2388
  • KG21
    #988
    a videókártyádat sztem keveselné
  • gercse
    #987
    Amd athlon xp 1800+ 1,53ghz,256mb ram,gef 4 mx440(64m)kevés hozzá mi?
  • Nyers
    #986
    Csodaszép képek a GamersHell-en!
  • Shan
    #985
    szép az xpand, na. ez tény. de az rbr is tetszik..átlátható-belátható a táj..csak ugye a papír-x bokrok zavaróak, ha becsúszunk közéjük...dehát nemkő becsúszni.:))
  • arty
    #984
    RBR inkabb fotoreal akar lenni (nagy sebességnél persze ;)) az xpand meg unreal, de csilivili....

    innentol izles kerdese :) en xpandban is color glow nelkul neznem, de ugy mar csunya... szal alapbol az rbr szebb, csak abban nincs post processig (color glow)
  • tbundy
    #983
    viszont RBR már kint van :P (ordító hibát nem láttam, hallottam)
  • grebber
    #982
    Az a lényeg a graf szebb mint a RBR-é.Abban vannak azért orditó hibák (ha már mindenki isteni szimulácionak titulálja).
  • Shan
    #981
    Ha nincs másról beszélni...:)
  • Szabyka
    #980
    Na átalakult a topic "hogyan tuningoljuk a számítógépünket" topiccá ? :)
  • arty
    #979
    nekem az 1466os athlonom 2200on megy, a 9800asom pedig 325/290 helyett 400/415-ön ... hidd el, hogy számit a tuning ... csak kis lépésekkel kell haladni, kitapasztalni a végét...

    nincs zizegés, fehér pöttyök.... te tudod :)
  • Shan
    #978
    Nincs húzva semmim...minden alapon...Meguntam a fagyást, zizegést, fehérpöttyöket, annyit meg nem gyorsul hogy megérje balf@szkodni vele...szvsz...
  • arty
    #977
    ha gondolod segithetek... icq vagy msn.. adataimnál.
  • KG21
    #976
    Sajnos a procihúzáshoz nem értek, a karit azt viszont tudom omegadriverrel húzni, csak eddig még nem volt rá szükségem.
  • arty
    #975
    jah, most olvastam, hogy a full véglegesben is max 4 player játszhat :((((((

    kevés nagyon.
  • arty
    #974
    xp2600-nál kb. pont annyival gyorsabb a 2800as p4-e, h megy 30 körül... és az már elég jo :)

    lehet az XTje is huzva van... neked nem megy az athlon/ati feljebb ?
  • KG21
    #973
    nemértem akkor nálam mi gond lehet, majdnem ugyanilyen géppel nálam szaggat :/ XP 2600+ 9600XT és 20-25 fps. Ill nem szaggat, mert nagyon is folyamatos, csak alacsony 20-22 fps körül teljesít :((
  • Shan
    #972
    Szerintem is egész jó kis jatek lesz az Xpand. Bevallom, végigjátszottam a Colin 4-et, mert nagyon ínséges idők jártak ezen a téren.

    (Úgy történt, hogy Colin letölt--->feltelepít, billentyűzettel kipróbál----->3 és fél percet jáccik---->szitkozódás közepette uninstall, image töröl. Utána pár héttel GTR_press_demo.exe letölt :), telepít, csodálkozik, hogy na ugye..lehet ilyent is csinálni--->billentyűzettel próbálgat, nagyon bénának lenni, jatek hatására forcekormányvétel opció kiválasztása---->élvezkedés kormánnyal GTR-ben----->még 1 esély adása Colinnak kormánnyal, mégiscsak a rally az rally---->nemisolyanrosszez ráerőltetés magára----->végigjáccás)

    De az Xpand nekem első látásra sokkal jobban tetszett...Sőt tetszett. A pályák szerkezete, a látótávolság, füvön tolatásnál a széthajló aljnövényzet, a fények, és nem utolsó sorban az autó törése. A zautó viselkedése (kormánnyal még nem próbáltam, nem volt kedvem összerakni, mert késő volt, álmos voltam este) szerintem billentyűzettel átlagos, nem idegtépő téglaeffekt. Kíváncsi vagyok a véglegesben milyen lesz...A grafika fullra állítva 1024-ben nagyon szép, és nem szaggat (p4-2.8, ati 9600xt, 512mbram, tehát nem csúcsgép).

    huh...colin 5 ??? xpand, rbr, flatout, crashday, meg még kituggya mennyi ígéretes AUTÓS jatek között???? LOL!!!!!!

    Remélem végre hatalmasat buknak, és elkezdenek dolgozni a cod(mast)erek is, nem csak a designerek....pffffff...

  • arty
    #971
    tükön ülve várok BÁRMILYEN értékelhető autos játékot :D
  • JuanG
    #970
    kivancsi vagyok a FlatOut-ra, és tűkön ülve varom a Richard Burns Rally -t...:DDD
  • Corey
    #969
    most probaltam ki demot gyorsan, és be kell valljam jobban tetszik mint colin 5. grafika a fényhatásoknak köszönhetően nagyon szépen mutat, kocsi törése/mozgása korrekt, jó érzés vezetni. kivancsi vagyok a Richard Burns Rally-ra, és tűkön ülve varom a FlatOut-ot
  • Hentes Bill #968
    aranyon van
  • Chaos Mad
    #967
    RBR a király! abban látszik hogy van súllya a kocsinak!!!!
    colin = fos + elöre beszkriptelt ugratások, burulások... stb.. mindenhol ugyanakkorát száll a kocsi, ham eg kicsit akarsz ugrani akkor simán átmegy a dombokon, amikor colinnal mentem olyan érzésem volt mintha valami tégla alaku dobozt tologattam volna....
  • arty
    #966
    tüzfal? router?

    a segg programozok a 28000-28050es portig a szerverüzemeltetöre hagyják, melyiken menjen a game .... nem volt elég nekik egy fix port, h azt engedjem, irányitsam :( igy én csak a 280015ös szervereken nyomom :D
  • Kit--Kat
    #965
    leszedtem a demót, de nnem tok felcsatlakotni a szerverre vaj miért van?
  • JuanG
    #964
    súlya??? - #958

    amúgy én is fikázom a colint, mert rohadtul nem tetszik, és a rally trophy óta nincs is komoly konkurenciája, és ez nem jó...de az nem zavar ha másnak bejön, mert semmi közöm hozzá :)))...

    de szerencsére most már lesz egy normális rally szim. (RBR)...
  • grebber
    #963
    Akkor mennyé azt Colinozzál!!!!!!!!!
  • Mat
    #962
    Jó mindegy nekme akkor is jobban bejon a Colin. És sztem abban a játékban érezni, hogy van súlya az autónak. Nha ennyi én nem akarok vitázni. Nekem jobban bejon es kesz.
  • Breki33
    #961
    nem erről beszéltem

    a hátuljával nem lehet olyan mintha sínen mozogna

    Olvasd el a cikket!
  • arty
    #960
    éppen az a gond, hogy abban az aszfalton is csak átcsuszik ! :( nem tapad meg :(
  • Breki33
    #959
    az hogy nem lehet benne egyszerűen csúsztatni?

    az tényleg realisztikus
    lásd Tasnádi cikkjét róla
  • grebber
    #958
    Hát ha az neked realisztikus hogy nekimész a kis kavicsnak azt fennakadsz,meg az út meni fehér jelzőrúdnak megakadsz akkor igazán el lehet róla mondani hogy realisztikus.

    Szedd le az Xpand Rally multi demóját és menj neki valaminek az a törés realisztikus.
  • Mat
    #957
    Nem játszottam vele még MultiPlayerben de én nem azt mondtam, hogy nem tetszik, hanem, hogy a Colin jobban bejön. Nekem nagyon tetszik a játék, de a Colin számomra realisztikusabb.
  • arty
    #956
    de ezt a multit is megnézted már? ez se tetszett?
  • Mat
    #955
    Hát izlések és pofonok! Természetesen tiszteletben tartom a véleményed nem kezdek oltogatni senkit! Nekem jobban bejön a Colin. De ahogy mondtam remek játék ez! : )
  • arty
    #954
    a colin2005 max a 2004es verzio riválisa :D de még annál is gyenguszabb ....
  • Chaos Mad
    #953
    jaja!
  • Breki33
    #952
    ja a RBR P
  • Mat
    #951
    Nha én még csak most próbáltam ki a MultiPlayer demot! Nem rossz! Gyönyörű grafika, remek hangulat! Bár nekem a Colin McRae Rally 2005 demoja jobban bejött. Ezenkívűl az irányítással vannak nekem kissebb nagyobb gondjaim. Lehet csak meg kell szoknom mert még elég fura. Olyan mintha az autónak nem lenne súlya. Nha mindegy. Ezt leszámítva sztem egy remek kis játék ez. De jön a nagy rivális is! :)
  • Breki33
    #950
    akkor mégegyszer

    a multinak teljesen más a hangja (is)
  • karikusz
    #949
    Hát srácok..valamiért megjavult a hangja, vagyis lett az Xpand-nek...hát ezt a szart...amikor még nem volt hangja én istenítettem...no de most.....phüj..:(... a graf odab@sz az tény...no de a többi..:(