2388
  • Alexease
    #2228
    Valoban az egyik legszebb autosjatek! csak hat az iranyitas csapnivalo, elvileg hasznalhatatlan:( Ez volt az elso jatek amit megvettem eredetiben es kevesebbet volt fent a gepemen mint egy nap:(( Mondhatni buktam rajta:)) Bar a demo alapjan tudtam hogy nem jo, de biztam a teljesben, hogy jobban bele tudok piszkalni es jobb lesz. De sajnos nem.
  • k8bal
    #2227
    ezzel a :DDDD -vel el bizonytalanítottál!
  • lac coo
    #2226
    tényleg szép .Szerintem .Miért nem az ? :DDD
  • k8bal
    #2225
    De ezt ogy érted!
    tehát ezt kamuból mondod hogy mien szar vagy télleg jónak tartod?
  • lac coo
    #2224
    Legszebb grafikájú....:D
  • k8bal
    #2223
    ezt hogy érted?
  • AdaKiller
    #2222
    vágom, ez csak origivel...
  • lac coo
    #2221
    Életem legszebb autós játéka :DDDDD
  • AdaKiller
    #2220
    multiba csak nekem nem enged hostolni?
  • Alexease
    #2219
    Pedig a szolgaltatasaihoz kepest eleg jol megy. Leszamitva, hogy az automozgas, iranyitas pocsek...
  • gercse
    #2218
    szivesen,nekem nincs meg a játék,de ezt az oldalt látogathatod ha kell valami,sok autos játékhoz vannak itt filék,én colinozok :D
  • mucius
    #2217
    köszi főnök!!

    csak azt tudná miért jó a játékfejlesztőknek, hogy kurvaszarul optimalizálják a játékokat. :(
  • gercse
    #2216
    nem ez az?
  • mucius
    #2215
    up
  • mucius
    #2214
    Hi! Nincs valami kis patch amivel az igazi autóneveket lehetne előcsalni? mert az ilyen tinny hoopertől (mini cooper helyett) reszketek a nevetéstől és nem tudok játszani. :) keresgéltem már, de nem találtam csak cheateket, az meg nem kell.
  • abonyitomz
    #2213
    Most felteszem ezt a gamet! Hozzájutottam a telepítős változathoz , eddig a tört volt meg , HF
  • grebber
    #2212
    Én még ilyet nem láttam mondom tolom a game-el kicsit.
    Nemakar elindulni :(

    Eddig fennvolt jóvolt.Mostmeg nem akar indulni.
    Újratettem az sem segít :(
  • szomszed
    #2211
    Hi!

    Felraktam a játékot de nem megy. 800x600-ban 60hz-en nem megy a game vagymi?
    Ilyen 2xesen jelenik meg nekem. Jóvan na nincs pénz monitorra! :)

    Üdv!

    szomszed
  • lac coo
    #2210
    Valami pálya megnyitó csalást nem tudtok ?
    Van nekem egy , de a célkönyvtár ahová be kéne másolni nem létezik ..
  • arty
    #2209
    lehet olyan jol sikerült a devkit, h csinálnak vele egy vw modot :)
  • Alexease
    #2208
    Valszeg az, hogy nem boltban vetted meg...
  • miki1st
    #2207
    feltelepítettem az xpandot és azt irja ki,hogy protection error.mi lehet a hiba?
  • K.András
    #2206
    Ha változtatnak az autokezelésen akkor egy még rosszabb játék lesz belöle, bár ennél szarabbat nem igen lehet csinálni :P
    De szerintem aggodhatsz már most, minden marad csak a modelleket meg a pályákat cserélik le ;)
  • Alexease
    #2205
    Nem is mondtam, hogy jo hir:))
    De jo lehetne, ha tenyleg valtoztatnak valamit a fiuk. A grafikai enginennel es a kornyezeti fizikaval nem volt semmi gond - szerintem nagyon jo volt, es foleg a modolhatosagi resz.
  • arty
    #2204
    Jajj ... nem mondanám, hogy ez jó hir :))
  • Alexease
    #2203
    A TechLand bejentette az uj keszulo jatekat a Volkswagen Gulf Racer-t;)Ha nem valtoztatnak az autokezelesen, hasonlo sikereket ernek majd el, mint ezzel...
  • Alexease
    #2202
    Sajnos nem:////
    En csak azert vettem meg a jatekot, hogy szet tudjam hackelni a kormanykezelese miatt.:) A jatek tetszett volna, de sajnos az iranyitasa csapnivalo;( Gondoltam lehet valamit allitani, de sajnos semmit.

    Van benne egy kodolt file, ami a kormanyra vonatkozik (FFB), eleg sok parameterrel, korrekt kooordinata rendszeres, gorbes, parameteres allitassal, de barmilyen beallitassal is "idetlen" marad, csak minimalisan javul a helyzet.

    Ne kerdezd hogy kell elocsalni, mar reg volt. De ha visszaolvasol, valahol megtalalod, azt hiszem leirtam (amugy DevMod-ba kell valtani - amihez kell a Beta test verzio - es INI-ben attirva lehet elerni a szerkesztot).
  • Travelos
    #2201
    Nem-e tudtok valami utility-t a játékhoz, ami keményebbé, kezelhetőbbé teszi a kormányt?
  • reaper4
    #2200
    nyiss 1 másik választ :D bocs.
  • danee12
    #2199
    öhm,megvan a game de kiir egy hibaüzit hogy a rendszer nem jó választ nyitott meg.ezt hogy lehetne megcsinálni?
  • báttyó02
    #2198
    ja,én is meglepődtem,eddig az xpnad volt nálam a legjobb :)
  • Zsoldos
    #2197
    Megneztem burns-t, nagyon kemeny. Rogton felkerult nalam is az elso helyre (en meg az arokba..:). Tenyleg nagyon jo szimulacio.
  • báttyó02
    #2196
    ha a richard burns-re gondolsz,akkor nagyon jo :)

    nákam igy van a sor:

    richard burns
    xpand
    colin

    bár a burns az kemény szimulátor,szóval azért teljesen más mint a másik kettő
  • Zsoldos
    #2195
    na valyon :)
  • báttyó02
    #2194
    mi?
  • Anthony001
    #2193
    Az Jó?
  • Zsoldos
    #2192
    koszi, lecsekkolom
  • báttyó02
    #2191
    richard burns rally
  • Zsoldos
    #2190
    Tudtok mondani hasonloan jo rally esetleg egyeb autos jatekot? Sztem egesz jo ez a jatek. Naivan felbuzdulva kiprobaltam a colin2005 -t is, de az valami hitvany formedveny ehhez kepest.
  • Sanya52
    #2189
    Unpack the included rar file into your Xpand Rally /data/ directory
    and overwrite file, if asked.
    In the menu press F12 to activate the God Mode which gives you max
    money, cars, tracks. (money does not update immediately)