4108
  • precise
    #4028
    kell állítani practice-t is.
  • lac coo
    #4027
    Én úgy emlékszem, hogy nem .
  • bardocz
    #4026
    Tehát amíg nem jön fel még egy ember, addig egy árva kört sem tudnék megtenni gyakorlás céljából, amíg valakire várok, hogy versenyezzünk esetleg? Kivéve trenton, ott elenged egyedül is.
  • lac coo
    #4025
    Sehogy, nem arra való, :)))
  • bardocz
    #4024
    Ha egyedül megyek fel egy szerverre, akkor hogy az istnebe tudok menni akár egy kurva kört is? Elrajtol, majd egy pillanat múlva kapásból restartolja is a versenyt.
  • precise
    #4023
    Október 26.-án jelenik meg a netKar PRO dobozos verziója, a német UIG Entertainment jóvoltából. Azt nem tudom, hogy Magyarországon is kapható lesz-e, de online az Amazon-on biztos, hogy megvásárolható lesz 18.99 dolláros áron, ami kicsiivel drágább a letöltős verzió 14.99 dolláros áránál.

    Aki esetleg támogatni szeretné az Assetto Corsa fejlesztését az Kunos előző címei megvásárlásával teheti.
  • bardocz
    #4022


    Végre sikerült újra bemenni 10 perc alá, és megörökíteni. 9:4x viszont simán benne lenne, ha végig tudnék menni hiba nélkül.
  • lac coo
    #4021
    Érdekes... Gázt fel kell engedni, ha olyanra van állítva, így meg gond nélkül elvált ....Ezt már igazán megcsinálhatta volna .
  • bardocz
    #4020
    El biza :S
  • Fehercsoki
    #4019
    Árkád.
  • lac coo
    #4018
    Nálam van valami rosszul beállítva , vagy tényleg el lehet váltani manuális kuplungnál anélkül, hogy kinyomnám azt ?
    Eddig észre se vettem ...
  • precise
    #4017
    ennyit tudok
  • Fehercsoki
    #4016
    Az is netes aktiválós lesz? Mert ha kevésbé szar DRM lesz rajta akkor megveszem. Nálunk is árulják majd?
  • Fokker
    #4015
    Sziasztok! nem tudjátok véletlenül, van még magyar bajnoki a GTR-Mastersen kívül? szívesen mennék a Mesterekkel, csak a szerda 21.00 nagyon nem jó, sőt, semmilyen hétköznap sem jó. szombat-vasárnap jó csak, mindegy mikor. de ha van lehetőség óra ellen menni 7végén a GTR-Masters csapatnál, az is valami.
  • Alexease
    #4014
    Ja, olvastam en is, talan eladnak nehanyat, es lesz kis plusz penzuk az AC-ra;)
  • precise
    #4013
    Lesz dobozos verzió a boltokban.

  • Fehercsoki
    #4012
    Az nem valami jó=/
  • Solt
    #4011
    Hmmm... ilyet nem vettem észre, bár szerencsére jó ideje nincs net gondom.
  • bardocz
    #4010
    Ahhoz, hogy elindítsd a játékot, net kapcsolat kell. Legalábbis amikor nálam elmegy a net, akkor nem tudok vele játszani.
  • Solt
    #4009
    Elég egyszer! :)
  • Fehercsoki
    #4008
    Hamarosan megvenném a játékot, de lenne egy kérdésem.Miután megvettem ugye aktiválni kell a payment id-vel a profilomat, ezt elég egyszer megcsinálni telepítés után, vagy minden indításnál internet kapcsolat kell?
  • bardocz
    #4007
    Ja, már max az segíthet csak.
  • lac coo
    #4006
    Telepítsd újra .
  • bardocz
    #4005
    Ez a szép, hogy nem, alul írja, hogy hova van behúzva a váltó, és teljesen jó. Szóval nem értem.
  • Fehercsoki
    #4004
    Leszedtem a trialt, beraktam egy pályát amit netről töltöttem le, és most minden pályát feloldott a trial:D Zártnak írja de lazán betölti a pályát.
  • Fehercsoki
    #4003
    Az a baj, hogy a Formula Force EX kb. 200 fokot tud elfordulni, ez elég lehet?
  • Alexease
    #4002
    Mindig is kevesen multoztak vele, eleve a tabora is kicsi, raadasul korabban meg komoly problemak voltak a kezelofelulettel es az online-nal.
    1-1 kisebb letszamu Magyar/kullfoldi online bajnoksag szokott lenni, nyilt szerverek nincsenek avgy ritkan vagy hasznalhatatlan.

    Megeri megvenni, mert a tudasahoz, tartalmahoz kepest (modoljak, van hozza 1 auto es 2-3 tucat palya, valtozo minosegben) eleg olcso, es ezzel meg az AC-t is tamogatod:)

    Nem ismerem az EX-et, de mar eleg jo a kormanybeallitas benne, szerintem 360/450 fokos elfordulast be lehet allitani tokeletesen.

    Szerintem toltheto demo, probald ki.
  • Fehercsoki
    #4001
    Mennyien multiznak még ezzel a játékkal? Megéri most megvenni ilyen közel az AC megjelenéséhez? Logitech Formula Force EX-el lehetne vele játszani rendesen, vagy azért kell a nagyobb elfordulás?
  • lac coo
    #4000
    jól vannak kiosztva a gombok-sebességek? Bár szerintem hülyeség de nem lehet valahol valami dupla ? Vagy setupban véletlenül elállítottad a 2-es áttételét? :))
    Mit tudom én, lövésem sincs ...:)
  • bardocz
    #3999
    Senkinek semmi ötlete? Berakom kettesbe, és leblokkolnak a kerekek. Mindegy, hogy auto kuplung ki vagy be van kapcsolva, nemjó.
  • bardocz
    #3997
    Az F1800-as jó, a vintage replica csinálja ezt.
  • bardocz
    #3996
    H-váltóval azt csinálja a játék, hogy 1esben elindul az autó, és amikor berakom kettesbe, lefullad, és leáll. Ez mitől van?
  • Leo67
    #3995
    Öten-hatan voltunk, de valami probléma lett az versenyszerverrel. A "B" szerveren azért volt egy fun race-t, amelyen viszont én már sajnos nem tudtam részt venni.
  • cifcuk
    #3994
    f1800 milyen volt?
  • Leo67
    #3993
    Június 6-án lesz a következő futam. Marad Falkenberg, de ezúttal Osellával megyünk.

    Kapcsolódó témák itt: http://forum.gtr-masters.hu/forumdisplay.php?145

    Prekval: http://www.gtr-masters.hu/prequal/hnkm/
  • Leo67
    #3992
    Bízunk benne :D
  • cifcuk
    #3991
    F1800-al mókás futamotok lesz. :D
  • Leo67
    #3990
    Folytatjuk a tesztsorozatot a GTR-Masters szerveren.
    Falkenberg F1800 van napiranden. Részletek itt.
  • Alexease
    #3989
    A keszitok olaszok, igy irhat olaszul is. :)
  • pedobear
    #3988
    Írj a készítőknek egy angol levelet!