11366
  • VargaViktor15
    #11246
    Most meg mégis csak jó a felbontás, de most meg nem látszik a felirat sem az, hogy mit tudok válaszolni az embereknek.
  • VargaViktor15
    #11245
    Végül is megpróbáltam azzal is, de hiába van ott a képernyő beállításnál az 1366×768-as szám nem vált át. Meg ha minden igaz ott azt írta a weboldal, hogy 1440×900 asnál alacsonyabb felbontás nem működik rajta.
  • VargaViktor15
    #11244
    Abból a weboldalból egy mukkot se értek.
  • Calver
    #11243
    e!

    öt hszt se kellett volna visszaolvasnod...
    Utoljára szerkesztette: Calver, 2014.08.25. 22:33:05
  • VargaViktor15
    #11242
    Üdv!
    Feltelepítettem az SWkotort, patcheltem 1.03-ra, crackeltem, magyarítottam minden jó, de nem jó a felbontás csak 800×600 meg 1024×768 van, 1366×768-as kéne és, amit nézegettem oldalak videókat egyik sem használt. Volt az a flawless widescreen az sem segített, valaki ide letudná írni ide, hogy pontosan mit kell és hogyan, hogy tudjak teljes képernyőn játszani? köszi!
  • toocha
    #11241
    Már csak magyarítani kellene.
  • toocha
    #11240
    Szélesvásznú gond megoldva.
  • Calver
    #11239
    felbontásra: WSGF
    crack kell ha steam exe-d van, nem oly' hihetetlenül nehéz megtalálni.
  • toocha
    #11238
    Hali! Ugyanez lenne a kérésem, plusz a felbontást szeretném átállítani széles képernyősre, de steam-es verzióm van, és amit ajánlottak az nem megy.
  • hellboy4591
    #11237
    Sziasztok!

    Meg van valakinek a magyarítás a játékhoz? Sajnos a magyarítások portál meghalt. Feltudnátok tölteni valahova? :)
  • Tibbbor
    #11236
    Hogy lehet megoldani, hogy elmentse a beállított grafikai opciókat?Ahányszor játszani szeretnék, mindig az alap beállításokkal kezd és elég idegesítő.XP SP3 alatt játszom vele.
  • Szabi #11235
    az androidos GTA VC-be simán betudtam másolni a magyaritás fájljait, sőt módokat is, szóval próbáld ki, elméletileg müködhetne :D
  • Bucsek
    #11234
    Sziasztok, remélem még nem halt ki a fórum :)

    kérdésem az lenne, hogy ipadre ugye kijött a játék, valahogy a magyarítást rá lehet "erőszakolni"? :D
  • gerey
    #11233
    Tökjó, hogy megosztod velünk a virágboltos sikereidet. xD
  • VargaViktor15
    #11232
    semmi vész! Leszedtem egy olyat amiben a 4 dvd egyben van így nem írta ki a hibát! Juhú az erő legyen velem!
  • VargaViktor15
    #11231
    Hali az a baj, hogy amikor felakarom telepíteni a játékot a végén 100%-t kiír majd tovább megyek és azt írja, hogy enter disk 4 holott a 4. van berakva és nem ment tovább utána az előző 3-mat beraktam hűtha azokkal, de semmi valaki tudna segíteni?
  • Calver
    #11230
    amit tudok ajánlani, az annyi, h file scavenger-rel vagy valami hasonló progival vakard vissza a letörölt dolgokat - ha nem írtad még felül, valószínűleg visszaállíthatóak a mentéseid.
  • davdav
    #11229
    Sziasztok!

    Valakinek vannak mentései? Kiírtottam a játékot, mert Win 7 alatt kidobált egy ponton, de most lehet orvosolható a probléma...
    A Korriban-ra indultam (az űrben kell lövöldözni, aztán a videónál kidob a játék), a Manaan, Taris, Tatooine, Kashyyk, Dantooine pályák megcsinálva. Nincs valakinek valami ilyesmi állás mentve? :D Vagy az is jó, ha kicsit előrébb van...

    Amúgy meg ha a Windowsba való kidobálásra is van ötlet várom, mert amit találtam még nem próbáltam...

    köszi szépen
    K.
  • Calver
    #11228
    mit keresel? lehet nekem megvan, megtartottam az összes leszedett modot
  • Evoluti0N
    #11227
    Egyáltalán van olyan oldal, ahol élnek még a mod linkek? Most raktam fel, hogy újrajátsszam és fel akartam rakni 1-2 modot, de mindnek halott volt a letöltő linkje. :(
  • Micsu
    #11226
    kérdés:

    újra szeretném játszani mind 2 kotor részt, melyik modokat érdemes leszedni, esetleg működik e velük a magyarítás ?
  • GregSB
    #11225
    Ezt kipróbálom, köszi :)
  • SaGa Jr
    #11224
    Van olyan bounty-s célszemély akit nyugodtan kinyírhatsz akkor sem jár érte dark side point (a fejvadász nőcire gondolok, csak ne azzal menj oda hogy kinyírni akarod őt hanem csak maradj benn miután elzavart és mivel rád támad az onnantól önvédelem). Pénzhez és cucchoz is hozzájutsz ezáltal amit elpasszolhatsz.
  • GregSB
    #11223
    Ott rontottam el, hogy az előző küldetés után volt csomó kreditem, de nem számítottam arra hogy ilyen nagy kiadásra lesz szükség és vettem egy csomó medpacket :D

    Visszatölteni már nem akarom.. de lehet az lesz a vége.
  • BoneDragon
    #11222
    Én 3x vittem végig light side oldalon és nem emlékszem pénz gondra. Add el a felesleges cuccaidat vagy legyél 1 picit gonosz, az belefér.
  • GregSB
    #11221
    Én már tolom is, nagyon jó port lett, jó vele játszani tableten.

    Viszont lenne is egy kérdésem, mert elakadtam félig-meddig:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Még a blokád alatt lévő bolygón vagyok, de már csak az a quest van nagyjából hátra hogy el tudjunk húzni onnan. Davik zsoldosával álltunk ugye össze, ő azt akarja hogy vegyek meg egy droidot ami be tud minket juttatni a Military base-re.

    A probléma ott van, hogy a droid 2000 kreditbe kerül, nekem meg van kb 600 :) Nagyjából az összes küldetést megcsináltam már, a duelben legyőztem mindenkit, kivéve az illegálisat.

    Eddig úgy játszottam a játékot, hogy kimaxoljam a "világos oldal"-t, tehát mindenhol mindenkinek segítek, adtok steam packeket meg pénzt, semmi olyat nem csinálok ami "dark side" pontokat adna.

    Ez itt a probléma most: nem tudom hogy tudnám összeszedni ezt az 1400 kreditet. Ha megcsinálnák olyan küldetéseket, amik növelik a sötét erő pontjaimat akkor pillanatok alatt össze tudnám szedni: kihívhatnám deathmatchre az utolsó emberkét, megölhetném azokat az embereket akikre Zax vérdíjat tűzött ki, és végső soron megfenyegethetném a Droid árust is hogy adja ide a droidot ingyé különben baj lesz... de ha már eddig így jászottam akkor nem akarok "sötét" dolgokat csinálni, azt majd a következő végigjátszásnál akarom.

    Van valami ötletetek mivel lehetne még a pénzt összerakni? Én úgy látom csak a kártyajáték maradt, de ott meg max 40 a nyeremény... beleőszülnék mire 1400 kreditet ott összeszednék.
  • BoneDragon
    #11220
    Megjelent ipadra!! Azért nem semmi, emlékszem még anno alig ment a gépemen most meg már ipadon is lehet nyomni ezt a remekművet. Ha lenne, biztos megvenném rá, pedig fent van gépemen is. :)
  • HalálosztóSW
    #11219
    Sziasztok! segítség kellene! amikor Davik birtokán bemegyek a hangárba, akkor megjelenik egy videó, és megáll. mi lehet a baja? :(
  • ollie
    #11218
    Emlékeim szerint nem volt hozzá kulcs.
  • Lacoka12
    #11217
    sziasztok az lenne a kérdésem hogy kell cd kulcs Star war kinghts of the old rbublik 2-höz?mert pillanatnyilag a windows-om nem ismeri fel a cd meghajtom és ha kell akkor tudjak kérni a üzletöl mert nem találtam benne
  • RAMyMamy
    #11216
    hali

    tudtok valami aránylag szép, de nem túl emberi kinézetű textúra modot Juhani arcához?
    próbáltam keresni, de csak olyat találtam, ahol az egész modellt, illetve az arcának textúráját lecserélték emberi nőére
  • TokraFan
    #11215
    Kár. Thanks for reply!
  • N1ggA
    #11214
    nincs pause
  • TokraFan
    #11213
    Sziasztok,

    Egy kérdés: A PC-s verzióban, a dialógok közben lehet-e pause-t nyomni?
    Xbox-on nem lehet, és rendkívül gyorsan kell olvasni a fordítás szövegét, majdhogynem lehetetlen mindíg végigolvasni.
  • ollie
    #11212
    A csütörtök mióta hétvége?

    Na meg talán választ is fogsz kapni, ha a jó topikba írod. Ez nem az a játék.
  • Pongyi
    #11211
    Hali. Most ingyenes hétvége van és szerettem volna kipróbálni a játékot. Letöltötte, feltelepítette de amikor indítom a launcert mindig kéri h fejezzem be az aktiválást mert nem aktív az accom vagy mi. Már mindenhova beírtam amit kell, válaszoltam a kérdésekre, válaszoltam a 3 biztonsági kérdésre, a kontakt információ is kivan pipálva, a reddem produkt registration code az rám nem érvényes hisz én csak kipróbálom nem vettem meg, tehát oda nem tudok mit beírni. Szóval m a baj? Miért nem tudok játszani?? A kód kéne neki? De hisz triál hétvége van, vagyis ingyen lehet játszani, akkor mi a baj? Hol b@sztam el? Már qrvára idegesít ez qrva szőrszálhasogatás amit az EA művel!!! Nem hiszem el h 40millió kérdésre kell kell válaszolnom h tudjak játszani egy multis játékkal, ráadásul vagy 3 órán át töltötte meg telepítette. Erre itt szaraxik. Ha vki tud segíteni thx.
  • Calver
    #11210
    az eredeti és tört exe között a különbség annyi, h utóbbiból ügyes emberek kiszedték a cd ellenőrzést, semmi más - akik nagyban győzködik a játékosokat, h "jajj biztos csak azért hibás nálad, mert tört!", azok általában hozzánemértő, inkompetens idióták. egy-két kivétel akad, ahol egyéb védelem is be van építve és megtréfálja a feltörőket, de általában nem sokáig. ráadásul KotOR esetén Steam-es verziónál szinte rá vagy kényszerítve, h tört exe-t használj, mert csak azzal megy widescreen hack.

    szóval: lényegtelen h mit használsz, ugyanúgy fagyni fog, én amikor játszottam, akkor Vista-m volt, ott is lehalt fél óránként, de az (nekem) belefért. próbáld meg kompatibilitási módot piszkálni, hátha...
  • NiGhTM4R3
    #11209
    Eredeti játékkal is fagyási problémák vannak?

    Nekem a tört verzió Win 7-en el sem indul, XP-n pedig kifagy 5 perc játék után.

    Arra gondoltam, hogy valahol tuti belehet szerezni párezer forintért és inkább megvenném... de csak akkor ha páran megerősítenek, hogy az eredeti játékkal semmi gond!
  • FEARnet82
    #11208
    asszem ezt nem ide akartam :)
  • FEARnet82
    #11207
    Segitsetek donteni a sniper es asorcerer kozott lszi! :)
    Nem tudom melyikkel jatszak. Mind2 tetszik, healerkent talan egyszerubb instazni, de sniper erzesem szerint jobb pvp-ben es szolo pve-ben. Illetve erdekesebben lehet jatszani mint a sorcerert.
    nem tudom mi legyen :D