11368
  • precision
    #2147
    Annyi itt a hozzászólás, és olyan régen néztem már be ide! Szeretném megkérdezni, hogy van e már megoldás arra a problémára, amikor akadozik a kép a hang miatt! Volt itt egy olyan, hogy vmi .ini fájlban át kell írni vmit. Az segített is vmennyire, de nem teljesen, mert még mindig vannak olyan helyek a játékban ahol kegyetlenül beszaggat. És akkor le kell venni a hangot...stb, szal macerás. Van vmi más megoldás? Ha igen kb. hányadik hozzászólásnál találom? Thx a választ előre is! :)
  • Kandurex
    #2145
    original 1.01 -exe -t a biztonsági változathoz
  • precision
    #2144
    Ez mit javít?
  • harczos
    #2143
    Kotor Proper Deviance - linkfix :)
  • Terra
    #2141
    Akinek gondja volt a Crack-el

    Tegnap este óta van Deviance Proper Crack és állítólag ezzel megy.


    Itt a link
  • Sephi
    #2139
    Megkerdik egy nap a nagy Yoda mestert hogy aruja ma' el hogy hogyan lett o ilyen nagy jedi es hogy tenyleg mondgya ma' meg mert ugy szeretne mindeki tudni.

    -Hat az ugy tortent-kezde' o bolcsen-hogy amiutan kirugtak a babszinhazbol....
  • Bandew
    #2138
    Ja és crackfixet tudna valaki nyomni? Csak mert az enyémnél vírust jelez.
  • Bandew
    #2137
    Hát gyerekek, nekem ez a patch nem jött be. Pdig a cracket is felnyomtam. Egyszerűen indításkor, az introk után kilépett.
  • Bandew
    #2135
    Az nem jelent semmit. Lucas egyébként is csak azt a részt akarta megcsinálni.
  • Hmuda
    #2134
    Szerintem nem nem állná meg a helyét. Túlságosan nyitott a vége azzal, hogy Vader elmenekült.
  • Bandew
    #2133
    Szerintem, az önálló filmként is megállná a helyét. Végülis az volt a nagy betörés. Előszőr nekem is a Jedi visszatér tetszett jobban, de utána áttértem.
  • Hmuda
    #2132
    Hát nemtom, az még kicsit tötyögős, de abban is több az SW feeling mint az E1-2-ben összesen (23. hatványra emelve a kettőt).
  • Bandew
    #2131
    Nekem az Új remény tetszik a legjobban.
  • Hmuda
    #2130
    Én a Jedi Visszatérre szavaztam.
  • Hmuda
    #2129
    Ja, a kérdés: melyik a kedvenc SW filmed.
  • Hmuda
    #2128
    Heh, a gamefaqs.com-on van közvéleménykutatás.

    The Phantom Menace 6.72% 2283
    Attack of the Clones 11.58% 3933
    A New Hope 11.18% 3796
    The Empire Strikes Back 37.18% 12631
    Return of the Jedi 33.34% 11325
    TOTAL VOTES 33968
  • Hmuda
    #2127
    De ötletes. :DDD
  • Bandew
    #2126
    Hiába probálod menteni, akkor is szar.
  • Hmuda
    #2125
    Nekem tetszik ez a logó, bár a satyi kicsit gyenge.
  • Hmuda
    #2124
    Na akkor ezt tisztáztuk. :D
  • Kandurex
    #2123
    Hát nekem ugyan annyi kb, mint a ":D" csak egy fokkal gyengébb verzió...de ne hogy máá' meg sértődj, csak vicc volt..:D
  • Hmuda
    #2122
    Az ilyen smiliekat akkor szokás berakni, ha vki mondott vmi hülyeséget és már máshogy nem is lehet reagálni, mint undorkodó nyelvnyujtogatással. Az SG-n lévő béka smilie-k nem éppen a legmegfelelőbbek erre a célra. Én eddig a Morrowind hiv fórumán találtam a legjobb képet a kettőspontPé-re.
  • Kandurex
    #2121
    Ott a smiley a végén...és nem elég, hogy nem ő indította a topicot, egész nap itt lebzsel és válaszol a kérdésekre, szar a lógója és meg különben is azon felül még vak is

    Smiley: :p
  • Hmuda
    #2120
    Légyszi mond azt, hogy cask viccelsz és véletlenül maradt le a smiley a beszólásod végéről.
  • Sephi
    #2119
    Es miert csak neki van ilyen ?:)
  • Kandurex
    #2118
    Érdekes, már, már feletébb agresszív ábrázolása szegény mikulásnak...Mond csak, nem akarsz elmesélni nekünk valamit a sötét gyermekkorodról?

    :P
  • Hmuda
    #2117
    Meghamár nincs sapkája szegény Malaknak, gondoltam rajzolok neki (a pléhlemezt a pofija körül felfoghatjuk szakállnak is akár :D). :D
  • Hmuda
    #2116
    Nem én indítottam, nem lógok itt egész nap (suli van sajnos :-( ), tényleg vannak hülye kérdések ( :D ), télleg szar a logóm (?), és különben is... :DDDD
  • Bandew
    #2115
    Főleg az, hogy szar logója van. :P
  • Kandurex
    #2114
    Nem ő indította...a többi igaz :D
  • TneX
    #2113
    Hmm nem is tudom,lássuk csak:Te indítottad a topicot,te vered itt magad minden nap,és válaszolsz napi 24 órában a hülye kérdésekre,szar logód van,és különbebis.Na? Kielégítő válasz? :DDDDD
  • Hmuda
    #2112
    Nédmán. Mitől lettem házigazda? :-)
  • Kandurex
    #2111
    Priviszerű képződmény útjára kelt az irányodba...

    ps: nem vagyok ma bonyolult :
  • Terra
    #2110
    Ez a deviance féle proper crack, byte-ra pontosan ugyanakkora mint az előző, és nem tudom miért jobb.


    Kotor Proper Deviance
  • Kandurex
    #2109
    Kell, dobd, lécci, köszi, thx
  • Terra
    #2108
    Az nforce on kijött egy proper patch, és az nfo-ban az van, hogy a reggeli relase nem műxik.

    valaki tapasztalt gondot a patch után?????

    ha kell valakinek a proper crack szóljon
  • Bandew
    #2107
    Az egész Gyűrűk ura film elkészítése 9 évig tartott(forgatókönyvvel, díszletekkel, stb). Csak a forgatás volt 1,5 év. Azért az nem egy összecsapott munka.
  • Shaman
    #2106
    Egyébként nem egy egetrengető quest.
    Én mikor jó jediként végigtoltam,egyik cimborám questjét sem csináltam meg,mert lusta voltam,s így is a Star-forge elött simán felléptem a maximális 20-as szintre.
  • Shaman
    #2105
    Hmmm. Hát Radical szerint ott lesznek. Érdekes.
    nekem sem voltak ott (mert akkor még ezt én sem tudtam). Utána kezdtem el fórumokon olvasgatni,s asszem ezen a fórumon is volt róla szó,hogy van egy ilyen bug.
    De ha Radicalnak ott voltak,akkor lehet nem mindenkinél jelentkezik..........
  • PLaci #2104
    Remélem nem felejtem el, mire oda jutok....