4108
  • Solt
    #3907
    Srácok!

    Feltettem a játékot, erre azt írja ki, hogy már csak 1 aktiválásom van hátra... mi van, ha elfogy?
  • Alexease
    #3906
    Elvileg be kell hogy logoljon, vagyis elofordulhat, hogy nem indul el net nelkul;)
  • bardocz
    #3905
    Komolyan nem működik a játék net nélkül? Próbáltam ma elindítani, amikor elment a net, hogy körözgessek,de semmit sem reagált.
  • csige791
    #3904
    nyitottam, max töröltetjük :D De elrontottam a hosszabb címet. Lehet azt valahogy javítani?

    AC fórum
  • Alexease
    #3903
    Teny hogy Kunos kicsit szetszort, de az is igaz, hogy ez csak penteken lesz publikus:) Legalabbis akkor tervezte bejelenteni:)

    Vannak nagyfelbontasu kepek, csak nem tudom, be merjem tenni a topicba?!:)
    Esetleg kellene nyitni egy Assetto Corsa topic-ot:)
  • csige791
    #3902
    mondjuk kunos "minőséget" igazolja, hogy wordpress oldal és még kint van az alap default hír, de az oldal már elérhető.


    Welcome to WordPress. This is your first post. Edit or delete it, then start blogging!

  • csige791
    #3901
    Ha ez így igaz akkor nem is kérdés melyik next gen szim lesz a legjobb...
  • Alexease
    #3900
    Bejelntes meg nem volt, ez "csak ugy" talaltam:)))

    AssettoCorsa

  • Nyilas Lehel
    #3899
    multkor még 7 sebességes volt
  • Alexease
    #3898
    Modkent jon, nem hivatalos. De meg erosen WIP, meg a cockpit sincs kesz teljesen:)
  • Leo67
    #3897
    Ez egy update-ben érkezik, vagy "csak" egy addon/mod?
  • Alexease
    #3896
  • Alexease
    #3895
    Ja, ott meg eleg nagy a kaosz:DD Igazabol, sok a lehetoseg, csak nem tudtak kitalalni, hogyan kene ezeket ertelmesen elhelyezni:D
  • unrealnoise
    #3894
    jó, én az online felületre értettem ami borzalmas. :D
  • Alexease
    #3893
    Nincs is benne menu, csak valami fapados, egyszeru:)
  • Alexease
    #3892
    Majd kiderul, mi lesz a "kunos" projectbol. Meg jo is kisulhet belole, ha osszejottek a promo dolgai. Azert a Ferrari VA nem rossz (tudom, se AI, se online), de volt lehetosege lezeres palyakra, ami mar eleg biztato. Es most mar, elvileg/allitolag, nem kizarolag egyszemelyes a "csapat"...

    De mivel tokeleteset, mindenben megfelelot ugy sem kapunk, igy ez is kell majd a tobb koze:D
  • unrealnoise
    #3891
    nekem a lassú, csili és szaggató menü elvette a kedvem. úgy hogy azt jegeltem. :D
  • Alexease
    #3890
    Most tesztelgetem az AutoClubRevolution-t (BETA)
    Grafikaban eleg toppos, megy rendesen, konzol-style, vagyis ezen reszevel nincs gond. belsonezet meg nincs, de mivel a korabbi programjaikan van, igy valszeg ebben is lesz. A rendszer a most divatos sok auto, sok palya, versenyek, karrier, liszensz szintek, auto/palya nyeremeny/vasarlas (kreditert), full-os online felulet stb.

    Fizikaval nincs nagy gond, csak a szokasos kormanyzas konzolos:DDD De visszaveve 450-fokra, felhuzva az FFB-t, talan meg hasznalhato is:D Kis szodaval:P
  • unrealnoise
    #3889
    jah rohadjon meg. meg ott van még a kartsim. fizikája kérdéses, de a grafika meg effektek, meg promo képek alapján odabaszós lehet...

    no mindegy, ez egyeseknek már fél fizetés összesen XD

    szerencse, hogy azért nem minden évben jönnek ki új részekkel, de valóban, 2012 lehet az eddigi legerősebb év szerintem a szimulátorok megjelenését illetően.
  • unrealnoise
    #3888
    mondjuk egyedül semmire nem megy. nem lesz meg a körítés a csomo minőségi pálya... szóval bár kíváncsi vagyok, de hiába lesz fizikában még ütősebb, meg esetleg dinamikus időjárásban, sajnos ez kevés már nekem. kell a tartalom. és tudom netkarhoz is van ez meg az, de nincs háttér, nem ugyanaz a szint, nem official, nincsenek online ranglisták meg ilyenek... persze lehet ebbe is belekóstol majd...
  • Alexease
    #3887
    Ja, jovore lesz minden: rF2, CARS, GTR3, "Kunos":)
    Most mar akkor 4-et kell venni, nem harmat (tegnap beszeltunk rola):DDDD
  • csige791
    #3886
    Hát ha KUNOS tényleg csinál valamit akkor brutal évünk lesz jövőre. Bár ha az eddigieket veszük alapul akkor fizikában minimum kunos lesz az alap. Bár ha a c.a.r.s. fizikáját tényleg az az rbr-es ember csinálja akkor akár még szoros is lehet a történet.

    Bár az olyan cégek akik pénzt is akarnak keresni a cumójukkal nem igen csinálnak hc szimet.
  • csige791
    #3885
    "sometime ago Marco Massarutto posted on facebook this picture writing "at work" ...maybe...maybe...maybe...the two things are related "
  • unrealnoise
    #3884
    ez a kép hogy jön ide? :D
  • Alexease
    #3883
    Talan..., de leht hogy kamu kep.

  • Alexease
    #3882
    23-an valami uj bejelentes lesz 2012-re:P

    http://www.kunos-simulazioni.com/main/
  • Alexease
    #3881
    Meg nem probaltam, de ugy tudom, ahhoz hogy mukodjon, le kell szedni a rank programot, az alatt inditani, es az tolt fel idoket.
    A nKP-nek nincs hivatalos rank szervere.
  • Nyilas Lehel
    #3880
    csak azokon a szervereken melyeken működik a rank
  • bardocz
    #3879
    Ez úgy működik, hogy valamelyik szerveren megyek egy időt, és automatikusan berakja ide? Mert akkor azért nincsenek normális idők trenton.
  • Nyilas Lehel
    #3878
    http://www.wagenvoort.net/rank/
  • bardocz
    #3877
    Ez milyen idő?
  • bardocz
    #3876
    Valahol tudok találni wr időket a pályákhoz? Amit találtam, ott trento-n 3 percet verek az első időre. Az nem hinném, hogy wr :D
  • Nyilas Lehel
    #3875
    várom már nagyon!
  • Alexease
    #3874
    Nem lattam megjelenesi idot, de szerintem Karacsonyra (vagy elotte valamikor).
  • Nyilas Lehel
    #3873
    mikor jön ki?
  • Alexease
    #3872
  • lac coo
    #3871
    Az , az ...!
  • bardocz
    #3870
    Én egy jó SuperGT-s autót várok már, eddig nincsen semmilyen játékban se sajna.
  • csige791
    #3869
    Ha már csinálnak valamit lehetne valami wtcc vagy dtm-es verda.
  • csige791
    #3868
    barkasz? :D