2388
  • clio1616v
    #547
    szerintem arra épül

    van lengőkar rugó gátló minden

    és feltűnő hogy ugyanúgy ugrál nálam billentyűvel
  • Alexease
    #546
    Igy is jo;) THX!!
  • clio1616v
    #545
    mind1
    most 640
  • Alexease
    #544
    Az SL-hez ne hasonlisd:) Ez egy fostalicska autofizikaban ahoz kepest.
  • Alexease
    #543
    700 pix szelesre!!
  • clio1616v
    #542
    pill lekicsinyítem
  • clio1616v
    #541
    ops

    Kib@szott széép

    csak billentyűvel nekem az irányítás nem jó
    olyan mint a SL Redline ugrál az autó.

    iszonyat sok pálya van...
  • Alexease
    #540
    Basszus!!!! Torold mar le innen ezt a batar nagy alat kepet!!!!!!!
  • clio1616v
    #539
  • Breki33
    #538
    nem érzékeli
    igen MS, nagyon szeretem :-)

    de a logitech gamepadot sem
  • Alexease
    #537
    Nem irja ki hogy van-e kormany. Ha rakattintasz valamelyik irany-beallitasra, es preselsz egyet a pedalon, vagy forgatsz egyet a kormanyon, akkor abszolut nem is foglalkozik vele?

    Amugy MS kormany? Ha igen azzal lehetnek gazok, mert a driver nem az igazi. Az uj progik mar direkt DX-bol probaljak meghivni, es az nem biztos hogy osszejon.
  • Breki33
    #536
    nekem a beállításnál nem jelzi hogy látna a kormányom
    de még a sidewinderem se
    ezért kérdem

    a beállító gombok meg nem élnek
  • K.András
    #535
    Ilyenkor tudnék gyilkolni,bármelyik axeleros vezért...
    Remélem jön majd egy nagy külföldi cég és tönkre vágja összes magyar kizsákmányolo szutykos céget...
  • Breki33
    #534
    oké kinek a papp kinek a pappné

    csak sajnos van tapasztalatom róla miért nem szabad ilyeneket használni
    de ez már másik fórum...
    ugye FRankie fiu? :-)
  • Alexease
    #533
    Az sem rossz:)
  • Alexease
    #532
    Hogy allitom be a kormanyt? A Controls-nal. Nincs vele semmi trukk.
  • K.András
    #531
    Dehogy nincsen,de most inkább másra költöm :DDD
  • toMpEr
    #530
    tvnetwork
  • Alexease
    #529
    Gondolom TV-Net? Ok oltak az egyetlen korrekt ceg. Vannak mge egyaltalan.
  • Alexease
    #528
    Ezzel nincs is gond, zene tenyleg nincs is mar a neten:(( Hianyzik is. De DC-n van, azt elismerem. De sajnos nekem abszolut nem jo. Szeretem rendbe tartani a "kis" vinyomat, foloslegesen nem fogok tartani rajta semmit. Nem fogom bekapcsolva hagyni a gepem (pedig ugy lenne korrekt), mert orulok ha az alap villanyszamlat kifizetem 3 havonta. Raadasul, sokszor "fontos" hogy teljes savszelessegem legyen, vagyis az is gaz.

    De aki tudja hasznalni, annak biztos OK. Nekem jo a fizetos cucc. Ritkan szedek valamit, ha kell azonnal fent van, nem kell keresni, es jon gyorsan.
    ON
  • toMpEr
    #527
    hat ha 8k+fa annak szamit:)
  • toMpEr
    #526
    az nem az en gepem volt.
  • Breki33
    #525
    akkor nemtudom az ftp-n hogy volt de fullon jött 60kval
  • Breki33
    #524
    megnéztem a fényképedet
    nincs annyi pénzed PPPPPPPPP

    különbenis én a csajokat csípem :-)
  • Breki33
    #523
    és hogy állítod be?
  • Alexease
    #522
    Az meg milyen kabel vazzer?! ;)) Gondolom aranyaron van? :P
  • Breki33
    #521
    teljesen nem értek egyet

    én nem csak játékokat töltök, főleg zenékben utazok,
    be van tárazva több ezer órányi és lejön amikor lejön.
    Ezeket ilyen fizetős szarokról nem is nagyon tudnám leszedni.
    JA és nem magyar hubokon kell a jó dolgokat keresni, és érdemes HUB SEarchet is használni.
    Van olyan svéd hub ahol 150 giga a minimum lol
    DE ott minden megvan.
    Az új cuccokat a legkönyebb leszedni. Régieket már macerásabb - talán ezértis szedik sokag a gpl ISO-t.
    És simán megosztom a zenéim és már mehetek is.
    Amúgy sok embert ott ismertem meg akiktől aztán 60kval lehet tölteni az ftp-éről még nekem is.

    NAjó nem flamelek tovább
  • toMpEr
    #520
    mondjuk en kicsit csalok, mert 512k a feltoltesem, de akkor se rossz, foleg,hogy az elso ember akinek tovabbadtam egybol le is lepett :P
  • Alexease
    #519
    Es azert ebbol latszik, hogy eleg korrekt volt, mert egy futam 4-4,5 oras, es azert volt mit keresztul tolni magan, es problemak nelkul ment.
  • Alexease
    #518
    Nekem is Axelero Kabelem volt. Ment rendesen. Eredetileg 512/128, de lefele 75-80 ala nem ment, felfele meg 20 ala nem. Jo is volt, Nascarban en voltam a szerver 11-12 embert korrektul elvitt, azon futottuk a bajnokikat:))

  • K.András
    #517
    Enyém olyan 15-el nyomja,pedig 512/128-as axelero,multkor viszont egy dvd film 60%-át leszedtem 4 perc alatt(2MB/s-el jott 4 percig a cucc)!
  • Alexease
    #516
    Egy jo kabelnet (Axelero) 20k-val tud tolni, azzal ez a file 2,5-3 ora. Vagyis tenyleg jo ha 7 ember leszedte!
  • toMpEr
    #515
    Hmm nemrossz dolog ez a bittorrent 4 oraja raktam ki es mar 7 ember teljesen letoltotte a 205 megat ugy hogy sima otthoni kabelneten ulok.
  • K.András
    #514
    Nincsen T3-ad?Akkor azért kapd be :P
  • Alexease
    #513
    Megy kormannyal.
  • Alexease
    #512
    A DC eleve baromsag az otthoni felhasznaloknak. A legkisebb ertelmes cucc is min 1 CD de inkabb 2. Ha elkezdenek rolam tolteni 2 CD-t, az ~40 ora! Ha az ember korrekt akar lenni es nem lep le, ertelmes dolgot tart a gepen stb., akkor ejjel nappal ugy marad a gep, es hasznalhatatlan masra. Nem hiszem el, hogy ez megeri valakinek. Akkor inkabb heti 200 forint, es nulla problema.

    A DC es tarsaik, foleg a sok penzueknek vagy kolegistaknak valo, ahol ott fityeg ejjel-nappal tobb gep, atomalat nettel, ingyen. Betaraz 20 igat, aztan beleszarik, ott a masik gep. Ha valaki esetleg megszakad, lelep stb., azt meg elatkozzak, pedig szerencsetlen orul ha 20k-val tolt.

    Esetleg amire meg elmegy, az a kicsi utility-k leszedese. De en azert az egy-ket programert meg nem toltom tele a vinyom baromsaggal, hogy felengedjenek.
  • Breki33
    #511
    ADSL-em van
    nem kapom P
  • K.András
    #510
    T3-ad van?Kapd be...:)
  • Breki33
    #509
    na de térjünk vissza a Rally-ra

    Lehet kormánnyal vagy sem?
  • Breki33
    #508
    BCDC-vel hivatalosan 8-ra lekorlátozhatom
    persze nem T3-asként