2388
  • Hentes Bill #948
    ja, majd én
  • SarkanyfuaRUSH
    #947
    bocsi a colinT így biztos lenyomja, akarom mondani :)
  • SarkanyfuaRUSH
    #946
    bazz emberek, kocsi mozgása, irányítása ég és föld a single és multi demo között, sztem egész jó lett, a colin így biztos lenyomja, RBR-t meg meglassuk :)
  • malter
    #945
    én most probáltam ki,valoban sokat javult:)nekem fut normálisan 512ddr dual-al ati9600 p4 3g huzott
  • grebber
    #944
    Holnap felteszem én is a Multi demót remélem menni fog.
    Játszik majd valaki velem eggyet???
  • arty
    #943
    Néha ugy összegányolodik ám az xp, hogy eccerübb ujrarakni, mint orákon át hibát keresni... persze, nyilván ez csak a játékgépeinknél igaz :) Nekem is legutobb több mint 1 évig birta a foltozott XPm! De a végén már sok fura dolog volt, pl a k. ms installer sem ugy müködött ahogy kellene :(
  • arty
    #942
    NA, mindjárt más.. már azt hittem csak kötözködünk ;)

    Jobb tüzfal? Izlés kérdése... nekem a tüzfalnak kuss a neve, utálom, ha mindenbe belepofázik. A nortonnál is vicc, hogy alapbol van file protection is :( +még a virusirtonál is.

    Ez NEM feladata a tüzfalnak. Én AtGuardot használtam, azért mert az CSAK tüzfal volt :) Mostmár csak a routeremben bizok ;)
  • guardian hero
    #941
    Egy jobb tűzfal azonkívül, hogy a netet nézi, arra is figyel, hogy az egyes alkalmazások ne indíthassanak vagy írhassanak át más alkalmazásokat, amit minden installer meg szokott tenni. Én minden telepítésnél minimum 3-4 jelzést kapok a tűzfalamtól (Kerio Personal, az ingyenesek között szerintem a legjobb). Volt már olyan is, hogy egy program hibásan települt, mert le akart futtatni egy batch fájlt, amit a Kerio kérdés nélkül tilt nálam valamiért. Nem kis idő volt erre rájönni...
    A win reinstallal kezdeni viszont a legnagyobb lámaság a világon, különösen az XP óta. Nekem másfél éve van fenn az XP-m a gépen, és tökéletesen működik. Igényel persze minimális karbantartást, de nem sokat. Csak röhögni tudok azokon, akik hetente újratelepítik az egész rendszert. Persze aki csak játékra használja a gépét, annak nem gond...
  • arty
    #940
    najah, de ha origi marad, akkor CSAK a jókat veszed max meg, a fun lehet kimarad... :(

    egy RBR mellett nemtom kinek tellne másik 3 fun rallira.... :(
  • arty
    #939
    "simán bezavarhat neki. ha nem tudsz segíteni, ne okoskodj."

    te meg ne vezesd totál tévutra ;)

    NA, meséld el, egy installer mit is akarhat a tüzfalával? Kimegy a netre szted az installer? :D Nálam nem ment ki, biztos az övé nagyobb szabadságvágyu ;) Ráadásul nem is pofázik, h nincs net, hanem lefagy. Jah. Tipikus ;) Százával viselkednek igy installerek.

    Szoval amig érvek nem hangzanak el a részedről, addig psszt! ;)



    MARCO:

    winxp sp1? full reinstall után első dolgod elinditani az installert? mielőtt bármit is felraknál...

    ezt probáltad? hátha valami felrakott szoft kavar be ...



    amugy sztem a game nagyot lépett előre az első beta ota, de a fékezgetéssel sulyos gondok vannak :) vaagy, ezekben a C(f)ord-okban már vmi uj, katonai ABS lehet ;)

    Mindenesetre a starforce3 gondoskodik rola, hogy ne kelljen a hibákkal foglalkozni ;)

    Multiban amugy, ütközésekkel pokoli gépigénye van :(

    nekem AMD 2200mhz-en (~2800+) ATI9800pro, 1g ram, és 19 fps ha bejön elém egy kocsi... szingliben ugyanez ghostal 40-60fps.
  • Breki33
    #938
    tényleg, irtó lassan indul el
    de ezt a bétánál ugye
  • Breki33
    #937
    a multi?
    abban sokkal jobb a hang
  • malter
    #936
    nálam is ezt csinálta,de csak ugy 20mp-ig, futott a feladatkezelöben,de semmi,aztán 1xcsak elindult
  • malter
    #935
    kiprobáltam,graf elég szép,a táj is,viszont a hang nagyon nem tetszik,olyan mintha 2féle hang lenne magas alacsony,és váltogatná nem tom olyan mü
    az irányitás is tényleg elég gáz de hátha kiforja magát,a védelem meg...valoszinüleg hamarosan nem marad más csak az original game,ugylátom eléggé bekeményitettek:/
  • Breki33
    #934
    egy nő esetleg?
  • Marco
    #933
    Senki nem tud a problémámra megoldást?
  • Roccso
    #932
    tényleg:))azt már meg sem emlitettem:DDD
  • Jacek
    #931
    jaja billel lehet bohockodni:)
  • Alexease
    #930
    De a legjobb a kezifek:) Kanyarban behuzva, beall egyenesbe az auto, es gyotsan megall:))))
  • Roccso
    #929
    jaja qrvára idegesitő...egy wrc nem ugy áll meg mint egy megpakolt IFA:DDDD ezen kivül bill-el egész jól eljátszogattam vele:)
  • Chaos Mad
    #928
    na 14 ora alatt leszedtem a demot
    sztem egész jo kis játék lesz, csak az irányitással voltak kis gondjaim az elején :) graf marha szép, a törés is jo, nekem teccik! :)
  • Marco
    #927
    AMD 3000+ Barton, 1GB RAM, ATI Radeon 9800Pro 128Mb, magyar Windows XP SP1-el, DirectX9.0b, Catalyst 4.8.
  • Jacek
    #926
    hat a colinal jobb szerintem mindenben billel el lehet lenni:)
    A gond a kormannyal valo iranyitas az lol, plusz a fek na azt nem ertem olyan mintha patko fek lenne rajta mert azert a rally autok murvan is tudnak fekezni:))
  • Alexease
    #925
    Ja, tomoren igy is lehet mondani:)) A grafika tenyleg jo lenne, a palyak is, a hangok is eleg jok, de a lenyeg, az automozgas olyan Colin szintu dobozos;/
  • Jacek
    #924
    nekem jo separate pedallal nalam inkabb az a gond hogy fos:))
  • Alexease
    #923
    Ha meg az abszolut nem mukodesre gondolsz, akkor meg a szeparalt pedalt kell leloni, mert azzal ossze-vissza mukodik, vagy sehogy:)))
  • Alexease
    #922
    Nem lehet. Szar az egesz. Szerintem kontrollernek kezeli, mert gagyi a szaturacio, es a FFB sem ad vissza semmi normalis infot:( De a foproblema, hogy kozepen fordul az auto, es nincs oldaltartas.
    Vagyis, amig nem kell kanyarodni, addig teljesen jo:)))))
  • Jacek
    #921
    Alex ez alatt be lehet a kormany rendesen loni vagy en vagyok tul igenyes?:)))
  • Alexease
    #920
    Akinek nem muxik a Demo, annak itt egy rovid filmecske:)) Pocsolyas palya meg egy-ket nagyobb bukas, zuhanas:)))) XP Crash (10 Mb, DivX)
  • grebber
    #919
    Sokaknak nem indul a Multidemó????
  • Alexease
    #918
    Milyen rendszer?
  • Marco
    #917
    Elvileg lehet, de ez ott sem indul. Pff.
  • JuanG
    #916
    csökkentett módban lehet telepíteni? ha igen próbáld meg azt is...
  • Marco
    #915
    Format c: és egy újabb Windows reinstall után ugyanaz a helyzet. Kísérleteztem a directx9.0b és directx9.0c verzióval is, de azokkal sem értem el eredményt. Van komoly ötlete valakinek?
  • Marco
    #914
    Félreértések elkerülése végett: nekem nem a játék nem indul el, hanem már a telepítő sem!
  • Marco
    #913
    Win reinstall tegnap volt, nem vált be.
    Ja és a tűzfal ki és bekapcsolt állapotában sem indul a telepítő.

    Más ötlet? Én már mindent megpróbáltam...
  • guardian hero
    #912
    simán bezavarhat neki. ha nem tudsz segíteni, ne okoskodj.
  • Breki33
    #911
    tényleg jobb
    már a hang is
  • arty
    #910
    a prealfa is ütötte azt már ....
  • arty
    #909
    egy installernek? vicces lenne ...