32945
Magyar Foci
  • LasDen #32541
    ez a füstölés nnagyon kell, idióta faszkalapok....
  • passatgt
    #32540
    Ilyen szar meccset is régen láttam :)
  • LasDen #32539
    Fradi is sokra ment vele...
  • passatgt
    #32538
    Fene tudja... vidi profibb klub, de a tudásbeli különbséget a lelkesedéssel jobban tudja kompenzálni a honvéd. Örülnék Honvéd sikernek is, de a BL/EL miatt a Vidiét jobban szeretném.
  • LasDen #32537
    90% hogy a Vidi nyer. És 56% hogy lesz valami vitatható bírói ítélet, ami majd a Vidit segíti...
  • passatgt
    #32536
    Kicsit összevissza volt a himnusz :D
  • dave9004
    #32535
    Sztem a magyar focinak már jót tett a honvéd is vasas is tele magyar fiatalokkal, saját nevelésekkel ilyen évet futni.
  • karajjj
    #32534
    Ebben tényleg hasonlít pinyőre. Ezen kívül még mindkettőjüknek van haja, van két kezük, két lábuk, sőt két fülük is van és egyikük sem szatyor. :D Elég idegesítő már, hogy a propaganda médiának ki van adva, hogy fel kell szopni a felcsúti tolódás-gurut.
  • Jim Morrison
    #32533
    A szemelyiseg fontos, semmi mas :x
  • LasDen #32532
    mondjuk nekem Simeone is idegesítő egy idő után a folyamatos idegrángásaival...
  • bakkerman
    #32531
    Igen,az Opel Astrat is osszelehet hasonlitani a BMW M6-al,mert mindketto 4 kereken gurul,es van bennuk kormany...
  • passatgt
    #32530


  • kamionosjoe
    #32529
    Most jöttem a meccsről, bajnok az Eto, jövőre már NB2 jön. :) Kíváncsi vagyok mit írnak majd a nézőszámra, elég sokan voltak. Végén az emberek berohantak a pályára ünnepelni.
  • bakkerman
    #32528
    Igen en is igy ertettem,jobb a koefficiens
  • passatgt
    #32527
    Szerintem lesz meccset befolyásoló bírói hiba, nagyon nagy lesz a nyomás rajtuk is meg a meccs hangulata is hozni fogja ezt. De ez a játék része, ettől is izgalmasabb, meg lehet róla beszélni / vitatkozni a meccs utáni napokban/hetekben is :)
    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2017.05.21. 13:17:12
  • passatgt
    #32526
    annyiból jobb lenne, hogy ők még idén kiemeltek Sousa miatt, szóval nem egyből a Salzburg-al kell kezdeni az első fodulóban :)
  • LasDen #32524
    nem lenne jobb, ha a vidi jutna a bl-be... semmivel sem...
  • bakkerman
    #32523
    Nem tudom,talan a bajnoksag 12 csapatabol a fele allami,koztuk a Vidi is. Ha a keret erossegeket nezzuk akkor jobb lenne ha a Vidi jutna a BL-be,oket erosebbnek erzem nemzetkozi szinten (ertsd talan futna 1 kört),mig a Honved lehet hogy csak 1 szezonos csapat,es jovore kipukkannak,vagy szetvasaroljak oket. Viszont a magyar focinak jot tenne,ha a Honved tele MAGYAR fiatalokkal bajnok lenne. Majd kiderul,remelem a palyan dol el a dolog,es nem lesznek biroi hibak
  • passatgt
    #32522
    Miért nyúlnának bele?
  • bakkerman
    #32521
    Rohadtul varom a Vidi-Honved arany derbit,belenyulnak-e fentrol es behuzza a Videoton,vagy a Honved lehozza ikszre a meccset?
  • ReszegKoldus
    #32520
    Ki is rúgták.
  • karajjj
    #32519
    Urbán Flóri
  • bakkerman
    #32518
    Ja durvan visszajott a Honved :DDDD
  • geo91
    #32517
    szerencsére volt egy második félidő is :D
  • bakkerman
    #32516
    A kövesd most kaparja ki a bajnoki cimet a Vidinek
  • LSSAHPAUL
    #32515
    Tényleg tökön öklözte. De mindegy a DVTK is valszeg leiratkozik Kassairól. (mert oké hogy nem lehet ilyet, de mióta a Fradi 'leiratkozott' róla azóta furcsa mód nem is kapják meg..
  • SzocsA
    #32514
    Ebből a kameraállásból miért nincs videó? minden egyes portálon a másik videót lehet látni onnan meg takarva van, ha jobban nézi az ember azért lehet valamit látni belőle de nem nagyon.....
  • kamionosjoe
    #32513
    Szerintem tökön vágta.
  • passatgt
    #32512
    videó alapján pont őket nézte kassai
  • SzocsA
    #32511
    A videóból úgy tűnt mintha simán ellökné magától.
    Amúgy a bíró ezt látta, hogy ütött vagy valaki mondta neki? Nem látni az egészet sem, de mintha arra nézett volna a bíró.... vagy őket nézte volna.
    Amúgy más szögből nem volt felvétel?
  • passatgt
    #32510
    A jobb kéz mintha lendült volna...



    Ráadásul ökölbe szorítva:


    Utoljára szerkesztette: passatgt, 2017.04.30. 13:13:13
  • passatgt
    #32509
    A videón nem lehet látni, hogy tényleg ütött e Lipták, vagy sem.
  • bakkerman
    #32508
    Nala valami maganeleti problema van,hogy ennyire a beka segge ala sullyedt a teljesitmenye? Nem hiszem hogy elfelejtett volna jol biraskodni,amikor regebben folyamatosan hozta a jo meccseket
  • argo001
    #32507
    Mi kell még ahhoz, hogy ez a nyomorék többet egy meccset se vezethessen?
  • SzocsA
    #32506
    Kassai még azt hitte, hogy Bayern meccsen van.....De gyökér ez a köcsög....
  • geo91
    #32505
    a többperces kapuskirúgásokról nem is beszélve
  • geo91
    #32504
    talán mert az egész második félidőt végigfetrengték a szimuláló gyirmótiak
  • Jim Morrison
    #32503
    Es erre kapott egy golt... nevetseges
  • Jim Morrison
    #32502
    Gyirmot ellen miert mindig 6 perc a hosszabbitas? Csak nem veletlen?...
  • Jim Morrison
    #32501
    Vad 2 nem vette észre :(
    Pedig lehetett volna 3 3...