242
ma történt velem a metrón
  • toto2700
    #202
    :DDD Ezt meg hol láttad?
  • Mike
    #201
    en lassan már mindent láttam, na mondom kecskével még nem erre, jómultkor nesze, kecske nyomja hátulról, nézem jobban, bazz ez muksi

    szal szerintem én lassan mindent láttam már :))
  • [HUN]PAStheLoD
    #200
    csak olyan hétnapmúlvamekhalsz videjókat néz mindenkim mostanság :D
  • nemcsakfeel
    #199
    élő emberekről videó ? ez tényleg undorító :DDDDD
  • toto2700
    #198
    Nem, de nem is akarok!
    Toto
  • Mike at home
    #197
    nem láttál még ilyen videot?
  • toto2700
    #196
    Ezt egy fórumban olvastam és k**va nagyot röhögtem:
    - Barfly: A férfiak G pontját megtalálni körülbelül olyan egyszerû, mint a nõi G-pontot. Vagyis kitartás, türelem, és összeszokott szeretõk kérdése az egész.Tudományos alapja is van a dolognak. .A férfi G-pont ahogy a nõknél a vaginában helyezkedik el, úgy a férfiaknál a végbélben, a prosztatánál. Nem is kell túlzottan sokat tapogatózni, mert kb. 7-8 cm-re van a végbélnyílástól befelé. Mûködése is azonos a nõi G-ponttal. Enyhén felfelé nyomva, kicsit masszírozva csodákra lehetünk képesek, mivel ezzel az egyszerû mozdulattal a prosztatát masszírozzuk.
    Ezzel az egyszerû kiegészítõ mozdulattal óriási orgazmust érhetünk el a férfinél.
    A 20. század elején már alkalmazta néhány buzgó feleség ezt a trükköt. Sõt a Második Világháború alatt is alkalmazták kezelésként, ha a katonák nem lehettek nõvel. Azonban vannak olyan férfiak is akik ezt a módszert egyrészt izgatás gyanánt használják, másrészt pedig az orgazmusuk beteljesedéséhez. Megfelelõ gyakorlat esetén ugyanis csodálatos az orgazmus.
    - Barfly: Nem tudom ti hogy vagytok vele,de én maradok a jól bevált hagyományos módszernél. :)
    - ricsi: Vazzmeg, csupa sz@r lett az ujjam, de nem találom
    - Hoz_Hun: ricsi: legközelebb huzz az ujjadra egy kotont...:DD

    Egyébként magadnak szerintem egy kicsit nehéz is lehet. Még ha eléred is a G-pontod, egyik kezeddel(ujjaddal) körzöl, a másikkal meg huzogatod (vered) a farkad....

    Szép látvány lehetsz... :D
    - Ria: Jajjj Ricsi:)))))))))))))))
  • CUCLI
    #195
    Na bazz végigolvastam mind 3oldalt! Mekkora tahó 1ik másik ember bazz.Nem vicces de pá storyn akkorát röhögtem ,hogy majd meg döglöttem a röhögéstől
  • Mike at home
    #194
    :)
  • O0D:
    #193
    jaja :DD
    bar ezt masik ismerosom ( remelem ) megkapja ezt. drog rehabilitaciora sem jart be fel evig, most majd megy a dutyiba!
  • Mike at home
    #192
    meg szerencse
    mert a haver most ulhetne, es nagyfarku negerek tagitanak az anuszat
  • nagykispeter
    #191
    Nekem is volt 1 ismerősöm" szegény már meghalt"!A nnak meg az volt a szokása hogyaz asztalon 2 kancsot tartott!Az eggyikbe az aludttejet tartotta a másikba a slájmos csulát köpködte.Na történt egyszer hogy ez a faszi illuminált állapotba került és mikor inni akart az aludttejből összekeverte a két kancsót!Így jó nagyot kortyolt a nyúlós csulábol!!!
  • O0D:
    #190
    kábé ugyan ez történt meg egy haverommal MO-n, egy plázában.
    csak a végén a duma nem ez volt hanem vmi üdítőre meghívás. szóval ugyan az :)
    ja meg az volt durva másik haverom sétált barátnőjével, erre egy vén tatik odalépett hozzájuk, és be akarta őket hívni a pincéjébe borozni, közben bnőjének megfogta a kezét. még szerencse hogy havernál akkor nem volt nála a tőre :))
  • [HUN]PAStheLoD
    #189
    ROTFL :DDDD
  • Alien
    #188
    ehh
  • Mike at home
    #187
    biztos akkor inkabb be

    ha gumiban lenne most azt mondanam:
    miert szaladt el? kereshetett volna egy kis zsebpenzt :D
  • [HUN]PAStheLoD
    #186
    aham :Ð

  • Voltan
    #185
    Legalábbis a stockholmi pályaudvaron többé soha...
  • [HUN]PAStheLoD
    #184
    pff :DDD ettől mért ne mehetne megint "publikus"-ba ?
  • Voltan
    #183
    Egy haverommal esett meg a stockholmi pályaudvaron. Rájött a brunyálhatnék, igyhát becsámpázott szépen a mellékhelyiségbe. Piszoár, cipzár le, jómunkásember. Egyszer csak bejön egy öreg tata, odaáll a srác melletti alkalmatossághoz, és ő is rákezd. A havernak a szeme sarkából feltűnt, hogy az ipse igencsak tanulmányozza az ezredest. Ahogy tudta, befejezte, gyorsan kezet mosott, és indult kifelé, sietős léptekkel. Eszrevette, hogy az öreg jön mögötte. Kitért hát jobbra, egy üditőautomatához. Épp babrált a gépel, mikor mellé lép az öreg, megfogja a kezét, és megkérdi, éhes vigyorral: -Ar du en ledig eller en upptagen man? Ez magyarul annyit tesz: -Független, vagy foglalt férfi vagy?
    Mondanom sem kell, rögtön elsápadt, ellökte magát a tatától és fejvesztve menekült. Érthető módon többé azóta nem végezte dolgát ilyen nyilvános helyen.
  • Voltan
    #182
    Nem mindegy? Nem nyersen eszed a húst. Jobb helyen meg különben is le szokás mosni.
  • Mike
    #181
    nahát mégsem harapta le teljesen
  • Mike
    #180
    http://home.tiac.net/~cri/1998/boydog.html

    persze lehet, hogy kamu
  • Mike
    #179
    vmi ilyet én is olvastam: a srác belemártotta a zacseszt a pörköltszaftba, ej a kutyus nem leharapta...
  • Lynx_TWL
    #178
    UL persze sok, de minennek van valóságalapja sajnos:(
  • Lynx_TWL
    #177
    hát sjanos, nem elhet tudni az igazat, de ma éppen ezt zóva hotma haverral, ő mondta, hogy ott dolgozott barátja, aki mondt,a hogy ő maga köpött a szendvicsbe eh...:D

    én inkább maradok a házi kosztnál
  • Dynamic
    #176
    Ja.Az egyik lányismerősöm meg Nutellával kente be a lába között, hogy kinyalassa Fifikével...
  • Narancs
    #175
    Ez még semmi, a pék azt mesélte hogy éjjel mikor sütnek bizony volt már RECSKA paty a tésztába!!!!!!!!!!!!

    Meg az 1ik szakács ismerős éttermi bulin főzte a barna mártást, amibe minden maradékot bele szokás főzni, aztán mivel kicsit be volt állva bele eresztett a mártás közepébe egy kis rókát!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!
    Aztán rosszullétre hivatkozva nem evett a mártásból, de amúgy senki sem tűnt föl a dolog!!!!!!!!!!
  • LittleL
    #174
    Ja meg az ömlesztett sajtokba,
    tudjátok vannak a téliszalámis, sonkás kemping sajtok,

    megveszik a gyárak a lejárt szavatosságú penészes
    téliszalámit, visszahozott lejárt sonkákat,
    na hát azt teszik bele.
    Persze nem lesz tőle senkinek baja
    mert 150 fokon felpasztörizálják.
  • LittleL
    #173
    Na meg egy másik haverom meg a K*puvári húsgyárban dolgozott.
    A párizsiba ne tudjátok meg mit bele nem tesznek.
    A marha szívet , agyat, lábat , bűrkét, szemet,
    szóval minden sz*rt.
    Azóta nem eszem egyébként párizsit.
  • LittleL
    #172
    Másik ismerősöm meg hentes,
    És mesélte, hogy dolgoznak szépen,
    egyszercsak át fut, illetve átfutott volna az asztalon
    egy egér, de a kolléga elkapta az egér farkát
    és a bárddal kettébe szelte.
    Aztán a véres bárdot megtörölte a köpenyében, majd
    aprította tovább a húsokat.
  • LittleL
    #171
    Na erről mesélhetnék:

    Itt helyben van ugyebár sajtgyár.
    Haveromék még egypár éve ott a gyárban voltak nyári gyakorlaton.
    Néha azzal szórakoztak, hogy belecsuláztak, beleköptek
    a pasztőrözésre előkészített tejbe.
    (broáf)
    Ja meg időnként amikor találtak olyan nagy keménypáncélú bogarakat
    azokat is beletették a tejes kádba, hogy tanuljon
    inkább úszni.

    Na szóval gondold meg, hogy mikor eszel P*nnóniát, K*ravánt, meg M*dve sajtot.
  • Punker
    #170
    előre mert esetek többségében már kész van a szenya....
  • Faki
    #169
    Nekem is ismerős mesélte, szal erről ennyit. Nameg leesett egy husika a földre, felkapta a srác és visszarakta. Mondván, hogy nincs semmi baja. Nincs ott mindig a főnök hogy sasolja a népet.
    Na nem járatom le a donácot :)
    Bár éttermekben is szétnéznék, hogy mit csinál a szakács ha elkezd unatkozni.
  • Lynx_TWL
    #168
    mindenki ezt terjeszti a mcdónácról, de ismerős dolgozott ott, és erős szabályok vannak
  • Faki
    #167
    Mekdonácban meg nézik az arcod és díjazzák. Pl beleköpnek a hambucidba
  • LittleL
    #166
    Búúúú, ez durva.
    Mondjátok csak, Pesten minden perverz, alkoholista busszal utazik ?
  • Lynx_TWL
    #165
    hazafelé nyáron, haverral megyek buszon, már perce nagyban beszélünk, egy csávó busz hátuljában a sarokban néz kifele ablakon, fejét félig lehatjva, kicist érdekesen néz ki, na de mi csak vágjuk tovább a rizyát, egyszercsak csobogás, nézünk csávóra, sugárban hányja ki a beltermékét a busz padlóra, az a szép hányás, meg csordogál a láam felé, én meg szandálban vagyok, nabazmeg, így felrántom magam gyorsan a kapaszkodó csőre, aztán gyorsan előrébb mászunk.
    csávókám köv megállónál inkább lecsámpázott, a hányás meg vígan folydogált tovább.
  • [HUN]PAStheLoD
    #164
    nememléxemrá :|

    de a ratemypoo az egy "érdekes" oldal ;]
  • Adam II
    #163
    Még ilyeneket mán!
    Valahogy a Predator 2-ő jutott az eszembe amikor a metrón egy szöszi szilikoncsodát maceráltak a punkok...aztán a predator bement a metrókocsiba.