2388
  • 12346
    #747
    nem nagyon foglalkoztam még a game videókkal, de ezt a damage múvit meg kellett lesnem.
    hát nem lesz egy vérbeli rally game:)) már ami azt a robbanós részt illeti a végén. de remélem élvezetesebb lesz a cmr-nél..
  • coltcannon
    #746
    Damage video.
  • karikusz
    #745
    No meg utána se...
  • karikusz
    #744
    Addig nem is alszunk!!..:))
  • coltcannon
    #743
    A videok magyar mirrorrol.

    Xpand Rally videok (6db, kb 66MB)
  • Nyers
    #742
    Új képek és néhány videó a Gamershell-en!


  • Glpetyus
    #741
    Aug 24
  • Nyers
    #740
    Xpand Rally Multiplayer Demo Soon (pc)
    "Techland informed us they will release on August 12th the official Xpand Rally multiplayer demo which will feature one car model and two tracks. The players will have the choice of two different car handling models: simulation and arcade. Besides of normal rally (time attacks) and head-to-head (with collisions) races, the demo will also feature the Free Style mode allowing for competition on the whole terrain with no restrictions to one set up track. Xpand Rally is expected on store shelves on August 24th." - Gamershell.com
    Aug 12.-én multi demo - 1 kocsi, 2 pálya, 2 mód (simulation, arcade). Idő elleni küzdelem, egymás ellen és free style-ban nyomulhatunk.
    Játék egjelenése aug 24.
    Kiváncsi vagyok, hogy csak a látványra fognak utazni, vagy meglepnek minket valami jó irányítással (ennek kevés az esélye)
  • toMpEr
    #739
    hat...kivancsi leszek! :)
  • Eisenhower
    #738
    Xpand Rally' - Demo Coming!
    Posted by Judy on Friday, July 23 @ 08:22:15 PDT
    Techland, the developer of Xpand Rally, has today announced that the official multiplayer demo of the game will be published on the Internet on August 12th. The demo will feature one car model and two tracks and the players will have the choice of two different car handling models: simulation and arcade. Rev up those engines!
  • grebber
    #737
    Xpand Rally játékos módra

    [2004-07-12 @ 21:22 - Mantis]

    Az Xpand Rally fejlesztői úgy vélik, hogy sokat dobhat játékuk népszerűségén az, hogyha rali-szimulátorukat ellátják egy tool-csomaggal, melyben a játékosok saját maguk alakíthatják át ralibárkájukat és még más, igény szerint alakítható tartozékaikat is.

    A Techlandesek ötletéről bővebben itt olvashattok

    info: Gamestar
  • Alexease
    #736
    Le van vedve eleg rendesen, hogy csak a tesztelok tudjak futatni, vagyis nincs ertelme letolteni.
    En leszedtem speciel, de mivel csak a korites valtozott, az automozgas "koncepcio" nem, igy toroltem is azonnal:)) Bar, elinditani sem nagyon tudtam...;))
  • [HUN]FaTaL
    #735
    Le lehet valahonnan tölteni a második bétát?
  • Aspyrin
    #734
    Nos, sokat finomítottak a gémen, mezei billentyűzettel is lehet érzékelni az irányításbeli különbséget. Bővült a választék egy három fokozatban állítható opcióval, amiben az autó sérülését szabályozhatjuk. Egy meglehetősen "gépi" hangon szóló férfi codriver is jelen van, hallgathatjuk a navigálást. A megjelenést is fokozták, egészen pofás kis főmenüt kapott a gém. Multiban két szerver is elérhető, bár egyelőre mindkettő üres. Egyelőre ennyi
  • Alexease
    #733
    Hivatalosan a keszitok is megerositettek megint, hogy ez inkabb egy szep fun-, free-race lesz;)) Nem baj, kell ilyen is, de akkor mar a RBR legyen jo:))
    Tucat Rally-nak jon a Colin5, mas autokkal, mas palyakkal, de ugyanolyan alapokkal. Lesz meg egy EuroRally, de az is eleg "gyanus":)) Bar a grafika meg nem jelent semmit:)
  • Nyers
    #732
    Egy tetszetős XPand Rally movie a Gamershellről. Szépnek szép, de az irányításról és a fizikáról nem tudhatunk meg semmit.
  • Eisenhower
    #731
    sajna:( pedig azért nem lenne rossz több rally-s gamét a tűzben tartani^.^ Akkor bízzunk az rbr-be ^^
  • Alexease
    #730
    Koszi! Akkor felejtos a dolog.;)
  • ibronk
    #729
    Nem tudja megnézni aki nem hivatalos bétateszter, 2 féle kódot meg nevet kell beirni mikor elinditod a programot, gondolom odafigyelnek már.
    Az előbb a mailjükből idéztem hogy minden példány digitálisan aláirt, rákeféltek meglátjátok :P
    Amugy Alex annyi szót érdemes rá pazarolni kb. mint amennyit én írtam. Tényleg 0. Szomoru, de ez van.
  • Alexease
    #728
    ftp.techland.nl, ftp, dc++, bitorrent stb. Sorry de nem. Nincs privat ftp-m, meg eleve 200 mega, meg nem is szabad:PPPPPPPP
  • grebber
    #727
    Honnan lehet leszedni????
    Nem akarod feltenni privát ftp-re?? :))
  • Alexease
    #726
    Gondoltam lesz valami komolyabb:)) Mondjuk Norbi normalis es SIM-es, vagyis valszeg tenyleg gazos lett megint:(((((
    Mondjuk 5 perc meg, aztan kiprobalom, de hat a turelem...:))))))))
  • grebber
    #725
    Már lentebb van róla irva némi info! #715
  • Alexease
    #724
    Esetleg valakitol egy BETA2 elmenybeszamolo?! :)) Kivancsi vagyok mit csinaltak az autoval.
  • Eisenhower
    #723
    én meg nem^.^ na jó toca 2-őt igen ^^
  • grebber
    #722
    Én meg azt akarom hogy Törjék már fel a Soldiers-t a TOCA2-öt és a Panzers-t!
  • Eisenhower
    #721
    nem akarom ^.^ richard burns rally-t akarom^^
  • ibronk
    #720
    Bocs, nem neked szántam, hanem a készítőknek :)
  • grebber
    #719
    Le ne basszál wazzeg én csak mondtam hogy a szépségre összpontosítottak.
    Én is tudom hogy a fizika meg az irányitás számít.
    De mint mondottam már megszoktam legalábbis remélhetőleg :)
  • ibronk
    #718
    Ja, hát majd ha szépet akarok látni akkor bekapcsolom a TV-t, aztan megnézem a wrc összefoglalókat, vagy kimegyek egy magyar futamra, ha meg játszani akarok, akkor meg a fizika meg az irányítás a mérvadó.
  • grebber
    #717
    Engem nem nagyon érdekel hogy szar az irányitás mert a béta 1 ben megszoktam anyira hogy elegendő legyen a végigviteléhez.
    Egyébként én mondtam régebben már, hogy ebben csak a grafra törekedtek ezerrel.
  • ibronk
    #716
    Szal szentem ez felejtős, nem igen hiszem hogy évek alatt ki tudnak hozni ebből valami szimulátor szagú dolgot... Imádkozzunk a RBR-ért inkább.
  • ibronk
    #715
    "Before the game will be launched you HAVE TO enter your first and last name and code you already got. PLEASE use the info that you have entered when registering to the beta. It also means that every beta in this stage is digitally signed so we will have no problems to track the leak source."

    Amugy lejött már kiprobáltam, és hát, ehhhh.
    Nemrég lett uj gépem 3200+, 512 mb ram, ti4200, de még mindig akad mint szar, igaz egész jól néz ki. Irányitás nevetséges, nem lehet egyenesen menni. Meg se mozditom a kormányt, és egyszer erre indul meg egyszer arra. Arróé meg ahogy kanyarban megy ne is beszéljünk. Egy dolog tetszett bent eddig, hogy egy beláthatatlan kanyar kőzepén egy őz futott át a kocsi előtt, és ugy beszartam hogy az nem is igaz :D
  • grebber
    #714
    Majd megosztja valaki privát ftpn ??? :)
  • Eisenhower
    #713
    akarom^.^
  • ibronk
    #712
    73% már azóta, 25-el jön :)
  • Aspyrin
    #711
    bizony
  • ibronk
    #710
    Na megjött a második mail is, lehet letölteni. Természetesen az ftp szar megint szal egypár napban bennelesz.
  • ibronk
    #709
    Nem IM-es épp nem voltam. MORR-os voltam, meg Copyrightos vagyok, csak inaktiv jelenleg
  • Eisenhower
    #708
    ibronk te IM-es voltál nem? és mohaa-ztál ? asszem együtt is toltuk^.^