32945
Magyar Foci
  • smith09 #32420
    LAssan kezdődik.
    Nem hiszem h a megerősített fradi ( ? ) utoléri e Vidi-t , bár nem hiszem.
    Nagy változások szerintem nem lesznek. Az Újpest továbbra is vegetál...
  • Rudee
    #32419
    De ott nem elégedetlenkedtek, hogy kicsi.
  • dave9004
    #32418
    Fradié sincs tele csak ha a válogatott játszik ott.
  • Rudee
    #32417
    Nem is volt szó bővítésről, szimplán új stadiont építenek. Igazából a 8000 se lesz tele, max 2x egy szezonban.
  • kamionosjoe
    #32416
    Ja én nem tudtam mennyi volt az előző, de akkor ez semmiképpen nem bővítés, hanem leépítés.
  • dave9004
    #32415
    de nagy hír. (előző meg 18 ezres volt, mégse volt róla cikk)
  • kamionosjoe
    #32414
    Nem elég nagy a Vasas új stadionja, nagyobb kell :O

    http://index.hu/sport/station/2017/01/08/a_vasasnak_nem_eleg_nagy_az_uj_stadion/
  • Lópikula
    #32413
    Vegyesek az érzelmeim. A Kövesd egy hányadék csapat, nem részletezem miért, aki tudja tudja, aki nem az olvasson utána. Szivicset viszont kedvelem.
  • bakkerman
    #32412
    Nem csípem Pinyőkét,de azért a Kövesdnél valamit jól csinálhatott,mert újoncként a szezon felét elhagyva 6. helyen állni az nemrossz
  • karajjj
    #32411
    Most nézem csak, hogy Szivics lett Pinyő helyett Kövesden. Még a végén egész jól jöttek ki a dologból, a hülyét lecserélték egy egész vállalható szakemberre.
  • passatgt
    #32410
    Pinyő agyilag rokkant, így érthető szerintem.
  • Jim Morrison
    #32409
    huhú. Ti láttatok már BMW-s emberkét roki parkolóban? Van tovább is:
    Rokkant parkoló + BMW X6(?) + szlovák rendszám + adidas naci + Pinyő
    :D (ma Győrben)
  • LasDen #32408
    Tippre ha egyszer megváltozik majd a honi világrend 10, 20 vagy 40 év múlva, akkor ezek a dolgok újra előkerülnek majd. Persze akkor már rég mindegy lesz...
  • dave9004
    #32407
    azért halandó emberként kétlem h bmikor is beleláthatunk.
  • bakkerman
    #32406
    Meg nyaralásra,síelésre,új autóra,házra/házfelújításra,havernak,külföldi bankszámlára stb...és valamennyit be lehet csurgatni az utánpótlásba is természetesen
  • dave9004
    #32405
    kétlem h pl nálunk a taoból fizetné Jámbor.
    Az utánpótlásra meg kb az egész.
  • kamionosjoe
    #32404
    Ezzel nem lenne semmi baj, csak ezeket a fizetéseket a klubbok bevételeiből finanszírozzák, ne pedig az egyszeri ember kötelező jelleggel elvett adóforintjaiból.
    Csökkennek a nézőszámok, akkor sajnos csökkenteni kell a fizetéseket is, majd ha megint több néző megy ki akkor lehet megint fizetést emelni.
  • Jim Morrison
    #32403
  • LasDen #32402
    Mennyit keresnek a játékosok az NB1-ben
  • bakkerman
    #32401
    Ezért érdemes volt összeraknia a Kövesdet,hogy visszább menjen egy osztályt fél évvel később...:D Mondjuk nyílván pénzben jobban fog járni
  • dave9004
    #32400
    RIP
  • ReszegKoldus
    #32399
    az már nincs ott
  • dave9004
    #32398
    kiv leszek neki Bognár mennyire ugat bele.
  • LasDen #32397
    majd kirúgják...
  • AnuluWork #32396
    Pintér Attila lett a Puskás Akadémia új edzője :)
  • bakkerman
    #32395
    A Lokit vajon megfogja allitani a kovetkezo edzo a lejton,vagy tenyleg kifognak esni? Hihetetlen hogy ennyire lecsuszott a foci Debrecenben
  • kamionosjoe
    #32394
    Gera úgy néz ki farsangra készült. (Fradi - MTK) :D
  • Jim Morrison
    #32393
    Persze mondhatnam hogy egy liverpool meccsen van hangulat meg minden itt meg.. majdnem. En ha neznem az itthoni meccseket igy neznem mindig ha tehetnem az tuti. Amig a foci nem valtozik.

    A gyirmot meg minden meccsen kap egy idiota golt :( multkor osszefutottak, most meg ez... pedig elso feliddoben ha neha kapura is rugtak volna, mikor a fradi gyenge bolt... de tul sok a ha.
  • banok
    #32392
    De azért fontos. Legalábbis nyugaton...
  • dave9004
    #32391
    csak a focimeccsek nem erről szólnak.
  • Jim Morrison
    #32390
    Tegnap volt szerencsém ellátogatni a Groupama arénába (először voltam, így gondolom sok újdonsággal nem szolgálok).
    Elég profi az egész stadion, bolt olyan mint nyugaton, fradis szaloncukortól kezdve a rendes mezekig minden megtalálható.
    VIP Gold jegyem volt. Ahogy lifttel felértem a második emeletre, a liftek előtt 1 csaj tálcán vörösborral kínált, mellette srác meg korsó sörrökkel. Kaja finom volt, unicumot is lehetett kérni, egy panaszom nem lehetett, nem is fáztam meccs alatt :D Elég sokan szolgáltak fel, stb, amin meglepődtem, hogy egy Fradi Gyirmóton is ilyen sokan voltak. Belül minden szép és jó volt.
    Székek kényelmesek voltak (nem az a műanyag volt).
    Így azért elég király meccsekre járni, meg tudnám szokni :D
  • dave9004
    #32389
    Én az első vasas tizit nem adtam volna meg, a többi jogos kivéve a vasas piros lap.
  • bakkerman
    #32388
    Vasas lesz a bajnok,a Vidi a második,és 3. helyre behozzák a kövesdet :D
  • Rudee
    #32387
    Te írtad, hogy jogos volt állítólag az is. A másodiknál Lovrencsics nem talált lábát amúgy.
  • passatgt
    #32386
    ráadásul nem a vasas kapott 11-est a 91. percben, amivel megszerezték a vezetést:)
  • passatgt
    #32385
    mindegyik jogos volt, kiállítások is(vagyis pont a vasas elleni piros nem volt az...)
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2016.11.20. 11:28:57
  • Rudee
    #32384
    Nem pártellenség. Biztos véletlen pont Kassainak jött ki rosszul a lépés.
  • dave9004
    #32383
    Hirtelen a fradi lett a pártellenség vagy mi? :D
  • Rudee
    #32382
    A Vasas meg csak 3 tizit kapott... Kikapott a Vidi, de nem szabad hogy a Fradi beelőzzön.
  • banok
    #32381
    És már szerzett egy negyediket is!