Az USA megtámadta Irakot
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Annyira kimaradtak a WW2-bõl hogy a nácik náluk tárolták a zsidóktól elszedett aranyfogakat😊
V9ykn8_TZL0
szerintem csak játszod a hülyét, szopatsz, ugye?? 😄DD Svájc azt csinál, amit akar, amíg az õ banjaikban csücsül Európa tõkéje...
Riszpekk
svájc egy kicsit mást tészta😊
''Egy probléma nem oldható meg azzal a gondolkodással, amely magát a problémát létrehozta''
Rakéne már jönni, hogy nem mindig a legerõsebb mellé kell állni, lehet hogy katonailag jó nekünk, de gazdaságilag nem biztos.
Svájc más tészta, nem tudom feltûnt-e, a WW2-bõl is kimaradtak, mivel náluk van a világ pénze.....
Riszpekk
jelen esetben így is felfoghatják, hisz ha nem segítünk legyõzni Irakot, akkor hátráltatjuk a támadókat..... közünk tényleg nincs hozzá, de nemsokára büszke lehetsz, hogy a te országod is segített eltávolítani egy nagyon veszélyes elemet a földrõl
Riszpekk
Csak ne feletsd el, hogy az EU két legerõsebb országa (Franciaország és Németország) a háború ellen van. Jó lenne eldönteni, hogy most EUtagok akarunk lenni vagy az amerikai zászlón egy csillag.
az meg a másik... ráadásul a németek is elcsendesedtek, a franciák meg sose szerették az angolokat.....
Riszpekk
Ennek nem sok köze van az EU-hoz, ez max a NATO-t érinti, az EU nem katonai szövetség. Ezt ugyanúgy nem kéne belekeverni, mint a vallást.
Riszpekk
dehogyis..... ha nem teljesíted a kérést, azzal máris ellene cselekszel
nem vagyunk abban a helyzetben, hogy feltételeket szabjunk USA-nak és Angliának, inkább örülnünk kéne, hogy segíthetünk nekik, és ezzel megalapozunk egy jövõbeni komoly politikai kapcsolatot, (ami valahogy nem volt jellemzõ az elmúlt 4 évben, tehát érthetõ, ha bizonyos helyeken megpróbálják aláaknázni ezt a törekvést......)
nem vagyunk abban a helyzetben, hogy feltételeket szabjunk USA-nak és Angliának, inkább örülnünk kéne, hogy segíthetünk nekik, és ezzel megalapozunk egy jövõbeni komoly politikai kapcsolatot, (ami valahogy nem volt jellemzõ az elmúlt 4 évben, tehát érthetõ, ha bizonyos helyeken megpróbálják aláaknázni ezt a törekvést......)
Riszpekk
Pont az EU csatlakozás elött Európa ellen szegülni az jó taktika? Azért legyen már bennünk valami nemzeti öntudat. Na most jön, hogy büdõs fasiszta, náci.
GLA vs. USA hmmm.....mintha hallottam volna már 😊 A haver mindig lever GLA-el. Szal lehet benne valami 😄D
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Na itt a lényeg!!! Ha Irak nyerne (LOL), akkor szarban lennénk, de erre nem sok esély van, és így csak jól járunk vele, hogy márpedig odaálltunk az egyik oldalra.
Riszpekk
Optimista hozzá állás 😊 Ez a lényeg 😊
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯
Mire számítottatok?
Hogy a felvonultatot 300.000 emberke szépen hazamegy?
ugyanmá....
Hogy a felvonultatot 300.000 emberke szépen hazamegy?
ugyanmá....
Politikusainkkal nem az a baj, hogy rosszabbak nálunk, hanem, hogy nem jobbak
jogilag? és?? egy követ nem dobunk rájuk, hol itt a háború?? jogilag mindketten bûnözõ drogosok vagyunk, de biztos, hogy ez számít valamit?
Riszpekk
de hát nem szálltunk be, könyörgöm.... megkértek egy szívességre, és mi teljesítettük, mert semmi okunk nincs rá, hogy egy fingnyi esélyt is adjunk Husseinnek, másrészt igen jól járunk vele, ha segítjük az USA-t
a segítség és a részvétel nem ugyanaz
a segítség és a részvétel nem ugyanaz
Riszpekk
sõt, én azt nem értem, hogy miért kell egy ilyen országnak, mint mi beszálnunk egy háborúba.
ami ráadásul nem is a mienk, semmi közünk hozzá.....
ami ráadásul nem is a mienk, semmi közünk hozzá.....