277
Rayman 3: Hoodlum Havoc
  • Adri
    #197
    Megy!! na!
  • Visitor
    #196
    Na?
  • Visitor
    #195
    Help! Valaki nem tudja, megy a rayman3 xp-n???
  • Adri
    #194
    Hú milyen rég nem írt ide senki, én is most vettem elő tavaj óta de nem tudom feltelepíteni pedig régen ment! Nem tudna valaki segíteni?ezt írja ki ez mit jelenthet???
  • zaki
    #193
    Direct Connectről biztos
  • Suikotsu
    #192
    Valaki meg tudja mondani hogy honnét lehet leszedni?
    már rohadt sok ideje keresem de még mindig nem találtam meg
  • barret
    #189
    ut-vel jártam igy,kérte a 3.cd-t....azt hittem leülök!2 db cd-n volt a game!addig cserélgettem a cd-ket,amig feltelepült a game...
  • Dynamic
    #187
    (Hátha még nincs meg)

    Oldalazva lehet ívesen lőni.
  • layout
    #183
    Sziasztok!

    Szóval a kőbarlanban, közvetlenül a hatalmas kőmadár előtt van egy zöld négyzet llábnyomok vannak rajta. oda kell csalni az egyik ilyen áramütős fazont, hogy lépjen rá, és onnantól kezdve OK minden, a lebegő sziklák mozogni kezdenek.

    Ennyi
  • Dynamic
    #182
    Na végre sikerült!
    Tényleg valami bug lehetett, mert most ott volt a tojás.
  • Dynamic
    #181
    Nem hagyom, mert régen játszottam már ilyen élvezetes és aranyos játékkal,de pár órára szüneteltetem, mert felidegesített.
  • layout
    #179
    Sziasztok!
    A kőbarlangos rész ahol elakadtam, pont ezután van. Egy bazi nagy barlangban egy bazi nagy kőmadár trónol és az első alkalommal simán keresztül mentem rajta, mert egyszercsak leereszkedett egy kő, amin át tudtam ugrani a többire, most meg nem. Azt sajnos elfelejtettem, hogy mitől ereszkedett le. Ugyanis a barlangban az égadta világon semmi sincs amire lőni lehetne vagy ki lehetne szabadítani (legalábbis talajszinten). Valaki segítsen plíííííz!
  • Dynamic
    #178
    Pedig sehol sincs.Körbe néztem, hogy hátha elgurult vagy valami, de semmi.Már eleve nem is volt tojás amikor bementem a terembe csak az adagoló.
    De a képen is látszik hogy nincs előtte semmi.(És nem is vittem el, mert nem volt mit...)

    A francbe nincs kedvem előről kezdeni, elég hosszú ez a pálya:(
  • Dynamic
    #176
    HELP!

    Itt hogyan kell tovább menni?

    Itt a tojásadagoló, de nem ad tojást:




    De akkor hogyan nyitom ki a szemközti az ajtót?Mit teszek arra a lenyomható padlórészre ott előttem?

  • layout
    #174
    Örömmel jelenthetem, hogy leküzdöttem az akadályt, főgonosz kinyúlt. A vége videoban jópofa Rayman kezeinek árnyjátéka, de valahogy nem tűnik olyan kidolgozottnak és hangulatosnak, mint a 2-es játéké.

    Más.

    Mivel csak 269. lettem a világranglistán, ami valjuk meg őszintén eléggé siralmas eredmény, újra nekivágtam a dolognak, és elakadtam egy helyen, mert elfelejtettem, hogyan kell tovább menni. Ez azon a helyen van, amikor egy hatalmas kőbarlangba jut Rayman, ahol a barlang közepén egy bazi nagy kőmadár trónol és ilyen áramütéses pofák jönnek. Asszem a gongos pálya után. Szóval fel kell futni egy erkélyre és leereszkedik egy lebegő szikla amire átugorva tovább lehet ugrani a többi lebegő sziklára. Csak egy a bökkenő, annak a baga úristennek nem akar leereszkedni a lebegő szikla, átugorni meg nem tudok rá. Fogalamam sincs, hogyan sikerült ez annak idején, lehet hogy néhány szem Cavingtont kellene bevennem?
  • layout
    #172
    Üdv mindenkinek!

    Túljutottam a helikopteres sziklamászáson, most Globoxszal a rakéta meghajtású járműben menekülök a főgonosz elől, több-kevesebb sikerrel. A technikára már rájöttem, igaz némi csiszolásra szorul még a dolog, de próbálkozom
  • layout
    #171
    Még valamit!
    A főgonosszal vívott harcban ismét elakadtam. Egy bizonyos szintig fel tudok emelkedni a helikopter konzervek segítségével, de ott megint csak megáll a tudomány. Át kellene ugranom rá? Próbáltam azt is, de ilyenkor leesek. Ha bekapcsolva hagyom a helikoptert, süllyedés közben néha megjelenik a piros nyíl, hogy lehet tüzelni, de hiába lövök, nem történik semmi.

    A másik amit nem értek, hogy egy bizonyos magasságba eljutva megrekedek egy sziklán, és onnan nem érhető el ugrással a következő, helikopter konzerv pedig nincs rajta. Ilyenkor aztán jön a velőt és raymant rázó elektromos üvöltés és vissza a földszintre. Szóval valaki help me plíííííz!
  • layout
    #170
    Sziasztok!
    visszamentem egy régebbi pályára. Egy óriási barlangterem ahol egy nagy kőmadár van a terem közepén. Fel kellene ugrani egy lebegő sziklára, de az erkélyszerűeégről nem lehet egyenesen ráugrani. Emlékeim szerint leereszkedik egy szikla a levegőből és arra kell átugorni. Csak arra nem emlékszem, hogy mitől ereszkedik le a szikla. Tudna valaki ssegíteni?
  • layout
    #169
    Lightnak!
    Sikerült kinyírni. Felmásztam rá, lőttem mint állat, meg minden. ki is feküdt, de innentől indul csak az igazi szivatás. Szorgosan gyakorlom a helikopter konzervdoboz használatát, de eddig még nem sikerült mennyei magasságokba emelkednem. Van valami trükk a dologban?

    Főgonosz lebeg a levegőben, üvöltözve szórja az áldást a szájából, én meg mint amatőr helikopter pilóta szerencsétlenkedem a levegőégben.
  • layout
    #166
    Lightnak!
    Szóval én úgy taktikáztam, hogy cikk-cakkban futottam. Egy picivel előbb megjelenik, hogy hova fog becsapódni a villám. Mindig egy kicsit hosszabban kell oldalra futni és akkor messzebbre szórja a villámot (megy utánad a villám). Na most. ha felveszed a kék konzervdobozból a markolókanál ökölt, abbahagyja a villámlást. Én ilyenkor nem lőttem rá, hanem összeszedtem az összes piros energiagömböt, hogy legyen elég életerőm az összecsapáshoz. Utána pedig a már az alábbiakban leírt módszer szerint bele a sűrűjébe. Ugrálva megközelíted a főgonoszt, így nehezebben talál el. A markolókanál ököllel lövöd mint állat, és közben felugrasz, átváltasz helikopterre, így lassabban ereszkedik le Rayman, nehezebben találja el. Ha megszűnt a pajzs (és itt jön a lényeg) visszafelé is cikk-cakkban kell futni, ugyanis az első villámot oda fogja szórni, ahol álltál. Elfutsz a piros konzervdobozért és szintén cikk-cakkban futva néha megállsz és tüzelsz rá mint állat. Sajnos elég rövid ideig van pajzs nélkül. Mikor újra felveszi a pajzsot, söprés kifelé a zónából (megintcsak cikk-cakkban) irány az első kék konzervdoboz. utána megint abbahagyja a villámokat. Itt összeszedheted a csatában elvesztett életerőt és előről kezdődik az egész.
    Egyetlen problémám van. Miután kinyírod (a sárga csík zéró), összeesik, de a játéknak nincs vége, még hatalmasabb szörny lesz belőle. Na itt egyelőre megállt a tudomány. Úgy hogy ha valakinek van ötlete, ,azt nagyon megköszönném
  • moszat
    #164
    Helló, még nagyon az elején vala az egyik bemelegítőrésznél hogyan kell meglőni a célt, amit kanyarból kellene eltalálni : keep strafe button keep...nyomom....és..move on side. Biztos tökegyszerű de má nagyon fáradt vagyok tőle
  • zaki
    #163
    szerintem neroval simán ki tudod írni hibamentesen
  • krisz073
    #162
    Sziasztok.

    Megtudná mondani valaki,hogy a Rayman3 iso-t mejik védelemmel kell kiirni.Az iso megvan csak sajnos az nfo file-t sikerült letörölnöm.
    Elöre is köszönöm.
  • layout
    #161
    Sziasztok!
    Amikor a főgonosz az első etap után kidől és még nagyobb lesz belőle, na akkor mit kell csinálni?
  • Sephi
    #160
    Ize mar elenezest hogy megkerdeztem hogy hulye vagy vagy sem de kicsit tuldramatizaltad a dolgot a foellenseggel. Ne hari. De en nem tudom megerteni hogy minek kuzkodtel a vegeig cheat nelkul es most a vegen fel akarod adni? Kicsit nem fair.
  • Sephi
    #159
    Mondjuk ez is roppent mellekes mert mar vegig vittem :)
  • Sephi
    #158
    Te mond hulye vagy? Ez neked nehez foelenfel?
    Siman veszed a kek konzervet kikerulod a villamokat (amiket melesleg ugy kell hogy mindig a becsapodas elott egy masodpercel megmutatja hogy hovi is fog) es odamesz kozel majd szepen ralosz olyan lanccal es nyomod a gombot hogy aramot kuldjon a pajzsra ami azutan megszakad es gyorsan kell piros konzerv es azzal megutni. Aszem 2x sikerult is. Mi volt ebbe oly nehez?

    Eddig ez volt a legkonnyeb Rayman :)

    Csak nekem nem megy a Balra+Fel+Space kombinacio egyszerre es csak nekem all le a billentyuzet is futyul?
  • layout
    #157
    Lightnak!

    Eljutottam egy olyan pályaszakaszra, ahol Globox-szal együtt egy kis rakéta hajtású járműben száguldozunk, ,aminek a hátuljára egy ágyú van felszerelve és azzal kell irtani a kalózokat
  • gergou
    #156
    Udv Omby, bocsi a kesei valaszert, de tegnap sokat ittam:)) Szal a lenyeg, a driver update, es talan utana jo lesz, es meg probalj meg felnyomni friss direct x et, egyebek... Na en meg most szenvedek a rajzokkal:)
  • layout
    #152
    Üdv mindenkinek!
    Eljutottam egy gyárig, aminek az alja lávatenger. Ez már a vége felé van?
  • And5
    #151
    ha oda érek feltétlen lementem :)
  • CSOCSO
    #149
    HA VALAKINEK ott tart ahol ilyen király fánki zene szól....ilyen pirosos terület van.. akkor azt a mentést PLS..valaki másolja ki és zipelje be nekem mert azt megint meg akarom csinálni mert ÜBERKIRÁLY RÉSZ VOLT!:)))köszikee
  • layout
    #148
    gyilokarcnak és Lightnak!

    Köszi a segítséget srácok, a hevy metal ököllel sikerült elintéznem a fickót. Innen már nem volt gond, a koronákat sikerült összegyűjtenem, egészen a kalózhajóig jutottam, kihajóztam a tengerre, és mindjárt el is süllyesztettek, csak most sok a meló, azóta még nem tudtam tovább vitorlázni. Még egyszer köszi
  • Sephi
    #146
    Tudgyatok en egy dolgot nem ertek. Mijafasznak csinaltak meg ezt a jatekot Pc-re? Tegyuk fel valakinek nincs joy-ja es nem is akar venni maganak. Es akkor ugye ott a bilentyuzet opcio.
    Hat baszak meg. Tobb mint 4 bilentyut nem enged egyszerre lenyomni mert akkor lefagy az egesz es sipol a gep. Kurva eletben emiatt halok meg ma 7 edszerre a lavas palyan bent a gyarba. Egyszeruen nem lehet repules kozben iranyitani rajjmant :((( nem lehet valahogy kiszedni hogy ne fagyon igy le a bilentyuzet?
  • Sephi
    #145
    En meg nem tartok ottan...
  • layout
    #143
    gyilokarcnak!

    hiába lövök bele, még a piros konzervdobozból felszedett hevy mateal ököllel is, meg sem érzi. Nem fájlalja magát és páncélt visel. Ez azon a pályán van, ami az égbenyúló üveglépcső után van. Miután az összes manót kiszabadítottam, az utolsó visszarepül az erődhöz, pontosabban ez inkább egy fából készült kapuszerűség és mindegyik kalózt elintézi egy villámmal. Kivéve ezt a pofát. Előjön és egy huzogatós szerkentyű van a jobb vállára szerelve, sisakot és páncélt visel és tűzgolyókkal elkergeti ezt a villámszóró manót. Jellegzetes kopogó hangot ad ha rálövök a páncéljára. Csak akkor jön elő, ha az üveglépcsős helyen már mindenkit kiszabadítottál. Ha ezek után visszamész ehhez a fából készült kapuhoz (egy alagúton keresztül) a kép összeszűkül, mint amikor egy új pályát vezet be. Ha itt kiszállsz a játékból, újra végig kell menned az egész üveglépcsős helyszínen.
    Röviden ennyi. Valaki HELP ME PLÍÍÍZ! Halvány ötletem sincs, hogy itt most mi a fenét kellene csinálni. A boszorkánykonyhás résznél legalább kiírta, hogy rá kell lőni a boszira a varázsitalt, de itt semmi.
  • Sephi
    #140
    Lehet en meg nem ertem oda de egyenlore fogalmam nincs hol lehecc... en most kell valami koronakat oszeszedjek :)
  • layout
    #139
    Sziasztok!

    Szóval az a helyzet, hogy elakadtam. Nem tudom a pálya nevét, de úgy kezdődik, hogy egy erőd szerű valami elé érkezik Rayman. A piros doboz felszedése után ki lehet nyitni egy fa ajtót, amivel egy másik helyszínre jutunk. Egy bazi nagy kör alakú üveg lépcsősor vezet felfelé ki kell szabadítani a manókat. Az utolsó manó aztán visszarepül az erődhöz és villámokkal mindenkit elintéz. Illetve majdnem mindenkit, jön egy pofa és egy huzogatós szerkentyűvel lövöldöz. Lövöm alúlról, felülről, kanyarban de annak a baga úristennek nem tudom kinyírni. Kinek van valami ötlete?
    Köszi
  • Sephi
    #138
    Azert mostmar kicsit nehez. Eljutottam oda ahol a lavas palya van es vanank azokk a kibaszott szornyek amiket nem lehet megolni. Sux tisztan...
  • And5
    #137
    ja a croc 2 jutatja eszembe