11368
  • Sephi
    #2103
    Fakken! Akkor az nagy szopi :(
  • radical
    #2102
    ott van az. én is kinyitottam korábban azt a szobát, volt benne 2 kifosztható hulla, aztán mégis ott volt később az a twilek gyerek.
  • Shaman
    #2101
    Hát ez egy bug a gammában. Ugyanis nem szabad kinyitni a tábor hátsó felén elhelyezkedö (jawa foglyokkal szemben lévö) ajtót. Mert ha már kinyitottad eccer a játék folyamán utána már nem lesz ott a tesó.Szal ez egy bug a gammában.Sajna ezt a küldit buktad:-((
  • Sephi
    #2100
    Na valaki segitsen nekem. Szal most megyek Mission tesojat megmenteni a Sand People taboraban. Ott van velem a hulye robotom es megkerdem mi van vele mire aszongya a fonok hogy el vihetem mert nem kell neki. node en nem ertem vazz hogy most akkor hol van? Nem talalom az egesz taborban :( Help?
  • Shaman
    #2099
  • antijedi
    #2098
    *akkor
    faszkivan már... :P
  • antijedi
    #2097
    *kicsit
    eheh valahogy nem megy ez ma nekem... :P
  • antijedi
    #2096
    úúúpsz kcsit elgépeltem nah szal akoa vége:
    az öszes ami utána jott az adalék de az az alap nem a könyvek meg a stb... :P
  • Shaman
    #2095
    na ezt most mégeccer pls:
    "az lapa nem a köynek meg a stb... :P"




  • Shaman
    #2094
    Olvass visszább. Anno valakik leírkálták,hogy melyik NVIDIA driver jó hozzá.
  • antijedi
    #2093
    hát még jo hogy jobban viszaadta a régi trilogia mivel a régi trilogia volt maga az sw világ, az öszes ami utána jott az adalék de az az lapa nem a köynek meg a stb... :P
  • Shaman
    #2092

    Pontosítsunk! Csak az ATI9600-nál van ez a probléma. Ne tessék kérem általánosítani. Nekem is ATI-m van,s gond nélkül futott!
  • Hmuda
    #2091
    Próbálj drivert és DX-et.
  • ZsZso
    #2090
    Újratettem, a friss telepre egy patch és ua. Bassza meg! GeForce4em van. De basszus ... a faszé nem megy... mérges vagyok.
  • TneX
    #2089
    Kirááály :D
  • Hmuda
    #2088
    Most ezt volt könnyeb. :-)
  • I.C.ram
    #2087
    A mikulás már elmúlt! Tessék angyalkát rajzolni! :)
  • PLaci #2086
    Megvan! Letöltve, kiírva, elindítva...

    K.O.T.O.R-ja az Xbox-om a Duna medrét!
  • Hmuda
    #2085
    Na itt a karacsaony, úgyhogy új logó. :D
  • BlackShadow
    #2084
    elolvastam már az ep3 cselekményvázlatát, egész jónak tűnik, de tuti elbasszák holmi szerelmes részekkel...SW be nem illik a romantika >] (ala ep2)
  • sznupi
    #2083
    Jogos, ATI kártyával még nem néztem meg a cuccost. 8-))))
  • sznupi
    #2082
    Az ilyenek azok a kérdések amire totál nem lehet tudni a pontos választ ... lehet az oka a béta patch de maga az XP is ha már éppen a haldoklási folyamata közben van. Szal vagy felteszed simán a játékot patch nélkül vagy ráteszed a normál patchet, ha így sem működik, akkor nincs ötletem, ugyanis nekem tökéletesen fut a játék még patch nélkül is, csak nagyon ritkán van, hogy beakadozik.
  • Hmuda
    #2081
    Ez van ati kártyákkal. Rakd fel a peccset és elvileg megjavul.
  • ZsZso
    #2080
    Mér van az nekem, hogy amint elindítom a crackelt gamét, látok pár képet, és a Malak bácsi képe után kidob az asztalra ? XPm van, és a béta verzió volt fent.
  • sznupi
    #2079
    Semmi, csak valamivel meg kell magyarázniuk, hogy miért tart 3 évig egy film elkészítése. 8-))
    Amúgy ez a 1,5 év forgatás, 1,5 év vágás szerintem akkor is hülyeség, manapság már tök jó filmeket leforgatnak meg megcsinálnak 1 év alatt, nem 3 év alatt ... Itt egyszerüen arról van szó, hogy Lucas megint "nagyot" akar alkotni, de csak az lesz belőle mint az EP1-ből meg EP2-ből, holott a régebben elkészült trilógia szerintem sokkal hangulatosabb és jobban visszaadja a Star Wars világot.
  • Shaman
    #2078
    Ezt nem értem. Mi köze van ahhoz hogy Ausztrál egy színész meg a szerepeltetés között???
  • antijedi
    #2077
    a gyűrűk urának már mindhárom része kész volt amikor meg volt az első csak az utomunkák voltak hátra és abból se tul sok...
  • sznupi
    #2075
    Hát mondjuk Spielberg 3 év alatt ezerszer több filmet csinál mint Lucas, mondjuk nem értem, hogy mi telik egy Star Wars filmnél 3 évbe, holott nézzük meg, Gyűrűk Ura, minden évben egyrész és van olyan horderejű a film. Sztm Lucas maga sem tudja, hogy miért az a 3 év, vagy az ILM annyira tele lenne munkával, hogy nincs ideje a Star Warsra? 8-))))
  • Shaman
    #2074
    Ez igaz,de mintha a verebek mostanság azt csiripelték volna,hogy mégiscsak meg fogja csinálni öket /illetve átadja egy másik rendezönek,hogy csinálja meg öket.Ha jól hallottam Spielbergröl volt szó.
    Persze amilyen ütemben a starwars filmek készülnek,nem biztos,hogy mi még megérjük mire ezekböl film lesz (mondjuk ha mi sem akkor Spielberg sem:-)))
  • Kandurex
    #2071
    köszi :)
  • Terra
    #2070
    Csak a crack annak akinek már megvan a patch máshonnan.
  • Terra
    #2069
    Remélem műxik


    Kotor 1.01 patch +crack

    Ebben benne van az 1.0 ás exe is, azért, hogyha valaki felrakta a beta patch-et ne kelljen újrainstallálnia az egész programot
  • Kandurex
    #2068
    Nem szükséges ha fent lesz a x3 -an.
  • Terra
    #2067
    Már megy felk az x3-ra, utána tolom fel hozzád is ha kell még
  • Kandurex
    #2066
    Privi megy..
  • Kandurex
    #2065
    ja, ja az nagyon kellene :)). helyet azt nem'tok, de ott az UW,FW,EX,SRV stb. reg és dobd oda, gondolom nem több 10-15 megánál azt meg nem szokták törölni :)
  • Marcus_
    #2064
    az nagyon jó lenne
  • Terra
    #2063
    Van új patch crack-el együtt.

    Ha valaki mond helyet felteszem
  • sznupi
    #2062
    A Birodalom Örökösei vagy mi volt az egyiknek a címe.
  • sznupi
    #2061
    Azokról a könyvekről annyit, hogy az elvileg a 7. 8. 9. rész, de mivel Lucas bejelentette, hogy nem csinál több Star Wars filmet, ezért nem megcsinálva, hacsak valaki meg nem veszi a jogokat.
    Pedig kíváncsi lettem volna a Solo ikrekre, meg, hogy Leia miképpen kezdi el használni az erőt, plusz Mara Jade alakja is elég jó volt ... kár, hogy nem lesz belőle filmecske. 8-/