32945
Magyar Foci
  • Rudee
    #32460
    Mervót szerintem "el tudják adni" még külföldön. Nem feltétlen nyugaton, de lesz helye.
  • dave9004
    #32459
    gyirmót :D
  • bakkerman
    #32458
    Vidi,Fradi vagy felcsut lesz a dologbol? :D
  • Muki100
    #32457
    Hasonló mint amikor a Grupi arénában a gólvónal technológia ki volt kapcsolva a Fradi-Újpest alatt, mert ugye az is 1,5 millió meccsenként.
  • LasDen #32456
    nem azért van az, hogy használják. Jól hangzik és kész...
  • bakkerman
    #32455
    Újabb gyöngyszem :D

    160 milliós pálya modernizálás,jön egy kis fagy,és elmarad a meccs :D
  • kamionosjoe
    #32454
    Most kövezzetek meg, de nekem már régóta van egy nagyszerű ötletem, hogyan is lehetne ezt az NB1-et népszerűbbé tenni. Egy nemzetközi ligát kéne belőle csinálni. Ha ránéztek a térképre akkor ez a fiatal nemzet, nevezzük nevén Szlovákia úgy is itt van mellettünk, szépen fejlődik is az ország már lassan elérik a magyar szintet (kivéve a keleti rész, de az nálunk is lemaradásban van). A magyar Otp ligát az ottani Fortuna ligával szépen össze kéne hegeszteni. Persze biztos menne a lelátókon is a harc, de hát mi végre tartjuk a rendőrséget nemde, a rendbontókat idővel azért lekapcsolnák. Szvsz ez a rendszer a mérkőzések színvonalával tenné a legjobbat.
  • dave9004
    #32453
    Egy esős napon megnézném a harmadik meccsen a talajt
  • bakkerman
    #32452
    Én azt csinálnám,hogy minden fordulót 1 városban,1 stadionban játszatnék le,szombaton 3 meccs,egymásután délután,vasárnap szintén. 12 csapatnál minden együttes 3x "rendezne" fordulót,igy ugyanúgy meglenne a 36 bajnoki. A jegyeket kilehetne váltani csak szombatra,vagy csak vasárnapra,de lehetne venni egész fordulósat is,amivel mind a 6 bajnokira bemehet az ember,és végigkinlódhatja. Kevesebben ennél a rendszernél se lennének a meccseken...
  • Pluskast
    #32451
    Ja hát végülis minek a néző, szurkoló idehaza nem? Attól nem lesz jobb a csapatnak :) Lehetne zárt kapuk mögött is játszani a meccseket mert úgysem érdekli a kutyát sem :D Leglább nem amortizálódik a nézőtér :D
    Utoljára szerkesztette: Pluskast, 2017.02.17. 12:49:18
  • karajjj
    #32450
    De az is látszik belőle, hogy megbukott az ötletük, hogy ha nem adja a TV a meccset, akkor majd többen járnak ki. Közben meg még azokat is elvesztették, akik legalább a TV elé leültek megnézni a meccset. Viszont nagyon jól tükröződik belőle, hogy kezdik felismerni, hogy sok csapat számára a szurkoló/néző csak fölösleges teher.
  • Pluskast
    #32449
    Mivel egyetlenegy kérdés vonatkozik arra ami firtatja a játék minőségét így teljesen felesleges kitölteni. Ezek annyira hülyék, hogy azt hiszik azért nem mennek ki az emberek meccsre mert zavarja őket a szurkolói magatartás vagy a jegyár. Az csak nagyon haloványan felsejlik, hogy hát lehet hogy a játék minőségével és élvezhetőségével van a baj.
  • karajjj
    #32448
    Egyébként végiggondolva: ha maximalizálják a légiósok számát és nem csak pénzbeli hátrány lesz, ha több külföldi játékos játszik a csapatban, akkor a drága falábú honfitársaink árai igencsak meg fog ugrani az itthoni piacon.
  • karajjj
    #32447
    *nekünk :D
  • passatgt
    #32446
    én kitöltöttem... ha rájátszásos lesz a lebonyolítás jövőre, nekem köszönhetitek
  • karajjj
    #32445
    hogymivan????
  • bakkerman
    #32444
    Elizgulták. Egész meccsen lényegében nyomás,teher nélkül játszhattak egy jóval esélyesebb és erősebb csapat ellen,aztán eljutottak a büntetőkig,ahol már leesett nekik,hogy irtó közel van a továbbjutás,na és ettől megremegtek,és elizgulták. Ez tipikus futball "törvény"
  • Kaplan
    #32443
    Igen, a tizenegyesek azok kritikán aluliak voltak, én is csak fogtam a fejemet. :D
  • LSSAHPAUL
    #32442
    Hát oké hogy orosz rulett a 11-esek, de KURVA szarul rugták a büntetőket a hertha játékosok, azért nem ártott volna a.) gyakorolni picit b.) ismerni annyira a saját játékosaimat hogy tudjam kivel lehet rugatni és kivel nem. Az 5 kiválaszott játékos balfaszul rugta, még a 2 is amelyik bement.
  • toysoldier
    #32441
    szerintem azért kisebb az olasz iram mert ott egy percet se játszott kb, itthon meg majd fog

    egyébként szerencsére nem tudom ki ez a tróger
  • Kaplan
    #32440
    Egész este ültem a TV előtt és drukkoltam Pali csapatának, borzasztó érzés, hogy kiestek. Főleg, hogy az utolsó percig megvolt az esélyük a tizenegyesek révén. Közben néha-néha eszembe jutott, hogy tulajdonképpen én most egy német kupa nyolcaddöntő meccset nézek, ahol egy magyar szakember csapata pariban van a Dortmunddal. (Azt már nem is említem, hogy hol helyezkedik el a csapat a Bundesliga tabelláján, ami figyelembe véve a keretet, a lehetőségeket egyértelműen kiemelkedő.)

    Egyszerűen ez a saját futballtársadalmunkat, eredményeinket tekintve egy akkora eredmény, hogy képtelenség nem drukkolni érte. Ráadásul azt már csak félve jegyzem meg, hogy futballszerető magyarként Palit bántani szimplán tahóság.
  • LasDen #32439
    magyarázkodás, mellébeszélés és külföldről haza kullogás. Már ez a normális. Ha már kint vagy, az eredmény a szakma szemében. Nem számít, hogy az edzések után csak egész nap FM-eztél és a meccseket már a tv-ben sem nézted meg, elértél valamit...
  • bakkerman
    #32438
    Egy újabb hazakullogott "ifjú titán" magyarázkodása.. .

    Érdekes,hogy amig ő azt próbálja bemagyarázni nekünk,hogy az olasz iram KISEBB mint a magyar nb1-é,addig Nagy Dominik meg azt mondja,hogy kint lengyelbe ég és föld a különbség még a Fradihoz képest is edzésmunkában és úgy mindenben. Na most akkor melyikük kamuzik? Van egy olyan érzésem,hogy a Tamás gyerek
  • smith09 #32437
    2017 ben amig az a probléma h fogunk 3 embert aki vasvilát fog a kezébe és divatos módon gyepszellőztetést végez a nedves pályán, meg nem vezetik el a vizet, meg nem figyelnek oda addig az összes banánkköztársaság elmegy mellettünk mi mi meg arra fogjuk h nincs 12 csapat magyarországon aki tudna normális körülményket kialakítani ahoz h 3.5 hónap szünetet ne kelljen már elrendelni. De ahoz h milliokat fizessenek ki havonta bérekre játékosoknak, ahoz van eszük.

    De talán nem is a hosszu szünettel van a baj , hanem azzal h amig tart addig is nézhetetlen meccsek van. és fél év alatt akkora változások vannak h nem is értem. dvsc v mtk h kerül a kieső csapatok közelébe ?



  • kamionosjoe
    #32436
    Tőlem aztán rendezhetnek január közepén is, de én biztos végig nem nézem a 90 percet a mínuszokban, már így is novemberben szét tud fagyni az ember ha kicsit lengébben öltözik.
  • bakkerman
    #32435
    Pont azert nincsenek ilyen szakemberek fenntartva a kluboknal,mert tudjak hogy a versenykiiras miatt november vegetol marciusig nem kell foglalkozni a palyaval,mert nincs meccs,marciusban meg mar ugyis melegszik az idö. Akkor lennenek szarban ha egyik evrol a masikra azt mondanak,hogy december 20-21ig bajnokik vannak meg,es januar vegen meg indulas megint. Na akkor lenne hóbirkozas,,meg csuszkalnanak a felfagyott gyepen :D
  • Rudee
    #32434
    Azért az NB1-es csapatok zöme normális pályával rendelkezik. Csak kellene pár szakember a klubokhoz, akik értenek is ezekhez a dolgokhoz. Napi x alkalommal bekapcsolni a locsolást és félidőben visszarakni a kifordult fűcsomókat még nem egyenlő a pálya karbantartásával.
    Kíváncsi leszek, hogy mi lesz ha megint március-április környékén is jön egy kis tél.
  • dave9004
    #32433
    időjárás is másabb
  • bakkerman
    #32432
    itthon nincs hozzá infrastruktúra. Mert még mindig 10 pályából 7 full használhatatlan télen (értsd november végétől márciusig...),ha esik akkor egy tócsa az egész,ha havazik akkor nincs hókotró,ha fagy akkor meg veszélyes,mert nincs alattuk ugye fütés. Mondjuk nem mintha az angol NYOLCAD osztályban,ahol hentesek pékek meg rendőrök fociznak mellékállásban,ott olyan kurvanagy infrastruktúra lenne,mégis nyomatnak átlag 5-6 bajnokit egy hónapban még télen is.
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2017.01.31. 18:47:55
  • Rudee
    #32431
    A hatalmas őszi terhelést ki kell pihenni.
  • smith09 #32430
    Németországban 2 hete. spanyoloknál 4, olaszoknál 3 hete. folyamatosan bajnoki meccsek vannak.
    Nálunk meg még egy hónap kell , hogy a 2 hónapja befejeződött bajnokság elkezdődjön.
    Ja és legalább 2 edzőtábor kell ahoz h valaki 11 ( !! ) meccsre felkészüljön. na gratulálok.


  • LasDen #32429
    de én inkább hiszek neked, mint nekik, szóval te hitelesebb vagy...
  • karajjj
    #32428
    Ez kb annyira hiteles hírforrás, mintha az én twitterem jelent volna meg... :D
  • bakkerman
    #32427
    Azért ez a düsatelé is megéri a pénzét,úgy bizniszelget komplett futball klubokkal mint török autónepper a lepukkant a 3-as bmw-kel...
  • LasDen #32426
    Szerintem itt csak a Charlton a fontos. Az Újpestet meg hozzávágta Duchatelet, hogy szabaduljon tőle...
  • AnuluWork #32425
    Megveheti a Red Bull az Újpestet
  • bakkerman
    #32424
    Ez igen :D Ezen a szinten meg boven van egy olyan 14-16 jo eve Xanyinak,fizikalisan meg mindig otthagyja a 19 eves nyeszlett zseleseket,fejben meg egy allat,szal jo igazolas lesz :DD
  • passatgt
    #32423
    Esélyetek sincs:

    "A Nemzeti Sport Online több, egymástól független forrásból is úgy értesült, hogy az NB I-ben listavezető Videoton labdarúgócsapata szerződtetné az MTK 34 éves, 42-szeres válogatott csatárát, Torghelle Sándort."
  • Lópikula
    #32422
    Reszkess Videoton érkezünk!
  • dave9004
    #32421
    LAssan? még egy hónap.
    Mi eddig együttmaradtunk, jött a Gaál Bálint a haliból elölre. 1-5 meglesz év végére sztem. de inkább 5 mert nincs hazai pálya sajna...