557
A Black Isle új RPG-je
  • Falabu #394
    hi all!
    Valaki dobjon egy HUB-címet ahol biztos fentvan a játéék!! Előre is köszi!
  • Sanca
    #392
    A keresett konyv a harbou districtben levo sinor leo?(aki barcelonaba teleportal) gephazaban van az ajtoval szembelevo polcon.
  • Sanca
    #389
    A Wielderek melyik districtbe vannak?
  • Davidus
    #387
    Na mivan gyerekek csak nem jó a játék? Hol a fikázás?:)
  • lwb
    #385
    szerintem a Wielderek. ott ráadásul Relican levadászásakor lehetőséged nyílik Dark Wielderré válni, de ezt csak akkor érdemes megcsinálni, ha nagyon necromancyra akarsz rámenni. én pl. ezért lettem sima Wielder csak.
  • Sanca
    #384
    Tribal es Thought magic keverekes kariknak melyik guild a celszeru?
  • lwb
    #381
    akkor akaratlanul is powerplayeltem. :)
    azt tudom, hogy nem a 100 a végső, csak nekem most ennyi van per pillanat. az immunitást meg én is beszoptam már (láva trollok ugyebár), ezért nyomtam meg 9x-re az egykezes harcot.
    mana shield meg még picit messze van. kell hozzá még 30 skill pont. különben én is annak a reményében kezdtem el növelni a protection-t. :)

    SecMan

    nem jó kereszttel próbálkozol. azzal kell, ami szét van törve már és ott van közvetlenül az erőtér fölött.
    ha azt összerakod, akkor kinyílik az erőtér (meg lekezdi szívni a manád). az inkvizíciónál sok ilyen kereszt-erőtér kombó lesz még.
  • SecMan
    #380
    Ja, az előző első fele spoiler-gyanús!
  • SecMan
    #379
    Cervantes-t A Coast-ra kell vinni a szélmalomhoz. A coast amúgy a Crossroads-tól délre van. Ennyi a küldi vele, és nem több :). Ott megjelenik a képzelt lény, akit beszéddel vagy karddal is el lehet intézni.

    Gem a törököknek kell, ha meg akarod nekik csinálni a questeket. Érdemes! Én megcsináltam nekik és utána csatlakoztam a knightokhoz, tehát így elég jól jártam :)

    Renaldot a börtönből ki tudta már szabadítani valaki? Én akármit csinálok a keresztel(széttöröm, újra összerakom) nem szűnik meg az az "erőtér".
  • Dynamic
    #377
    Ha jól emlékszem követni kell Cervantest, miközben ő el kezd viaskodni képzeletbeli lényekkel, vagy mi.Ekkor az őrség leüti és bebörtözni, ezután ki kell szabadítani.Ha jól emlékszem, lehet hogy hülyeséget írtam.Bár kiszabadítást részt nem tudtam még nmegcsinálni.
  • kropotkin
    #376
    Nekem epp a forditottja a problemam,van gemem de nem tudom mire jo.:)
  • TheZsenyka
    #375
    Ráadásul minden faction ad ability meg skill pontokat. Nem csodálkoznék, ha az inkvizíció varázslattal kapcsolatos cumókat adna.
  • TheZsenyka
    #374
    Ha nem csatlakozol sehová, nem kapod meg a főküldetést.
  • ollie
    #371
    tugya valaki, hogy mennyi a játékideje?
  • M.A.D.
    #368
    nagyon bugos? érdemes vele várni a patch-ig?
  • lwb
    #367
    Elég sok mana van. Pl. én gázos helyzetekben gyorsabban mehgalok, minthogy elfogyna a manám. A mágia nem túl erős, 100-as thought magic/fire skillel és pár jó sebzésnövelő perkkel és varázstárggyal sebzek az első kettő varázslattal úgy kb. 20-20 hp-t. A védőmágia önmagában nem sokat ér, tehát muszáj mellé nehézvértet is felhúzni (nem befolyásolja a varázslást).

    De mondjuk én a fire és protection skillek mellett az egykezes harcot s betaggeltem. Szóval nekem így 11. szinten nagyon ellenfelem nincs Barcelona környékén, pedig amit lehetett megcsináltam. Mondjuk a nagyobb factionökhöz nem csatlakoztam (Templars, K. of Saladin, Inq.) - szándékosan. Jó vagyok én szimpla Wieldernek.
  • Sanca
    #366
    Megy vki magussal vagy nekroval(skillekben)? Ha igen milyen? - sokat kell varni manara, vagy ki lehet birni?
  • TheZsenyka
    #365
    Minden társaságodhoz csatlakozó arc gyilokja a Te XP-d.. Ezért volt pl. az, hogy az öreg Cortez-t meg az elveszett Lovagot (egyszerre a kettőt!) szépen magammal hurcolásztam minden egyes csatorna helyszínre. Fent a lovag sajnos lelépett, de addig nagy szolgálatot tett :D

    Johanne d'Arc sem kutya itt az Crypt-ben...
  • Dynamic
    #364
    Azért az elég érdekes amikor az egyik inkvizítort kell visszakísérni Barcelonába.Van egy elég kemény támadóvarázslata és akkor is te kapod az xp-t, ha ő öli meg az ellenfelet.Mondanom sem kell, hogy nem vittem vissza egyből Barcelonába, hanem hurcoltam magammal az egyéb külső küldetésekre:)
  • lwb
    #363
    ok. kösz.
  • TheZsenyka
    #362
    SOILER

    A teleportkővel el kell rombolni Rio Ebroba. Ott kutakodj a bal alsó szegmensben. A teleportkő a keresztút bal alsó részén van.
  • lwb
    #361
    hmm... nekem semmit nem jelölt be Cortes a térképemen. meg tudja valaki mondani, hogy merre kellene lennie annak a kincses barlangnak?
  • SecMan
    #360
    A Slaver Pit Exterior helyen egy barlangban ráakadtam valami dívára(Aesema asszem a neve), szóval sikerült valakinek kinyírnia(végleg)? Mert én kinyirtam de megint ott volt(feltámadt vagy micsinált), tehát hányszor kell kinyírni, vagy hogyan lehet végleg eltenni láb alól?
  • lwb
    #359
    a Child Killernek és a Slavernek volt, de a Grave Diggernek nem. legalábbis én nem tapasztaltam semmit.

    blackisle fórumain is azt írják emberek, hogy csak így lehet megcsinálni (vagy extrém nagy lockpick-kel, de ezt pontosan nem ismerem).
  • [Jakuza]
    #356
    Ketlem hogy ne lenne jelentosege.
    Gondolom, most unszimpik lesztek az arusoknal es joval dragabban adjak a cuccosokat.
  • Callisto
    #354
    A kidobós probléma sokaknak megvan, várják a javítást.
    Nekem is volt kidobós időszakom, aztán visszatöltöttem egy régebbi állást és onnan folytattam. Problem megoldódott.
    Bug miatt szól a zene ugyanazon része is. Tele van hibával a progi, de nekem teccccik. Grafika szép, anim lehetne jobb, de nem rossz.
  • kropotkin
    #353
    Koszonom!
    Meg valami, a Shakespeare-es kuldi- Hogy dumaljam ra Shylockot az uzsora elengedesere- ugy oldottam meg ,hogy agyonutottem amikor nekemtamadt.Kaptam egy perket, miszerint merchant killer :) vagyok.Ez jelent valamit, vagy csak kiirja?
  • [Jakuza]
    #351
    A voros erc a Cortez fele kuldeteshez kell.
    Abbol csinal a kovacs mukart neki.
    Cortezt a Port districtben a fogadoban talalod.

    Franciaorszagba meg a plainsen keresztul kell menned.
    Elmesz egy kek teleport kristalyhoz es onnan a plainhez.
    A Spanyol terkep keleti reszen.
  • kropotkin
    #350
    Talatam valami voros ercet a csatornaban, az mire jo?
    templomoskent elkuldtek megmenteni a monstaktol egy relikviat, az erodben a haldoklo lovag elkuld franciafoldre, at a Pireneusokon, de nem talalom az utat, osveny nem vezet, a kristalyok pedig csak bejelolt helyre tereportalnak.
  • Eye-scream
    #349
    Ja és enrique nem a kovács, hanem a koldusok céhének a mestere.
  • Eye-scream
    #348
    Nem kell, odaadni, nekem megcsinálta anélkül is :)
    Jól beszóltam neki, és akkor csak az ezüstért kell elmenni:P
  • [Jakuza]
    #347
    Pedig a bortonben van.
    Abbol a cellabol kell tovabb menni, aminek bejaratat egy varazs vedi.
    A sceptert hasznald a szetporladt kereszten , ami ha ep elszivja a manat.
    Igy tovabb tudsz menni a cellaba, aminek a deli reszen van egy ajto. Ez egy masik borton blokkba vezet.
    Enrique kardjat a kocvacsnak kell odaadni, mert csak ugy keszitti el az oroszlanos pajzsot. (Knight Quest)

    Aztan le egy lepcson ami a keleten van.
  • SecMan
    #346
    Enrique hol van?? Valamelyik Thief-nél találtam meg a kardját, és gondolom vissza kéne vinni neki. (nem a kovácsról van szó)
  • Callisto
    #343
    SPOILER!!!

    Ha Ali-ra gondolsz (akit meg kell keresni), akkor a port district-beli kocsmában keresd. Ő a felszoláglólány :).
    A lovagot a csatorna 2. szintjéén leled meg, ahova az első szint bal felső negyedében található lánc meghúzására működő lifttel lehet lejutni. A 2. szint bal felső negyedében van egy földnyelv ott fekszik.
    Renaldo-val még nem igazán foglalkoztam.
  • Callisto
    #342
    Very Thanx!!!!!! Időközben a rabszolgatartók (sajnos elfordítottam tolvajnak - bocs) rejtekét megtaláltam az erdő mélyén délre (Valami shardot kellett megszerezni tőlük).
    Lavatroll pit-ben még nem voltam (azt hiszem, utánajárok). A többit pedig nagyon köszi!! Nem szeretek "leírással" játszani, de egy napon át kerestem ezeket a dolgokat és hát belefáradtam.
  • SecMan
    #341
    Lenne pár kérdésem:
    -Renaldo-t nem találom a börtönben, melyik cellában van? A Scepterrel az egyik keresztet szét tudtam törni, de a többit nem, ez mire volt jó?
    -a lovagot a csatornában hol találom? olvastam itt korábban erről valamit, de azt nem egészen értettem...
    -a gate district mellett álló törökök adtak egy küldetést hogy valakit meg kell találnom a változatosság kedvéért, ő hol van?
    -hol találhatok Wind scrollt?
    -az npc-k felszerélébe egyátalán nem lehet beleszólni? (ez a Fallout2 után elég szomorú lenne...)
    kb. ennyi, remélem akad rá válaszoló...
  • TheZsenyka
    #339
    Ja, ha gondot jelentene (csak szájbarágóskodok) a helyek neve amiket írtam, az M betűvel behívható minimap tetején ki van írva hol vagy éppen.
  • TheZsenyka
    #338


    AZ ALÁBBI NÉGY ÜZENET SPOILER!!!!
  • TheZsenyka
    #337
    Tolvajok rejtekhelye a leg szennyesebb...

    Menj le a csatornába, de a TEMPLE DISCTRICT-ből (bal szélső városrész). Ahogy belépsz, görgesd fel a térképet és látsz egy olyan rácsos kaput (nehezen látszanak a rácsai, én először dísznek néztem, na jó, másodjár is :D) a kapu jobb oldali keretén van egy kar... :D
  • TheZsenyka
    #336
    A gyerek meglelése: le kell rombolni a LAVATROLL PIT-be, gondolom ez nem gond, na itt is szopacs van, menj abszolút a JOBB FELSŐ részbe és kezdj el keresni a fal mellett. Találsz egy rejtekajtót. Na mi van mögött? :D