7924
  • Evin
    #7804
    ...ami módosítható. Gépen esetleg nem, de emulátorban 100%.
  • fearfan
    #7803
    Bár sztem sokkal nem jobb az irányítás,ha cotrolerrel tolja az ember,legalábbis szerintem.Olyan hülye gombkiosztás van,hogy...
  • robogo81 #7802
    Hálisten van dual joy kontrollerem(olyan ps2 koppintás,de a forma,gombok is).
  • fearfan
    #7801
    Mivel nincsen számozás,ezért csak az 1.része lehet.Hát PC-n billentyűvel szörnyű,controllerről már jobb a helyzet
  • robogo81 #7800
    Szép.
    Ez hanyadik DMC?
    Eddig csak a pc-s 3. játszottam,de azt is csak a torony legfelső szintjéig.
  • fearfan
    #7799
    egy másik gameből :D
  • biomage
    #7798
    nekem nem jön be -.-
  • robogo81 #7797
    Tévedtem már van a 0.8-hoz is.
  • robogo81 #7796
    Segédletnek EZ szerintem megfelelne,lehet hogy 0.7-nek készült de a 0.9-nek alig változott a kinézete/használata(+ magyar felület),meg elég részletes.
  • biomage
    #7795
    az új admin kicsit átszerkesztette a weblapot, és teljesen tönkre tette a listát, majd valahogy ráveszem hogy külön is kilehessen listáztatni a játékokat :), én ilyet írtam? lesz az több is :)

    Ja igen, kb 1 éve vettem észre hogy az atw fórum törlődött, nem én voltam a tulaja, valaki csináljon egy segédletet és felnyomom a weblapomra.
  • robogo81 #7794
    Nekem fel sem tűnt,hogy a linkek újra működnek,már csak a segédletet kellene átirányítani(bár a néni maradhatna).
    Off: biomage:még 2007-ben kérdezte itt egy srác hogy a ps3 emu van-e már,te meg mondtad hogy 3 év múlva talán nézzen ide vissza 3632 Hsz ,hát ennek 2,5 éve,de még az emu nemigazán jár ott ahol ez az emulátor akkor.Off vége.
  • fearfan
    #7793
    hát ja,így elég szép,de hát a fraps nem bírta volna 3×-an,így is párszor meg-meg rezzent.De hát nem jönnek új gémek,vmivel ki kell tölteni azt az űrt :D
  • biomage
    #7792
    Nézettek a listára :D, köszönhetően nekem, eltűnt a more link
    most már csak a filter öltemet maradt hátra, remélve a fórum admin azt is megcsinálja :)
  • robogo81 #7791
    Gratula.
    Szép a képe ahhoz képest hogy 8 éves,a felbontást felskálázva,simán letudhatja az életkora felét(meg hogy ps2 + xbox írták).
  • fearfan
    #7790
    Igen,már megtaláltam a megoldást,de azért ty :D
    Wikipedián írták le,ez egy bug az emulátorban.
    Már le is videóztam xD
  • robogo81 #7789
    Sziasztok.
    A burnout 3-ra azt találtam,hogy a játékot indítsd szoftveres rendelerésen,majd verseny közben állítsd át hardveresre(F9-es gomb).
    Ezt ebben a fórumban találtam,meg egy youtube-os videó infójában(már amit ki tudtam olvasni belőle).
    A játékot még nem próbáltam soha,de a videó alapján jó lehet.
  • fearfan
    #7788
    PLS vki tudna megoldást a bajomra?
    Mégpedig az,hogy a Burnout 3 megy simán 2× natív felbontással 60 FPS-el megy a nagyobb robbanásoknál is,de vmiért az égbolt fekete.Mi erre a megoldás?Már mindent megpróbáltam és semmi sem használ.
    4850 1GB,4GB Ram DDR3 1600Mhz,fx 6100 és az 5170-es verziót használom.
  • janihunk
    #7787
    Sok nem derült ki a már van 1.0.0 akkor miért a 0.9.9 et javítják?
  • biomage
    #7786
    infok
  • janihunk
    #7785
    De egy érdekesség hogy a másfél órája kiadott SVN r5288 még mindig 0.9.9. Ez most akkor mi?
  • janihunk
    #7784
    Passz, én próbálok PAL-os gameket tolni.
  • RYO21
    #7783
    A 60fps-s játékok még mindíg nem mennek gyenge processzorral ugye?
  • janihunk
    #7782
    Ezt is megéltük. Megjelent a PCSX2 v1.0.0
  • janihunk
    #7781

    10:50 től láthatod. A démonát simán legyőzöm de utána mikor multi támadásai vannak 1 menetben kinyír 2 embert.
  • zsotesz
    #7780
    én nem tudok róla, melyik ellenféllel nem bírsz?
  • janihunk
    #7779
    Csalást hogyan tudok használni? FF X ben van egy ellenfél amin sehogy nem tudok túl jutni. Van valami csalás a játékhoz?
  • zola2000
    #7778
    A régi pc játékok gyakran nem futnak jól windows7en, lehet azért akarja ... de maga a Rayman2 van a ps2nél egyszerűbben emulálható gépre is: pl dreamcastra, de mégegyszerűbb nintendo64re project64el, és abban szépen fut fullhdben is gyenge géppel...
  • vk90
    #7777
    Ne a 0.9.8-at használd, hanem a legújabb bétát, amit innen tudsz leszedni.
    Használj speedhackeket, azzal nagy sebességnövekedést lehet elérni.
    De amúgy Rayman 2 van pc-re nem?
  • aMGEE
    #7776
    Tudna valaki segíteni? Az emulátorom marhára szaggat!
    A 0.9.8-as verziót használom. A játék, amit futtatok (Rayman 2) alapszinten jól megy, de vannak olyan helyszínek a játékban, ahol hihetetlenül szaggat. Mit kéne beállítanom, hogy akadálytalanul fusson?

    A gépem adatai:
    Processzor: Pentium(R) Dual-Core CPU E5500 2.80GHz
    Videókártya: ASUS EAH6750
    Teljes fizikai memória: 2 048,00 MB
    Szabad fizikai memória: 949,86 MB
    Teljes virtuális memória: 2,00 GB
    Szabad virtuális memória: 1,96 GB
  • robogo81 #7775
    Akkor jó,szívesen.
  • janihunk
    #7774
    Köszi sikerült eltünt.
  • robogo81 #7773
    Ilyen a kép a 3-as értékkel,6x-os felbontással.
  • robogo81 #7772
    Keresd meg a gsdx.ini fájlt az emu\inis mappában,nyisd meg és a UserHacks_SkipDraw=0 írd át legalább 2 vagy nagyobbra,2 felett már elkezd tűnni a szellemkép,ha ide beírod hogy allowHacks=1,akkor a dsdx pluginban a hack ablakban megjelennek az elrejtett beállítások,köztük ez is,innen könnyebb álítani,nem kell többször újraindítani.
  • janihunk
    #7771
    Ha manuális ha saját szorzós ilyen: Kép
    És ilyen nativ-ban: Kép
  • robogo81 #7770
    Üdv.

    A manuál felbontáskor milyen lesz a kép?

  • janihunk
    #7769
    Most a GOW2 ről beszéltem elnézést..
  • janihunk
    #7768
    Fut szoftveresen is de úgy meg nem szép. Különben hardveresen futtatva nativ felontáson nincs szellemkép csak minimum 4x natív felbontás kell ahhoz hogy szép legyen a játék.
  • Attelee
    #7767
    Ha lenne gey erősebb géped akkor Softweresen futtatva nem lenne baj,viszont ugy meg elég pixeles minden játék.
  • janihunk
    #7766
    Hát sajna semmi. Még natív felbontáson is ugyan az. Érdekes hogy yutubon is néztem vidiket és ott sincs ilyen probléma.
  • Attelee
    #7765
    Van a játék javitások opcióban olyan h FFX videó javitása.Pipáld be hátha.