557
A Black Isle új RPG-je
  • TheZsenyka
    #335
    Csába... beszúrni akartam...

    tehát középen van egy "sziget", ahová minden híd vezet. Menj oda és állj meg a közepén. Most gyere picit lefele (nem mést ki a szigetről) és látsz egy pici földnyelvet ami lelóg, azon a platón áll a tolvaj. Szemét módon ő is patkány, szóval nem ember külseje van. Ez a cumi.

  • TheZsenyka
    #334
    Szerencsédre már túl vagyok ezeken a részeken.

    Kard a kovácsnak:

    Elég szennyes ügy. Szóval bemész a HALL of BEGGARS "csatornaszekcióba", gondolom ez nagyobb gondot nem okoz. (Ha igen, akkor magát a csatornát sem találtad meg
  • Eye-scream
    #333
    Pl. hiányzik a bőrszín fejforma és az alapvető ruházat beállítása. Azért a 3 fejforma és a felsőruházat színének változtatásával kifújt a karakterkinézet változtatás az elég gáz... Ami meg a grafikát illeti, lehet egyedül vagyok a véleménnyel de nekem a Baldur's Gate szörnyei messze jobban tetszettek. Ebbenn a szörnyek sztem kb tízfázisonként mozognak.
    És ráadásul azt sem értem, hogy miért kellett feltétlenül a Földön játszódnia. A spanyolországi városok csatornáiban kóborló zombik, csontvázak és vérpatkányok nagyon nem illenek a képbe sztem.
    Ja és épp most lettem 7. szintű, és eddig egyszer sem haltam meg! Úgy látszik hiba volt harcos karival kezdeni, mindenkit úgy bedarálok mint a pinty...
  • Callisto
    #332
    Help. Se kardot nem találtam a kovácsnak, se a gyereket nem találtam, se a tolvajok rejtekhelyét a Knights os Saldor-nak. Pedig bejártam az egész csatornát (vagy 5 szintet) és erdőt. Merre vannak???
  • lwb
    #329
    tudtommal nem
  • lwb
    #328
    szerintem a grafika szebb a BG-nél. nekem történetesen fent van a BG1 és összehasonlítottam. sokkal kidolgozottabbak a karakterek, mint abban. kevesebb a tucatpofa (az is igaz, hogy grafikailag inkább a Tormentre hajaz), több az egyediség.
    azzal egyetértek, hogy grafikailag nem egy POTC, de a jó sztori ezt ellensúlyozhatja.
  • Callisto
    #327
    Lehet több faction-höz is csatlakozni?
  • Eye-scream
    #326
    Na én is leszedtem, szvsz a játék nem annyira rossz, de nem is túl jó... A karaktergenerálás összecsapott, a harcrendszer nagyon gáz, és azér 2003-ben illene felülmúlni a Baldur's Gate-et grafikailag. Ellenben a fejlődési rendszer nem rossz, és van pár jópofa küldetés, de így is csak gyenge közepes sztem.
  • lwb
    #324
    nem tudja valaki: az inkvizíció börtönében az ajtókat csak lockpick-kel lehet kinyitni vagy lehet valahogy hozzájuk kulcsot is szerezni? -1-es lockpick-kel eléggé esélytelen vagyok...
  • lwb
    #322
    kösz.
  • Callisto
    #321
    Van valaki, akit visszadob a játék windowsba mindenféle hibajelzés stb. nélkül? Mehetek bárhova, de ha a nyugati erdőkbe akarok menni vagy a partokra akkor töltés után kiob. (Nálam a hiba vagy mégiscsak van valami védelem?)
  • [Jakuza]
    #320
    Azon a reszen van ahol bemesz Barcelonaba a kapun.
    A kaputol eszakra a tobbi bolt mellett van.
    Az a baloldali legszelso bolt.
  • lwb
    #319
    nem tudja valaki merre van a Quinn nevű herbalista csávó? kellene dumálnom vele, hogy csatlakozhassak a Wielderekhez.
  • [Jakuza]
    #318
    En pl az inquizicio epuleteben nem tudom, hogy hogyan lehet a varazslattal mukodo cellaajtot kinyitni.
    Multkor mintha olvastam volna az interplay hivatalos foruman, de most nem mukodik.
    Valaki ki tudta nyitni a cellat ? Gondolom a manat elszivo keresztekkel lehet osszefuggesben.
  • [Jakuza]
    #317
    Hat en mindenkeppen mas kuldikkel kezdenek.
    Mondjuk a Saladinokkal a var mellett.
    Bar a vege annak se konnyu.
    Viszont ad egy turheto kardot es + statokat, ha vegez az ember veluk.
    De a kikotonel van egy csomo konnyu kuldetes is.
    PL Shakespeare elveszett muzsaja stb.
  • Dynamic
    #316
    A láva trolloknál?Mert oda már eljutottam, de nem bírtam kinyírni egy trollt sem, így feladtam:(
    Eh kezdem elveszíteni a lelkesedésemet:(
  • Sephi
    #315
    Jo jateknak nez ki de nem fogok neki mert elbaszom megint az oszes egerem :))))
  • [Jakuza]
    #314
    A gyerek a trolloknal van egy rejtett fal mogott, ott ahol a master troll van a ladanal.
    A lovag meg abban a kazamataban van, amibe a felvonoval kell lejutni.
    Ez az elso rendszer nyugati oldalanal talalhato, es a falon levo lanc meghuzasaval lehet uzembe helyezni.
  • Davidus
    #313
    Én meg kurvára eltévedtem a csatornában és most nemtok kijönni:) Igazán jelölhetné az automap az átjárókat.
  • Dynamic
    #312
    Én a gyereket sem találtam meg.
  • TheZsenyka
    #311
    Én is majdnem behánytam, szerencsére 100-ból egyszer van homokvihar a HLC-n.

    HEEEELP!!!!!!

    Megtaláltam valami átkozott elrabolt gyereket a csatornákban, de nem találom a LOVAGOT, akit Auric keres. HOL VAAAAAN???? HELP!!!!
  • Lazarus
    #310
    fhujj bazzeg, én ilyen gusztustalan bannerre nem kattintok
  • lwb
    #308
    El sem hiszem, hogy ezt írom, de végre 4 NAP UTÁN SIKERÜLT FELRAKNOM A LIONHEART PUZZLE ÖSSZES DARABJÁT!!!

    Már nem is akarok jáccani, az egész, ép és egészséges ISO file látványa épp elég öröm számomra... :D
  • aiguo
    #307
    Ok. Sok sikert!;)
  • lwb
    #306
    várj! ami linket megadtál a 0day ftp fórumon, onnan már szedem. köszi szépen azért!
  • aiguo
    #305
    Van igen:)Megy fel ez is: "ims-lha.049"
  • lwb
    #304
    gyanú beigazolódott - hiányzik a .049-es file is. nagyon nem akar ez a játék összejönni nekem... :(((
  • lwb
    #303
    nem crc-s és ugyanaz! köszi. egy hülye kérdés:
    van nálad .049-es file is? mert nálam nincs az .sfv file szerint sem. van egy olyan gyanúm, hogy ez is hiányzik...
  • Dynamic
    #301
    Igen, gyorsan ki kell menni, mielőtt odaér.
  • Braveheart
    #300
    igen mert ki kéne menni fent a kapun...
  • Jóska Kapitány
    #299
    Szevasztok!

    Megkérek mindenkit ne röhögjön, de én még a legelején meghalok mindig, amikor a Spirt mondja, gogy kövessm. Legyilkolom a két őrt aztán sanyi, seki sebe senyő. Jönnek a samuráj faszik és lekaszabolnak.

    Segíííítstek.

    Előre is thx
  • aiguo
    #298
    Felert.Szerintem ugyanaz;) ha crc-s jelezd!
    udv!:)
  • lwb
    #297
    kösz! voltam bent, láttam. :)
    elkezdem tölteni, ahogy szólsz. már csak az kell, hogy ugyanaz a fajta tömörítés legyen, ami nekem van (mondjuk a filenév egyezik, szóval valószínű...).
  • aiguo
    #296
    Elindult...ha felert jelzem, mivel eleg lassan megy!:)A boritokat is feltettem.
  • lwb
    #295
    TheZsenyka:

    nekem nem megy a HLC. azt írja ki, hogy állítólag valaki már van bent az ip címemen, ami érdekes. pedig az egész procedúrát végigjátszottam, proxyval szarakodni meg most valahogy nincs kedvem :(
  • Braveheart
    #294
    Ja és hol az a Tomas vagy milyen gyerek a csatornákban? Én nem találtam meg, pedig sztem mindenhova benéztem.
  • Braveheart
    #293
    Na gondoltam kipróbálom a multit, 5 szerver közűl 1re tudtam becsatlakozni, onnét meg 2 mp után kirúgtak...
  • lwb
    #292
  • TheZsenyka
    #291
    Teljesen ingyenes FTP-n is fent van:

    (ha valakee nem ismerné)

    host: hlcompany.etowns.org
    port: 9000
    user: ftp
    password: néha változik

    kb. fél perc alatt megvan a jelszó, ha ráveted magad:

    HLC WAREZ
    "FTP Server" menüpont
    és kövesd az utasításokat (mondom, fél perc alatt lezavarod és kb. 1 hétig van elérésed a cucchoz)

    Amúgy meg korábban is írhattam volna, de hülye vagyok.
  • aiguo
    #290
    Kesobb felteszem arra az ftp-re amit megadtam multkor;ha ugy jo neked?!;)