7924
  • zsotesz
    #7764
    nekem is PAL-os
  • janihunk
    #7763
    Ezt szedtem le. Vgy az International verziót kéne?
  • zsotesz
    #7762
    én még tavaly valamikor játszottam vele, nálam nem volt ilyen gond
  • janihunk
    #7761
    FF X-2 vel játszik valaki? Van valami különleges grafika beállítás hozzá? Mert nekem ha videó van F9 et kell nyomni hogy látszódjon de még úgy is elvesz a videó aljából, ha ingame van megint F9 et kell nyomni mert ha nem akkor csúnya a graf. És ebből következik hogy F5 i nyomni kell mindig ha váltás van mert ugrál a kép ha nem teszem. Sima alap beállításaim a GoW1-2 nél is meg az FF X nél is jók. Csak a X-2 csinálja ezt. Van valami megoldás erre? Mármint hogy ne keljen F9 et nyomni hanem szépen menjen az egész úgy ahogy kell? SVN 5072 vel i próbáltam meg 5064 el is. Ugyan az sajna.
  • Weezymadafaka
    #7760
    Most felraktam a 0.9.9 5037 verziót, de elinditom és kiirja h xAudio hiba van...utána beállitom a hangnál a hangszóróimat..akkor meg leáll az egész...nem értem egyszerűen
  • Weezymadafaka
    #7759
    Sziasztok! Én arra a problémára szeretnék megoldást h elindul az egész de kép nélkül és csak hang van...annyi féle beállítást próbáltam már...vki tudna segíteni megköszönném. 0.9.8 (r4600) verziót használom
  • janihunk
    #7758
    +1 csak érdekelt hogy ezt meg lehet-e oldani, nem egy létfontosságú kérdés.
  • robogo81 #7757
    Tudom hogy fontos a vibráció,de az a gémpad tökéletesnek látszik ahhoz hogy játssz vele,ha minden gombját meg a joyokat felismeri,akkor használd,a God of warhoz tökéletes(meg mindenhez).
    Ha pedig magadnak veszel a jövőben,akkor meg olyat vegyél amihez van jó támogatás(meg amit a pénztárcád elbír D:).
  • robogo81 #7756
    Újra kell a telepítőt indítani,akkor van lehetőség a driver törlésére.
    Letesztelve( kiváncsi voltam mit csinál).
  • janihunk
    #7755
    Hát feltettem de semmi., Azóta le se bírom törölni pedig nem is fut:D
  • robogo81 #7754
    És az a game-contr13.zip,amit a le lehet tölteni a linkelt oldalról?
  • janihunk
    #7753
    Semmi, már keresem vagy 10 perce a drivert de semmi.
  • janihunk
    #7752
    Köszi nem boltból vettem egy ismerős adta kölcsön. Nem sokári kipróbálom a drivert.
  • robogo81 #7751
    Elvileg adniuk kellett volna hozzá minimum 1 cd-t.
    Na mindegy,nézd meg ITT ,ennek kellene a driverének/vagy valaminek lennie,mást nem találtam.
  • janihunk
    #7750
    Pontosan ilyen. de én drivert nem találtam.
  • robogo81 #7749
    A kontrollerhez fel van telepítve a legfrissebb(vagy gyári) driver?
    Nekem ha nincsen a legújabb driver felrakva(telepítős ,felismerős),akkor csak a gombokat meg a joyokat ismeri fel,nincsen érzékenység,meg rezgés(erősség) sem.

  • janihunk
    #7748
    Hát nekem ez a lehetőség nem jön elő, a pad21 ben benne vn a billentyűzet irányítása is meg a kontrollelé is.
  • robogo81 #7747
    Üdv mindenkinek,és BOLDOG ÚJ ÉVET!
    © janihunk:
    LilyPad setting/Pad1 fül:Jobb alsó sarok:Add Force Feedback Effect alatt az irányítót kiválasztani,rányomni a big és a smart motor gombokra,utána az uj ablakban már lehet nyomni a test gombot,ha minden rendben 2 féle rezgés lesz,nekem ilyen irányítóm van azzal gond nélkül megy.
  • janihunk
    #7746
    Sikerült beszereznem egy ilyen: kontrollert, az lenne a kérdésem hogy az emuban hol kell bekapcsolni a rezgést? Játékban be van de nem rezeg. Ps2 konzolon meg rezeg, tehát jól müxik a kontroller.

    MatHY: Kevés az a proci, még az enyém is. Húzd fel 3.5Ghz-re. innen szedd le a legújabb emut biost meg google talál. Az emuban a GSdx-ben először dx9 és natív felbontás. Ha élvezhető mehet a 2x felbontás és így tovább.
  • MatHY
    #7745
    Sziasztok!
    Tudnátok segíteni nekem abban, hogy jól fusson majd a Gran Turismo 4 nekem?
    a következő a konfigom:
    Intel Dual-Core E6500 2M Cache, 2.93 GHz, 1066 FSB.
    4gb ram 1066MHz
    Ati Radeon HD 5750 1gb dx11
    Nem a legjobb gép de remélem egy megfelelő beállítsal szépen futna a GT4 ha nem is a legszebb felbontásban! :)
    Régebben próbálkoztam PCSX2 emuval és a GT4el de akkor akadozott nem volt jó, ezért fordultam most hozzátok, hátha ti tudtok segíteni egy helyes beállítást találni az emu-ra. A választ előre is köszönöm, és Boldog Új Évet kívánok (B.Ú.É.K.) mindenkinek!:)
  • janihunk
    #7744
    Ez az hogy nem lehet. Ütöttem majd 20 percen át hogy hát ha megdöglik de semmi. X360 kontrollerrel meg lehet igaz? Mr láttam hogy van olyan az emuba hogy kezelje azt.
  • Seth
    #7743
    Hát billentyűzetről nem tudom hogy meg lehet e csinálni azt a körkörös mozgást ami a meduza fejének letépéséhez kell. Szerintem szerezz be egy irányítót,amin van analóg kar,sokkal könnyebb dolgod lesz, ha emulátorokat használsz akkor meg főleg szerencsés ha van kéznél
  • janihunk
    #7742


    Itt hogy tudok továbbjutni? 2 percnél van az a majom. Billentyűről játszom.
  • zola2000
    #7741
    Ami a build 5005.
  • zola2000
    #7740
    Nemtom, toltsd a legujabbat.
  • biomage
    #7739
    mikor adták ki?
  • zola2000
    #7738
    na mindenki töltse az új pcsx2t, ahogy látom végre sikerült többszálasítaniuk a GSDXet is, így a GS limitált játékok is jobban futnak!
  • robogo81 #7737
    Nekem is 64 bites a rendszerem,elvileg gond nélkül kellene mennie,csak a visual cc+ 2010 legyen fent(a dolphin is igényli).
    Nekem is kiírja hogy ezek a pluginok nem mennek,de a többivel gond nélkül megy.
  • fantomvampire
    #7736
    robogo81: az nem baj hogy nekem 64 bites a rendszerem ? es amit itt talaltam http://buildbot.orphis.net/pcsx2/ azok 32 bitesel illetve amit neztem hogy ha ezt hasznalom akkor ezek hibasak

    Path: D:\Progik\pcsx2-4980-windows-x86\pcsx2-4980-windows-x86\plugins\GSdx32-AVX-r4979.dll
    File is not a valid dynamic library.
    Path: D:\Progik\pcsx2-4980-windows-x86\pcsx2-4980-windows-x86\plugins\GSdx32-AVX.dll
    File is not a valid dynamic library.
    Some kinda plugin failure: D:\Progik\pcsx2-4980-windows-x86\pcsx2-4980-windows-x86\plugins\GSdx32-AVX-r4979.dll
    Some kinda plugin failure: D:\Progik\pcsx2-4980-windows-x86\pcsx2-4980-windows-x86\plugins\GSdx32-AVX.dll
    Path: D:\Progik\pcsx2-4980-windows-x86\pcsx2-4980-windows-x86\plugins\ZZOgl-r4951.dll
    File is not a valid dynamic library.
    Path: D:\Progik\pcsx2-4980-windows-x86\pcsx2-4980-windows-x86\plugins\ZZOgl.dll
    File is not a valid dynamic library.
    Some kinda plugin failure: D:\Progik\pcsx2-4980-windows-x86\pcsx2-4980-windows-x86\plugins\ZZOgl-r4951.dll
    Some kinda plugin failure: D:\Progik\pcsx2-4980-windows-x86\pcsx2-4980-windows-x86\plugins\ZZOgl.dll
  • robogo81 #7735
    Sziasztok.
    fantomvampire: Próbáld ki a legújabb verziókat,sokszor javítanak a sebességen valamit.
    Meg használd ki a speedhack beállításokat,a procid csak SEE2-t támogatja,meg a pluginban használj dx11-et(ha vista/win7 van a gépeden).
    Meg próbáld tuningolni a procit,ha tudod,az emu főleg erővel dolgozik.
    Az újabb emuk lentebb vannak linkelve,meg több hozzászólás is foglalkozik a sebesség állításával,az előző 1-2 oldalon.
  • fantomvampire
    #7734
    Udv!

    egy kerdesem lenne leszedtem egy pcsx2-r4600 (0.9.8) verzio.
    Van hozza biosom is.

    A gepem adatai:
    Physical RAM = 2047 MB
    CPU name = AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 5000+
    CPU speed = 2.599 ghz (2 logical threads)
    Vidi kari: ATI HD 5670

    Leszedtem az NFL 11-et ezzel szeretnek jatszani.
    Sikerult elinditani de szemcses a kep es akad mint ha lassitott felvetel lenne es a hang is ilyen.
    A beallitasoknal ahol van az SSE2, SSE3 ... nekem csak az SSE2-t lehet beallitani.

    Valaki tud valmi tippet hogy hogy tudnam megoldni hogy rendesen menjen a jatek?

    Elore is koszonom a valaszt.
  • robogo81 #7733
    Nekem jól megy a dvd-5-ös verzió,azt nem tudom hogy pal vagy ntsc verzió,de én úgy tudom,hogy csak a videók vannak újratömörítve,az adatokhoz nem nyúltak hozzá.
  • Shep
    #7732
    Hát én ha jól emlékszem a 4 gigások szarul mentek, meg valahol be is fagyott és nem lehetet továbbmenni. A 8 gigások viszont gond nélkül működtek. Persze azóta az emu is fejlődött úgyhogy lehet, hogy már a 4 gigással sincsen gond.
  • fearfan
    #7731
    Elkezdtem játszani ezt a 24 játékot,de vmiért a mentések elvesznek és amikor megnézem,akkor corrupt save-nek látja.Mit lehet ez ellen tenni v mien verziót szedjek le?A választ előre is köszönöm!
  • Evin
    #7730
    Lehet, hogy az a felújított HD kiadás volt.
  • vk90
    #7729
    Leszedtem a God of War 2-t a 4 GB-s változatot. Ez csak az egyik CD vagy az egész játék? Mert láttam neten, hogy van 8 GB-s változat is.
  • ffxi
    #7728
    Akartam spórolni :)
  • Evin
    #7727
    Kétlem. Meg amúgy is vannak PSX-es emulátorok.
  • ffxi
    #7726
    PS 1-es gémeket viszi az emulátor?
  • zola2000
    #7725
    Igen, beállítások menü -> emuláció beállítások -> játék hackek -> (ami ajánlott azt persze kapcsold be) és VU cikluscsökkentést rakd 2re, meg az MTVUhoz is pipa (ja és a pluginoknál is SSE41eset válassz, vagy ha azzal nem jó akkor SSSE3mast)

    olyanokkal meg ne foglalkozz hogy "nem ajánlott", mert azt csak azért írják mert a játék esetleg bugos lehet, a legtöbbször furcsa kép/akadozó hang, de ha játszhatatlanul lassú, akkor muszáj, és a legtöbbször nem okoznak semmi hibát...

    Egyébként most végeztem ki az ICOt.