2388
  • Anthony001
    #2188
    És hova kell másolni azt a file-t?
  • Anthony001
    #2187
    YOYO

    Rendben, gondoltam hogy Xpand Rallyval kapcsolatban.
    Köszi rendes vagy
  • Sanya52
    #2186
    privátban küldeném....
  • Anthony001
    #2185
    Nincs valami Cheat???
    Mert 1xűen nem megy egy pálya....:D
  • Duddits
    #2184
    Azóta se írt ide. Biztos nem ér rá a két versenyzés között.
  • arty
    #2183
    de, megveszed... habár akkor meg az eredetinek kell bentlennie ;)
  • Anthony001
    #2182
    Sziasztok

    Csak úgy lehet játszani ha van benn a meghajtómba cd?
    Mert az elég szar.
    Nincs vmi más lehetőség?
  • báttyó02
    #2181
  • Gibro
    #2180
    Ki a te apukád ?!
  • báttyó02
    #2179
    most ezt minek irod le mégegyszer?
    amugy nem nagy a pofája,szerintem csak viccelt..mindegy ez nem az én dolgom
  • Savmacska
    #2178
    alexease mira nagy a pofád miaz h csak a tévében láttam kocsitttt ?? ?? ha tudni akarod apám profi autóversenyző és van egy Lada VFTS ünk meg 1 Skoda WRC-nk
  • steweee
    #2177
    fuhh, most próbáltam, tényleg király játék, billentyűről is jó az irányítás, de nem értem hogy miért nem működik a microsoft sidewinder gamepadom iránynyilai mikor a gombokat látja és be is állítom rá, a joyt meg kihúztam mert a desert combat alatt is akadt ha egyszerre be volt dugva. de ami még furcsább hogy egy irány vagy a bal vagy a jobb be lehet állítani, csak a másikat nem, amit másodszorra akarok.pedig jobb lenne paddal, kíméli a kezet
  • báttyó02
    #2176
    :||
  • Savmacska
    #2175
  • Savmacska
    #2174
    alexease mira nagy a pofád miaz h csak a tévében láttam kocsitttt ?? ?? ha tudni akarod apám profi autóversenyző és van egy Lada VFTS ünk meg 1 Skoda WRC-nk
  • Duddits
    #2173
    De most meg nem tom telepíteni. Bead valami DOS ablakot, majd ennyi.
  • Duddits
    #2172
    Na végre! 1 óra valahány perc alatt siekerült iso-t csinálnom a CD-ből.
  • Duddits
    #2171
    Ok.
    Patch nem hiszm, hogy lesz.
  • Travelos
    #2170
    Egy szimulátort mindig belső nézetből kormánnyal szoktam játszani.
    Ebben az esetben is így tettem, de enyhén szólva baromi nehéz a játék!
    Valószínűleg szoknom kell még, de arcade-ra állítva sem vettem észre nagy különbséget.
    Szóval nem egy leányállom, de amúgy van valami ebben a játékban, egész jó a hangulata!
  • Alexease
    #2169
    Nem;) Bar lehet, hogy tobbet sohasem lesz fenta gepemen (nagy az eselye;D), de:
    - nem lenne pofam dragan adni (>3000), azert meg inkabb el all a polcon, jol is nez ki, legalabb szaporitja az amugy is ritka (sajnos) "dobozos" keszletemet;)
    - a remeny hal meg utoljara. Mivel a kornuyezeti fizika rendbe van benne (az autokkal, a palyakkal, a belsonezetekkel, grafikaval egyebekkel egyetemben), igy talan lesz hozza egy kover patch, ami majd valami autos erzest is kolcsonoz a jateknak (mondjuk, kicsi ra az esely:D).

    De ha nem vonjak vissza, hamarosan lesz ez meg 2-3000 forint is boltban (most 4999):))
  • báttyó02
    #2168
    nekem bejön a gém,azért nem rossz.
    a grafó meg a legjobb
  • Duddits
    #2167
    Eladod?
  • Alexease
    #2166
    Az attol fugg. Ha nem autora gondolsz, hanem valami teljesen masra, akkor az elofordulhat hogy jo. Bar lehet, hogy autot meg csak TV-ben lattal, esetleg az NFS sorozat a kedvenced, vagy kulsonezetbol tologatod es billentyuvel...:)))))))
  • Savmacska
    #2165
    szerintem a vezetési élmény kurva jó !!
  • Alexease
    #2164
    Amugy tenyleg "rossz" a jatek:( Pontosabban, sajnos nem jo semmire. En megvettem eredetiben, pedig a demo alapjan tudtam hogy szar, de remenykedtem, hogy talan meg lehet hack-elni, hogy normalisabban menjen. De nem:/ A jatek leggyengebb pontja, a jatek lenyegi resze, vagyis az automozgas, vezetesi elmeny stb.
  • Alexease
    #2163
    Az a valsz a kerdesedre, hogy nem jo a jatek, de azert te leszeded:))) Akkor meg minek kerdezted meg:)))))))))))
  • báttyó02
    #2162
    mehecc inen,námértesz ikszpandhoz .dÐ
  • bestGP
    #2161
    mihujevaty
  • báttyó02
    #2160
    mert az fel van törve rendesen
  • Anthony001
    #2159
    Okés.
    Azt szedem
    De az miért YO?
  • arty
    #2158
    a graffja jo, de mi köze annak ahoz, hogy jó e a játék? :)

    ami amugy sajnos nemigazán ...
  • Duddits
    #2157
    Semmi, ne foglalkozz vele, de ha le akarod szedni, akkor olyat szedj,a minek a nevébe benne van, hogy ULTIMA!
  • Anthony001
    #2156
    MI az Hogy ULTIMA??
  • Anthony001
    #2155
    Sziasztok!
    Érdemes leszedni a Game-et??
    Jó a Graffja?
  • arty
    #2154
    ha fel is menne a pecs, akkor sem müködne, hiszen az 1.1 keresné a CDt, mivel nincs "feltörve" :)
  • Travelos
    #2153
    Nekem a a lengyel ULTIMA verzió van meg. Tökéletesen működik. Viszont ha fel akarom rakni az 1.1-es polish (lengyel) patchet akkor lengyelül valami olyasmit karattyol, hogy az xpandrally.exe nem stimmel, vagy ne eredeti, vagy valami ilyesmit. Mit lehetne tenni? És kérdés, hogy a patch után elindul-e a game?
  • arty
    #2152
    ha nem a Te oldalad, akkor miért Te "reklámozod" itt? :)

    elég csunyák azok a szmájlik, azzal szemben aki segiteni próbál ...
  • Savmacska
    #2151
    de ez nem az én oldalam !!!!!!!
  • Alexease
    #2150
    Ha valaki funsite-ot akar csinalni, akkor nagyreszt azert, hogy atvalalja a link-, file-, infokereses "nehezsegeit", s feltegye a sajat oldalara, hogy megkonyitse a dolgat az erdeklodo jatekosoknak.
  • Savmacska
    #2149
    de nem tudod ezek hol vannak ?
    mert ezt igy könnyű mondani !!!!!!!!!!!