557
A Black Isle új RPG-je
  • Braveheart
    #289
    Pontosabban 14.3 mega (nálam legalábbis), nekem megvan de hogy adjam oda?
  • lwb
    #288
    Segítség kellene!

    Nincsen valakinek meg az a verziójú tömörítés, ahol 001-051-ig van beszámozva a tömörített első CD file-jai? Ebből a verzióvól kellene nekem a .036-os file (15 mega).
    Ha valaki tudna segíteni, megköszönném! Akár emailben is válaszolhattok.
  • [Jakuza]
    #287
    Hat a halozati resze a jateknak borzalmas.
    UOLyan lagos, hogy jatszhatatlan.
    Es a legnagyobb problema, hogy a netcodeja van megirva rosszul, mert a forumban a T3as es LANosok is panaszkodnak, hogy lagos a szerever.
    A masik fele, hogy csak GameSpy-n keresztul tudtunk kapcsolodni szerverre.
    Amugy nem lenne rossz a cooperative jatekmod, viszont adig mig nem lesz valami patch ami javitja a rossz halozati kapcsolatot, addig jatszhatatlan.
  • galocza
    #285
    ok 8).
    amúgy ami tetszett, az pont a setting - mondjuk engem mindig jobban vonzottak az alternatív történelmek és a milettvolnahák, mint a fantasy világok...
  • TheZsenyka
    #283
    Nagyon csaszar a BG sorozat! Kegyetlenul buntet! Nehogy kihagyd!!!!

    (bocsi, csak us win2k alatt roffenek es epp service pack update megy, nincs ekezetem)
  • Dynamic
    #282
    Eh, most írom le harmadjára, hogy F2 - Hide HUD
    :)
  • Gear
    #281
    Szerintem ebben az ubiszezonzban azért ellehet vele szórakozni , amíg a nagyok kijönnek. Annyira azért nemrossz.A graf pédául kifejezetten kellemes az alacsony felbontás ellenére is.A karakter anim tényleg szégyen a fejlődési rendszert meg kell szokni , mert nagyon újszerű ,de nemlessz másképp a TOEE-ban sem pedig az teljesen fantasy.Én örülök ennek is , mert azért messze nem olyan rossz mint ahogy azt itt sokan állítják!:)
  • galocza
    #280
    akkor erről ennyit. erre várok 1 éve?!? 8(((
    mind1, baldurs gate-k annak idején kimaradtak, majd kárpótolom magam...
  • selwik
    #277
    Szóval...

    Nem törődtem az olvasottakkal, csak kipróbáltam. Legelső benyomás: 2003-ban elég gáz, hogy csak ekkora felbontásban lehet egy játékot játszani, ráadásul ehhez képest meglehetősen magas a gépigénye, no comment.

    A bevezetősztori, + világkép elég harmatos, nem tudom miért kell földi dolgokat erőltetni, miért nem egy fantasy-világban játszódik? Valahogy nem tudom átérezni a hangulatot úgy, hogy a középkori Barcelona falai alatt goblinokkal matekolok...

    A mozgások tényleg érdekesek, bár ez valóban nem mérvadó egy ilyen játéknál.

    Ami már jobban zavar: nem lehet eltüntetni a kezelőfelületet, végig ott terpeszkedik a fél képernyőn. Ráadásul elég zavarosan néz ki, bár lehet ehhez is hozzászokom pár nap alatt. A karaktergenerálás is elég egyszerű, nem igazán lehet egyéni, árnyalt karaktert készíteni, nincsenek karakterképek, csak a frizurát, és a felsőruházatot lehet megváltoztatni.

    Van egy olyan érzésem nem lehet egy hosszú játék, a kezdő jelenet után már szintet is léptem:)) Szal aki BG-szerű, keservesen megkűzdött xp-kre vágyik azt ki kell ábrándítsam. A szintlépés mibenléte egyelőre homályos a számomra, egyszerűen nem jöttem rá hol lehet szétosztani a kapott pontokat, ha valaki rájött kérem közölje velem is:))

    Egy szó, mint száz: én a fejlesztők helyében ücsörögtem volna még egy kicsit a játékon. Vagy mondjuk kiadtam volna a Baldur's Gate előtt, merthogy az a játék magasan lekörözi ezt a 2003-as remekművet.

    Asszem megyek és előveszem az IWD2-t...
  • TheZsenyka
    #274
    TÉNYLEG ÁT LEHET ÁLLÍTANI A FELBONTÁST...

    CSAK SZÉTESIK A KÉP

    :D
  • galocza
    #273
    neeeeee!!!
    tényleg csak real-time csata van? fallout tactics-ben és arcanumban legalább lehetett tb-t is állítani. igaz, még csak demot néztem. a fullban lehet körökre osztott csatát állítani?
  • [Jakuza]
    #272
    Amugy most nezem, van a Lionheart konyvtaraban egy Lionheart.CFG neevu file, amiben atlehet irni a felbontast.
  • [Jakuza]
    #271
    Ejnyebejnye.
    Egy RPGben pont az a szep, hogy kutatod ezeket a helyeket.
    Vegigjatszassal szart se er az egesz.
  • Braveheart
    #270
    Jó a game, csak kéne egy ki végigjátszás.... pl. a csatornában hol a gyerek aki után a bátyja sír meg hol van a mágusok guildje...
  • ollie
    #268
    Azért a lémerek ellen jó a cd-s védelem is, és ők vannak többségben. Anyuci 11 éves Bélukája nem tudja lemásolni a játékot.

    Bár lehet, ő töri ;D
  • [Jakuza]
    #267
    Te szarakodnal vele, ha ugyis tudod, hogy feltorik ?
    Amugy is van egy sanda gyanum, hogy mar nem sokaig fogunk CDs vedelmekkel talalkozni, mert nem adok egy evet es nem jon ki mas csak DVDs jatek.
  • ollie
    #266
    Jó akkor nincs védelem rajta. De azért furcsa, hogy nincs védelem.
  • [Jakuza]
    #265
    Te is belathatod, ha nem ismert a te szohasznalatod szerint az NA, de van rajta egy ismeretlen vedelem, akkor igy crack nelkul soha az eletben nem indulna el a ket szep szemedert a jatek.
    Szoval ideje atfogalmaznod. :)
    En ezert mondtam, hogy NA = Nincs, vagy nem ismert.
  • [Jakuza]
    #264
    Nem kell.
    Ezert jelenti azt, hogy nincs, vagy nem ismert. :)
  • Braveheart
    #263
    Kell egyáltalán hozzá crack? Mert ha nem akkor azt jeleni az NA.
  • ollie
    #262
    Nem vitatkozok. Ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem ismert, hanem hogy a cracker csapat nem ismeri.

    Amúgy meg szó szerint azt jelenti hogy "nem elérhető", de többnyire azért mert vagy nincs ilyen irányú adat, vagy nem ismert.

    De tök mindegy, nem? Nem akarok veszekedni.
  • I.C.ram
    #261
    De kár :(( a legalább 1024 lenne benne, akkor most rögtön felraknám :(
  • Braveheart
    #260
    Not Available: nem elérhető, nincs pl. ha regisztráljuk magunkat, és mittomén kérik a mobiltelenfonszámunkat, de nekünk pl nincs mobilunk, na akkor kell odaírni a NA-t...
  • [Jakuza]
    #259
    Ne vitatkozzal mar!!!!
    Ha csak azt jelentene , hogy nem ismert akkor nem is mukodne a CD, mivel a jelenlegi CD emulatorok csak az ismert vedelmeket vagjak at.
  • ollie
    #258
    Not available = nem ismert
  • TheZsenyka
    #257
    Én majd preemptive módban nyomom a haverral :DDDDD
  • TheZsenyka
    #256
    Milyen szabatos vagy: "cooperative módban" :D
  • [Jakuza]
    #255
    Ha jol emlexem a hivatalos oldalon azt irtak , hogy a single-t vegig lehet nyomni cooperativ modban maximum 4 jatekossal.
  • [Jakuza]
    #254
    Nekem mar lent van 2 napja , de meg nem jutottam el odaig, hogy megnezzem milyen.
    Most szedi haverom is majd cooperativ modban kiprobaljuk.
  • TheZsenyka
    #253
    Vazz... lehet hogy csak nekem tűnik úgy, de a zene nagyon EMLÉKEZTET (nem olyan) a "Volt Egyszer Egy Vadnyugat" zenéjére :D
  • Braveheart
    #252
    Hú mindjárt lent van a game dejó! Multi van benne? Mert akkor vmikor összejöhetnénk.
  • [Jakuza]
    #251
    Tevedes.
    Not Avalaible = NA = Nincs, vagy nem ismert
  • TheZsenyka
    #250
    Szép lassan jól bedurvul a gamma :D
  • TheZsenyka
    #249
    Not available.
  • ollie
    #248
    az NA nem azt jelenti, hogy nincs védelem, hanem hogy nem tudják mi az...
  • TheZsenyka
    #247
    Nincs védelem a játékon??? Azt mondja "Protection: NA" Ez elég hihetetlen...
  • lwb
    #246
    tök jó:
    - hiányzik az első cd 36. file-ja
    - kb. kétóránként tudok bemenni, hogy töltsek (addig cannot connect to...)
    - akkor is gyökkettővel megy 20-30 perc letöltés után

    asszem jövő hónaptól már nem veszem igénybe balkáni szintet is alulmúló szolgáltatásaikat...
  • lwb
    #245
    asszem ott is csak 800x600, de már régen játszottam vele.
  • I.C.ram
    #244
    Az Arcanumnál mi a max felbontás?
  • Braveheart
    #243
    Real-time