4108
  • bardocz
    #3947


    Van ennél rosszabb minőségű videó a youtube-on, úgyhogy úgy döntöttem felrakom:D
  • bardocz
    #3946
    Sajnos borzasztó gagyi a minősége, zajos az egész, és emellé még olyan is, mintha egy kis felbontású videó lenne felnagyítva. Színek is csúnyák.
  • lac coo
    #3945
    Videónak tökéletes , szebb lesz mint az eredeti játék ! :)
  • bardocz
    #3944
    Elvileg 720p, de a képeit eléggé leszólják:D "Az elkészült fotók nem mondhatóak túl jónak. Igazság szerint eléggé ergya a minőség, zajos, de elmosódott, néhol mintha pixeles lenne. Kromatikus aberráció is van bőségesen, hajlamosak a képek világosabb részei a beégésre, egyáltalán nem voltam elégedett az eredménnyel."
    Nem is értem, hugom fényképezőjével nem tudok egy A4-es oldalt lefotózni úgy, hogy olvasható legyen, pedig arcomhoz tartom, hogy ne remegjen a gép, mindent megteszek, ezt meg kézben tartva ilyet csinál, célnak tökéletesen megfelel, ráadásul saját vakujával. fényképezővel eddig csak egy világos foltot tudtam csinálni, ha vakut is használtam.
  • Alexease
    #3943
    Mekkora felbontasban?!:) De jo az, ha mar a 640 pixel szelesseget tudja, az mar boven DVD minoseg, es meg motionblur is lesz rajta;) Regen en is ugy csinaltam, csak fenykepezovel, igy nem csak azonnal motionblur, hanem azonnal HDR es Bloom is kerult a videora:DDDDDDD
  • bardocz
    #3942
    Arra gondoltam, hogy telefonnal veszem fel, mert az kapásból kis fájlt csinál.
  • Alexease
    #3941
    Mas pedig nem nagyon van, mert ha jatek/felvetel kozben szeretned osszecsomagolni, kodolni, akkor meg attol szarja ossze magat gep (es/vagy 3fps lesz a vege):)))

    De ha van valami digitalis HD kamerad, foleg ha van HDMI bemenete, akkor az a legjobb valasztas;)))
  • bardocz
    #3940
    Videót mivel lenne érdemes felvenni a játékból? Fraps-on kívül, mert az amellett, hogy most nincs is a gépemen, csinálna egy 30gigás fájlt a 13 perces szakaszról, és a gépem összeszarná magát, mire átkonvertálná, egyszer már sikerült ezt megtapasztalnom.
  • Nyilas Lehel
    #3939
    elvileg jövőhéten osella
  • NIBI
    #3938
    Vintage-okkal mikor mentek? :)
    Azzal még vállalok egy egy indulást, de OW-el csak legyaláznátok. :D
    Talán az 1600-assal még indulnék. :)
  • Nyilas Lehel
    #3937
    nincs ötlete senkinek?
  • Alexease
    #3936
    Oulton Park
  • Nyilas Lehel
    #3935
    újratelepítettem egy ideig jó volt de megint ilyen
    valami a dokumentumok/netkar pro-ban nins rendben szerintem
  • Alexease
    #3934
    Az utobbi 5-6 evben meg senkinel nem lattam ilyet.
  • Nyilas Lehel
    #3933
    ahogy belépek egyből ilyen
    és nézd meg a g mérőt és azz ff is maxon van és a kormányt eltekeri balra
    és a gumikban 1 pillanat alatt 100ezer kilóméter belemegy és egyre csak nől
  • lac coo
    #3932
    A koszolódásra gondolsz? Ha igen, akkor az "L" gomb.
  • Nyilas Lehel
    #3931
    kellene egy kis segítség
    ezt hogy lehet orvosolni?
    http://kephost.hu/share-4918_4F1340D9.html
  • kingx
    #3930
    Nem csak versenyek vannak. Minden este csinalunk szervert es csak ugy gyakorolgatunk. Rovid versenyek vannak ezekre nyugodtan johetsz.
  • nyuny01 #3929
    Az a baj hogy bajnoksághoz nagyon nincs időm,az nagyon kevés hogy hetente egyszer leülök veletek versenyezni!Annyi szabadidőm meg nincsen sajnos hogy felkészüljek a versenyekre!Ahhoz sokat kéne gyakorolni,tesztelni hogy érjen számomra valamit a bajnokság! :)

    #3928
    Igen,várós nagyon nKP-ból kiindulva tuti vétel! :)

    Amúgy online mindig ilyen kevesen vannak?
  • cifcuk
    #3928
    Az Assetto Corsa pedig még durvább lesz. Ezt szerintem nyugodtan nevezhetjük netKar 2-nek mert ugyanaz csinálja aki az nkp-t.
  • kingx
    #3927
    Ha mar negvetted gyere a bajnoksagba jatszani. http://netkar.flexbit.hu/
  • kingx
    #3926
    Biztos jol dontottel! En a rf2-ot is megvettem es nagyon tetszik igy elsore, de ha tolom utanna a nkp-t erzem komolyabb szimulaciot. Ezt leirni igazabol nem lehet, erezni kell.
  • lac coo
    #3925
    Szerintem bármit megadna nem csak a gumi fizikájáért ! ;)
  • nyuny01 #3924
    Sokat gondolkoztam egy "jó" szimulátor megvételén!Két játék jött szóba rFactor 2 (még ha béta is) és a nKPro!Fórumok olvasása után nKP mellett döntöttem!Kellemesen csalódtam benne,vagyis nem gondoltam hogy ennyire jó! :)
    A fizika az valami félelmetes,az eső is nagyon tetszik és hát így bő 1 óra próbálgatás után a Vintage Replica GT már most nagy kedvenc! :)
    Csak hogy megnyugodjak jól döntöttem e.. Az ISI bármit megadna ezért a gumifizikáért még rF2 esetében is?(Ezt is úgy olvastam)

    Szóval úgy érzem szép kis órák várnak rám itt a monitor előtt! :)
  • neilszab
    #3923
    Indul a GTR-Masters.hu szervezésében a netKar Pro Bajnokság!

    A futamok lebonyolítása a megszokott magas színvonalon fog zajlani, a pályán mindenkitől elvárjuk a sportszerű viselkedést, lesz prekvalifikáció és 24H-ban elérhető szerver, a versenyekre előzetes nevezés lesz szükséges, viszont a részvétel teljesen nyílt lesz, szívesen látunk minden érdeklődőt!

    Első körben a futamok napját szeretnénk eldönteni, ezért aki szeretne indulni a versenyeken, az látogasson el
    ide és szavazzon, hogy mely napok legyenek az nK futamok!

    További részletekért figyeljétek ezt a topikot:
    GTR-Masters: netKar Pro Bajnokság
  • LaszloLedzenyi
    #3922
    GTR-Masters NetkarPro Tesztbajnokság
  • Alexease
    #3921
    Sokszor mar csak a hangok kikapcsolasaval is jo eredmenyt lehet elerni: mert ahol pl. a csuszas/sodrodas hangokat szarul szamolja, kamu vagy tulzasba vitt, es raadasul meg az FFB sem tokeletes, ott csunya/furcsa dolgok vannak suketen is;)
  • lac coo
    #3920
    Hehe...beteg agyammal csináltam egy próbát nkp-val bekötött szemmel meg lehet mondani mi történik: erre csúszik ,arra forog, füvön vagyok, fal mellett csúszok ...Nem semmi dolog ám ez !
  • Alexease
    #3919
    Szerintem meg erosen alpha/beta:) Raadasul nem is Kunos hegeszti a fizikat, gumit. Plusz „SuperGTSportMitudomenmi” kategoria, eredetileg is tele „segitseggel”, tapad mint az allat, raadasul osszkerekes;)
  • lac coo
    #3918
    Ebből sok nem derül ki, se egy vadabb kanyarodás, fékezés, semmi .... :)
  • Alexease
    #3917
    Van demo, toltsd le, probald ki.
    De ez sem megy egerrel, hasonloan az rFactor-hoz. Sot, itt ertelme se lenne, mert nem lehet segitsegeket bekapcsolni, nincs AI, es eleve meg kormannyal sem egyszeru.

    A SimBin programokat ajanlom (RACE07 es kiegeszitesei), azok mennek egerrel, rengeteg cucc van hozza, viszonylag friss, latvanyos, sok segitseget lehet bekapcsolni, van AI, eso meg ami kell.
  • komorszabi
    #3916
    Helló!
    Leírná valaki ennek a játéknak a gépigényét amin már rendesen szaggatás nélkül megy,köszi:)
  • bardocz
    #3915
    Videó a lambóról.
  • kingx
    #3914
    Szia!

    Igazabol ebben a jatekban is nagyban fugg a vezetesi stilusodtol. Vannak setupok szinte minden palyara a menoktol, de nem biztos, hogy azzal te is tudod vezetni az autotot. Gyere fel a honlapunkra ott rengeteg info van fent. http://netkar.flexbit.hu Eloben is tudunk segiteni, ha feljossz a ts3 szerverunkre. Tedd fel a teamspeak3-at ha meg nincs fent. A szerver nevenel ird be www.kaposwar.hu es csatlakozz fel. Gyere be a nkpro szobaba. A jelszo: nkp ott tudunk minden kerdesben segiteni ami a jatekban esetleg elsore nem egyertelmu. A honalpon van linkek menupont azokat is erdemes megnezni.

    Udv.

    Boldog Uj Evet Mindenkinek!
  • balazsgigi
    #3913
    Valami olyasmire gondoltam,hogy pl. ahhoz nem érdemes nyúlni,vagy ezt ennyi fölé ne vedd,vagy hasonló,mert nem sok mindent találok erről a játékról,főleg magyarul.De azért köszönöm,majd állítgatok valamiket,bár igaz,azt se tudom mikor mihez nyúljak!

    Amúgy Boldog Új Évet Mindenkinek!
  • kingx
    #3912
    Szia!

    Ez nagyon egyen fuggo ki mennyire szereti. Palyankent is mas.
  • balazsgigi
    #3911
    Na én is megvettem,de nem is bánom!:)
    Trento-Bondone pálya volt az első Abarth-al.
    Nagyon szép,és jó élményt adott.
    A device lock-ot ti mennyire állítjátok?Vagy az autóknál az ffb értékeket?
    G27-em van,900fok-al használom!
    A játékban az ffb-t picit visszább vettem,máshoz érdemes hozzányúlni?
  • Solt
    #3910
    Köszönöm! :)
  • laaslow
    #3909
    Boldog Karácsonyt !
  • Alexease
    #3908
    Semmi, kersz ujat (email cim, fizetesi kod, reg kod vagy ami meg meg van).

    Ezt a konyvtarat erdemes lementeni, aztan meg van oldva a kesobbi regisztracio: c:\Documents and Settings\TE_NEVED\My Documents\netKar PRO\licences\