ahová a város krémje járt, ipari tanolók, ipari munkások és ha beengedték, akkor a hajéktalanoknak is jutott a moslékból :)
    Naszóval, kihoztuk tálcán a kaját, jókis babfőzelék husival, leültünk egy asztalhoz az egyik szélére.
    A másik szélén egy részeg ült és nézet bambán magaelé és dülöngélt, de ez nem is tünt fel nekem elöszőr.
    Már épp kaptam volna be jóizüen az első falatot, amikor éktelen nagy kiabálást hallottunk mögüllünk. Kb azt kiabálta egy női hang, hogy nemszégyenli magát, mit képzel, hogy idevizel. Odanéztem és egy nagydarab szakácsnő rontott rá a részeg emberre, aki épp dülöngélve felállt, felemelte a széket (fém lábú és kemény fa ülőkéjü szék volt) és elkezdett kiabálni, hogy ő nemis hugyozott ide, nézze meg. Ekkor emelte fel a széket, amiről csurgott le az "anyag".
    Mindez töllünk 2-3 méterre.
    Nekem és kettő másik haveromnak ekkor ment el az étvágya :)
    Viszont az egyik "vidékibb" srác simán evett tovább, mondván, hogy őt nemérdekli :)
  • Al Bundy23
    #78
    igen ez egy ilyen ismerösöm ismerösének az ismerösével történt az eset...dolog de hát akkor is :)
  • FtranX
    #77
    ez egy urban legend, ami nagyon sok ember ismerősével megesett.
  • Al Bundy23
    #76
    eheheheheheheehheeh na szevasz többet nem eszek semmit :)
  • Satchfan
    #75
    Szokásos info: ismerősöm ismerőse mesélte... de azért lehet benne igazság:
    BP, nemtom melyik kerület, török/görög vagy vmi hasonló gyorsétterem.
    Kimentek az egészségügyiek 1 kis ellenörzésre és az egyik mártásban 6 FÉLE SPERMÁT találtak.Na ez az undorító!
    Jó étvágyat gyerekek...
  • G@b0r
    #74
    hányásfoltokat követve el lehetett volna jutni a sörözőtől a lakásomig :DD
  • Xboxman
    #73
    LOL:DDD
  • G@b0r
    #72
    kösssssz. Ezt muszály elmondani mindenkinek mi? :D
  • Match
    #71
    Koncert....jó szar buli, odamegyek leülök az esztalra, aztán leteszem a kezem, érzem hoyg valami meleg...na fasza bele a hányásba....istenem, a tulajdonosa meg ott feküdt az asztalon...nem telt bele 2 perc úgy kidobták hoyg szállt egy pár métert...
    Amúgy nem értem hogy lett a perverz állat topicból "Hányás" topic :)
  • Csudri #70
    Amikor még volt Fortuna, lementünk haverokkal, mert tequila party volt. Ilyenkor elég hamar elfogyott a citrom és csak lime volt helyette, amit sok embernek nem bír a gyomra. A lényeg! Kb. a hatodik kör lehetett, amikor épp eljöttem egy csajjal a pulttól és látom, hogy az arca elé teszi a kezét. Olyan volt mintha tüsszentett volna. Mondtam is, hogy "Hapci!". Erre ő: - Hánytam! Na kurva jó! Persze, hogy eltalált! Nem nagyon, de akkor is bazd meg! váááá
  • RelakS
    #69
  • RelakSfromhome
    #68
    Hö?!?
  • Instict
    #67
    rémisztő volt mi?:DD
  • GregSB
    #65
    Menny a francba, f@szért kell ilyeneket írni, komolyan mondom kevés választott el attól hogy hányjak! Azért a gusztustalanságnak is van egy határa!
  • Davidus
    #64
    Bazdki még nem ebédeltem lécci fejezd be!
  • Instict
    #63
    nekem is esztembe jutott egy hasonló story mint a soknevűé. egyszer valaki megkért, hogy menjek fel hozzá. de soha többé nem jelentkezet. ennyi:DDDD
  • Madmaxx
    #61
    Köszi!!!
  • cSuwwi
    #59
    Még régebben (amikor még volt piros 93-as busz, és a régi Ikarusz), utaztunk haza egy haverom és én. A gyerek 10-12 sör után kicsit passz volt, én ugyszint. Ülünk délután a tömött buszon, a csuklóban. Egyszercsak megszólal: Hányni kell! Broáááá... Telibe a mellettünk kapaszkodó nagymamit... Az egész buszon hirtelen csend, majd szemmel láthatóan mindenki nyomul előre, kerülnek minket mint a veszett kutyát. 1 megállóval később már csak 3-4en lehettünk hátul, elől meg 20ember/m2 :) A nagymami még előzékenyen felajánlott nekünk egy kis kekszet, majd: Jól van fiatalember? :)) Persze, dögök voltunk és elfogadtuk, mármint a kekszet a lehányt mamitól. (Legalább nem csinált műsort, bár a haver szerintem ilyen állapotban simán lenyomta volna.)
    Ez kb. 2 éve volt, de azóta is ezzel cukkolom :))
  • Madmaxx
    #58
    vagy csak egyszerüen egy idióta
  • Davidus
    #57
    Lehet hogy neki ebből az jött le hogy az apa szexuálisan zaklatja a lányát és ezért zizi a csaj. Tuti igy van csak elfeledte odaírni:)
    Vagy lehet hogy az a beteges szokásuk hogy fiatal fiukákat hívnak fel a lakásra és ott korrepetálásra kényszerítik őket.
  • Hunnenkoenig
    #56
    Szerintem tök jo, hogy vannak meg ilyen naiv es tisztalelkü emberek, akiknek egy ilyen story jut eszükbe a "perverz állat" cim kapcsan! :-)
  • FREAK
    #54
    LOOOOOOOL :DDD
  • mateos
    #53
    az én haverom (aki sg n is szokott nyolulni :) pénteken a buszon hyánt be :) olyan büdös volt mint a szar .. én hál ég scak otthon dobtam ki magam
  • mateos
    #52
    jah .. ezeknek 1 pofon az orrukba .. ez jár nekik ( csak vigyáz nehogy taknyos legyen a kezed ) :)
  • Galy
    #51
    És a végén kiértek egy tisztásra.

    Onnan már tudod te is :)))))))))
  • Davidus
    #48
    Hú ez durva volt. A hideg futkosott a hátamon olvasás közben.
  • Hunnenkoenig
    #44
    Valamikor taxiztam. Na ott is undorito lenyekkel talalkozik az ember.

    Egyszer beszallt egy öregasszony a lanyaval. A nö hatra, a "lanya" elöre. A csaj az elefantember nöi kiadasa volt egy rozsas kendövel a fejen. Körülbelül 1.90 magas es ket tonna. Hatalmas nagydarab allat es a feje kajakra ugy nezett ki, mint egy szörnyetege. Azon a nön semmi nem volt a helyen. Csorgott a nyala es artikulatlan hangon morgott meg nyögött, szuszogott.

    Na az öregasszony bemondja a cimet es elindulunk. Az elefantasszony meg el kezd dölni ram. En preselödök fel a kocsi ajtajara es közben engedem le az ablakot, mert a csaj olyan büdös, mint egy görenynek a vegbele. Mikor mar majdnem agyonlapitott, felhorkan es visszaül egyenesbe.

    Pffff...na ezt megusztam....
    Nem telik bele 10 masodperc, elkezdödik az egesz elölröl. Ez igy ment vagy 10-szer. Döles, szuszogas, nyaladzas, büzles, felhorkanas, visszaegyenesedes.

    Megyünk az uton, mar alig varom, hogy odaerjunk az uticelhoz, egyszercsak a csaj horkan egyet es elhallgat.

    Tök kuss a taxiban.

    A csaj elkezd dölni ram es mar kajakra rajtam fekszik. En az ajtora preselödve.

    A csaj nem mozdul vagy 2 perce.
    Fasza! Ez megkrepalt itt nekem mindennek a tetejebe....

    Mar epp szolni akarok az annyanak, hogy valami nincs rendben a kislanyaval, mikor egy eddiginel is nagyobb, dobhartyaszaggato horkantas hallatszik es a csaj visszall egyenesbe.

    Ebben a pillanatban megerkeztünk a cimre. Kiszalltak es en olyan gyorsan huztam onnan a csikot a benzinkutra, autot takaritani, kezet mosni, atöltözni, mint egy veszett vaddiszno.
  • Gladiator
    #43
    de jó, hogy pont most ebédelek. az enyém nem ilyen gázosak, de azé undorító volt:

    Megyel ki péntek este a szokásos helyemre, látom, hogy haverom, már széthányta az szórakozóhely elötti teret. láttam, hogy vmi tésztásat evett. jó. megy heze, mindenkivel kezet fog, velem is, miután elment, egy fél percre rá, észrevettem, hogy tiszta tészta, meg olyan hányásféleség a kezem. bazmeg, nem most meg a kezét, amit lehányt, és utána még kezet is fogott velem.
  • fluga
    #42
    nah mondjuk haverom is alkotott egyszer egy szépet. egyik nap gépésznapok voltak (na ez szép magyaros lett, nem baj majd Grécsi tanárúr lektorálja) és rettenetesen bekúrt. hazaért éjfél körül, lefeküdt, minden okés. Reggel felkel issssszonyat másnaposan, magába öntött egy adag kv-t, majd átugrott hozzá egy srác, hogy ugyanmá a kora reggeli órákra való tekintettel pippantsanak el egy dzsót. Meg is történt, egy ideig minden okés volt, aztán vhol a Ferenc körút környékén ahogy jött fele a metróból rájött a hányinger. Kb reggel 8-9 körül (tömeg) a mozgólépcsőt végighányta (nagyjából 4-5 alkalommal), majd a villamos megállóba is odatett még egy 2-3 adagot. Mire beért a suliba már reggelizhetett újra:))
  • Petyus_
    #41
    Ez gáz? :) Nekem volt olyan gimis osztálytársam, aki egy kocsma kerthelyiségében behányt maga alá, utána felnézett, és mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne, közölte, hogy fájere van és lerakta a kértyákat az asztalra. Mindeközben az egyik lábával kaparta rá a földet a hányásra mint egy kutya. :D
  • GregSB
    #40
    Így utólag elolvasva rájöttem, hogy kihagytam egy fontos részt a történetből: Ez a procedúra kb 6 megállón át tartott, és ez volt benne a legrosszabb! Ha valaki elhánnya magát a metrón, és leszáll az még megbocsájtható, de ez a hülye csöves ott játszott a hányásával, mintha ez lenne a világ legtermészetesebb dolga.
  • Petyus_
    #39
    Valakinek rá kellett volna hívnia a zsarukat.
  • CSOCSO
    #38
    FEARK!!! má megint mit hallok rollad?? rosszalkodsz a metrokon????????????????????????

    :))
  • PResident Evil
    #37
    ezt sose tudjuk meg...
    talán azért mert nem volt gyomra az illetőnek hogy szóljon neki...
  • magus
    #36
    huhh ezek elég undoritoak. én csak az átlag szakadt lecsuszott csovesekkel talalkozom. ulunk 5en, megyunk edzesre a 47es villamossal, felszall egy csavo. nem volt anyira szakadt, de latszott rajta hogy nincs minden rendben. nekitamasztja a fejet a plexinek, ugy ul ott mint aki nagyon faradt. egyszercsak izombol bebassza a fejet a plexibe. korbenez, mindenki ot nezi, mi meg elkezdunk rohogni, de csendben es elfordulva. erre elkezd dumalni nekunk, hogy o is volt fiatal. meg hogy ne rohogjunk, mert a 2 ujjaval elintez minket. 50kg volt az ember, 40 eves lehetett. aztan mondta hogy ne kossunk bele idos emberbe, mert vannak haverjai es amssnap agyonvernek. meg sorolta melyik villamosokat vezette. pias volt, de akkor is mi a fasznak szall fel ilyen villamosra. nem lehet mar sehova sem utazni, mert a melegagya ezeknek a csoves faszoknak a bkv.
  • [HUN]PAStheLoD
    #35
    mert nem szólnak meg nem takarította el az aki csinálta!
  • [HUN]PAStheLoD
    #34
    ez bunkóság
  • PResident Evil
    #33
    Na ezt figyeljétek... ez nem borzongató, inkább röhögni fogtok rajtam...
    bazz szálok fel a buszra (vidéki vagyok) érted fasza busz, suli után, kajak fáradt vagyok.
    Felszállok, szétnézek, csak fejeket látok, télleg senki nem állt, pont annyian voltak amennyi ülőhely. Nézem, van ott két hely...
    mondom jééé, fasza, pont leülök. Nagy lelkesedéssel megyek, virulok van hely...
    erre lelülök, sőt lehuppanok, lecsapok a helyre...
    nézem midneki engem néz... és vágják a pofákat...
    bazz érzem mi ilyen büdös...
    LENÉZEK !!!
    ERRE SZANASZÉTVAN HÁNYVA ALATTAM MIDNEN !!!
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    fogtam a lábamat a nyakamba tettem, az ablakot kifejeltem, és úgy mentem hazáig...
    tudom ez nem ide illik, de aki bazz behány egy buszra... és még az állomáson szálltam...
    de hogy letakarítani nem tudják ???
    tiszta ideg voltam...