4108
  • unrealnoise
    #3707
    megveheted ezt is addig, de az rf2 nem érdekel? ősszel szerintem már ki lesz adva...
  • Nyilas Lehel
    #3706
    elvileg igen
  • balazsgigi
    #3705
    És ha megveszem(ez olyan 4000Ft körül van,ha minden igaz),akkor az összes autó,össz pálya,és minde n funkció használható?
  • Nyilas Lehel
    #3704
    Sajnos a magyar liga befuccsolt a kevés induló miatt.
    igen demoval is lehet menni online.
    a demoban nem lehet addon pályákat használni.
    az esőt nem tudom.
  • balazsgigi
    #3703
    Nekem a bemásolt pályákat nem indítja el a játék.Esőt nem lehet valahogy kicsikarni a demóban?Beállításoknál hova nyúljak,mit állítsak,hogy ne pördüljön meg az autó olyan könnyen?Vagy egy beállításról szívesen látnék egy képet.
    Online lehet demóval játszani?
  • balazsgigi
    #3702
    Sziasztok!

    Érdemes megvenni a játékot?Vannak online magyarok?Sokkal többet nyújt,mint a demó?Most az Abart-ot próbálgatom.(forma nem az én világom)
    Ezt meg az iRacing-et nézegettem,de azt kicsit sokallom.Bár kipróbáltam még egy régebbi tölthető verziót,hát igen bejön,gondolom az új már jobb is,csak sajna a pénz is számít.
  • Ginger17
    #3701
    Zolder v1.0
  • pointer4
    #3700
    Mondjuk itt ha jól tudom nem a kinézet a lényeg, hanem hogy a tapadása is változik a pályának, a felgumizott részen!
  • b-type
    #3699
    tetszik hogy nem tűnik el, mert az elég illúzióromboló tud lenni, ha hamar törlődik,...és később időzített sem használ a 'beleélésbe'.
  • Nyilas Lehel
    #3698
    a nem bétát mikor adja ki a kunos?
    most a legújabb a beta b ?
  • Ginger17
    #3697
    Végre.
  • Ginger17
    #3696
    Az is igaz, hogy tulajdonképpen senki sem mondta, hogy a Vintage GT egy ehte Shelby Daytona, szóval amíg ez egy fiktív autó, addig olyan (elméleti) fizika kerülhet alá amilyet csak jónak lát a készítő... ezzel nem lehet vitatkozni. :) Az, hogy az új autók (VGT, FKS) kissé el lett kapkodva, az sztem egyértelmű, úgy értve, hogy a korábbiakhoz képest. Remélem azért béta a béta, mert ez még idővel alakul majd.
  • pointer4
    #3695


    Jó lesz ez ha megyen :D
  • pointer4
    #3694


    Nordscleife
  • b-type
    #3693
    szvsz is kicsit el van túlozva, talán nem jutott elég idő kidolgozni...később még változhat.
    Én magamnak úgy magyarázom hogy egyenlőre az akkori felfüggesztéssel, fékkel és diagonál gumikkal futtatom az autót...így nagyjából oké.
    De az ziher hogy egy akkori autót képtelenség a mai stílusban vezetni..mármint gyorsan, másként volt a fékmelegítés, fékelosztás, a karburálás, a diffi...és leginkább a felfüggesztés, egy hajó a mostani versenyautókhoz képest...és persze az akkori gumik is tizedét bírták mind tapadásban, mind hőtartásban...stb.
    Az anyagok rengeteget változtak...üzemanyag, fékbetétek, gumiabroncsok, csapágyak...szimeringek...rengeteg minden.
    ..és mi hiába akarunk 'hagyományos/régi' stílusban gyorsan vezetni, sztem nem igazán megy.
  • Ginger17
    #3692
    űAzért az nem mondanám, hogy a lenti Road America videóban olyan hűde'nagyon kímélné az ürge azt az autót... Amúgy régi Trans-Am versenyek videói voltak azok amik alapján először felmerült bennem a gondolat, hogy nem eszik olyan forrón a kását, mit azt a hardcore szimulátor közönség elvárná. Én megaszondom a tutit: sztem ez a "takony fizika feeling" a GPL óta lett mértékadó és már akkor is ezt tolják egy komolyabb szim alá, ha ennek realitása a 0-hoz tendál. Túl van hajszolva a kérdés. Ezek az autók nagyon (de nagyon!) nem csúsznak ennyire.

    Ezzel együtt - továbbra is hangsúlyozom - nem rossz szórakozás, de amikor egy szim verseny úgy van meghirdetve, hogy "drifteljünk már egy jót ezekkel az izomszörnyekkel" akkor kicsit érdemes elgondolkodni. Pointer javaslata a nyerő - támogatom.
  • bardocz
    #3691
    Inkább régi videókat nézzél, ma már féltik ezeket a kocsikat, nem nyomják egyiknek sem úgy, mint régen. Jó példa erre a megmaradt B csoportos rallyautók. Nem láttam egy videót sem, ahol ma úgy kanyarodnának vele, mint régen. Lassan meg csak könnyebb íven tartani.
  • pointer4
    #3690
    Ilyenkor kellene azt, hogy valaki beszóljon, valami ilyesmit:
    " basszátok meg, nekem van egy Daytona Shelby-m, gyertek hétvégén és próbáljátok ki, ha nem hiszitek" :D
  • Ginger17
    #3689
    A GTL példa elsősorban az amcsi GT "dögökre" vonatkozott volna (mint az gondolom kiderült nálam nagy kedvencek ezek a szörnyek...). Szóval próbáljon már valaki így közlekedni egy GTL-es Mustanggal.



    Bocs, az offért.
  • Ginger17
    #3688
    Félreértesz.
    Nem állítom, hogy nem élvezem a dolgot és simán rá lehet érezni a határokra (pláne ha még picit bütyköl is ezt-azt az ember az autón), de biztos vagyok benne, hogy ez a takonyautó effektussal átestünk a ló másik oldalára. Abban teljesen igazad van, hogy nem hajtja túl a srác az autót, de próbálj csak meg (még ilyen relatív alacsony) sebességnél is ilyen stabilan kanyarodni ezzel az autóval... kizárt dolog, hogy az ilyen simán menne a szimulátorban. A GT Legends ugyan ez a szitu (persze más kategória). A közelmúltban volt szerencsém végignézni egy-két Vintage autóversenyt - a belső kamerákra kihegyezve a dolgot - de fele annyit nem küzdenek az autókkal (ellenkormánnyal, sodródással, csúszással) mint ami a szimekben "szokás". Ezért írtam a kérdést.

    Szóval, (még mindig) nem hiszem, hogy az az igazi ami alapból takony - vagy, hogy az "A" szim ott kezdődik... azzal együtt, hogy tényleg le a kalappal a progi előtt és minden percét élvezem.
  • pointer4
    #3687
    Ilyenkor én mindig magamban keresem a hibát, tételezzük fel, hogy most is így van, és a készítő nem csinált baromságot.
    Lehet rossz a sebességérzet amit kapsz, illetve hozzászoktál valami gyors formula géphez, és ahhoz hasonlítod.
    A videón se volt valami nagy kapkodás a géppel, tojáshéjon nyomta a srác a gázt a kanyarkijáraton.
    Próbáld meg holnap újra nyugodtabban :)
  • Ginger17
    #3686
    Egy abszolút (ál)laikus kérdésem lenne. Egy szimszaki magyarázza már el nekem, hogy abban mi a jó, hogy a Vintage GT autó alapból úgy csúszik mint a takony. 1xűen nem hiszem el, hogy egy ilyen autót ilyen veszettül nehéz (nyilván csak nekem) a pályán tartani... még igen igen alacsony sebesség mellett is. Ez utóbbi gondolatomat támasztaná alá ez a videó...

    http://www.youtube.com/watch?v=od-bwNQlIBA&feature=related

    A válszt megköszönném.
  • Rodok
    #3685
    Sziasztok!

    Valaki segítsen, miért van az, hogy rendszeresen kidob a játék, és utána percekig nem enged újra csatlakozni.
  • csige791
    #3684
    nem. Senki nem használja nkworld-öt.
  • TeeBeee
    #3683
    Köszönöm, hogy foglalkoztál vele(m). Hosszas, kitartó keresés után egyébként találtam egy oldalt ahol zip-ben van minden track.
    Nem tervezitek egy FTarget kupa elindítását/szervezését? És amit még észrevettem, hogy a nkworld-ön nincs ott Nurburgring (szerintem az egyik legjobb pálya).Tervezitek később több pálya futtatását a szervereiteken?
  • csige791
    #3682
    Nekunk van egy dediszerverunk, azon mennek a szeróink, meg a nkworld.net szerók.

    500servers meg gaming solution foglalkozik netkarral, a clan.hu meg elvileg bármit indít kérésre.
  • kifli
    #3681
    Egy gyors kérdés!

    Ti tudtok magyar netkarpro hostingról?

    Illetve, ha lenne, bérelnétek szervert? Akit érdekel dobjon rám egy pm-et!!
    url-t és satöbbit nem írok ide, mert nem reklámozni, csak igényt felmérni szeretnék :)
  • csige791
    #3680
    Elvileg ez nem kéri a dvd-t Egy olasz sráctól kértem a linket, garanciát nem vállalok.
  • TeeBeee
    #3679
    Bár időm nem sok volt, én 3x visszaolvastam. A legtöbb link már nem működik (404), de ami nekem a legfontosabb (monza), azt nem is láttam "közzé tenni". Nem vagyok az a rögtön helpért kiáltó ember, már egy hete googlizom monzát, de semmi sikerrel. Azért köszönöm.
  • csige791
    #3678
    Szia, sajnos időm nincs, de ha neked van akkor ha visszalapozol párat szinte mindhez találsz kicsomagolt linket.
  • TeeBeee
    #3677
    Sziasztok!
    Új vagyok a fórumon és új a nKPro világában. Eddig csak a demoval játszottam. Egy nagy kérésem lenne felétek, remélem valaki tud nekem segíteni. Nekem sajnos nincs meg a GTR2 és GT Legends játék így Monza, Brno és Magny Cours nem elérhető. Van Race07-em és GTR Evom eredetibe de azzal sz*rt se érek. Szóval ha valaki megszánna engem és elküldené vagy feltöltené a kicsomagolt verziót azt nagyon megköszönném. Tudom hogy ez illegális, de nem tudná meg senki :)
    Köszönöm szépen.
  • Nyilas Lehel
    #3676
    Csige, nkwoldon akkor már nem lesz több futam
    Hogy álltok a saját game-el?
  • lac coo
    #3675
    Jah, értem. Eddig észre sem vettem mondjuk ritkán ütköztem .
  • csige791
    #3674
    Eddig ha épphogy csak hozzáértél a másik autóhoz az elrepült 100 métert. Ezt próbálják javítani, mert jelenleg nem lehet normálisan versenyezni. Kicsit megtolod a másikat ha mondjuk mögötte mész és vége mindkettőtök futamának.

    Ez az egyik dolog amiért a netkarral nem játszik a kutya sem...
  • lac coo
    #3673
    Ezen mit kell nézni? Még jó, hogy összeütköznek ...
  • csige791
    #3672
    Fejlesztett ütközés érzékelés
  • lac coo
    #3671
    http://www.funvid.hu/index.php?page=videos§ion=view&vid_id=106612
  • Vagtazo
    #3670
    Sziasztok!

    Lenne egy olyan problémám, hogy megvettem még 2009.09.-ben a játékot ment is meg minden.
    Kicsit hanyagoltam, aztán gondoltam ujra rakom, sikerült, beirom a nevem és (ami volt license) nem fogadja el (nklic nevü fájlban ami volt paycode, lincese szám)
    Mostani verzio nkpro beta 3.
    Tudja esetleg valaki hogy mit kurtam el?

    Elöre is köszönöm a válaszokat.
  • csige791
    #3669
    Új nkWorld.net



  • csige791
    #3668
    Illetve annak a maragoninak elég ratyi a fizikája az nkp-hez képest.