2388
  • [HUN]FaTaL
    #587
    thx
  • arty
    #586
    port 6881 legyen a gepedre iranyitva a routerrol (nekem tcp/udp is)

    idezet a homepage FAQ-bol:

    I'm behind a firewall/NAT, can I use BitTorrent?
    Yes, but you will get better performance if other peers can connect to you. By default, BitTorrent listens on port 6881, trying incrementially higher ports if it's unable to bind, and gives up after 6889 (the port range is configurable). It's up to you to figure out how to poke a hole in your firewall/NAT.

    Tomper: aham... es "kulon ablakkal" kell megosztani minden egyes fajlt?? ha pl. tobbet hosztolsz. ? (kosz!)
  • toMpEr
    #585
    vannak "tracker"-ek amiken keresztul megtalaljak egymast az emberek, ,ide lehet felrakni torrent fileokat, ezutan a "seed"-eles mar ugyanugy megy, mintha letoltenek.
    A letoltesi sebesseged nagyban fugg attol,hogy mennyit toltottel fel, mindig ahoz az userhez iranyitja tracker a seedert akinek a legjob a Share ratingje.
  • [HUN]FaTaL
    #584
    router, upload 9,5k
  • Alexease
    #583
    Allitottam a "fizikanak nevezett valamin":)) Nagyon gazos:((
    Akit erdekel, szedje le ezt, es masolja DATA konyvtarba (elotte archivalja az eredetit!!!). Nincs kesz, meg nem sok mindent lehet tuningolni, valahogy alapban szar, de talan jobb:) Legalabb van ellenalasa a kereknek, van fek, lehet csusztatni, lehet blokkolni stb. A motornak nyomatekat is beallitottam es egyebb dogait, mar nem huz uresbe, meg alapjaraton, nem lehet 5-ig porgetni egyhelyben stb;)))))

    XR beallitas 0.1 :D
  • arty
    #582
    alex: jogos :) kosz!!
  • Alexease
    #581
    Mert csak be kell masolni a forumba az adottt szoveget, es nem a makroval kell betenni.
  • arty
    #580
    tuzfalad van? router ?

    dsl ed van? uploadod mennyi ?
  • [HUN]FaTaL
    #579
    hogy töltesz 30k-val? nekem tomper által megadott torrent fájllal 10-15k-val jön:/
  • arty
    #578
    mert vannak ott az (img) tegek ????
  • arty
    #577
    Valen: nezd milyen sz*r ez a bittorrent! :D

    [IMG][/IMG]

    Tomper! kosz a cuccost, szedem :) azt elarulod, hogyan lehet ilyen fajlokat megosztani ? szal h hogyan megy ez az egesz torent "szerver" (seeder?) oldalrol!
  • neozed
    #576
    Jön már a kicsike :-)
  • [HUN]FaTaL
    #575
    thx, már jön is a cucc lefele^^
  • Alexease
    #574
    Ez csak beta!
  • I.C.ram
    #573
    Kijött már a FULL full, vagy ez csak valami beta?
  • Alexease
    #572
    Akkor valszeg a JPG kicsinyitesnel tul sok sharp-ot nyomott ra.
  • Alexease
    #571
    \Data\Logic\Arcademode konyvtarban a CARS.SCR es a PARTS.SCR fileokban, csereled ki az osszes sorban ezt: AvailableOnStart( "0" ), erre: AvailableOnStart( "1" ).
  • clio1616v
    #570
    értem nekem sincs bekapcsolva az aa
  • Alexease
    #569
    Ja:)))) Nincs bekapcsolva az AA es tarsai. Igy is szaggat, felesleges eroltetni. Meg ha megyek vele, akkor belsonezetbol mennek,, ha lenne, de igy motorhazteto, es abszolut nem izgat, mert nem latok belole semmit:)))
  • clio1616v
    #568
    röviden írd már le lécci
  • clio1616v
    #567
    ja és hogyan hackelted?
  • clio1616v
    #566
    na megyek csá
  • clio1616v
    #565
    az élek nincsenek simítva
  • Alexease
    #564
    Az auto kockas?!?! Mi kockas rajta? :)
  • clio1616v
    #563
    pl ha slicket rakok murvára akkor elpörgeti a fokozatokat és megy 40el

    elég jó :\
  • clio1616v
    #562
    a kocsi
  • Alexease
    #561
    - Meg van hackelve az neyem, mind a 40 auto meg van es az osszes alkatresz:))))
    - Egy verzio van! Es mi sokkal kockasabb?!?!
  • clio1616v
    #560
  • clio1616v
    #559
  • clio1616v
    #558
    Xpand_Rally_Beta_Phase_1.exe

    nekem ez van
  • clio1616v
    #557
    Ez mi?

    Nekem nincs ez a bmw.

    Meg neked dokkal kockásabb

    más verzió lehet?
  • Alexease
    #556
    Valaki tudott mar kezdeni valamit az autofizikaval (script szinten)?
    Ez a progi mindennel foglalkozik, csak azzal nem, amivel kellene:) Van minden extra shader, Ragdoll, utkozes modellek stb., de az autofizikara, gumifizira semmit nem tallatam:((

    Azert eleg gaz, hogy 5-osben, padlofekkel (max fekero allitas), es alapjaratban (gaz nelkul) 25 km/h-val "szaguld" felfele az emelkedon:)))))

    De fizikara, Colin stilusu kozeppontos cucc. Felfuggesztes, gumi fizika szamitas nuku. Valszeg, jol be lesz parameterezve, es annyi:(
  • Alexease
    #555
    Tessek, kep:)

  • Alexease
    #554
    - Alapban szar benne az auto fizika.
    - Biztos hogy nem Invictus termek! De ezt szerintem teljesen felesleges is magyarazni. Amugy meg ismerem az Invictust;PP
  • clio1616v
    #553
    honnét vagy ebben olyan biztos?
  • clio1616v
    #552
    mer?
  • clio1616v
    #551
    akkor neked is szar? ide oda ugrál
  • Alexease
    #550
    Mire epul?!?!? Semmi koze hozza:)) Amugy epp jonak mondtad:PP
  • Alexease
    #549
    Amugy majd' mindenki latta mar, 80 palya, 40 auto. Valasztek az van, zzal nincs gond. Csak hat pocsekul mozog az auto.
  • clio1616v
    #548
    szúrj már be lécci te is képet