4108
  • Alexease
    #3747
    Ez lehet guminyomas, kerekgeometria vagy aero. Bar nincs rajta szarny (F1600), de attol meg szamolja a legellenallast es ahhoz a vegsebesseget, vagyis szamit mennyire van leultetve es/vagy elore/hatra billentve a kasztni. A setup resznel valahol realtime irja is a josolt ertekeket, ott latni. De (sokat) szamithat a toe/camber/caster is, mert a kulonfele beallitasoknal mas-mas a tapadas/surlodas/nem egyenesfutas stb.

    Minimalis kulonbsegek lehetnek, de ha vegsebessegben csak 5%-ot szamit, akkor mar meg is van a 10-15 km/h ;)
  • Jamirofan89
    #3746
    Előre is elnézést.Nem tudom hova tenni ezt a kérdést.
    Szeretném megkérdezni,hogy F1600-al verseny közben ugyanolyan sebesség-áttétel mellett,ugyanolyan kigyorsítással a kanyarból lehet-e 10-15 km/h-nyi különbség,ha X autó 16 liter,Y autó 8 liter üzemanyaggal indul? Érdeklődtem a riválisnál és a benzines dolgoggal jött...
    Mert nálam mindegy mennyi van a gépben 4 l,8 l,16 l ugyanannyit megy,de látva az ellenfelet folyamatosan gyorsul mögöttem szélárnyékban majd kielőz.Fordítótt helyzetben szélárnyékban állandóan ellóg.
  • unrealnoise
    #3745
    Hát nem is volt soha nagy pörgés... Online egyes helyben tuti sokan játszanak vele, én is elővenném néha, ha lenne egy kis AI, vagy pár ismerős, akivel tudnám tolni. De már akkor sem sokáig, mert nemsoká itt az rF2...
  • Gerdai
    #3744
    Na mi van itt? Pangás? Kurvára az látom!
  • Gerdai
    #3743
    Ó már dög unalmas az. Nem lesz F1-es autó a netkarhoz? Tud valaki valamit? Mi? Mi?
  • csige791
    #3742
    Ilyen jól boldogulsz a KS2-vel?
  • Gerdai
    #3741
    Mikor lesz a netkarhot Formula 1-es autó? Kurva jó lenne már.
  • Jamirofan89
    #3740
    Azt nem értem,hogy a rankot miért nem frissíti az oldal?
  • Debilon
    #3739
    én egész jól elvagyok a full-al.. Abarth-ot vagy a F1600-ast szoktam kergetni, online nem igazán megyek, talán 1-2x próbáltam traininget, mondjuk ott normális arcok voltak, nem löktek le a pályáról meg semmi egyéb
  • Jamirofan89
    #3738
    Gondolom akkor csak a liga jelentheti a megoldást...
    Komoly fejtörést okoz ez a játék.Próbáltam már lfs-t,régebbi verziós iRacinget,GPL és eddig ennél érzem azt,hogy KELL a teljes verzió.Tökéletes lenne,ha a játék regisztrálná a kanyar levágásokat és lehetne szavazattal bannolni.
    Csak ugye jön az Rf2 is :/
  • Debilon
    #3737
    hacsak a szerver gazdája éppen nincs fenn
  • Debilon
    #3736
    nincs
  • Jamirofan89
    #3735
    A lökdösődő köcsögök ellen van megoldás a demo játékban? És még sértegetet is a kanyar levágós,ferdeszemű szarházija.
    Teljes verzióban van admin a szervereken?
  • VO101 tvr
    #3734
    Jól
  • LESCO
    #3733
    Jól látom, hogy kijött az 1.3 végleges verziója?
  • csige791
    #3732
    Esténként biztos, hogy találsz 1-2 teli szervert. érdemesebb bajnokságban indulni, ebből jelenleg csak külföldi van.
  • davidboy
    #3731
    Sziasztok!
    Vásárlás előtt állok, és az lenne a kérdésem, hogy online versenyeken vannak bőven ellenfelek vagy csak néhány ember lézeng a szervereken?
  • Nyilas Lehel
    #3730
    tényleg nagyon jó mert lehet vele keresztbemenni rendesen de normálisan is
    és a sima vintage-hez képest van tapadása is
  • Ginger17
    #3729
    Ez a Vintage GT Replica nagyon "húhaaa" lett...
  • Nyilas Lehel
    #3728
    igen én azt csináltam hogy letöltöttem újra és akkor jó
  • Debilon
    #3727
    igen, nekem is.. de a betöltő képen 1,3 beta-t ír még mindig

    viszont a menü megváltozott, az autó/pálya választó képernyő elég gáznak tűnik, baromira kivannak nagyítva a kocsik/pályák
  • Nyilas Lehel
    #3726
    nekem jött le valamilyen frissítés amikor indítozzam a netkart
  • Nyilas Lehel
    #3725
    Újra netKar Magyarország https://sites.google.com/site/netkarhungary/hot-news-1/ujranetkarmagyarorszag
  • Nyilas Lehel
    #3724
    Csige(László János(aki csinálta a magyar bajnokságot))Tárgyal Spanyol és Görög ligákkal egy netKar Euro liga létrehozásáról. Talán már október-november környékén lesznek versenyek. többet én sem tudok
  • LESCO
    #3723
    Ezt kifejtenéd bővebben?
    Ki tárgyal kivel és miről?
    Köszönöm.
  • Nyilas Lehel
    #3722
    Spanyol és Görög ligákkal folynak a tárgyalások, egy netKar Euro liga létrehozásáról.Ha minden jól megy okt-nov környékén indulhat a móka.
  • LESCO
    #3721
    Candidate Release videók... :)
  • istvan2010
    #3720
    Már sikerült...
  • istvan2010
    #3719
    Miért van az hogy írányításhoz vagy csak billentyút vagy kormányt vagy gamepadot enged. Nem lehet megcsinálni valahogy hogy engedje innen is onnan is a gombokat (pl. kormány= gáz pedál, fék pedál; billentyű= balra nézés, jobbra nézés, hátra nézés)
  • istvan2010
    #3718
    De nincs paypal számlám és nem nagyon értem hogy hogy kéne csinálni. :(
    Esetleg tud valaki segíteni?
  • Nyilas Lehel
    #3717
    DE LEHET PAYPALLAL IS
  • cselt
    #3716
    Paypallal nem lehet megvenni?
  • balazsgigi
    #3715
    Nekem is ez a bajom.Már rég megvettem volna,ha mondjuk levehetném a polcról,és perkálnám érte a manyit.
  • istvan2010
    #3714
    De ahoz ilyen dombor nyomott kártya kell? Nem?
    Mert utánna néztem és egy VISA vagy Master Card kártyát igényleni 4500ft.
    Így nekem már nem érné meg a dolog mert a kártya többe kerül mint maga a játék.
    Én néztem rosszat vagy tényleg ilyen sokba kerül egy ilyen bankkártya?
    Nem tud valaki valami olcsóbb megoldást? :)
  • Nyilas Lehel
    #3713
    bankkártyával is lehet
  • istvan2010
    #3712
    Milyen módon lehet megvenni a licenset a netkar pro-hoz?
    Mindenképpe kell hozzá PayPal számla?

    Köszönöm előre is. :D
  • balazsgigi
    #3711
    Hát inkább úgymond kiváncsi vagyok rá,mert az egy az nem jön be.
  • Nyilas Lehel
    #3710
    én azt nem értem miért játszanak a netkar-al ilyen kevesen.?
  • unrealnoise
    #3709
    jajjmá. javíthatatlan vagy. :D
  • lac coo
    #3708
    Melyik ősszel ? :D