4108
  • Jamirofan89
    #3987
    Majd megszokom ezt Még 1 kérdés:
    Ha azt szeretném,hogy regisztrálja a játék az időmet (wagenvoort) akkor elég lesz saját szervert létrehozni vagy ez macerásabb?
  • Alexease
    #3986
    Az rFactor azert "tokeletes", mert azt szoktad meg, az a kenyelemes, konnyen hasznalhato, de messze nem tokeletes, sot igazabol rossz:) Bar lehet allitgatni.

    Az rF-ben alapbol mindegyik pedal (pedalut vs. ero/hatasfok/mukodes/stb.) teljesen linearis. Ami max (talan) a gazpedalra lenne ervenyes, a masik kettohoz semmi koze.

    Nagyon leegyszerusitve: a fekpedal egy parabola lenne felfele, a kuplung meg lefele (raadasul holtjatekkal) :)
  • Jamirofan89
    #3985
    Sajna nem változik meg.Bármit állítok Win-ben vagy a játékon belül...
    rFactorral tökéletes,milliméterre precíz a kuplung.
    No de ez van,nem dől össze a Világ csak rajtnál sokat szokott segíteni.
  • lac coo
    #3984
    mikor még csinálgattam szervert ,elég gáz volt az egész, kézzel kellett átírogatni mindent, valószinüleg rosszul van beállítva, de arra sem emlékszem lehet-e csak gyakorlást csinálni. Arra ott van a single.
    Kuplung meg lehet direkt olyanra van megcsinálva, próbálj a min-max beállításokkal játszani .
  • Jamirofan89
    #3983
    Mindent hagytam ahogy volt,DE az is igaz,hogy aktívan legutoljára fél éve játszottam a demoval.
    ...
    A játék a szerver listán alapból practice-ként van meghírdetve és gyakorlás céljából csatlakoznék.Amikor rácsatlakozok magától átvált versenyre és nem tudok vele mit kezdeni...
  • lac coo
    #3982
    Valami nem jól van beállítva, holtjáték, min-max pont ....Esetleg nem töröltél minden demo cuccot.
    Online meg mi a fenét akarsz versenyen, még jó hogy egyedül nem engedi elindulni !???
  • Jamirofan89
    #3981
    Bocsi a dupláért.A G25 tulajoktól is szeretnék kérdezni:
    Vezérlőpulton belül hibátlanul van konfigurálva a kormány.
    NKpro beállításoknál is viszont játék közben azt vettem észre,hogy a kuplung teljes lenyomáshoz képest 75-100% közt nem precíz,hirtelen megugrik az érték.
    Ez a játékban a kuplung fogáspontja és csak a kerekeket megforgatva tudok elindulni holott a demoban nem így volt.
    rFactorral sincs semmi ilyen gond.Mi lehet a probléma?
  • Jamirofan89
    #3980
    2 napja fizettem be a játékra és csalódottan vettem észre,hogy a demoban már megszokott faßság itt is jelen van.
    Konkrétan arra gondolok,hogy ha felmegyek egy szerverre és rajtam kívül nincs más akkor egyfolytába a versenyt erőlteti és amikor a rajtnál vagyok,kialaszanak a lámpák utána rögtön visszatesz a boxba.Ezt ismételgeti hiába kattintok,hogy "restart ression" v. "start session",hogy rohadjanak meg!!!!!!
  • Alexease
    #3979
    RSR Gallardo Valentino Balboni Version:1.0 :)

  • cifcuk
    #3978
    Biztos, hogy jóban vannak, mert anno mikor nkworld-ot csináltuk elég sok nem publikus infónk volt tőlük. Kérdés, hogy mennyire vannak jóban, kapnak-e előre devkitet vagy nem.
  • Alexease
    #3977
    Remelem, hogy joban van veluk, es talan masokkal is;) Egyreszt sokat szamit a modolhatosagnal, az hogy milyen lesz, mennyire hasznalhato, masreszt mar a megjelenes utan nem sokkal, tudnanak kepeket mutogatni a kesdzulo plusz palyakrol, ami sokat lendithetne a nepszerusegen.
  • cifcuk
    #3976
    RSR jóban van Kunossal, szerintem ők már dolgoznak valami AC mod-on is a háttérben.
  • Alexease
    #3975
    A1-Ring (RSR 2.0)
  • neilszab
    #3974
    óó'va...e, elírtam!

    Vintage Replica GT és itt a jó link
  • neilszab
    #3973
    következő futam:
    Vinatge GT Replica
    Dijon GP
    március 14. (szerda) 21:00

    További részletek...
  • neilszab
    #3972
    Még 2-3 ember kell, hogy beteljen a szerver a ma esti futamon, gyertek! ;)

    F2000 - Spa
  • neilszab
    #3971
    F2000
    Spa-Francorchamps

    Időpont: Február 29. Szerda
    További részletek: nkPro Masters Bajnokság
  • neilszab
    #3970
    Szerda este futam!

    Nevezés és eddigi köridők itt: prekvalifikáció
    A futam topikja: nkPro Master - 2. futam
    Az első futam eredménye: bajnokság állása*

    *a bajnokság végértékelésébe az 5 futamból a legjobb 4 eredmény számít bele


  • cifcuk
    #3969
    nem biztos, hogy gomb van beragadva. Csak tipp volt, de az biztos, hogy amikor visszalépsz a boxba akkor kiírja, hogy mennyi üzemanyag lett betöltve. Lehet, hogy egyfolyton a boxbaugral.
    Nem tudom mi lehet.
  • GX25
    #3968
    Igen, egyfolytában ezt írja. És az, hogy melyik gomb van beragadva honnan tudom meg? Van külön gomb amivel az üzemanyagot lehet újratölteni?
  • cifcuk
    #3967
    Ha egyfolytaban ezt írja, akkor lehet valami gomb bevan ragadva, mert folymtosan ujratölti az uzemanyagot.
  • GX25
    #3966
    Ezt írja:

    [PITCREW]: Fuel tank refilled to 9 liters
  • cifcuk
    #3965
    Jobboldalon felül mit ír? nem tudom elolvasni a képminőség miatt.
  • Debilon
    #3964
    attól hogy no hotlinking az imageshacks-ról :D
  • GX25
    #3963
    Sziasztok!

    Letöltöttem a demo-t. Elindítom rámegyek az offline testre kiválasztom az autót és a pályát majd elkezd tölteni a program. Amikor betöltött a következő kép fogad:

    Felhők a háttérben a kép pedig "villódzik".
    (Bocs a képminőségért, mobillal csináltam, prtscreen csak egy feketeséget adott ki.)

    Szerintetek ez mitől van?
  • Nyilas Lehel
    #3962
    csak a virtuálisat bírod kikapcsolni
  • Gerdai
    #3961
    Mert ha egyedül tesztelek a pályán akkor minek a tükör? Nem lehet kikapcsolni valahogy?
  • Nyilas Lehel
    #3960
    miért akarod kikapcsolni?
  • Gerdai
    #3959
    jav: tükröt
  • Gerdai
    #3958
    Üdv! Tudja valaki hogy cockpit nézetben hogyan tudom kikapcsolni a tökröt?
  • neilszab
    #3957
    Véget ért az első futam, 25 fő feletti indulószámmal!

    A következő futam az Osella-val lesz, részletek itt

    Versenynaptár:


    Hungarian nKPro Masters
  • Anotino
    #3956
    Tud valaki linket kuldeni a Monza trackhez, amihez nem kell Gtr2 lemez?
  • neilszab
    #3955
    Jelentkezési határidő a futamra ma este 21:00 óra!!

    Aki lecsúszik, annak is van még esélye, de csak a B, vagy C szerverekre.
    Illetve kikerül a versenynaptár is az oldalra.

    További részletek: nK Pro Masters Bajnokság
  • neilszab
    #3954
    Egyelőre így állunk, alakul a létszám:
    Masters nK Pro Bajnokság Prekvalifikáció

    Ne felejtsetek el nevezni, az itt leírtak szerint, annyi szervert indítunk, amennyit csak szükséges, viszont nem árt jó időt futni a rangsorolás miatt!

    1. futam: Február 1. Szerda
  • attila46
    #3953
    Sziasztok!!


    Új vagyok...kérdésem lenne!!A kormány kijelzőm mért nem müködik???

    köszi
  • pedobear
    #3952
  • neilszab
    #3951
    [/brutálnagy]Indul a GTR-Masters netKar Pro Bajnokság:[/brutálnagy]



    1. futam: február 1. (szerda)

    Eddig 28 érdeklődőnk van, él a szerver működik a prekvalifikáció, a legjobb köridők szerinti rangsorban 2 szervert biztosan indítunk

    További részletek itt: GTR-Masters netKar Pro Bajnokság
  • nyuny01 #3950
    Valakinek nincs kedve körözgetni egy kicsit?
    Bár nekem csak alap pályák vannak fent!
  • bardocz
    #3949
    Következő az, hogy Vintage replikával végigmenjek. Észrevettem, hogy van kézifék, szóval a visszafordítók már nem jelentenek gondot, ellenben az, hogy a motor 5000-es fordulat alatt úgy húz, mintha én hajtanám lábbal az autót, nem kedvez a kigyorsításoknak:D
  • lac coo
    #3948


    Isten ez a fizika ! :_DDD