2388
  • Hentes Bill #787
    nekem is bejön a demo, lengyel pálya nagyon tetszik, nagyon frankó a grafika, törés is rendben, fizikával sincs bajom, hang szódával elmegy, nekem teccik a game, lehet, hgoy most sok ellenséget serzek magamnak, de nem baj :P
  • Hentes Bill #786
    ok :)
  • karikusz
    #785
    Nekem egyre megy...autó ...autó
  • Hentes Bill #784
    hgoy jön ide a juiced? mert az egy árkád autóverseny, ez meg gondolom egy raliszimulátor akar lenni :)
  • karikusz
    #783
    Van egy új salakmotoros játék?
  • karikusz
    #782
    Szerintem a semmi baj nincs a gaméval...jobb mint a Juice az biztos...én nyomni fogom a gamét...csak valahogy a hangot kellene megvarázsolni..
  • Nyiri
    #781
    Az a motoros hulladek, jo lett volna ha normalis fizika van alatta. En imadom a salakmotor sportot, jarok versenyekre is. Eleg nagy csalodas volt nekem is :(
  • Alexease
    #780
    Ez tenyleg egy Engine Demo:))) Csak az a baj, hogy "ezek" csak Engine Demo-t gyartanak, kulonfele jatekokkal:) Ott volt a motoros hulladek, utana valami FPS - az is bukott - es most itt van ez:))
    Pedig a grafikai engine tenyleg szep es jo lenne, az efektek is nagyon jok, a kornyezeti fizika, tores, koszolodas is tuti, de hat a lenyeg az nulla:)) Szokas szerint.
    Esetleg, ha olcson adnak az engine-t, talan egy normalis csapat tudna kezdeni vele valamit;))
  • Hentes Bill #779
    hmmmm, pedig elég ígéretesnek tűnt a játék.

    akkó marad a ricsárd börnsz ralli?
  • Alexease
    #778
    Nahh, en is kiprobaltam:)) Nalam ment a hang es a kormany is... de minek:)
    A grafika, efektek es talan a hangok is jok, de azon kivul egy fostalicska az egesz. Uninstall.
  • Toya
    #777
    Tudod ha a 2000 teszter közel egyforma hibákat ír a hivatalos fórumba, akkor talán azon már érdemes elgondolkodni.
    Igazából az a gond, hogy minden teszter azonos észrevételeket írt le, de mintha nem is olvasták volna a készítők a beta teszter fórumot.
    Illetve olvasták mert én az első demóhoz képest azért látok komoly változásokat.
    Abban még fék sem volt és az autók is elég érdekesen repkedtek :)))

    Szerintem ez is inkább egy engine demó lesz mint játék :)))
  • M. Tibor
    #776
    Nálunk 2000 fős tesztelés nem lesz. :)"Szerintem nincs értelme 2000 emberrel tesztelni pont egy kocsis játéknál" Mi kb. 10-15 fős kis brigádra számolunk tesztelésre és így is pont elég lesz rá odafigyelni a millio kis mondani- valójukra!
  • Toya
    #775
    Tipikus példája annak, hogy kell 2000 teszter sírásait semmibe venni és sz@rni az igényekre.
  • Jacek
    #774
    egy mondat jelen allapotaban ez egy moslek.
  • M. Tibor
    #773
    Orulj neki, hogy minel lassabban jon lefele a demo, igy te kesobb kapsz majd hogutat a progitol. En most inkabb bele dugom a legkondiba a fejem, egy kis hutest adok, mert tul felmelegedett az agyam a latottak alapjan.
  • Amse
    #772
    Király!Fel se rakom akkor.
  • M. Tibor
    #771
    :)
  • Nyiri
    #770
    Egyszeru elemzes: Grafika szep, a tobbi fos. Igy kell tobb eves munkat elkurni.
  • CSOCSO
    #769
    hangnak nalam semmi baja...
  • CSOCSO
    #768
    nalam se megy a kormannyal:((
    bill el probaltam.. ne kovezzetek meg de szerintem uberfosh volt!!
    de majd megprobalom maskor.. most nincs is kedvem annyir jatszani vele
  • JCSR t0Mi
    #767
    Nekem az h most töltöm.. :D Fizikája jó?
  • karikusz
    #766
    Na kiprószáltam.:))...mind a 3 pályát...


    Vélemény:

    - nagyon jó a grafika pedig a kártyám nem is támogatja a directx 9-et.
    - az irányítása jó billel (közelebb áll a CMR2 höz mint a többi ratyi részhez)

    és jönnek a gáz dolgok:

    - motor hangom nincs. Megnéztem az írja : "Sound card DX 9.0 compatible " no az mi a manó?.. nekem egy SB live 5.1-em van. (na nehogy már ne legyen jó neki??)
    - Be akartam üzemelni a kormányommal de az se ment.:(...akárhogy állítottam mindig csak jobbra akar menni, pedig a setup-jába amikor a holt teret meg ilyeneket kell állítani akkor mutatja hogy balra tekerem a kormányt.

    Nektek mi a tapasztalatotok?
  • karikusz
    #765
    na nekem már lejött..))...most települ..)
  • karikusz
    #764
    123k..:)
  • Alexease
    #763
    Nekem 25-tel:((
  • karikusz
    #762
    na ma se sokat alszom!..)))
  • karikusz
    #761
    Nekem 120-szal.))
  • Amse
    #760
    Nekem 70kval jön.Néha felmegy 80-90re de le nem esik. :D
  • Alexease
    #759
    De csak modjaval, mert nagy belassulasok vannak:)))))))))
  • Amse
    #758
    Na szedem én is.
    Végre vmi.
  • Alexease
    #757
    THX!
  • Nyiri
    #756
    http://www.watch.impress.co.jp/game/docs/20040805/XRSPDemo.exe
  • Alexease
    #755
    Le tudta tolteni valaki, mert a linket mar leirtottak?:((
  • Nyiri
    #754
    XPand Rally Demo
  • Nyiri
    #753
    http://www.bhmotorsports.com/board/viewtopic.php?t=21338&sid=70
  • JuanG
    #752
    a bhmotors-ról letölthető egy RBR vs. XpandR videó...hát mit mondjak, az Xpand engem a vrally-ra emlékeztet...
  • Nyiri
    #751
    En mar orulnek egy olyan rally gamenak, ahol a nullarol kell megepiteni egy autot (olyan stilusban mond az SL) es aztan fasza fizikaval rallyzni. Jo kis magyar stiluso NO MONEY feeling lenne. De sajnos ez csak alom.
  • M@TriX
    #750
    A Törésteszt:



    Szerintem nem lesz egy rossz játék, ha másra nem roncsderbire feltétlen jó lesz, mondjuk szerintem az autó sem mozog annyira bénán...
  • Alexease
    #749
    Ez inkabb arkados lesz, a keszitok is azt celoztak meg. Ha normalisabb, vagyis inkabb szim-esebb rally-ra vagysz, akkor talan a RBR lesz a nyero (remelem).
  • Roll
    #748
    Remélem a colin fizikáját felülmúlja majd a játék.
    Jó lenne már egy normális rally, szerintem sokan értékelnénk.